کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-07-02 ساعت 13:22)usa lover نوشته:  دوستان به نظرتون هتل 2*Eureka
در حد 100 قدم تا مترو اتاق دوبل با قیمت شبی 165 درهم مناسبه البته ما باید 2 تا اتاق بگیریم

سلام دوست عزیز
سعی کنید هتلی که میگیرید صبحانه و نهار یا صبحانه و شام داشته باشه در غیر اینصورت هزینه تون خیلی زیاد میشه البته در اینصورت میتونید خوراکی به حد لازم باخودتون ببرین. ترجیحا 3* بگیرین بهتره.
موفق باشین
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: farshadsh ، usa lover ، پدی ، saeid-ss ، behfaza
هتل هایی که در رقه هستند و به مترو خیلی نزدیکند"اسکای لاین.ارکید.نیهال.سان اند سان .اواری.از همه ارزانتر نیهال از همه بهتر اسکای لاین
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: azar1348 ، usa lover ، morvarid1364 ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-02 ساعت 08:41)sany_th نوشته:  سلام کسی هست که لینک نقشه دوبی رو داشته باشه؟

https://www.google.com/maps/ms?ie=UTF8&o...9867735cde

اگه مورد خاصی رو سرچ میکنین بگین که بچه ها کمکتون کنن .
موفق باشین
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: پدی ، usa lover ، tajhizgaran ، sany_th ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-02 ساعت 17:51)پدی نوشته:  هتل هایی که در رقه هستند و به مترو خیلی نزدیکند"اسکای لاین.ارکید.نیهال.سان اند سان .اواری.از همه ارزانتر نیهال از همه بهتر اسکای لاین

به اضافه دلمون و می فر.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، tajhizgaran ، azar1348 ، پدی ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-02 ساعت 17:21)nnhh نوشته:  
در حد 100 قدم تا مترو اتاق دوبل با قیمت شبی 165 درهم مناسبه البته ما باید 2 تا اتاق بگیریم

سلام دوست عزیز
سعی کنید هتلی که میگیرید صبحانه و نهار یا صبحانه و شام داشته باشه در غیر اینصورت هزینه تون خیلی زیاد میشه البته در اینصورت میتونید خوراکی به حد لازم باخودتون ببرین. ترجیحا 3* بگیرین بهتره.
موفق باشین

من واسه سفر دوم قصد داشتم به یوروکا برم که خوب قسمت نبود.
از هتل های خوب 2 ستاره محسوب میشه و خیلیا با توجه به قیمتش توصیه می کنن.البته قیمت حضوری این هتل به مراتب بالاتر از این قیمته.
موفق باشین.

(2013-07-02 ساعت 18:45)usa lover نوشته:  

سلام دوست عزیز
موفق باشین
ممنون از جوابتون ما به خاطر پسرم که کوچیک و همچنین مادرم که همراهمون هست نزدیکی به مترو مهم بود
هتل hall mark هم یک آفر خوب داره family roomکه شامل 4 نفر و 2 تا بچه میشه 299 درهم +20% سرویس و مالیات
این انتخاب بهتری هست فقط فاصله اش تا مترو بیشتر

یه نکته همیشه مد نظرتون باشه.آژانس ها با تمام هتلایی که تو بوکینک می بینی کار نمی کنن.حواستون باشه چیز بدی بهتون قالب نکنن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-02 ساعت 18:45)sce نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 13:22)usa lover نوشته:  

من واسه سفر دوم قصد داشتم به یوروکا برم که خوب قسمت نبود.
از هتل های خوب 2 ستاره محسوب میشه و خیلیا با توجه به قیمتش توصیه می کنن.البته قیمت حضوری این هتل به مراتب بالاتر از این قیمته.
موفق باشین.

(2013-07-02 ساعت 18:45)usa lover نوشته:  [quote='nnhh' pid='368987' dateline='1372769509']
[quote='usa lover' pid='368783' dateline='1372755122']
دوستان به نظرتون هتل 2*Eureka

یه نکته همیشه مد نظرتون باشه.آژانس ها با تمام هتلایی که تو بوکینک می بینی کار نمی کنن.حواستون باشه چیز بدی بهتون قالب نکنن.
موفق باشین.
دقیقا همینطور به همین دلیل ایندفعه خودمون دست بکار شدیم و داریم از بوکینگ پیدا میکنیم
قیمتی که آژانس ها میدن تقریبا نزدیک 2 برابر
ولی با توجه به اینکه اکثرا نهار و ترانسفر فرودگاه رو پیشنهاد میدن برای کسانیکه اولین بار هست و تجربه ندارن به نظر من بهترین انتخاب می تونه باشه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-02 ساعت 16:01)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 14:23)k.abbasi نوشته:  باسلام خدمت دوستان
همسرم درلاتاري 2014برنده شده وبادوفرزندم چهارنفرهستيم ميخواستم ازدوستاني كه ميرن معاينه يه زحمت بكشن براي ماهم يه تحقيق بكنن يايك شماره تلفن كه فارسي زبان باشندوبتوانندماروراهنمائي كنندمعرفي كنندحال موضوع
من HBS+(هپاتيتي ) هستم كه الان مدت سه سال است دارواستفاده كرده ونتيجه آزمايشاتم هم خوب بوده والان يكي ازدوقرص رادكترقطع كرده تابعدازدوماه آزمايش بدهم حال ميخواهم بپرسم آيااين موضوع برروي كيس مااثرخواهدگذاشت
آيااين مسئله رااصلا"مطرح بكنم وپرونده ام رابياورم خلاصه كه بااين مسئله به من وخانواده ام ويزاميدن ياهمه خانواده ام بايدپاي من بسوزن واين امتيازبزرگ راازدست بدهند ممنون ميشم اگرمراازنگراني دربياوريدبه اميدجبران درآم ر ي ك ا

سلام دوست من فکرکنم شمااصلا پیامهای خصوصیتونونمیخونید من دراین رابطه کلی براتون حرف زده بودم ومیبینم بازهمین سوالومیکنید یااونونخونید یاحرفام قانعتون نکرده بودوکمکی به کم شده استرستون نکرده
اگرنخوندینش حتمابریدبخونید کلیییییییییییی اطلاعات دادم که مطمئنا کمکتون میکنه
انشالا موفق باشید

اگرنیازه اینجاهم پیام بزارم فقط نمیدونم چه جوری پیامهاموکه سندشده پیداکنم تاهمونواینجابزارم
البته خصوصی بخونیدبهتره

من شرمنده شمادوست عزیزتاحالاتوی این تالارپیام خصوصی نداشتم ممنون ازراهنمائتان امیدوارم همانطورکه دل ماروشادکردی همواره شادوموفق باشید به امددیدار
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss ، negar_karimi6 ، behfaza
دوست عزیز یک سوال داشتم آیاسفارت ابوظبی هم مثل آنکارا باید ۱۵ روز قبل مدارک پست بشه یا نه
شماره کیس : 2014AS0006XXX / تاریخ رویت قبولی:۱ MAY / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس :۲نفر / ارسال فرمها:May 27, 2013 mail / دريافت تاييديه فرمها : Jun 4 / کارنت شدن کیس:March 18 / تاريخ مصاحبه : هفته اول مي / مكان مصاحبه: ابوظبي / وضعیت : کلیرنس 4 May / مقصد :Houston
پروفایل دو نفره

تشکر کنندگان: saeid-ss ، negar_karimi6 ، behfaza
(2013-07-02 ساعت 21:03)I2AFSHIN نوشته:  دوست عزیز یک سوال داشتم آیاسفارت ابوظبی هم مثل آنکارا باید ۱۵ روز قبل مدارک پست بشه یا نه

برای ابوظبی چیزی نبایدپست بشه بادست مبارکتون روزمصاحبه تقدیمشون میکنید
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza
دوست عزیز سفر اول من میخواستم اونجارو بگیرم نشد تحقیق که کرده بودم هتل خوبی با توجه به قیمتش هست من رویال گاردن گرفتم سفر اول اونم 165 درهم بود و درست روبروی ایستگاه مترو .به نظرمهمونجارو بگیرین
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان: usa lover ، azar1348 ، farshadsh ، saeid-ss ، negar_karimi6 ، behfaza
[/quote]
دقیقا همینطور به همین دلیل ایندفعه خودمون دست بکار شدیم و داریم از بوکینگ پیدا میکنیم
قیمتی که آژانس ها میدن تقریبا نزدیک 2 برابر
ولی با توجه به اینکه اکثرا نهار و ترانسفر فرودگاه رو پیشنهاد میدن برای کسانیکه اولین بار هست و تجربه ندارن به نظر من بهترین انتخاب می تونه باشه
[/quote]

در اینکه آژانس می خواهد سود کند شکی نیست اما در رزرو از بوکینگ حتماً دقت کنید که ببینید صبحانه را گذاشته یانه. ضمناً در مورد هیچ هتلی در بوکینگ صحبت از ناهار و ترانسفر نیست در صورتی که آزانس ها با هر دوی اینها پیشنهاد می دهند. اگر زیاد روزه می گیرید که هیچ ولی توجه داشته باشید که صبحانه برای هر نفر در هر وعده را 20 تا 35 درهم (هتل های 3 و 4 ستاره) می گیرند. ناهار هم که تکلیفش روشنه. به نظر من اگر از طریق آژانس مطمئن رزرو کنید به نفعتونه

ضمناً رودرواسی نداره. به آژانس بگویید من تو بوکینگ با این قیمت دیده ام. شما چه جوری حساب می کنید؟
تشکر کنندگان: usa lover ، azar1348 ، farshadsh ، saeid-ss ، behfaza
دوستان برای رزرو هتلهای دبی یه سایت اژانس تو تهران پیدا کردم که به نظرم قیمتش از جاهای دیگه بهتره گفتم شاید بدرد بخوره http://www.ttgroup.ir/news/news.cfm?id=115
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: farshadsh ، roeentan ، azar1348 ، saeid-ss ، negar_karimi6 ، behfaza
سلام دوست عزیز

ما هتل اسکای لاین رفتیم بسیار تمیز و نزدیک مترو بود و خیلی راضی بودیم تلفن 88880267-88663660 خانم ناطقی
موفق باشید
تشکر کنندگان: farshadsh ، پدی ، usa lover ، roeentan ، azar1348 ، saeid-ss ، spd-r ، behfaza ، kasrafo
سلام دوستان
ما هتل ابجر گراند رفتیم که دو تا خوبی داشت :یکی روبروی بیمارستان nmcهست و دوم نزدیک ایستگای متروی ابو هیل
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: saeid-ss ، farshadsh ، behfaza
دوستان شب بخیر
چطورمستقیماازفرودگاه دبی به ابوظبی بااتوبوس بریم
**2013as44مصاحبه 24مارس کلیر30جون 95روزه کیس 4نفره مقصداحتمالی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss ، farshadsh ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان