کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-07-01 ساعت 10:59)honey rahmati نوشته:  بچه ها میشه آدرس سفارت ابوظبی رو یکی بهم بده چون ابوظبی 2 تا سفارت us داره قدیمی و جدید . ما برای مصاحبه با ملیکا رفتیم ولی الان برای گرفتن ویزا برادر شوهرم میره و با دوستش که ماشین داره داره میره . یکی آدرس رو برام بذاره که اشتباهی نروند . ممنون

us.Embassy
Embassies District ,plot 38
sector W59-02
street no.4
abudhabi
موفق باشید
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: honey rahmati ، sce ، saeid-ss ، nedali ، behfaza
(2013-06-30 ساعت 13:47)hodan نوشته:  سلام
بعد از اینکه CEAC نشون میده که ویزا صادر شده باید هنوز هم منتظر ایمیل بود؟ راهی هست که من امروز ‍پاسپورتم رو بگیرم و شب بتونم برگردم ایران؟

وقتي سيس ايشو مي كنه،يعني يزاي شما آمادست.
شما اگه يه كم توضيح بيشتري بدين بهتر ميشه راهنمايي كرد.يه ضرب اگه هستي كه ميري ام پست دوبي و با نشون دادن برگه ثبت نام سي اس سي پاسارو تحويل مي گيري.اگر هم بعد از كلير شدن ميري كه هروقت ايشو زد،بپر برو بگير.
موفق باشين.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: honey rahmati ، hodan ، farshadsh ، roeentan ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-01 ساعت 14:16)sce نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 13:47)hodan نوشته:  سلام
بعد از اینکه CEAC نشون میده که ویزا صادر شده باید هنوز هم منتظر ایمیل بود؟ راهی هست که من امروز ‍پاسپورتم رو بگیرم و شب بتونم برگردم ایران؟

وقتي سيس ايشو مي كنه،يعني يزاي شما آمادست.
شما اگه يه كم توضيح بيشتري بدين بهتر ميشه راهنمايي كرد.يه ضرب اگه هستي كه ميري ام پست دوبي و با نشون دادن برگه ثبت نام سي اس سي پاسارو تحويل مي گيري.اگر هم بعد از كلير شدن ميري كه هروقت ايشو زد،بپر برو بگير.
موفق باشين.
مرسی از راهنماییتون. من یه ضرب گرفتم .توی سایت نشون میده که ایشو شده ویزا از دیروز ولی من هنوز ایمیل نگرفتم برای پس گرفتن ‍‍پاسم. امروز حضوری رفتم EMPOST که اونها گفتن که ‍پاسپورت من هنوز نرسیده. من 4 روز قبل مصاحبه داشتم و همین جوری دارم یه رور یه روز بلیط برگشتم رو عقب میندازم. معمولا چند روز طول میکشه این پروسه؟
کیس نامبر: 2013AS83XX
کنسولگری: ابوظبی
مصاحبه: هفنه آخر June
تشکر کنندگان: farshadsh ، azar1348 ، negar_karimi6 ، sce ، saeid-ss ، nedali ، behfaza
سلام به دوستان عزیز
ما دیروز مصاحبه شدیم و کلیرنس خوردیم ( سربازی همسرم ارتش و شغل دولتی هر دوی ما ) و برگ آبی گرفتیم .
قصد سفر نامه نوشتن ندارم چون هم قلم خوبی ندارم و هم دوستانی مثل آقای بیات عزیز و ... دیگه جایی برای سفرنامه نویسی نذاشتن .
فقط چند تا نکته هست که شاید نگفته مونده باشه :
ما با علی آقا رفتیم . از هر نظر عالی و ممنون از دوستانی که ایشون را معرفی کردن . من ایشون را نسبت به . . . بهتر میدانم چون با هر دو برخورد داشتم .
هتل لندمارک رقه صد در صد خانوادگی بدون بار ، دیسکو و آدمای حاشیه ای و از لحاظ موقعیت عالی دقیقا بین ایستگاه های متروی صلاح الدین و یونیون بقیه موارد مثل غذا و امکانات دیگر نیز خیلی خوب .
سو-آر عزیز و همسر محترمشون هم هتل اسکای لاین بودن و تایید میکردن اونجا رو که البته احتمالا خودشون توضیح خواهند داد در این مورد فقط چون ما اولین نفر بودیم و زودتر از بقیه سفارت را ترک کردیم نفهمیدیم که ایشان یک ضرب گرفتن یا خیر ایشالا که گرفته باشن .
سه تا نکته امنیتی :
1 – به هیچ وجه با هیچ ایرانی مقیم امارات از زندگی خصوصی خود صحبتی نفرمایید .
2 – کسانی هستند که یک عدد موبایل یا تبلت مارک را به اشکال مختلف و با کلی دلیل و برهان به عنوان کسی که نیاز به پول دارد و مجبور است موبایل خود را بفروشد زیر قیمت ارائه میکنند .به هیچ عنوان نخرید که صد در صد تقلبی است .
3 – در مال های بزرگ و معروف (سیتی سنتر - دوبی مال - الغریر مال - ریف مال و . . . ) غرفه هایی در راهروها هست که به مسافران کارت هایی پیشنهاد میکنند برای ثبت مشخصات و دعوت به مثلا مراسم افتتاحیه فلان شرکت یا جشن فلان یا ... به هیچ عنوان و به هیچ عنوان فریب ایشان را نخورید و اصلا طرف آنها نروید .
اگر کسی توضیح بیشتری خواست مخصوصا در خصوص مورد سوم در خدمت هستم .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: mani.iht ، roeentan ، so_ar ، usa lover ، betsa ، hodan ، farin ، farshadsh ، bayat_r ، 5ina ، Saeedv13 ، saeid-ss ، Hedieh20 ، spd-r ، nedali ، behfaza ، آلیس-1980
(2013-07-01 ساعت 20:43)so_ar نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 19:35)azar1348 نوشته:  سلام به دوستان عزیز
ما دیروز مصاحبه شدیم و کلیرنس خوردیم ( سربازی همسرم ارتش و شغل دولتی هر دوی ما ) و برگ آبی گرفتیم .
قصد سفر نامه نوشتن ندارم چون هم قلم خوبی ندارم و هم دوستانی مثل آقای بیات عزیز و ... دیگه جایی برای سفرنامه نویسی نذاشتن .
ما با علی آقا رفتیم . از هر نظر عالی و ممنون از دوستانی که ایشون را معرفی کردن . من ایشون را نسبت به . . . بهتر میدانم چون با هر دو برخورد داشتم .
هتل لندمارک رقه صد در صد خانوادگی بدون بار ، دیسکو و آدمای حاشیه ای و از لحاظ موقعیت عالی دقیقا بین ایستگاه های متروی صلاح الدین و یونیون بقیه موارد مثل غذا و امکانات دیگر نیز خیلی خوب .
سو-آر عزیز و همسر محترمشون هم هتل اسکای لاین بودن و تایید میکردن اونجا رو که البته احتمالا خودشون توضیح خواهند داد در این مورد فقط چون ما اولین نفر بودیم و زودتر از بقیه سفارت را ترک کردیم نفهمیدیم که ایشان یک ضرب گرفتن یا خیر ایشالا که گرفته باشن .
سه تا نکته امنیتی :
2 – کسانی هستند که یک عدد موبایل یا تبلت مارک را به اشکال مختلف و با کلی دلیل و برهان به عنوان کسی که نیاز به پول دارد و مجبور است موبایل خود را بفروشد زیر قیمت ارائه میکنند .به هیچ عنوان نخرید که صد در صد تقلبی است .
3 – در مال های بزرگ و معروف (سیتی سنتر - دوبی مال - الغریر مال - ریف مال و . . . ) غرفه هایی در راهروها هست که به مسافران کارت هایی پیشنهاد میکنند برای ثبت مشخصات و دعوت به مثلا مراسم افتتاحیه فلان شرکت یا جشن فلان یا ... به هیچ عنوان و به هیچ عنوان فریب ایشان را نخورید و اصلا طرف آنها نروید .
نه آذر جون ما هم کلیر خوردیم منتها از نوع سفیدش !

ایشالا سری بعد هم با هم میریم دبیSmile

راستی فرق سفید و آبی چیه ؟
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، farshadsh ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-01 ساعت 11:32)shadi6556@yahoo.com نوشته:  سلام
بچه ها اگه شده 10 روزم بمونین ابوظبی منتظر ویزا ,اما ایمیلتونو تغییر ندین که کس دیگه ای بره براتون EMPOST ویزارو بگیره اگه کسی میگه میتونه زودتر این کارو انجام بده دروووووووووووووووووووووووووغ میگه هیچ وقت ایمیلتونو تغییر ندین!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

واقعاً مدارکتون را به کسی ندید تا ایمیلتون رو عوض کند مثل ما به مشکل میخورید حتماً به این توصیه گوش کنید
تشکر کنندگان: azar1348 ، farshadsh ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-01 ساعت 21:30)azar1348 نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 20:43)so_ar نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 19:35)azar1348 نوشته:  سلام به دوستان عزیز
سه تا نکته امنیتی :
نه آذر جون ما هم کلیر خوردیم منتها از نوع سفیدش !

ایشالا سری بعد هم با هم میریم دبیSmile

راستی فرق سفید و آبی چیه ؟

دوست من
اینطور که دوستان میگن برگه سفید یعنی فرد برنده کلیر خورده و برگه آبی یعنی نفر دوم کیس(غیر برنده) کلیر خورده.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: azar1348 ، farshadsh ، saeid-ss ، feri efa ، behfaza
دوستان سلا م وشبتون بخیر
می خواستم راهنمائی بفرمائیدکسانی که تازه رفتنددوبی هتل وبلیط به چه قیمتی گرفتنداگراژانس خاصی سراغ داریدلطفاپبغام خصوصی بفرستید
**2013as44مصاحبه 24مارس کلیر30جون 95روزه کیس 4نفره مقصداحتمالی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-01 ساعت 22:28)mori5050 نوشته:  دوستان سلا م وشبتون بخیر
می خواستم راهنمائی بفرمائیدکسانی که تازه رفتنددوبی هتل وبلیط به چه قیمتی گرفتنداگراژانس خاصی سراغ داریدلطفاپبغام خصوصی بفرستید

دوست من ما یک تور گرفتیم شامل هتل و ویزا و بلیط و ترانسفر 5 روز و 4شب نفری 1200000 دونفر بودیم.هتل گرند سنترال 4ستاره.اگر سوال دیگه ای داشتید بتونم کمکتون میکنم.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: mori5050 ، azar1348 ، farshadsh ، usa lover ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-01 ساعت 22:45)morvarid1364 نوشته:  

دوست من ما یک تور گرفتیم شامل هتل و ویزا و بلیط و ترانسفر 5 روز و 4شب نفری 1200000 دونفر بودیم.هتل گرند سنترال 4ستاره.اگر سوال دیگه ای داشتید بتونم کمکتون میکنم.

خیلی متشکرم اگرمقدورهست لطفااژانس تون رامعرفی می کنیدالبته اگراسم اژانس راببریدفکرکنم مدیرسایت ویرایش نماید
**2013as44مصاحبه 24مارس کلیر30جون 95روزه کیس 4نفره مقصداحتمالی کالیفرنیا
(2013-07-01 ساعت 23:00)mori5050 نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 22:45)morvarid1364 نوشته:  

خیلی متشکرم اگرمقدورهست لطفااژانس تون رامعرفی می کنیدالبته اگراسم اژانس راببریدفکرکنم مدیرسایت ویرایش نماید

دوست من تو پیغام خصوصی براتون میفرستم.
دوستان عزيز بخدا خانم مليكا آدم بدي نيستن ، روز مصاحبه واقعا به من كمك كردن ، ما علي آقا رو هم ديديم مرد خوبي بودن ، بعد مصاحبه بهشون گفتم اگر لازمه شما ويزامو بگيريد تاريخ پرواز پرسيد و گفت زمان داري خودت بگير اما واسه خانمي كه فرداي مصاحبه پرواز داشت و خود اون خانم پرسيد كه چه كار كنه گفت ميتوونه براش زودتر بگيره ، ماكه از همسفر بودن با خانم مليكا چيزي جز محبت و وقت شناسي و ادب چيز بدي نديديم ، ممنون ميشم از خانم مليكا يا آقاي علي يا آقاي كيوان ( كه بنده نديدمش ) بد نگيد
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
تشکر کنندگان: houmanmir ، azar1348 ، honey rahmati ، پدی ، saeid-ss ، nedali ، spd-r ، behfaza
سلام
یه نکته ای که از سفر امارات یادم رفت بگم اینکه 5 تاکیس نامبر بودیم با تعداد 10 نفر که همه هم از nmc نوبت گرفته بودیم برای 5 شنبه عصر ولی متاسفانه اصلا دکتر نبود که معاینات را انجام بده . بعد چون اشکال از طرف اونا بود عکس و آزمایشها را انجام دادیم و گفتند که شنبه صبح دکتر معاینه میکنه و همون موقع جوابها رو میدیم که شنبه صبح هم بد قولی کردن و گفتن بعداز 12 ظهر برای جواب بریم .
ضمن اینکه به همه ما گفته بودن 5شنبه بعد از ساعت 4 بریم ولی یکی از دوستان ساعت 3 اونجا بود و کارش انجام شد . شنبه هم گفتن بعد از 8 بیاین که باز هم ما 7 رفتیم و کارمون انجام شد .
منظورم از این حرفا این نیست که همیشه اینجوریه یا بی نظم هستن یا ...
منظورم اینه که نوبت و ساعت و .... توی nmc خیلی جدی نیست و با خوش رویی کامل کار شما بدون اخذ نوبت و .... انجام میشه در این مورد حداقل استرس نداشته باشیم .
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: پدی ، morvarid1364 ، saeid-ss ، nedali ، behfaza
سلام کسی هست که لینک نقشه دوبی رو داشته باشه؟
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza
(2013-07-02 ساعت 14:23)k.abbasi نوشته:  باسلام خدمت دوستان
همسرم درلاتاري 2014برنده شده وبادوفرزندم چهارنفرهستيم ميخواستم ازدوستاني كه ميرن معاينه يه زحمت بكشن براي ماهم يه تحقيق بكنن يايك شماره تلفن كه فارسي زبان باشندوبتوانندماروراهنمائي كنندمعرفي كنندحال موضوع
من HBS+(هپاتيتي ) هستم كه الان مدت سه سال است دارواستفاده كرده ونتيجه آزمايشاتم هم خوب بوده والان يكي ازدوقرص رادكترقطع كرده تابعدازدوماه آزمايش بدهم حال ميخواهم بپرسم آيااين موضوع برروي كيس مااثرخواهدگذاشت
آيااين مسئله رااصلا"مطرح بكنم وپرونده ام رابياورم خلاصه كه بااين مسئله به من وخانواده ام ويزاميدن ياهمه خانواده ام بايدپاي من بسوزن واين امتيازبزرگ راازدست بدهند ممنون ميشم اگرمراازنگراني دربياوريدبه اميدجبران درآم ر ي ك ا

سلام دوست من فکرکنم شمااصلا پیامهای خصوصیتونونمیخونید من دراین رابطه کلی براتون حرف زده بودم ومیبینم بازهمین سوالومیکنید یااونونخونید یاحرفام قانعتون نکرده بودوکمکی به کم شده استرستون نکرده
اگرنخوندینش حتمابریدبخونید کلیییییییییییی اطلاعات دادم که مطمئنا کمکتون میکنه
انشالا موفق باشید

اگرنیازه اینجاهم پیام بزارم فقط نمیدونم چه جوری پیامهاموکه سندشده پیداکنم تاهمونواینجابزارم
البته خصوصی بخونیدبهتره
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh ، tajhizgaran ، k.abbasi ، saeid-ss ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان