کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
یعنی در کل توصیه بچه ها اینه که صبح روز مصاحبه با خانومه ملیکا بریم ولی برای گرفتن پاسپورت خودمان بریم مستقیم از پست دبی بگیریم؟؟؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: simi ، behfaza
سلام دوستان.
عزیزانی مه به تازگی برای مصاحبه یا گرفتن ویزا به دوبی تشریف می برین و قصد تردد با اتوبوس تا ابوظبی رو دارن،به شدت به موضوع گرمای هوا توجه داشته باشین.
اینو کسی داره بهتون میگه که خودش تو بوشهر زندگی می کنه.حالا خودتون حساب کار دستتون بیاد.
واسه زود رسیدن اصلا خودتون رو گرما ندین.همه به کاراتون می رسین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan ، usa lover ، rezagh ، farshadsh ، tajhizgaran ، maryam_a ، saeid-ss ، behfaza
(2013-06-24 ساعت 15:11)rezaP نوشته:  یعنی در کل توصیه بچه ها اینه که صبح روز مصاحبه با خانومه ملیکا بریم ولی برای گرفتن پاسپورت خودمان بریم مستقیم از پست دبی بگیریم؟؟؟

بله.به نظر من اینطوری بهتره.مضافا این که با اطلاعات خوبی که بچه ها از همه نظر اینجا گذاشتن،واقعا کار راحتیه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: rezagh ، farshadsh ، tajhizgaran ، azar1348 ، saeid-ss ، behfaza
اقا جان اینجا دبی هتل اسکای لاین امروز رفتیم مدیکال اعلب دوستان واکسن کزاز خوزدند خوشبختانه ما نخوردیم یادتون باشه کزاز رادر دو نوبت بزنید من زیاد دبی امدم اما انصافا میان هتل های چهار ستاره اینجا بهترینه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، ari_kiana ، roeentan ، rezagh ، mehdi110 ، azar1348 ، farshadsh ، tajhizgaran ، betsa ، saeid-ss ، behfaza
سلام.
میشه شماره تلفن خانم ملیکا رو برای من بزارید؟
من آخر این هفته مصاحبه دارم و توی هتل آتلانتیس هستیم ,چند دقیقه طول میکشه از اونجا تا سفارت؟ من آدم استرسی هستم و فکر کردم ساعت 4:30 راه بیافتم خوبه. 4:30 خوبه یا ‍‍پشت در سفارت خیلی منتظر میمونیم؟
یه سوال دیگه, nmc تا چه ساعتی جواب آزمایشها رو میده؟ به من گفت afternoon . اگه من ساعت 6-5 برم خوبه؟
کیس نامبر: 2013AS83XX
کنسولگری: ابوظبی
مصاحبه: هفنه آخر June
تشکر کنندگان: پدی ، tajhizgaran ، saeid-ss
سلام ببجشید میشه یکی لطف کنه جواب سوالهای من و بده؟ ممنون میشم
1- از فرودگاه شماره 2 می شه با مترو رفت؟ به من گفتن فقط ترمینال شماره 1 مترو داره! اگه خط مترو نداره خواهشا بگید با چه وسیله نقلیه ای بهتره که برم nmc ؟ می خوام مستقیم از فرودگاه برم nmc به نظرتون به موقع می رسم؟ ساعت 8 پرواز دارم؟
2- برای سفارت پوشه هم لازم داریم؟ اگه لازم داریم خواهشا بگین چه نوع پوشه ای باید تهیه کنم؟
تشکر کنندگان: پدی ، tajhizgaran ، saeid-ss ، behfaza
دوست گرامي صبح به درمانگاه نميرسي پس عجله نكن عصر ساعت 3 به بعد بريد
پوشه هم نميخواهد خيالت راحت
تشکر کنندگان: farshadsh ، lvlatarsack ، پدی ، tajhizgaran ، behfaza
(2013-06-25 ساعت 09:41)lvlatarsack نوشته:  سلام ببجشید میشه یکی لطف کنه جواب سوالهای من و بده؟ ممنون میشم
1- از فرودگاه شماره 2 می شه با مترو رفت؟ به من گفتن فقط ترمینال شماره 1 مترو داره! اگه خط مترو نداره خواهشا بگید با چه وسیله نقلیه ای بهتره که برم nmc ؟ می خوام مستقیم از فرودگاه برم nmc به نظرتون به موقع می رسم؟ ساعت 8 پرواز دارم؟
2- برای سفارت پوشه هم لازم داریم؟ اگه لازم داریم خواهشا بگین چه نوع پوشه ای باید تهیه کنم؟

سلام
1.من توی ترمینال 2 تا درب خروج مترو ندیدم.بیرون هم اومدیم چیزی ندیدم.
اگر هتل شما میان دنبالتون با همون برین هتل بعد از هتل راحت میتونین برین NMC
من ساعت 4 بعدالظهر رسیدم دبی
4:30 هتل بودم
حدود 5:15 بعدالظهر NMC بودم و تمام کارهام انجام شد
2.به پوشه احتیاجی نداری
من که ندیدم از کسی پوشه بگیره

(2013-06-25 ساعت 01:40)hodan نوشته:  سلام.
من آخر این هفته مصاحبه دارم و توی هتل آتلانتیس هستیم ,چند دقیقه طول میکشه از اونجا تا سفارت؟ من آدم استرسی هستم و فکر کردم ساعت 4:30 راه بیافتم خوبه. 4:30 خوبه یا ‍‍پشت در سفارت خیلی منتظر میمونیم؟
یه سوال دیگه, nmc تا چه ساعتی جواب آزمایشها رو میده؟ به من گفت afternoon . اگه من ساعت 6-5 برم خوبه؟
بیشتر از دقیقه طول میکشه
حداقل 1/15 دقیقه
اگر با خانوم ملیکا بری ساعت 6 صبح جلو در سفارتی
2 ساعت زودتر
آره 6 بری بهتره
بهت میدن
فقط چون هتلت یکی از هتل های خوبه مواظب باش زیادی پول ندی.
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
تشکر کنندگان: hodan ، lvlatarsack ، پدی ، tajhizgaran ، morvarid1364 ، farshadsh ، houmanmir ، maryam_a ، saeid-ss ، behfaza
سلام اینجا دبی. امروز رفتیم خرید جانم برایتان بگه ما دو روز پیش پرواز داشتیم به امارات پرواز ساعت هشت صبح به لطف ایران ایر هفت ساعت تاخیر داشت وما ان روز بعد از ظهر به مدیکال نرسیدیم و به روز بعد کشید البته صبح پرواز سرایدار خانه ما زنگ زد که لوله آب خانه ما ترکیده حالا لوله آب ما ترکیده وما در سالن ترانزیت فرودگاه بعد از کنترل پاسپورت بودیم وپلیس به هیچ عنوان اجازه نمیداد که برگردیم خلاصه کلید خانه را به پلیس دادم که به یک تاکسی بده برسونه به سرایدار ما به لطف تاخیر پرواز درسته که مدیکال را از دست دادیم امااز فاجعه تخریب اپارتمان طبقه پایین پیش گیری کرد واقعا حکمت خدا در تاخیر پرواز بود
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mehdi110 ، betsa ، ari_kiana ، farshadsh ، roeentan ، houmanmir ، azar1348 ، bayat_r ، maryam_a ، saeid-ss ، nedali ، behfaza
دوستان درباره ی هتل ارکید چی می دونید؟
ارکید بهتره یا سیتی استار؟
کدوم به دیره نزدیکتره؟
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-06-25 ساعت 17:39)mariana نوشته:  دوستان درباره ی هتل ارکید چی می دونید؟
کدوم به دیره نزدیکتره؟
جفتشون تو دیره هست
سیتی استار برای یک ایرانی هست
مزیتش اینه که چسبیده به مترو
شبکه های ماهواره ای ایران رو میگیره و غذاهای خوبی داره و تمیزه
ارکید رو نمیدونم
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، houmanmir ، azar1348 ، maryam_a ، saeid-ss ، behfaza
(2013-06-25 ساعت 17:39)mariana نوشته:  دوستان درباره ی هتل ارکید چی می دونید؟
کدوم به دیره نزدیکتره؟

سلام دوست عزیز.
خوب بودن هتل ها کاملا نسبیه.عزیزی از یه هتل تعریف کرده بود و من در سفر دوم رفتم اونجا.می تونم بگم افتضاح بود.ولی هر دوی این دو هتل تو منطقه دیره هستن.دیره منطقه بزرگیه.ولی فکر کنم سیتی استار بهتر باشه.یادم میاد جایی خوندم که ارکید تعریفی نیست.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، azar1348 ، maryam_a ، saeid-ss ، spd-r ، behfaza
(2013-06-25 ساعت 01:40)hodan نوشته:  سلام.

سلام دوست عزیز

nmc شبانه روزی هست ،بعد از هر ساعتی که گفتند جواب آماده است میتوانید جواب را بگیرید.

(2013-06-25 ساعت 09:41)lvlatarsack نوشته:  سلام ببجشید میشه یکی لطف کنه جواب سوالهای من و بده؟ ممنون میشم

سلام

برای سفارت هیچ پوشه ای نیاز نیست،فقط بهتره چیزی همراهتون باشه که کلیه مدارک را در داخل آن قرار دهید تا پراکنده نشود و طبقه بندی شده باشد

سلام

برای سفارت هیچ پوشه ای نیاز نیست،فقط بهتره چیزی همراهتون باشه که کلیه مدارک را در داخل آن قرار دهید تا پراکنده نشود و طبقه بندی شده باشد
تشکر کنندگان: roeentan ، farshadsh ، lvlatarsack ، maryam_a ، behfaza
(2013-06-24 ساعت 15:55)sce نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 15:11)rezaP نوشته:  یعنی در کل توصیه بچه ها اینه که صبح روز مصاحبه با خانومه ملیکا بریم ولی برای گرفتن پاسپورت خودمان بریم مستقیم از پست دبی بگیریم؟؟؟

بله.به نظر من اینطوری بهتره.مضافا این که با اطلاعات خوبی که بچه ها از همه نظر اینجا گذاشتن،واقعا کار راحتیه.
موفق باشین.

سلام دوست عزیز

من به شما پیشنهاد میکنم با آقای علی (معروف به علی ایرانی) بروید که هم ارزونتر از خانم ملیکا میگیره و هم آدم رو راست و وقت شناسی هست.
برای گرفتن جواب هم به هیچکس اعتماد نکنید و مدارکتون رو به هیچکس ندهید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: mani.iht ، farshadsh ، azar1348 ، hossien_501 ، babinj ، maryam_a ، behfaza ، spd-r
این نیو مدیکال چک تو دیره هست؟
آخه چندتا شعبه داره گویا٬ کدومو باید بریم؟
لطفا با اسم خیابون بگید بهم آدرسشو
ممنون
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان