کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-06-20 ساعت 20:53)negar_karimi6 نوشته:  دوستان ماوقتی دردوبی بودیم این هتل گراندسنترال اینترنت رایگان نداره و باقیمتهای بالا میشداستفاده کردکه ماقیدشوزدیمورفتیم بیرون پرسون پرسون یه کافی نت
قربون کافی نتهای خودمون
سرعت لاک پشتی
کی بورداش جای حروف جابه جا
خلاصه باچه زحمتی اومدیم یاهوروبازکردیم تاتوایمیل بریموپیام به خانواده بدیم که دیدیم ممکن نیست چراکه ازهمون سوالات امنیتی روبایدجواب میدادم که مثلا اسم عموی مورددلخواهم چی بوده
و ازاونجاییکه روزی که ایمیلومیساختم فکرنمیکردم مهم باشه هراسمی که به نظرم قشنگ تروبرازنده تربرای عموی خدابیامرزم بوده داده بودم حالابیاو بعدازچندسال یادت بیادکه اسم عموی خیالیت چی بوده
کی یادش بود
خلاصه صاحب کافی نت روصدازدموگفتم این پیام میاد
چیکارکنم
گفت چون اولین بارته که ازیه کشورخارج ازایران ایمیلومیخوای بازکنی ای پیش تغییرمیکنه و یه همچین توضیحاتی
برای همین بایداین سوال امنیتی روپرکنی
منم باحالتی که حاکی ازخستگی داشت ازاین سروکاله زدن باایمیلم ملتماسنه ازش پرسیدم حالااسم عموموچی بنویسم
که چشم صاحب کافی نت چهارتا نه ببخشیدتمام کله اش شدچشم به حالت تعجب که چه میدونم اسم عموی توچی بوده
خلاصه مجبورشدم توسایت مهاجرسرابرمو پیام برای دوست بامسئولمون اقای فضلی بزارم که اینکاروبرام کنه و ایمیل بده که نگوای دی که دادم اشتباه بوده
خلاصه نیم ساعت توکافی نت 5000 تومان ناقابل اخرش هم نه اسم عموم یادم اومد نه آی دی درست دادم
پس حواستون به این مسئله باشه و ازکسانی که واردن بپرسیددراین جورمواقع چیکاربایدکنید
ما هتلمون نزديك دبي مال بود إينترنت مجاني داره فقط بايد يك خط موبايل داسته باشين كه كد رو براتون اس ام اس كنن سرعتش هم خوب بود البته ما با يك كد از دو دستگاه در أن واحد تونستيم وصل بشيم
ضمنا اگه خط موبايل du بگرين ميتونين با إرسال پيام به يه شماره خاص كه معمولا تو ايستگاههاي مترو نوشته از يك روز إينترنت مجاني استفاده كنيد با سرعت بالا و كيفيت خوب فقط اين يكيو نميتونيد از دو تا دستگاه وصل شين چون بلا فاصله أكانت قطع ميشه

(2013-06-22 ساعت 12:11)nnhh نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 20:53)negar_karimi6 نوشته:  دوستان ماوقتی دردوبی بودیم این هتل گراندسنترال اینترنت رایگان نداره و باقیمتهای بالا میشداستفاده کردکه ماقیدشوزدیمورفتیم بیرون پرسون پرسون یه کافی نت
قربون کافی نتهای خودمون
سرعت لاک پشتی
خلاصه باچه زحمتی اومدیم یاهوروبازکردیم تاتوایمیل بریموپیام به خانواده بدیم که دیدیم ممکن نیست چراکه ازهمون سوالات امنیتی روبایدجواب میدادم که مثلا اسم عموی مورددلخواهم چی بوده
و ازاونجاییکه روزی که ایمیلومیساختم فکرنمیکردم مهم باشه هراسمی که به نظرم قشنگ تروبرازنده تربرای عموی خدابیامرزم بوده داده بودم حالابیاو بعدازچندسال یادت بیادکه اسم عموی خیالیت چی بوده
کی یادش بود
چیکارکنم
گفت چون اولین بارته که ازیه کشورخارج ازایران ایمیلومیخوای بازکنی ای پیش تغییرمیکنه و یه همچین توضیحاتی
منم باحالتی که حاکی ازخستگی داشت ازاین سروکاله زدن باایمیلم ملتماسنه ازش پرسیدم حالااسم عموموچی بنویسم
که چشم صاحب کافی نت چهارتا نه ببخشیدتمام کله اش شدچشم به حالت تعجب که چه میدونم اسم عموی توچی بوده
خلاصه مجبورشدم توسایت مهاجرسرابرمو پیام برای دوست بامسئولمون اقای فضلی بزارم که اینکاروبرام کنه و ایمیل بده که نگوای دی که دادم اشتباه بوده
خلاصه نیم ساعت توکافی نت 5000 تومان ناقابل اخرش هم نه اسم عموم یادم اومد نه آی دی درست دادم
پس حواستون به این مسئله باشه و ازکسانی که واردن بپرسیددراین جورمواقع چیکاربایدکنید
ما هتلمون نزديك دبي مال بود خود دبي مال إينترنت مجاني داره فقط بايد يك خط موبايل داسته باشين كه كد رو براتون اس ام اس كنن سرعتش هم خوب بود البته ما با يك كد از دو دستگاه در أن واحد تونستيم وصل بشيم
ضمنا اگه خط موبايل du بگرين ميتونين با إرسال پيام به يه شماره خاص كه معمولا تو ايستگاههاي مترو نوشته از يك روز إينترنت مجاني استفاده كنيد با سرعت بالا و كيفيت خوب فقط اين يكيو نميتونيد از دو تا دستگاه وصل شين چون بلا فاصله أكانت قطع ميشه
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، roeentan ، saeid-ss ، farshadsh ، efah ، azar1348
(2013-06-22 ساعت 10:37)ari_kiana نوشته:  
قربون کافی نتهای خودمون
سرعت لاک پشتی
کی یادش بود
چیکارکنم
سلام بر نگار خانوم
اگر یه کوچه بالاتر میرفتی و 3 دقیقه پیاده روی
یه کافی نت بود ساعتی 2 درهم دقیقا بغل ایستگاه الرقه
سرعتشم خیلی عالی بود

(2013-06-21 ساعت 01:26)mani.iht نوشته:  ما با علی‌ آقا معروف به علی‌ ایرانی‌ رفتیم،خیلی‌ راضی‌ بودیم،انسان بسیار شریف و خوبی‌ هستند.از طریق مهاجرسرا تلفن ایشونو یکی‌ از دوستان گذشته بود که تماس گرفتم و قرار شد ما رو به ابو ذبی‌ ببره،سر وقت اومد و خیلی‌ هم با مسئولیت.من به دوستان علی‌ رو توصیه می‌کنم.ایشون از ما نفری ۱۰۰ درهم گرفت و شب قبلش به ملیکا تماس گرفته بودم و گفت مسافر ندارم و زره ۴۰۰ درهم نیمیرم چون بسم صرف نیمیکنه.ملیکا تو nmc کارتش و به ما داده بود.ممنون خیلی‌ از دوستی که تل علی‌ آقا رو تو مهاجرسرا گذشته بودند و باعث شدند ما با ملیکا نریم.بازم ممنون.

خانم ملیکا هم از ما 100 درهم گرفت
جواب NMC رو هم برامون گرفت و کلی راهنمایی هم کرد مارو
علی آقا رو نمی شناسم اما ما که از ملیکا خانم راضی بودیم

واقعا ملیکا خانم درست و به جا مارو راهنمایی کرد
ما که کلا راضی بودیم ازش
ما حتی با ایشون رفتیم تور شهر رو که خیلی خوش گذشت
5 نفر بودیم نفری 120 درهم و شام رو هم ایشون دادند
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: houmanmir ، negar_karimi6 ، saeid-ss ، farshadsh
دوستان عزیز ما 18 جون مصاحبه داشتیم و یه تور 5 روزه گرفتیم شامل ویزا و بلیط و هتل گرند سنترال و ترانسفر که کلا 1200000 تومان شد
هتل بسیار تمیز و خوب بود صبحانه و نهار داشت که غذاهاش عالی بود
روز مصاحبه 7 نفر بودیم که صبح ساعت 4.20 با ملیکا خانم به سمت ابوظبی حرکت کردیم و نفری 100 درهم به ایشون دادیم
ساعت 6 صبح جلوی سفارت بودیم که دوستمون نفر اول و من و همسرم نفر دوم بودیم و از این بابت خوشحالم که زود رفتیم.
مصاحبه خیلی ساده و راحت بود فقط در مورد کار و سربازی همسرم پرسیدند و اینکه در مورد اون شهری که میخواهیم بریم چی میدونیم و چه نسبتی با اون شخص در اون شهر داریم.
برگه آبی به ما دادند و گفتن 1.5 ماه دیگه تو سایت چک کنید.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، shiraz mamali ، lilac ، niko ، پدی ، ابی هانی ، saeid-ss ، farshadsh ، efah ، sce ، Mahbaran ، behfaza
سلام دوست عزیز

شما برای ثبت نام CSC باید قبل از وقت سفارت به سایت
https://usvisa-info.com/fa-ae/selfservic...ry_welcome
مراجعه نموده و ثبت نام نمایید ،برگه ثبت نام را به همراه مدارک برنده با خود به سفارت ببرید.
درصورت یک ضرب دادن ویزا برگه CSC را از شما میخواهند.
در صورت یکضرب گرفتن ویزا سفارت جمعه و شنبه تعطیل هست و صدور ویزا به یکشنبه ویا دوشنبه می افتد. لطفاً توجه داشته باشید هیچ کس نمیتواند در گرفتن پاسپورت از سفارت کمکتون کند (نه خانم ملیکا نه هیچ کس دیگر) سفارت آمریکا قوانین رو اجرا میکنه و هیچ پارتی بازی نمیکنه حتی این افرادی که نام بردین نمیتونن وارد سفارت شوند و کاری انجام دهند و زمانی که درب سفارت باز میشود به داخل ماشینهاشون میروند تا مامورین سفارت آنها رو نبینند
اصلاً مدارک شخصی تون رو به هیچ کس ندهید حتی کپی پاسپورت و ... چون میروند در سایت CSC و آدرس ایمیل و پست دبی را به ابوظبی تغییر میدهند که این باعث تاخیر در دریافت پاسپورتها میشود(بلایی که سر ما آمد)
موفق باشید به امید گرفتن یکضرب ویزا
تشکر کنندگان: mani.iht ، azar1348 ، roeentan ، saeid-ss ، negar_karimi6 ، efah ، farshadsh ، Farhad1649 ، sce ، maryam_a ، behfaza ، spd-r
(2013-06-16 ساعت 08:22)mahdi/sh نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 21:14)a.jahangiri نوشته:  ضمنا در پاسخ به دوستانی که از خانم ملیکا به بدی یاد می کنند باید بگم که ما هم هفته گذشته یکشنبه مصاحبه داشتیم و همان روز ویزامون و یه ضرب گرفتیم. اما اون آقای افیسر گفت که پنجشنبه پاساتون میاد به امپست دبی . ما هم پروازمون برای سه شنبه ساعت 10 شب بود . اگر می خواستیم تا پنجشنبه بمونیم حداقل باید 700 تا 800 هزار تومن هزینه دو شب هتل و خرج های دیگر این دو روزو پرداخت می کردیم به اضافه 190 درهم جریمه تغییر بلیط تازه با اینکه بلیط ما سیستمی هم بود تازه بعضی وقتها این اتفاق می افته که پست دبی پنجشنبه ظهر قبل از تحویل بسته ها تعطیل می شه یا به هر دلیلی از سفارت دیر می رسه و می مو نه تا یکشنبه بعدش که در این صورت هزینه های اقامت وحشتناک میشه.با در نظر گرفتن همه اینها ارزش اینو داشت که 500 درهم برای دو نفر به خانم ملیکا پرداخت کردیم و پاسپورتهای ویزا خوردمونو سه شنبه ظهر تحویل گرفتیم.

اون دوستمون که بالای همین صفحه ( babinj ) پاسشو سه شنبه صبح از پست دبی تحویل گرفته با ما تو ماشین خانم ملیکا بود که دچار یه سری سوئ تفاهم شده که اگر مایل باشه براش توضیح میدیم.
خانم ملیکا بسیار وقت شناس ، مهربان ، مودب ، صمیمی و دلسوز بودن.و از قبل قیمت و زمان تحویل پاسارو اعلام کرده بودن و هیچ اجباری هم در میان نبود .و هر کس به انتخاب خودش و شرایطش تصمیم می گیره که چیکار کنه. به نظر ما اینطور قضاوت کردن و تو ضیح ندادن خیلی چیزا و بدبین کردن ذهن همه درست نیست.

(2013-06-15 ساعت 23:43)babinj نوشته:  سلام آقا!شما کدوم بودی؟؟؟Wink فک کنم شما اون آقای عینکی بودی که آفیسر شمام مثل مال من بود و تو اتاق مصاحبه شدید،درسته؟؟
حرف من اینه که آفیسر به همه میگفت که پنجشنبه ویزا حاضر میشه در صورتیکه برای همه سه شنبه در پست دبی حاضر میشه،ملیکا از همین ترس اضافه هزینه استفاده میکنه و میگه500تا بدید!!اگه بخواید من بازم توضیح میدم!!این خانوم وقتی من گفتم نمیخوام شما بگیرید منو تهدید کرد و همش میگفت تا یک هفته اینجا میمونی و ویزات نمیرسه

هرکس به حرفای من اعتماد نداره به این لینک سر بزنه،اونجا دوستم salotif درباره کارای این خانوم و پاسپورتا توضیح داده:
http://mohajersara.com/thread-5608-page-10.html
حالا هی بگید این خانومه مهربون و.....!!!!

آقا ( babinj ) درست میگن
منم که 4 شنبه مصاحبه داشتم آفیسر بهم گفت 2 شنبه پاست رو بگیر
من جمعه سایت رو چک کردم و دیدم که 5 شنبه پاس من تحویل پست شده و 5 شنبه شب دبی بود جمعه هم که تعطیل بود من شنبه پاسم رو گرفتم

سلام آقای (babinj ) درست میگویند

متاسفانه ما تجربه بدی با خانم ملیکا داشتیم بطوری که ویزای ما فردای مصاحبه صادر شده بود ولی چون خانم ملیکا ما رو ترسانده بود که ویزاتون دیر میاد و ما برای فرار از هزینه اضافه با ایشان هماهنگ کردیم و ایشان کپی پاسپورت ما رو گرفتند و بدون هماهنگی با ما در سایت CSC ایمیل ما را با ایمیل خودشون عوض کردند همچنین آدرس پست دبی را به ابوظبی عوض کردند (که پاسپورتها به دست ایشان برسد و بگویند که از سفارت مستقیماً گرفته اند) همین کار باعث شد ویزای ما و یک زوج دیگر در سفارت بماند و بر خلاف ویزای دوستمون babinj ارسال نشود و استرس و اعصاب خوردی برای ما دو خانواده ایجاد شود و مجبور شویم یک بار دیگر تا ابوظبی برویم و با خواهش از سفارت پاسپورتها رو بگیریم حتی خانم ملیکا در سفر دوم نزدیک سفارت هم نیامد و تو پارکینگ منتظر بود (ایشان چطور همه را تو سفارت میشناسه که تا دم در سفارت هم نمیاد؟) بالاخره دوستی که توسط این خانم تونسته پاسپورتش رو زود تر بگیره بهش تبریک میگم و من تجربه شخصی خودم رو گفتم که دوستان دیگر دچار این مشکل نشوند.
تشکر کنندگان: azar1348 ، mani.iht ، roeentan ، saeid-ss ، ابی هانی ، negar_karimi6 ، efah ، farshadsh ، babinj ، maryam_a ، feri efa ، behfaza ، spd-r
(2013-06-19 ساعت 20:12)mariana نوشته:  دوستان من ۳۱ جولای مصاحبه دارم.واسه هتل که سرچ کردم اگه دونفر باشیم عملا نصف میشه هزینه اش٬ خیلی مقرون به صرفه تره
از همین حیث بنده دنبال یه هم اتاقی و همسفر خانم می گردم
لطفا سریعا بهم ایمیل بدید
هتل سیتی استار رو بررسی کردم
ممنون می شم جواب بدید

دوستان من ۳۱ جولای مصاحبه دارم.واسه هتل که سرچ کردم اگه دونفر باشیم عملا نصف میشه هزینه اش٬ خیلی مقرون به صرفه تره
از همین حیث بنده دنبال یه هم اتاقی و همسفر خانم می گردم
لطفا سریعا بهم ایمیل بدید
هتل سیتی استار رو بررسی کردم
ممنون می شم جواب بدید

دوست من هتلی برید که دیسکو نداشته باشه البته اگه محیط اروم میخواهید ما هتل رویال گاردن رفتیم هتل نسبتا خوبی بود و دیسکو هم نداشت اروم بود و اینکه درست جلوی استگاه متروی پالم دیره بودو محیط خانوادگی داشت و از تبریز شبی 164 درهم رزرو کردیم با صبحانه و نهار
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان: saeid-ss ، negar_karimi6 ، efah ، farshadsh ، sce ، maryam_a ، behfaza
بچه ها به نظر شما بهترین روش برای رفتن به سفارت روز یک شنبه بعد از رسیدن به دوبی چیه؟
تاکسی؟
اتوبوس؟
دوستایی که رفتن میشه توضیح بدن
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، efah ، mehdi110 ، saeid-ss ، behfaza
(2013-06-23 ساعت 08:06)ehsansh نوشته:  بچه ها به نظر شما بهترین روش برای رفتن به سفارت روز یک شنبه بعد از رسیدن به دوبی چیه؟
تاکسی؟
اتوبوس؟
دوستایی که رفتن میشه توضیح بدن
اگه صبح یکشنبه برین دبی میتونید با اتوبوس هم به ابوظبی برین چون تا ساعت 2 بعداز ظهر وقت دارین
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، efah ، farshadsh ، ehsansh ، mehdi110 ، saeid-ss ، behfaza
(2013-06-22 ساعت 02:32)mehdi110 نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 00:11)efah نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 00:36)mehrrdad نوشته:  با سلام دوستان
ما دیروز ابوطبی مصاحبه داشتیم بعدا سفر نامه مینویسم همه چیز خیلی ساده است استرس الکی نداشته باشید مثل یک فرم پرکردن ساده در یک اداره یا درحد اونه اصلا نگران چیزی نباشین در ضمن با خانم ملیکا رفتیم هرکاری میتونست برای ما کرد نمیدونم انتظار بعضی بچه هاچیه ولی واقعا همه وظایفش رو خوب انجام میده
در تأیید صحبت مهرداد باید بگم با اینکه با پروژه صبح زود رفتن به همراه یکی از دوستان (ملیکا خانوم ، علی آقا ، عباس آقا و ...) مخالف بودم و برنامه پیش فرض یک روز زودتر رفتن به ابوظبی با اتوبوس و اقامت یک شبه در یکی از هتلهای اونجا بود ، پیشنهاد آقا مهرداد برای همراهی با قیمت مناسبی که از ملیکا گرفتند (500 درهم برای 7 نفر ، میشه نفری 70 درهم) برنامه رو کنسل کرد و لذت شماره 1 بودن (بازهم آقا مهرداد هوای ما رو داشتند و اجازه دادن ما بشینیم سر صف ) کسلی کم خوابی رو کم تر کرد .

بهترین کارو کردین ، برای ویزا شادباش میگم .
بعد شما ويزاتونو كي گرفتين؟ و كي از دوبي برگشتين ايران؟
يه مطلبي هم هست كه من متوجه نشدم، نفر اول بودن چه حسني داره تو اون گرما؟
[/quote]

اون موقع صبح هنوز گرم نشده ، همونطور که خودتون هم روز پیش از ما اونجا بودید تا بیاد گرم بشه دو تا سیستم فن که پشتش رادیاتوری هست و آب خنک در اونها جریان داره روشن میشند و نفر اول بیشتر از همه در معرض این باد خنک قرار میگیره . پیش از ساعت 9 کارمون تموم شد و ساعت 11 دبی در هتل بودیم .
من به دلیل سربازی برگه سفید گرفتم و برای ویزای احتمالی باید در انتظار بمانم و همون روز چهارشنبه 19 جون به ایران برگشتیم .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، farshadsh ، ari_kiana ، ehsansh ، mehdi110 ، maryam_a ، saeid-ss ، behfaza
(2013-06-22 ساعت 19:56)salotif نوشته:  سلام دوست عزیز

مراجعه نموده و ثبت نام نمایید ،برگه ثبت نام را به همراه مدارک برنده با خود به سفارت ببرید.
در صورت یکضرب گرفتن ویزا سفارت جمعه و شنبه تعطیل هست و صدور ویزا به یکشنبه ویا دوشنبه می افتد.

با تشكر از شما دوست عزيز و بقيه دوستان، در سايت مذكور ثبت نام كردم. با توجه به اينكه پنجشنبه مصاحبه است و با توضيح شما در بهترين حالت يكشنبه به پست تحويل مي شه، ميشه اميدوار بود دوشنبه از دوبي بگيريمش. ما براي دوشنبه عصر پرواز رزرو كرده ايم

عذز مي خواهم جمله ام به دليل نذاشتن علامت سوال حالت خبري (و خوش خيالانه!!!) پيدا كرده: ميشه اميدوار بود تا دوشنبه ظهر پاس را بگيريم؟
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، sce ، maryam_a ، saeid-ss ، behfaza
راه های رسیدن به هدف بسیارند ، مهم رسیدنه ، هر راهی رو هم انتخاب کنی مزایا و معایبی داره ، من هم اقامت در ابوظبی شب قبل از مصاحبه در هتلی نزدیک به سفارت رو بهتر میدونم ولی شرایطی پیش اومد که صبح زود رفتن از دبی رو انتخاب کردیم ، نفر اول بودن هم شاید خیلی فرقی نداشته باشه ولی برای من که همیشه نفر آخر بودم یکم جالب بود .
یاد اون قصه ملا نصرالدین افتادم ، با پسرش عازم دیاری بود ، خود سوار بر الاغش و پسر پیاده ، مردم ایراد میگرفتند که چه پدر بی فکری ، خود سوار و پسرش بیچاره پیاده است ، با شنیدن این حرفا ملا پیاده شد و پسرش را سوار بر الاغ نمود ، مردم اینبار گفتند عجب پسر بی غیرتی ، خود سوار و پدر بیچاره پیاده است ، با شنیدن این حرفا ملا به همراه پسرش هر دو سوار الاغ شدند ، مردم اینبار گفتند عجب انسانهای بی ملاحظه ای ، حیوان بیچاره ، هر دو پیاده و افسار الاغ در دست به راه ادامه دادند ، مردم به حماقت آنها خندیدند که الاغی دارند ولی خود پیاده طی طریق میکنند .
خلاصه هرکاری بکنی از دیدگاهی درست و از منظری دیگر نادرست است . هرکسی شرایط خودشو بهتر میدونه و متناسب با اون تصمیم میگیره و ایراد گرفتن از همدیگه به همین دلیل کار نادرستیه .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: mehdi110 ، nnhh ، usa lover ، azar1348 ، saeid-ss ، nedali ، spd-r ، behfaza
(2013-06-23 ساعت 15:16)Farhad1649 نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 19:56)salotif نوشته:  سلام دوست عزیز

در صورت یکضرب گرفتن ویزا سفارت جمعه و شنبه تعطیل هست و صدور ویزا به یکشنبه ویا دوشنبه می افتد.

با تشكر از شما دوست عزيز و بقيه دوستان، در سايت مذكور ثبت نام كردم. با توجه به اينكه پنجشنبه مصاحبه است و با توضيح شما در بهترين حالت يكشنبه به پست تحويل مي شه، ميشه اميدوار بود دوشنبه از دوبي بگيريمش. ما براي دوشنبه عصر پرواز رزرو كرده ايم

عذز مي خواهم جمله ام به دليل نذاشتن علامت سوال حالت خبري (و خوش خيالانه!!!) پيدا كرده: ميشه اميدوار بود تا دوشنبه ظهر پاس را بگيريم؟

اگه مشكل سربازي و كار دولتي و أحيانا مدرك تحصيلي بالا نداشته باشين به احتمال خيلي قوي انشالله يك ضرب ويزا ميگيرين و تا دوشنبه بدست تون ميرسه ما خودمون ٥شنبه مصاحبه داشتيم و ٤ نفر با ما بودن كه يضرب گرفتن دوشنبه بهشون گفتن ويزا شؤن رو ميتونن بگيرن و أونا هم برا سه شنبه بليط شؤن رو گرفتن موفق باشيد
تشکر کنندگان: Farhad1649 ، farshadsh ، maryam_a ، behfaza
(2013-06-22 ساعت 14:27)Keyvan Lotfi نوشته:  برای آزمایشات پزشکی و رفتن به ابوظبی حتمن با این شماره تماس بگیرید. 00971528064810
با تویوتا لندکروزر ما رو به ابوظبی بردند و خیلی راهنمایشون کمکمون کرد. خیلی سر وقت طوری که نفر دومی بودیم که مصاحبه شدیم. Smile

سلام آقا کیوان
خوبید؟ شما ما رو بردید ابوظبی و برگردوندید.
یک سئوال دارم یکی از دوستان ما که کلیر خورده میخواهد پاسپورتش رو بفرسته که ویزا رو براش صادر کنند.آنها 3 نفر هستند ،شما زحمتش رو میکشید؟ لطفاً هزینه رو هم به من بگید
ممنون
تشکر کنندگان: roeentan ، tajhizgaran ، saeid-ss ، behfaza
(2013-06-23 ساعت 23:44)negar_karimi6 نوشته:  باسلام ازمدیرمحترم گله گی دارم اگراجازه بدید به عرض برسونم

اینجافضای مجازیست که ورای این همه سیم و فلزمیتوان احساسات روهم نشان داد
احساس شادی
غم
حرفی موافق
حرفی مخالف
پیشنهاد
انتقاد
و و و و که همه اینهانشونه احساس داشتن کاربران می باشد همه افرادهم مثل هم نیستن
هروقت به مزاج مدیرمحترم سازگارمیادمطلب میمونه و نیادحدف میکنن
میدونید برای هرمطلب نوشتن چقدروقتوانرزی میزاریم و دردنیای خودمون خلوت میکنیم تامطلبی گذاشته بشه
برای مثال برسرموضوعی مهدی ا110 و دوستی دیگه بحث کرده بودن خوب بکنن چه اشکال داره حتمانبایدکه باهم موافق باشن
منم درجواب مطلب نوشتم که به قولی به بحثشون فیسله بدم ولی درجهت مثبت
امامتاسفانه میبینم مطلب حذف شده مگرایافقط بایددردنیای سوال و جواب کارهای مهاجرت مطلب نوشت گاهی بادردودلهای بی ریا و یاحتی مخالفتها خیلیی نکات اخلاقی میتوان اموخت
ولی متاسفانه حذف میگردن و اینجوری یکی مثل منو دلسردمیکنید ازاینکه نسبت به گفته دیگران مطلبی بزارمواظهارنظری کنم چون باخودم میگم برای کی بزارم ایناکه خوششون نیادحذفش میکنن
راستش یاداخبارمملکت خودمون افتادم که وقتی به صلاح نیست سانسورمیشن
به هرحال پیشنهادی خواهرانه دارم واونم اینه که ازکلیشه ای بودن این سایت تاحدی که شئونات اخلاقی خدشه دارنشن و بتوان ازهرنکته ای درس زندگی اموخت تاجایی که ممکنه آزادی بیان دوستان داشته باشن
باتشکر
اگرهم این مطلبم به مزاجتون سازگارنیست ممنون میشم مدتی بزاریدباشدوبعدش برای سنگین نشدن سایت حذف کنید
باتشکرررررررررر
سرکار خانم کریمی
البته برای انتقاد از مدیران تاپیک مخصوصی وجود داره و پست شما ربطی به این تاپیک نداره و من پاکش خواهم کرد. علاوه بر این اگر شما از عملکرد مدیری ناراحت هستید می تونید از طریق پیام خصوصی شکایتتون رو به مدیران ارشد یعنی "ناظم" و خانم "لیلی" مطرح کنید و مطمئن باشید که دوستان با سعه صدر و حوصله رسیدگی خواهند کرد. برای پیام خصوصی به ناظم از اینجا و برای پیام خصوصی به لیلی از اینجا اقدام کنید.
اما در مورد انتقادتون باید به عرضتون برسونم که حذف پست های کاربران ربطی به سازگار بودن یا نبودن با مزاج مدیران (به قول شما) نداره. مهاجرسرا 38 بند قانونی داره و وظیفه 13 مدیر سایت کنترل پست های کاربران از لحاظ هماهنگی با این قوانین هست. شما آزادید هر نظر موافق یا مخالفی را داشته باشید و این نظر را هم اعلام کنید ولی آزاد نیستید که به کاربران دیگه که با نظر شما مخالف هستند توهین کنید.
شما و یکی دیگه از کاربران خانم سایت به یکی از آقایون نسبت دروغگویی، تمسخر دیگران و تراوش گند آب از قلم! دادید. شما بندهای 4، 9 و 13 را نقض کردید:

۴- کاربران سایت می‌بایست به هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از عبارات مناسب و محترمانه استفاده نمایند. پاسخهای ارسالی باید در ارتباط کامل با موضوع مورد بحث باشد. درد دل، کنایه، مطرح کردن سوال غیر مرتبط با موضوع و مواردی از این دست ممنوع است.

۹- ارسال مطالب C یا C، تبلیغاتی و همچنین توهین به فرد، قشر یا ملیت خاص ممنوع است.

۱۳- تبدیل محیط علمی انجمن‌ها به محل حل اختلافات و بیان اظهار نظرهای شخصی ممنوع است. در صورت مشاهده ایجاد اختلاف و دعوا در یک تاپیک، پست‌های کاربران خاطی حذف و تاپیک به طور موقت یا دایم قفل می‌شود. تشخیص این موارد به عهده مدیران سایت خواهد بود.

در صورتی که اگر به نظر پستی توهین آمیز هست نباید با کاربر مربوطه درگیر بشید و فقط باید دکمه گزارش زیر پست را کلیک کنید (بند 19 قوانین):

۱۹- مسایل مدیریتی سایت را به عهده مدیران بگذارید، در صورت مشاهده تخلف از سوی دیگر کاربران، موضوع را فقط از طریق پیغام خصوصی با مدیران سایت درمیان گذاشته و یا با کلیک بر روی لینک «گزارش» که در پایین آن مطلب وجود دارد، مسئولین سایت را آگاه سازید.

همچنین توجه شما را به دو بند دیگر از این قوانین جلب می کنم:

۲۰- مدیران سایت دسترسی لازم برای ویرایش و تغییر در گفتگوها را دارند و برای اقدامات مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نیستند.

۲۱- در صورتی که از حذف و یا ویرایش پست خود توسط یکی از مدیران سایت گله‌مند هستید، موضوع را از طریق پیام خصوصی (و نه تاپیکی جداگانه در انجمن‌ها) با یکی از مدیران ارشد و یا مدیران کل سایت در میان بگذارید تا رسیدگی شود.

به علت کمبود وقت این آخرین دفعه ای هست که من در این مورد به شما توضیح میدم. امیدوارم بعد از این شاهد موارد مشابه در بین دوستان نباشیم. سعید
(2013-06-23 ساعت 23:44)negar_karimi6 نوشته:  باسلام ازمدیرمحترم گله گی دارم اگراجازه بدید به عرض برسونم

امامتاسفانه میبینم مطلب حذف شده مگرایافقط بایددردنیای سوال و جواب کارهای مهاجرت مطلب نوشت گاهی بادردودلهای بی ریا و یاحتی مخالفتها خیلیی نکات اخلاقی میتوان اموخت
ولی متاسفانه حذف میگردن و اینجوری یکی مثل منو دلسردمیکنید ازاینکه نسبت به گفته دیگران مطلبی بزارمواظهارنظری کنم چون باخودم میگم برای کی بزارم ایناکه خوششون نیادحذفش میکنن
راستش یاداخبارمملکت خودمون افتادم که وقتی به صلاح نیست سانسورمیشن
به هرحال پیشنهادی خواهرانه دارم واونم اینه که ازکلیشه ای بودن این سایت تاحدی که شئونات اخلاقی خدشه دارنشن و بتوان ازهرنکته ای درس زندگی اموخت تاجایی که ممکنه آزادی بیان دوستان داشته باشن
باتشکر
اگرهم این مطلبم به مزاجتون سازگارنیست ممنون میشم مدتی بزاریدباشدوبعدش برای سنگین نشدن سایت حذف کنید
باتشکرررررررررر

همونطوری که این تاپیک از اسمش پیداست اینجا جای مطالب و بحثهای پیرامون "سفر به امارات برای مصاحبه " میباشد ..
برای دوستانی که عازم سفارت هستند جر و بحثها و تیکه پرونیهای دیگر دوستان زیاد خوشایند نیست .دوستانی که اینجا سر میزنند به دلیل استرس و وقت کم مشتاق آموختن درس زندگی و یا درد دل های بی ریای دیگر دوستان نیستند.این وظیفه ی مدیرن است که از درگیری و بحث در تاپیکها جلوگیری کنند.
تمام بحثهائی که دور از هدف تاپیکهای انجمن باشند در اسرع وقت توسط مدیران حذف خواهند شد .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان