کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام مادیروزازدوبی برگشتیم باکلییییییی تجربه که بیشتراونهارومدیون اطلاعاتی بودکه ازاینجاگرفته بودم ولی به نظرمن آدم تاخودش تجربه نکنه خیلی چیزهادستش نمی یاد
ماهتل گراندسنترال گرفتیم بهترین قسمتش صبحانه و نهارش بود کارکنانش بی ازاروزبون نفهم بودن یعنی هماهنگی باهم نداشتن گول این تبلیغاتو که فلان هتل استخرداره و دیسکوداره رونخورید
والا کسی وقت نمیکنه بره ازشون استفاده کنه
بیشترازچهارروزکه کسی نمی مونه تا بتونه ازهمه چیش استفاده کنه
فقط روزاخرشوهرم رفت ازاستخرش استفاده کنه نیم ساعت بعدش اومد گفت بیشتربه حوض شبیه تااستخر
تازه تنها هم شنامیکرده که دیگه انگیزه شناکردن هم نداشتهTongue
راههای صرفه جویی روخوب یادگرفتم
نگید چقدرخسیس بوده هااااااااااااااااا
خلاقیت داشتن هنره خسیسی نیست
هوش بکاربردن نعمته نکبت نیست
هرچندکه بااجازه اقایون اقرارمیکنم این هنرنزدزنها هست و بس
بزاریدمختصرو مفیدبگم تاانشالا سرفرصت سفرنامه بنویسم
قبل ازرفتن به دوبی نیم کیلومغز خریدیم بهترینشو
میوه هایی که خراب نشه مثل سیب
دوکیلو
گیلاس و انگورسفت هم گرفتیم درظرفهای سفتودرب دار ( اگریه بسته پنیرهم میبردیم بهتربود که مجبورشدیم اونجا بخریم اینهارودریه پلاستیک شیک دردستمون گرفتیم توهواپیمارفتیم چون اثاث کم بریدیم
خلاصه صبحانه و نهارباهتل
برنا مه های هتل روتارسیدید بپرسید هرروزساعات خاصی ماشین میاددم هتل هرکی دلش بخواد میتونه جایی که هتل میبره باشون بره رایگان
و هزینه تاکسی نمیدید
باخودش میرید سرساعتی باخودش برمیگردید ازشانس ما یه روزهتل ساحل جمیرامی برد ماهم رفتیم لطفا مایوباخودتون ببیرید که اگر خواستیدشناکنید نه مثل ما که شوهرم گفت فقط میریم میبینیم کی میره تواب
به همون نشونه که جوگیرشدو رفت مایوازساحل خریددرحالیکه تواثاثامون اورده بودیم
یه باردیگه هتل سیتی سنتربردوباش رفتیم
یه کارت نقره ای خریدیم وکلی جاهاروباش رفتیمو به هتل برگشتیم هنوزته مانده ای توش مونده
برای چهارروزموندن دیگه چی میخواید
هم جاهای خریدرفتید
هم تفریح
درکنارش هرجاخودتون دوست داشتید میتونید برید
ولی گول راننده تاکسی هاشونخوریدبه قولی گفتنی یک بی پدرومادرین که نگونپرس
چنان توشهرازهمون یکی دوخیابون تابت میدن که هی زمان ببره و ازروی زمانی که برده پول ازت بگیره منم ازاونجاییکه حوصله این درگیری هارونداشتم متروروترجیح دادم
20 درهم دادم درعوض کلی اینورواونورباش رفتم
البته مسیرام خیلی دورنبودن
وامااین لیدرهای تیغ زن
تامیرسید هتل چنون دوروبرتومیگیرن که اصلا نفهمی هنوزتوهواپیمایی یاروزمین
اسم تورشهری میارن
هرکی نباشه فکرمیکنه مفتیه یعنی میگفت شهررومی گردونمت دوسه جا میبرمت یه شامم میدم160 درهم یعنی 160 هزارتومن خودمون
چنان ازکشتی و خوانندگی برات حرف میزنه که هرکی نفهمه میگه حتما جمیله رقاصومیخواددعوت کنه باشام ضیافتی
حالانگو یه کشتی معمولی انگارکنارزاینده رودگذاشته باشنو پسرآقاسی براتون بخونه
اخرش هم یه شام بهت میدن
ماکه زورمون گرفت بریم شمااگرپولدارید برید شبا که برمیگشتیم هتل یه چایی سازداشت توهتل با چایی و نسکافه و قهوه ای که رایگان بود اب جوش میاومد و چنان بااشتها پنیرو مغزهارومیاوردیم و با قهوه یاهرچی دیگه اونجابود میزدیم تورگ که گوشت تنمون میشد
ما4 روزموندیم به جزبرای خرید دیگه به اون صورت خرجی نداشتیم بایدفکرتون کارکنه این پولای زحمت کشیده روالکی توجیب لیدرهاو تاکسی های تیغ زن نریزید
به جاش اون مبلغوبرید هدیه برای خانواده بخرید
اهایادم اومد این هتل ما همون اول که واردمیشید بایدسه تابطراب و دمپایی بهت بده که واسه مااینکارونکردو فرداش رفتم سراغشون که به اون خانواده دادید چرابه ماندادید که باعذرخواهی و دویست تلفن به مسئو.لش بالاخر ه اوردن اونم دوبطراب
اب بیرون هتل یه درهم دوسه بارخریدیم ولی اگرازهتل بخرید فکرکنم 7 درهم بود
خلاصه دوستان کمی بافکرمیتونید هم ازسفرتون لذت ببرید و هم پولاتونوالکی هدرندید
انشالا هرکی سفردرپیش داشته باشه باکوله باری ازتجربیات برگرده
فقط اینوبه ذهنتون بسپارید هرجای این کره خاکی که برید خودت بایدبری حقتوبگیری این نیست که بیان تقدیمت کنن
و خجالت نکشیدازاینکه برید بگید فلان چیزتواتاق مانیست و ادای خیلیییییییی پولدارهارودرنیارید واقعا اگراحساس میکنید یه جای کاربراتون کم گذاشتن خیلیی مودبانه ازشون بخواید خوبیش اینه به حرفتون گوش میکنن
تشکر کنندگان: azar1348 ، shiraz mamali ، amir82 ، ابی هانی ، shaso ، saeid-ss ، behfaza ، saeid12345
سلام بچه ها
ما شكر خدا يكضرب گرفتيم ويزامونو امروز. از تمامي بچه هايي كه به يادمون بودند و نبودند ممنونم.
از نارستان عزيز هم كه بهم رتبه داده امروز صبح ممنونم بسيار بجا بود، بعد ويزاي يكضرب شيريني خوبي بود و بسيار چسبيد. بيستمين رتبه در روز مصاحبهBig Grin
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: azar1348 ، shiraz mamali ، simi ، lilac ، farshadsh ، پدی ، niko ، usa lover ، گل نهال ، ابی هانی ، shaso ، negar_karimi6 ، saeid-ss ، 5ina ، nima-92
بچه ها من پنجم اگوست مصاحبه دارم ابوظبی
کسی برای همسفر هست؟
اگه کسی هست لطفا پیام خصوصی بزنید
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: fereshtehind
(2013-06-18 ساعت 09:35)shiraz mamali نوشته:  دوستان هفته آینده واسه ابوظبی کسی نیست همسفر بشیم؟

سلام چه روزی
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: shiraz mamali
(2013-06-18 ساعت 13:06)azar1348 نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 09:35)shiraz mamali نوشته:  دوستان هفته آینده واسه ابوظبی کسی نیست همسفر بشیم؟

سلام چه روزی
ما قبلا حرف زدیم به هم نمیخوره روزمونShy
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، saeid-ss
دوستان من ۳۱ جولای مصاحبه دارم.واسه هتل که سرچ کردم اگه دونفر باشیم عملا نصف میشه هزینه اش٬ خیلی مقرون به صرفه تره
از همین حیث بنده دنبال یه هم اتاقی و همسفر خانم می گردم
لطفا سریعا بهم ایمیل بدید
هتل سیتی استار رو بررسی کردم
ممنون می شم جواب بدید

دوستان من ۳۱ جولای مصاحبه دارم.واسه هتل که سرچ کردم اگه دونفر باشیم عملا نصف میشه هزینه اش٬ خیلی مقرون به صرفه تره
از همین حیث بنده دنبال یه هم اتاقی و همسفر خانم می گردم
لطفا سریعا بهم ایمیل بدید
هتل سیتی استار رو بررسی کردم
ممنون می شم جواب بدید
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: گل نهال ، shiraz mamali ، negar_karimi6 ، saeid-ss
سلام دوستان
من چندتا سوال درمورد هتل ها داشتم
من با توجه به صحبت دوستان از سايت booking هتل انتخاب كردم مسلماً بعضي هتل ها صبحانه جز خدماتشون هست بعضي ها نه، حالا اون قسمتي كه اطلاعات و ماليات هتل نوشته شده قيمت صبحانه رو براي هر نفر هم گفته، حالا هتل پول صبحانه رو هم اضافه بر اتاق ميگيره يا اينكه دلبخواهي هستش؟
ما چهار نفريم هتل آپارتمان انتخاب كرديم هتل هاي امريت كنكورد و گلدن سندز و النخيل رو، كسي از دوستان درمورد اين هتل آپارتمان ها اطلاعي داره؟غير از اين هتل ها، كسي هتل آپارتمان مناسب معرفي كنه خيلي خيلي خوشحال ميشيم :d
ممنون
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، saeid-ss
توصیه میکنم در صورتی که برای بار اول به دبی میرید با تور برید چون ارزانتر میشود اما به حرف های تور لیدر خیلی اهمیت ندید.من تور 4 شب و5 روز هتل اسکای لاین 4 ستاره با پرواز صبح به شب ایران ایر را گرفتم1320000تومان
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، mehdi110 ، shiraz mamali ، negar_karimi6 ، saeid-ss
(2013-06-19 ساعت 22:54)يلدا اهوازى نوشته:  سلام دوستان
من با توجه به صحبت دوستان از سايت booking هتل انتخاب كردم مسلماً بعضي هتل ها صبحانه جز خدماتشون هست بعضي ها نه، حالا اون قسمتي كه اطلاعات و ماليات هتل نوشته شده قيمت صبحانه رو براي هر نفر هم گفته، حالا هتل پول صبحانه رو هم اضافه بر اتاق ميگيره يا اينكه دلبخواهي هستش؟
ما چهار نفريم هتل آپارتمان انتخاب كرديم هتل هاي امريت كنكورد و گلدن سندز و النخيل رو، كسي از دوستان درمورد اين هتل آپارتمان ها اطلاعي داره؟غير از اين هتل ها، كسي هتل آپارتمان مناسب معرفي كنه خيلي خيلي خوشحال ميشيم :d
ممنون

سلام هتل اپارتمان لوتوس دان تان مترو فوق العاده است اول خ رقه است
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: mehdi110 ، farshadsh ، negar_karimi6 ، يلدا اهوازى ، saeid-ss
(2013-06-19 ساعت 23:15)azar1348 نوشته:  
(2013-06-19 ساعت 22:54)يلدا اهوازى نوشته:  سلام دوستان
ممنون

سلام هتل اپارتمان لوتوس دان تان مترو فوق العاده است اول خ رقه است
هتل hall markهم آفر خوبی خورده با توجه به 4 ستاره بودن و موقعیت دسترسی به مترو قیمت مناسبی داره
از سایت booking میتونید چک کنید
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، mehdi110 ، farshadsh ، lilac ، negar_karimi6 ، يلدا اهوازى ، saeid-ss
من یه کاری می‌خوام یکی‌ واسعم انجام بده،می‌تونه خبر بده خصوصی
دوستانی که در این ماه میرن برای مصاحبه
من نیاز دارم یک کتابی‌ برای من بخرید
لینک آمازون و کتاب فروشی مدّ نظر کتاب و توضیحات هم واستون میفرستم
مبلغ کتاب رو هم به ریال یا دلار قبل یا بعد از خرید کتاب به حسابتون واریز می‌کنم
آگر هم نتونستین بخرید بازم مشکلی‌ نیست و قابل درک
پیشاپیش از همتون تشکر می‌کنم
امیدوارم مصاحبه خوبی‌ داشته باشین
با تچکر دی
PS: نفر قبلی‌ که کتاب خرید واسم یه ضرب گرفتTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: usa lover ، Saeedv13 ، mehdi110 ، shaso ، farshadsh ، lilac ، roeentan ، negar_karimi6
(2013-06-20 ساعت 01:18)sadeghi897 نوشته:  من یه کاری می‌خوام یکی‌ واسعم انجام بده،می‌تونه خبر بده خصوصی
دوستانی که در این ماه میرن برای مصاحبه
من نیاز دارم یک کتابی‌ برای من بخرید
لینک آمازون و کتاب فروشی مدّ نظر کتاب و توضیحات هم واستون میفرستم
مبلغ کتاب رو هم به ریال یا دلار قبل یا بعد از خرید کتاب به حسابتون واریز می‌کنم
آگر هم نتونستین بخرید بازم مشکلی‌ نیست و قابل درک
پیشاپیش از همتون تشکر می‌کنم
امیدوارم مصاحبه خوبی‌ داشته باشین
با تچکر دی
PS: نفر قبلی‌ که کتاب خرید واسم یه ضرب گرفتTongue
من ابوظبي هستم بگو كتابتو اگر تونستم تهيه مي كنم واست
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: shaso ، farshadsh ، lilac ، usa lover ، negar_karimi6 ، azar1348
سلام دو ستان
تو پست های اولیه دیدم که در دوبی روز اول ماه رمضان تعطیله. امسال اول ماه رمضان در دوبی 9 جولای است و ما دقیقاً همون روز می خواهیم برویم NMC. فکر می کنید NMC هم تعطیله؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-20 ساعت 11:06)Farhad1649 نوشته:  سلام دو ستان
تو پست های اولیه دیدم که در دوبی روز اول ماه رمضان تعطیله. امسال اول ماه رمضان در دوبی 9 جولای است و ما دقیقاً همون روز می خواهیم برویم NMC. فکر می کنید NMC هم تعطیله؟

اقا فرهاد میتونی ایمیل بزنی من ایمل زدم و گفتم چه تاریخی نوبت میخوام
اگر تعطیل باشه خودشان اطلاع میدن توی پاسخ به ایمیلتون
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: usa lover ، lilac ، negar_karimi6 ، saeid-ss ، farshadsh
سلام به همه
من هم یه توضیح مختصری راجب مسافرت و مصاحبه بدم و هرکی سوالی داشت در خدمتم.
هتل ما هم گرند سنترال بود.همه چی خوب بود.صبحانه و ناهار بسیار عالی و برخورد خدمه هم بسیار عالی و بر خلاف دوستمون که میگفت زبون نفهم هستن اتفاقا کاملا با شعور و فهمیده و مودب بودن و بسیار خوش برخورد.
مصاحبه ما سه شنبه بود و ما شنبه ساعت 4 رسیدیم و با و جود اینکه یکشنبه وقت دکتر داشتیم همون شنبه ساعت 5 رفتیم دکتر و اونجا هم برخورد بسیار خوب و صمیمی بود و تمام کارهای ما رو یکی بعد از دیگری انجام دادن.
با خانم ملیکا هم اونجا آشنا شدیم.خانم بسیار خوب و از همه مهم تر کار بلد و کار راه انداز.اینقدر کار بچه های مهاجر رو انجام داده که کاملا با تجربه با تجربه هست و دقیقا از همه چی آگاهی داره ایشون و مشاوره های دقیق و به جا میده.
از همه لحاظ عالی هست خانم ملیکا.توصیه من اینه به همه که حتما با ایشون برین برای مصاحبه.جواب دکتر رو هم روز دوشنبه برای ما گرفت و خدارو شکر مشکلی هم نبود.سه شنبه صبح هم اول وقت اومد دنبال ما و ساعت 6 صبح ما نفر اول جلوی در سفارت بودیم.ما 7 نفر با ماشین ملیکا رفتیم.آقا هومن و من و همسرم و یه خانواده 3 نفری.که کلا همه ما چک خوریم.فکر میکنم به دلیل سربازی.تا قبل ورود به سفارت استرس داشتیم اما وقتی وارد سفارت شدیم استرس کم شد.مراحل بسیار ساده تر از اون چیزی بود که فکر میکریم.اول مدارک رو گرفتن و اضافه ها رو به ما پس دادن.بعد هزینه رو پرداخت کردیم و بعد انگشت نگاری و در آخر چند تا سوال ساده.
اول قصم خوردیم.سوالایی که از ما پرسیدن این بود
چند وقته با هم ازدواج کردین؟کارتون ایران چیه؟اونجا چیکار میخواین بکنین.این سیاتل که میخواین برین چی ازش میدونین.این آدرسی که توی سیاتل نوشتین مال کی هست و چه نسبتی با شما داره.سربازی رفتی؟
همین.نه بیشتر و کمتر.کلا 2 دقیقه هم طول نکشید و تمام و برگه آبی که باید چک بکنیم سایت رو.
بعد از قبولی اگر خدا بخواد سفرنامه مینویسم و دوستان هم هرکی سوالی داره یا کمکی از دست من بر می آد بپرسه تا توضیح بدم
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
تشکر کنندگان: so_ar ، lilac ، usa lover ، negar_karimi6 ، roeentan ، پدی ، houmanmir ، shiraz mamali ، Saeedv13 ، efah ، farshadsh ، nika ، azar1348 ، morvarid1364 ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان