کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان عزیز
صفحاتو خوندم اما هنوز برام مشخص نشده، اگر تکراری است عذر می خوام:
1- برگه پست برای ارسال پاس به دوبی را تو خود سفارت می دن یا می شه از جایی دانلود کرد؟ من مادرم نمی تونه انگلیسی بنویسه و خودم را هم که علی القاعده راه نمی دهند.
2- مصاحبه مادر من پنجشنبه است. اگر یک ضرب بدهند همانروز میره برای پست و یا می مونه برای یکشنبه؟ خلاصه اینکه فکر می کنید پاسپورت کی به دست ما می رسه؟
3- اگر این زمان خیلی طولانی است بالاخره به افرادی که اونجا هستند (خانم ملیکا و آقای علی رضا و ....) می شود تکیه کرد تا پاس را بگیرند یا زمان سفر را به 9 روز و 10 روز بسط بدهیم؟
ممنون از همه دوستان
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، behfaza
(2013-06-20 ساعت 14:33)Farhad1649 نوشته:  دوستان عزیز
صفحاتو خوندم اما هنوز برام مشخص نشده، اگر تکراری است عذر می خوام:
1- برگه پست برای ارسال پاس به دوبی را تو خود سفارت می دن یا می شه از جایی دانلود کرد؟ من مادرم نمی تونه انگلیسی بنویسه و خودم را هم که علی القاعده راه نمی دهند.
2- مصاحبه مادر من پنجشنبه است. اگر یک ضرب بدهند همانروز میره برای پست و یا می مونه برای یکشنبه؟ خلاصه اینکه فکر می کنید پاسپورت کی به دست ما می رسه؟
3- اگر این زمان خیلی طولانی است بالاخره به افرادی که اونجا هستند (خانم ملیکا و آقای علی رضا و ....) می شود تکیه کرد تا پاس را بگیرند یا زمان سفر را به 9 روز و 10 روز بسط بدهیم؟
ممنون از همه دوستان

دوست عزیز
برای برگه پست یا csc باید خودتون قبل از مصاحبه اکانت بسازید و پرینت بگیرید تا مادرتون روز مصاحبه تحویل سفارت بدهند....
برای اطلاع از چگونگی ثبت نام در csc از اینجا http://www.uploadmb.com/dw.php?id=1357370866 در امضای mohammad fazli عزیز استفاده کنید و سوالاتتون رو در تاپیک مربوط به csc مطرح کنید... موفق باشید.
تشکر کنندگان: roeentan ، usa lover ، shiraz mamali ، Saeedv13 ، Farhad1649 ، betsa ، farshadsh ، negar_karimi6 ، nika ، saeid-ss
دوستان هفته آینده واسه ابوظبی کسی نیست همسفر بشیم؟بیشتر واسه فرار از تنهایی و صرف جویی در هزینه‌ها
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، farshadsh ، nika ، efah ، behfaza
(2013-06-20 ساعت 11:06)Farhad1649 نوشته:  سلام دو ستان
تو پست های اولیه دیدم که در دوبی روز اول ماه رمضان تعطیله. امسال اول ماه رمضان در دوبی 9 جولای است و ما دقیقاً همون روز می خواهیم برویم NMC. فکر می کنید NMC هم تعطیله؟

بهترین راه اینه به nmcایمیل بزنیدوبپرسیدتعطیله یانه
جواب های حساب شده میدن مطمئن باشید
Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae
یابه دکترشوکلا ایمیل کنید drshukla@nmc.ae جوابتونومیدن یکی دوروزبعد
تشکر کنندگان: Farhad1649 ، lilac ، farshadsh ، saeid-ss
دوستان ماوقتی دردوبی بودیم این هتل گراندسنترال اینترنت رایگان نداره و باقیمتهای بالا میشداستفاده کردکه ماقیدشوزدیمورفتیم بیرون پرسون پرسون یه کافی نت
قربون کافی نتهای خودمون
سرعت لاک پشتی
کی بورداش جای حروف جابه جا
خلاصه باچه زحمتی اومدیم یاهوروبازکردیم تاتوایمیل بریموپیام به خانواده بدیم که دیدیم ممکن نیست چراکه ازهمون سوالات امنیتی روبایدجواب میدادم که مثلا اسم عموی مورددلخواهم چی بوده
و ازاونجاییکه روزی که ایمیلومیساختم فکرنمیکردم مهم باشه هراسمی که به نظرم قشنگ تروبرازنده تربرای عموی خدابیامرزم بوده داده بودم حالابیاو بعدازچندسال یادت بیادکه اسم عموی خیالیت چی بوده
کی یادش بود
خلاصه صاحب کافی نت روصدازدموگفتم این پیام میاد
چیکارکنم
گفت چون اولین بارته که ازیه کشورخارج ازایران ایمیلومیخوای بازکنی ای پیش تغییرمیکنه و یه همچین توضیحاتی
برای همین بایداین سوال امنیتی روپرکنی
منم باحالتی که حاکی ازخستگی داشت ازاین سروکاله زدن باایمیلم ملتماسنه ازش پرسیدم حالااسم عموموچی بنویسم
که چشم صاحب کافی نت چهارتا نه ببخشیدتمام کله اش شدچشم به حالت تعجب که چه میدونم اسم عموی توچی بوده
خلاصه مجبورشدم توسایت مهاجرسرابرمو پیام برای دوست بامسئولمون اقای فضلی بزارم که اینکاروبرام کنه و ایمیل بده که نگوای دی که دادم اشتباه بوده
خلاصه نیم ساعت توکافی نت 5000 تومان ناقابل اخرش هم نه اسم عموم یادم اومد نه آی دی درست دادم
پس حواستون به این مسئله باشه و ازکسانی که واردن بپرسیددراین جورمواقع چیکاربایدکنید
تشکر کنندگان: roeentan ، saeid-ss ، behfaza
با سلام دوستان
ما دیروز ابوطبی مصاحبه داشتیم بعدا سفر نامه مینویسم همه چیز خیلی ساده است استرس الکی نداشته باشید مثل یک فرم پرکردن ساده در یک اداره یا درحد اونه اصلا نگران چیزی نباشین در ضمن با خانم ملیکا رفتیم هرکاری میتونست برای ما کرد نمیدونم انتظار بعضی بچه هاچیه ولی واقعا همه وظایفش رو خوب انجام میده
تشکر کنندگان: roeentan ، shiraz mamali ، farshadsh ، efah ، negar_karimi6 ، ari_kiana ، ابی هانی ، saeid-ss ، behfaza
دوستان عزیز کسی نظری در مورد هتل رز ریحان نداره؟؟؟؟/
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: negar_karimi6
ما با علی‌ آقا معروف به علی‌ ایرانی‌ رفتیم،خیلی‌ راضی‌ بودیم،انسان بسیار شریف و خوبی‌ هستند.از طریق مهاجرسرا تلفن ایشونو یکی‌ از دوستان گذشته بود که تماس گرفتم و قرار شد ما رو به ابو ذبی‌ ببره،سر وقت اومد و خیلی‌ هم با مسئولیت.من به دوستان علی‌ رو توصیه می‌کنم.ایشون از ما نفری ۱۰۰ درهم گرفت و شب قبلش به ملیکا تماس گرفته بودم و گفت مسافر ندارم و زره ۴۰۰ درهم نیمیرم چون بسم صرف نیمیکنه.ملیکا تو nmc کارتش و به ما داده بود.ممنون خیلی‌ از دوستی که تل علی‌ آقا رو تو مهاجرسرا گذشته بودند و باعث شدند ما با ملیکا نریم.بازم ممنون.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: roeentan ، negar_karimi6 ، shiraz mamali ، farshadsh ، efah ، nika ، azar1348 ، lilac ، saeid-ss ، behfaza
سلام
لطفا همه چیو آسون بگیرید و از امکانات استفاده کنید
بنده از همون وزودم به دبی از فرودگاه با مترو رفتم 200 متری هتل که البته اگه دبی کاری نداشتم از اول میرفتم ابوذبی
روز قبل از مصاحبه رفتم ابوذبی ، هتل عالی بود و خوش قیمت .صبحم مجبور نبودم زود بیدار بشم . راستی با اتوبوس رفتم ابوذبی.
مصاحبه ساده بوذ بعدشم رفتم پاسپورتو از پست گرفتم که ویزام توش چسبیده بود.
اینم بگم بیمارستانای ابوذبی خلوت تره...
به همین راحتی.
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، shiraz mamali ، farshadsh ، efah ، mehdi110 ، azar1348 ، lilac ، پدی ، saeid-ss ، behfaza
هفته دوم جولای برای ابوظبی
من از 4 جولای دارم میرم تا 16 جولای بجه ها کسی ا"ه خواست این بین همو ببینیم. پیام خصوصی بده.....

شماره کیس:***2013AS00091 تاریخ رویت کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 1 نفر ایالت انتخابی : کالیفرنیا مصاحبه:نیمهٔ دوم جولای . ویزا : قراره یک ضرب Wink
تشکر کنندگان: farshadsh ، negar_karimi6 ، saeid-ss ، behfaza
سلام به همه بچهایی که مصاحبه دارن . خواستم بگم خیالتون راحت راحت خودتونو واسه یه سفر خیلی خوب و یه مصاحبه یا بهتر بگم( یه کاره اداری خیلی خیلی آسون Smile و راحت آماده کنید . من ویزا یکضرب گرفتم رفتاره همه تو سفارت خیلی خوب بود . همشون تلاش میکردن ماهارو به ویزامون برسونن . من اگه میدونستم انقدر مصاحبه آسونه 1 سال استرس و نگرانی نداشتم . واسه همتون دعا میکنم یکضرب بگرید . سوالی بود در خدمتم ...
2013AS8xxx
کنسولگری: ابوظبی 1 نفر
مصاحبه: june 2 2013
دریافت ویزا: یکضرب Smile
شهر انتخابی : LAS VEGAS
اگر کسی مایل بود برای همسفر و همخانه بودن(اول آبان) پیام خصوصی بگذارید لطفا ممنون
تشکر کنندگان: mani.iht ، shiraz mamali ، farshadsh ، efah ، mehdi110 ، negar_karimi6 ، usa lover ، lilac ، ari_kiana ، roeentan ، پدی ، saeid-ss ، 5ina ، behfaza
(2013-06-21 ساعت 00:36)mehrrdad نوشته:  با سلام دوستان
ما دیروز ابوطبی مصاحبه داشتیم بعدا سفر نامه مینویسم همه چیز خیلی ساده است استرس الکی نداشته باشید مثل یک فرم پرکردن ساده در یک اداره یا درحد اونه اصلا نگران چیزی نباشین در ضمن با خانم ملیکا رفتیم هرکاری میتونست برای ما کرد نمیدونم انتظار بعضی بچه هاچیه ولی واقعا همه وظایفش رو خوب انجام میده
در تأیید صحبت مهرداد باید بگم با اینکه با پروژه صبح زود رفتن به همراه یکی از دوستان (ملیکا خانوم ، علی آقا ، عباس آقا و ...) مخالف بودم و برنامه پیش فرض یک روز زودتر رفتن به ابوظبی با اتوبوس و اقامت یک شبه در یکی از هتلهای اونجا بود ، پیشنهاد آقا مهرداد برای همراهی با قیمت مناسبی که از ملیکا گرفتند (500 درهم برای 7 نفر ، میشه نفری 70 درهم) برنامه رو کنسل کرد و لذت شماره 1 بودن (بازهم آقا مهرداد هوای ما رو داشتند و اجازه دادن ما بشینیم سر صف ) کسلی کم خوابی رو کم تر کرد .

(2013-06-21 ساعت 01:26)mani.iht نوشته:  ما با علی‌ آقا معروف به علی‌ ایرانی‌ رفتیم،خیلی‌ راضی‌ بودیم،انسان بسیار شریف و خوبی‌ هستند.از طریق مهاجرسرا تلفن ایشونو یکی‌ از دوستان گذشته بود که تماس گرفتم و قرار شد ما رو به ابو ذبی‌ ببره،سر وقت اومد و خیلی‌ هم با مسئولیت.من به دوستان علی‌ رو توصیه می‌کنم.ایشون از ما نفری ۱۰۰ درهم گرفت و شب قبلش به ملیکا تماس گرفته بودم و گفت مسافر ندارم و زره ۴۰۰ درهم نیمیرم چون بسم صرف نیمیکنه.ملیکا تو nmc کارتش و به ما داده بود.ممنون خیلی‌ از دوستی که تل علی‌ آقا رو تو مهاجرسرا گذشته بودند و باعث شدند ما با ملیکا نریم.بازم ممنون.

علی آقا رو هم من توی NMC با احسان دیدم ، ایشون هم کمک بودن و احسان هم ازشون راضی بود ، درآمد اینکار اونقدر هست که هنوز هم جا داره که این دوستان سرویسهاشون رو بهتر کنند ، برای نمونه یه بسته آماده صبحانه با چای گرم میتونه تحمل انتظار روی نیمکت ها رو راحت تر کنه .

(2013-06-21 ساعت 08:06)ali_2013 نوشته:  سلام
لطفا همه چیو آسون بگیرید و از امکانات استفاده کنید
بنده از همون وزودم به دبی از فرودگاه با مترو رفتم 200 متری هتل که البته اگه دبی کاری نداشتم از اول میرفتم ابوذبی
روز قبل از مصاحبه رفتم ابوذبی ، هتل عالی بود و خوش قیمت .صبحم مجبور نبودم زود بیدار بشم . راستی با اتوبوس رفتم ابوذبی.
مصاحبه ساده بوذ بعدشم رفتم پاسپورتو از پست گرفتم که ویزام توش چسبیده بود.
اینم بگم بیمارستانای ابوذبی خلوت تره...
به همین راحتی.

بهترین کارو کردین ، برای ویزا شادباش میگم .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: lilac ، shiraz mamali ، negar_karimi6 ، roeentan ، پدی ، saeid-ss ، azar1348 ، behfaza
(2013-06-22 ساعت 00:11)efah نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 00:36)mehrrdad نوشته:  با سلام دوستان
در تأیید صحبت مهرداد باید بگم با اینکه با پروژه صبح زود رفتن به همراه یکی از دوستان (ملیکا خانوم ، علی آقا ، عباس آقا و ...) مخالف بودم و برنامه پیش فرض یک روز زودتر رفتن به ابوظبی با اتوبوس و اقامت یک شبه در یکی از هتلهای اونجا بود ، پیشنهاد آقا مهرداد برای همراهی با قیمت مناسبی که از ملیکا گرفتند (500 درهم برای 7 نفر ، میشه نفری 70 درهم) برنامه رو کنسل کرد و لذت شماره 1 بودن (بازهم آقا مهرداد هوای ما رو داشتند و اجازه دادن ما بشینیم سر صف ) کسلی کم خوابی رو کم تر کرد .

بهترین کارو کردین ، برای ویزا شادباش میگم .
[/quote]
بعد شما ويزاتونو كي گرفتين؟ و كي از دوبي برگشتين ايران؟
يه مطلبي هم هست كه من متوجه نشدم، نفر اول بودن چه حسني داره تو اون گرما؟
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، negar_karimi6 ، azar1348 ، behfaza
مدیرمحترم درتاپیک معاینات پزشکی هم تکرارشده چون گفتنش اهمیت داره هموطنانمون بایدبدونن

(Jun-18-2013 04:09 AM)ariannbr نوشته است:

(Jun-17-2013 10:16 AM)iman398 نوشته است: دوستانی که میاید ترکیه لطفا واسه رفت به مطب دکتر اونگان فریب لیدرهایی که اینجا هستن رو نخورین. واسه هر نفر 65 دلار میگرین تا اینکه تنها با شما بیان مطب دکتر اونگان و بشینن کنارتون!! اصلا نیازی نیست
متاسفم برای این لیدرهای ایرانی که زبان ترکی بلدن و پول هموطنانشون رو به شیوه مودبانه میدزدن
جای تاسف بیشتر که یه خانواده مقیم کانادا هم از این لیدر ها استفاده کرده بودن تا باهاشون بره مطب اونگان چون گفته بود ما اشنا هستیم و پول کمتر میگرین
اصلا دکتر اونگان اجازه نمیده این لیدرها برن تو مطب
شما اگه فارسی هم دست و پا شکسته بلد باشین! کارتون راه میفته
اطلاع رسانی کنید لطفا

کاملا حق با این دوست عزیزه
شاید حتی کسایی که با لیدر میان پول بیشتری هم برای دکتر ازشون گرفته میشه.
من یه خانواده 4 نفره رو دیدم که فقط برای تست سل و عکس قفسه سینه 1000 دلار ازشون گرفتن که همه داشتن شاخ در میاوردن. و اعتراضی هم نمیشه کرد.
ترک ها به خودی خود از غریبه ها دزدی میکنن دیگه وای به حال اینکه با هموطن های کلاه بردار ما هم دست به یکی کنن.

دوست عزیزمشابه این لیدرهای تیغ زن درابوظبی هم هست من نمیدونم چراماهامیخوایم ساده ترین راه روبرای انجام کارامون انجام بدیم اونم دادن پول به لیدرهاست کمی به فکرخودتون اتکاکنید
اینانشونه باکلاس بودنو این اداواصولانیست
نشونه اینه که چه گاگولی گیراوردن بخداباورتون نمیشه مادرهتلمون بخاطراینکه لیدرفهمید من ادم تیزیم اونم مدیون اطلاعاتی بودکه ازمهاجرسرگرفته بودم وشوهمرومردی ساده و بی اطلاع دیده بودن چنون دعوایی بین منوشوهرم انداختن که باورتون نمیشه فقط اینوبدونید شب قبل ازمصاحبه باصورت کبودی که خودم به سرخودم اوردم به سفارت رفتیم نمیخواستم قبل ازنوشتن سفرنامه ام به این موضوع اشاره ای کنم ولی حس خواهروبرادری باشماهامنووادارکرداینوبگم
لطفا نزارید بااون حس روانشناسانه ای که لیدرهادارن و آدمهاروسریع محک میزنن بینتون اختلاف نظرو تفرقه ایجادکنن
اون لیدربا من درافتادو ازعمداجلوی شوهرم منوبدبین به کارها و خسیس جلوه داد واینکه عقل من نمیرسه ازروندکارها
درحالیکه اطلاعات من ازاین همه سرچ و سرزدن به مهاجرسرااینقدرزیادبودکه توی همون چندروزخودم شده بودم لیدرعده ای دیگه فقط فی سبیل الهی
و شوهرمن چون یکبارهم توجریان کارهانبوده ازابتدای امرتاهمینجاش حرف یه لیدربی وجدان اونوتحریک کردو دعوامون انداخت شایددرسی سال زندگیمون هرگزبه این شدت دعوانداشتیم
بدترین سفرم بود و حاضرنیستم دیگه یاداوری کنم الانم بخاطرشماهاکه برای رفتن به مدیکال و کارهای مصاحبه نگران راهنماهستیدایناروگفتم

میخوام این نوشته رودرتاپیک سفربه امارات بزارم لطفا ازتکراری بودنش اهمیت موضوع رودرک کنید مهمه که اطلاع رسانی بشه
تشکر کنندگان: saeid-ss ، حاجی واشنگتن
(2013-06-20 ساعت 20:53)negar_karimi6 نوشته:  دوستان ماوقتی دردوبی بودیم این هتل گراندسنترال اینترنت رایگان نداره و باقیمتهای بالا میشداستفاده کردکه ماقیدشوزدیمورفتیم بیرون پرسون پرسون یه کافی نت
قربون کافی نتهای خودمون
سرعت لاک پشتی
کی بورداش جای حروف جابه جا
خلاصه باچه زحمتی اومدیم یاهوروبازکردیم تاتوایمیل بریموپیام به خانواده بدیم که دیدیم ممکن نیست چراکه ازهمون سوالات امنیتی روبایدجواب میدادم که مثلا اسم عموی مورددلخواهم چی بوده
و ازاونجاییکه روزی که ایمیلومیساختم فکرنمیکردم مهم باشه هراسمی که به نظرم قشنگ تروبرازنده تربرای عموی خدابیامرزم بوده داده بودم حالابیاو بعدازچندسال یادت بیادکه اسم عموی خیالیت چی بوده
کی یادش بود
خلاصه صاحب کافی نت روصدازدموگفتم این پیام میاد
چیکارکنم
گفت چون اولین بارته که ازیه کشورخارج ازایران ایمیلومیخوای بازکنی ای پیش تغییرمیکنه و یه همچین توضیحاتی
برای همین بایداین سوال امنیتی روپرکنی
منم باحالتی که حاکی ازخستگی داشت ازاین سروکاله زدن باایمیلم ملتماسنه ازش پرسیدم حالااسم عموموچی بنویسم
که چشم صاحب کافی نت چهارتا نه ببخشیدتمام کله اش شدچشم به حالت تعجب که چه میدونم اسم عموی توچی بوده
خلاصه مجبورشدم توسایت مهاجرسرابرمو پیام برای دوست بامسئولمون اقای فضلی بزارم که اینکاروبرام کنه و ایمیل بده که نگوای دی که دادم اشتباه بوده
خلاصه نیم ساعت توکافی نت 5000 تومان ناقابل اخرش هم نه اسم عموم یادم اومد نه آی دی درست دادم
پس حواستون به این مسئله باشه و ازکسانی که واردن بپرسیددراین جورمواقع چیکاربایدکنید
سلام بر نگار خانوم
اگر یه کوچه بالاتر میرفتی و 3 دقیقه پیاده روی
یه کافی نت بود ساعتی 2 درهم دقیقا بغل ایستگاه الرقه
سرعتشم خیلی عالی بود

(2013-06-21 ساعت 01:26)mani.iht نوشته:  ما با علی‌ آقا معروف به علی‌ ایرانی‌ رفتیم،خیلی‌ راضی‌ بودیم،انسان بسیار شریف و خوبی‌ هستند.از طریق مهاجرسرا تلفن ایشونو یکی‌ از دوستان گذشته بود که تماس گرفتم و قرار شد ما رو به ابو ذبی‌ ببره،سر وقت اومد و خیلی‌ هم با مسئولیت.من به دوستان علی‌ رو توصیه می‌کنم.ایشون از ما نفری ۱۰۰ درهم گرفت و شب قبلش به ملیکا تماس گرفته بودم و گفت مسافر ندارم و زره ۴۰۰ درهم نیمیرم چون بسم صرف نیمیکنه.ملیکا تو nmc کارتش و به ما داده بود.ممنون خیلی‌ از دوستی که تل علی‌ آقا رو تو مهاجرسرا گذشته بودند و باعث شدند ما با ملیکا نریم.بازم ممنون.

خانم ملیکا هم از ما 100 درهم گرفت
جواب NMC رو هم برامون گرفت و کلی راهنمایی هم کرد مارو
علی آقا رو نمی شناسم اما ما که از ملیکا خانم راضی بودیم
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، houmanmir ، negar_karimi6 ، saeid-ss ، farshadsh ، efah ، bayat_r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان