کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
هفته اآخر جولاي، ٣١ جولاي نبوووووووووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان بشتابيد بشتابيد
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: پدی ، farshadsh ، tajhizgaran ، saeid-ss ، behfaza
سلام دوستان گلم ببخشید نمیتونم فارسی بنویسم ،امیر مهاجرسرا جان زحمتشو بکش.من از لابی هتل این پیامو میزارم،من هم یک ضرب گرفتم دوستان.اومدم سفر نامه میزارم. بخونید و بخندید. مرسی از همه مرسی‌ از مهاجرسرا............
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
سلام
من هم یه ضرب گرفتم. خیلی راحت بود. مرسی از همگی
ولی من به مشکل برخوردم برای هتل. من دیروز مصاحبه داشتم و امروز باید چک اوت میکردم از هتل. میخواستم دوباره تمدید کنم هتل رو ولی جا نمیده. حالا هیچ هتلی بدون پاسپورت بهم اتاق نمیده. کسی هتل تمیزی رو میشناسه که بدون ‍پاسپورت قبول کنه؟ دیروز توی سفارت گفتن 4 روز دیگه پاسپورت رو میتونم بگیرم ولی هیچ رسیدی ندادن که نشون بده پاسپورتم دست سفارته. این برای همه یکییه؟
شانسی هست که زودتر از 4 روز ویزا ها آماده بشه؟
مرسی . ببخشید خیلی سوال ‍‍پرسیدم
کیس نامبر: 2013AS83XX
کنسولگری: ابوظبی
مصاحبه: هفنه آخر June
تشکر کنندگان: farshadsh ، Saeedv13 ، roeentan ، پدی ، azar1348 ، usa lover ، bayat_r ، lilac ، spd-r ، tajhizgaran ، maryam_a ، saeid-ss ، nedali ، behfaza
(2013-06-28 ساعت 17:38)hodan نوشته:  سلام
ولی من به مشکل برخوردم برای هتل. من دیروز مصاحبه داشتم و امروز باید چک اوت میکردم از هتل. میخواستم دوباره تمدید کنم هتل رو ولی جا نمیده. حالا هیچ هتلی بدون پاسپورت بهم اتاق نمیده. کسی هتل تمیزی رو میشناسه که بدون ‍پاسپورت قبول کنه؟ دیروز توی سفارت گفتن 4 روز دیگه پاسپورت رو میتونم بگیرم ولی هیچ رسیدی ندادن که نشون بده پاسپورتم دست سفارته. این برای همه یکییه؟

سلام ضمن تبریک. یک سر به هتل اسکای لاین بزنید پیش آقا مهران
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: hodan ، azar1348 ، farshadsh ، tajhizgaran ، maryam_a ، saeid-ss ، behfaza
(2013-06-27 ساعت 20:29)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 10:06)پدی نوشته:  سلام تلفن علی اقا درسته کیوان برای ملیکا کار میکنه نکته ای که میخواستم بگم اینه که همه اینا دلال هستند به همه حرفای اینا نمی شه اعتماد کرد وچون کار اینا رقابتیه قابل چونه زدن هستند من ملیکا را در nmcدیدم بدون اینکه اول خودش را معرفی کنه شروع به سوالات خصوصی کرد که البته من جوابش را درست ندادم کار مدیکال را اصلا به اینا نسپرید و خودتان انجام بدید

سلام دوستان به نظرمن ازایران بااینهاتماس نگیرید الکی یه هزینه تلفن میدید اونجاکه برسیدازهتل تواتاقتون تل داره بزنگید خودشون توهوامیقاپنتون فکرنکنید خیلی سخته اینهاروراضی کردن برای ابوظبی رفتن مثل اب خوردن میان فقط ازنظرقیمت شماازاونازرنگ ترباشیدچون همه اینهادستشون تویه کاسه است هرکدوم ارزونترگفت برید رودرواسی و مودبانه حرف زدنشونوازاین گوش بشنویدوازاون گوش بیرون کنیداونااول فکرجیب خودشونن
دوم هم به فکرجیب خودشونن
سوم ؟
آره بازم خودشونن
ازماگفتن

سلام دوستان من هم بعنوان کسی که تجربه دارم با آقای پدرام موافقم

(2013-06-28 ساعت 19:58)پدی نوشته:  
(2013-06-28 ساعت 17:38)hodan نوشته:  سلام

سلام ضمن تبریک. یک سر به هتل اسکای لاین بزنید پیش آقا مهران

سلام دوست عزیز تبریک میگم
اگر به آژانسی که هتل رو گرفتین دسترسی دارید بگویید که هتل را تمدید کند چون آنها همیشه اتاق دارند. در غیر اینصورت هتل اسکای لاین خیلی خوبه اونجا بروید (لازم نیست پیش عمو مهران بروید) حتماً عمو مهران یک شارژ اضافه از شما میگیره
موفق باشید
تشکر کنندگان: پدی ، azar1348 ، hodan ، tajhizgaran ، maryam_a ، saeid-ss ، feri efa ، nedali ، behfaza
سلام برای ابوظبی وقتی ویزا آماده میشه باید پاسپورت دوباره بفرستیم کسی میدونه آیا مدرک دیگه ای هم لازمه یا نه؟

راستی تو تهران کسی آزانس خوب و مطمین برای ارسال پاسپورت سراغ داره؟
تشکر کنندگان: پدی ، tajhizgaran ، saeid-ss ، behfaza
دوستان سفارت ميريم چند دلار بايد بديم؟
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: پدی ، tajhizgaran ، behfaza
(2013-06-29 ساعت 13:21)mariana نوشته:  دوستان سفارت ميريم چند دلار بايد بديم؟

برای هر نفر 330$
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: پدی ، lilac ، tajhizgaran ، saeid-ss ، behfaza
دوستان عزیز مهاجرسرا از همتون ممنونم و تازه میفهمم که هی دوستان میگفتن استرس نداشته باشین و سخت نگیرید یعنی چی ما ویزامون رو یک ضرب گرفتیم و من از اینکه محل مصاحبه رو تغییر دادم خیلی راضی ام چون ابوظبی واقعا عالی بود هم از نظر مدیکال و هم از نظر مصاحبه امیدوارم دوستان همگی موفق باشن Smile
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: tartar ، پدی ، farshadsh ، sce ، bayat_r ، spd-r ، lilac ، roeentan ، far-dv2013 ، tajhizgaran ، maryam_a ، honey rahmati ، saeid-ss ، feri efa ، behfaza
(2013-06-29 ساعت 12:59)farzad1378 نوشته:  سلام برای ابوظبی وقتی ویزا آماده میشه باید پاسپورت دوباره بفرستیم کسی میدونه آیا مدرک دیگه ای هم لازمه یا نه؟

راستی تو تهران کسی آزانس خوب و مطمین برای ارسال پاسپورت سراغ داره؟

در فرمی که بتون دادند مدارک مورد نیاز را تیک زده اند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، azar1348 ، tajhizgaran ، maryam_a ، saeid-ss ، behfaza
میشه هتلی در ابوذبی معرفی کنید که نزدیک سفارت باشه و همینطور آدرس سفارت در دبی.ممنون از کاز فوق العاده ای که می کنید.
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، maryam_a ، behfaza
(2013-06-30 ساعت 01:49)میریام نوشته:  میشه هتلی در ابوذبی معرفی کنید که نزدیک سفارت باشه و همینطور آدرس سفارت در دبی.ممنون از کاز فوق العاده ای که می کنید.

هتل نزدیک سفارت در ابوطبی هتل aloft. البته تا هتل دیگر هم نزدیک سفارت استعفا ولی این از بقیه مناسبتره
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، maryam_a ، saeid-ss ، nedali ، behfaza
سلام
بعد از اینکه CEAC نشون میده که ویزا صادر شده باید هنوز هم منتظر ایمیل بود؟ راهی هست که من امروز ‍پاسپورتم رو بگیرم و شب بتونم برگردم ایران؟
کیس نامبر: 2013AS83XX
کنسولگری: ابوظبی
مصاحبه: هفنه آخر June
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، azar1348 ، farshadsh ، saeid-ss ، behfaza
بچه ها میشه آدرس سفارت ابوظبی رو یکی بهم بده چون ابوظبی 2 تا سفارت us داره قدیمی و جدید . ما برای مصاحبه با ملیکا رفتیم ولی الان برای گرفتن ویزا برادر شوهرم میره و با دوستش که ماشین داره داره میره . یکی آدرس رو برام بذاره که اشتباهی نروند . ممنون
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss ، behfaza
سلام
بچه ها اگه شده 10 روزم بمونین ابوظبی منتظر ویزا ,اما ایمیلتونو تغییر ندین که کس دیگه ای بره براتون EMPOST ویزارو بگیره اگه کسی میگه میتونه زودتر این کارو انجام بده دروووووووووووووووووووووووووغ میگه هیچ وقت ایمیلتونو تغییر ندین!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: farshadsh ، azar1348 ، saeid-ss ، spd-r ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان