کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-07-03 ساعت 17:37)mahsa3017 نوشته:  دوستان برای رزرو هتلهای دبی یه سایت اژانس تو تهران پیدا کردم که به نظرم قیمتش از جاهای دیگه بهتره گفتم شاید بدرد بخوره http://www.ttgroup.ir/news/news.cfm?id=115

سلام
لینکی که گذاشتین چک کردم گفته شما درسته و به مقدار قابل ملاحظه ای قیمتهاش ارزانتر است . البته اگه یکی از بچه ها که میخواد بره تماس بگیره با این آژانس و قیمتها تایید بشه بیشتر میشه روش حساب کرد.
در هر صورت ممنون
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss ، farshadsh ، behfaza
(2013-07-03 ساعت 22:40)mori5050 نوشته:  دوستان شب بخیر
چطورمستقیماازفرودگاه دبی به ابوظبی بااتوبوس بریم

از ترمینال 2 نمی دونم.ولی از ترمینال 1 و 3 اتوبوس هست.سوار بشین و برین به ایستگاه الغبیبه.از اونجا هم می تونین برین ابوظبی.
موفق باشین.

(2013-07-03 ساعت 22:06)ali_gh نوشته:  سلام دوستان
ما هتل ابجر گراند رفتیم که دو تا خوبی داشت :یکی روبروی بیمارستان nmcهست و دوم نزدیک ایستگای متروی ابو هیل

مزیت دوم همون مزیت اولیه.Big Grin
موفق باشی رفیق.برو با ویزا برگرد.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mori5050 ، azar1348 ، roeentan ، e76779 ، saeid-ss ، farshadsh ، behfaza
(2013-07-03 ساعت 22:51)sce نوشته:  

از ترمینال 2 نمی دونم.ولی از ترمینال 1 و 3 اتوبوس هست.سوار بشین و برین به ایستگاه الغبیبه.از اونجا هم می تونین برین ابوظبی.
موفق باشین.

(2013-07-03 ساعت 22:06)ali_gh نوشته:  سلام دوستان
ما هتل ابجر گراند رفتیم که دو تا خوبی داشت :یکی روبروی بیمارستان nmcهست و دوم نزدیک ایستگای متروی ابو هیل

مزیت دوم همون مزیت اولیه.Big Grin
موفق باشی رفیق.برو با ویزا برگرد.
الان برگشتم ولی بی ویزا
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: roeentan ، azar1348 ، saeid-ss ، farshadsh ، behfaza
(2013-07-02 ساعت 02:38)azar1348 نوشته:  سلام
یه نکته ای که از سفر امارات یادم رفت بگم اینکه 5 تاکیس نامبر بودیم با تعداد 10 نفر که همه هم از nmc نوبت گرفته بودیم برای 5 شنبه عصر ولی متاسفانه اصلا دکتر نبود که معاینات را انجام بده . بعد چون اشکال از طرف اونا بود عکس و آزمایشها را انجام دادیم و گفتند که شنبه صبح دکتر معاینه میکنه و همون موقع جوابها رو میدیم که شنبه صبح هم بد قولی کردن و گفتن بعداز 12 ظهر برای جواب بریم .
ضمن اینکه به همه ما گفته بودن 5شنبه بعد از ساعت 4 بریم ولی یکی از دوستان ساعت 3 اونجا بود و کارش انجام شد . شنبه هم گفتن بعد از 8 بیاین که باز هم ما 7 رفتیم و کارمون انجام شد .
منظورم از این حرفا این نیست که همیشه اینجوریه یا بی نظم هستن یا ...
منظورم اینه که نوبت و ساعت و .... توی nmc خیلی جدی نیست و با خوش رویی کامل کار شما بدون اخذ نوبت و .... انجام میشه در این مورد حداقل استرس نداشته باشیم .

سلام
Nmc يهني كلا هميشه شنبه ها همينه؟ آخه منم شنبه مي خوام برم آزمايش،مصاحبه من چهارشنبه هست
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: saeid-ss ، farshadsh ، behfaza

http://www.flydubai.com/en/about-us/bus-service/ این سایت اتوبوس ترمینال 2
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: roeentan ، azar1348 ، usa lover ، saeid-ss ، farshadsh ، behfaza ، soli asali
(2013-07-03 ساعت 23:29)mariana نوشته:  
یه نکته ای که از سفر امارات یادم رفت بگم اینکه 5 تاکیس نامبر بودیم با تعداد 10 نفر که همه هم از nmc نوبت گرفته بودیم برای 5 شنبه عصر ولی متاسفانه اصلا دکتر نبود که معاینات را انجام بده . بعد چون اشکال از طرف اونا بود عکس و آزمایشها را انجام دادیم و گفتند که شنبه صبح دکتر معاینه میکنه و همون موقع جوابها رو میدیم که شنبه صبح هم بد قولی کردن و گفتن بعداز 12 ظهر برای جواب بریم .
ضمن اینکه به همه ما گفته بودن 5شنبه بعد از ساعت 4 بریم ولی یکی از دوستان ساعت 3 اونجا بود و کارش انجام شد . شنبه هم گفتن بعد از 8 بیاین که باز هم ما 7 رفتیم و کارمون انجام شد .
منظورم اینه که نوبت و ساعت و .... توی nmc خیلی جدی نیست و با خوش رویی کامل کار شما بدون اخذ نوبت و .... انجام میشه در این مورد حداقل استرس نداشته باشیم .

سلام
Nmc يهني كلا هميشه شنبه ها همينه؟ آخه منم شنبه مي خوام برم آزمايش،مصاحبه من چهارشنبه هست

سلام
اگه مصاحبه شما چهارشنبه هست پس چرا شنبه میرید ؟ دوشنبه هم برید مدیکال جوابتون سه شنبه حاضره . البته قصد فوضولی ندارم ، هر جور خودتون صلاح میدانید .

منظور من از مطلب بالا این بود که در nmc خیلی به نوبت گرفتن بوسیله ایمیل و ساعت کاری مقید نیستند و شما از این بابت ها استرس نداشته باشین و در اولین فرصت که به دوبی رسیدید برای کارهاتون تشریف ببرید اونجا کارتون انجام میشه .
شما زود میرید دبی وقت تفریح زیاد دارین از سفرتون لذت ببرین و خوش باشین و ایشالا با یک ویزای خوشکل برگردین Smile
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: e76779 ، saeid-ss ، farshadsh ، behfaza
سلام به همه ی دوستان عزیز
ما تازه از دوبی برگشتیم و با کمک شما دوستان ویزا رو یک ضرب گرفتیم Smile
از تمامی دوستان ممنونم با خواندن مطالبی که اینجا هست خیالم خیلی راحت بود و انگار 10 بار همه ی مراحا را طی کردم
نمی خواهم دوباره سفر نامه بنویسم چون سفر نامه هایی که اینجا هست بسیار کامل و خوب هستند و چیز خیلی زیادی نمیتونم اضافه کنم
فقط به چند نکته دلم می خواهد اشاره کنم
1- به نظر من بلیط رو حتما سیستمی بگیرید که اگر لازم باشه قابل تغییر تاریخ باشد
2-بهترین را رزرو هتل booking.com هست اگر یک چند روزی وقت بگذارید میتونید هتل با قیمت حیلی حوب پیدا کنید
3- nmc برای ازمایشات خوبه فقط یک 5 ساعتی وقت میبره
4- با خانم ملیکا و علی اقا هم اشنا شدیم که هر دو ادمهای خوبی به نظر می ایند . به ما که کمک کردن دستشون درد نکنه
5-توی سفارت تلاش کنید ارام باشید و قبل از رفتن حتما مدارک را چند بار چک کنید (اقایی انجا بود که پول ویزا رو همراه نداشت و مجبور شد از دیگران قرض کند)
6- یادتون نره که اگر مدارک کاملی داشته باشید هیچ دلیلی برای نگرفتن ویزا وجود نداره
7-حتما فرم empost پر کنید قبلا دوستان بار ها در موردش مطالب خوبی فرستادند
8-*************** مهمترین چیز این هست که سفر نامه ها و مطالب نوشته شده را بارها بخوانید و از تجربیات دیگران استفاده کنید
امیدوارم همه دوستان با ویزا برگردند

اگر هم کسی سوالی داره در خدمت هستیم
تشکر کنندگان: azar1348 ، m2m2m22 ، usa lover ، mani.iht ، e76779 ، Setare99 ، tartar ، saeid-ss ، farshadsh ، bayat_r ، mahsa3017 ، roeentan ، spd-r ، simi ، behfaza
(2013-07-04 ساعت 09:14)babak b نوشته:  سلام به همه ی دوستان عزیز
ما تازه از دوبی برگشتیم و با کمک شما دوستان ویزا رو یک ضرب گرفتیم Smile
از تمامی دوستان ممنونم با خواندن مطالبی که اینجا هست خیالم خیلی راحت بود و انگار 10 بار همه ی مراحا را طی کردم
نمی خواهم دوباره سفر نامه بنویسم چون سفر نامه هایی که اینجا هست بسیار کامل و خوب هستند و چیز خیلی زیادی نمیتونم اضافه کنم
فقط به چند نکته دلم می خواهد اشاره کنم
1- به نظر من بلیط رو حتما سیستمی بگیرید که اگر لازم باشه قابل تغییر تاریخ باشد
2-بهترین را رزرو هتل booking.com هست اگر یک چند روزی وقت بگذارید میتونید هتل با قیمت حیلی حوب پیدا کنید
3- nmc برای ازمایشات خوبه فقط یک 5 ساعتی وقت میبره
4- با خانم ملیکا و علی اقا هم اشنا شدیم که هر دو ادمهای خوبی به نظر می ایند . به ما که کمک کردن دستشون درد نکنه
5-توی سفارت تلاش کنید ارام باشید و قبل از رفتن حتما مدارک را چند بار چک کنید (اقایی انجا بود که پول ویزا رو همراه نداشت و مجبور شد از دیگران قرض کند)
6- یادتون نره که اگر مدارک کاملی داشته باشید هیچ دلیلی برای نگرفتن ویزا وجود نداره
7-حتما فرم empost پر کنید قبلا دوستان بار ها در موردش مطالب خوبی فرستادند
8-*************** مهمترین چیز این هست که سفر نامه ها و مطالب نوشته شده را بارها بخوانید و از تجربیات دیگران استفاده کنید
امیدوارم همه دوستان با ویزا برگردند

اگر هم کسی سوالی داره در خدمت هستیم

مبارک باشه ...... این فرم empost چی هست ؟ همون csc
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: azar1348 ، saeid-ss ، farshadsh ، behfaza
سلام دوستان،مصاحبه من یکی دو هفته دیگه(هفته سوم جولای) انجام میشه،کسی هست که مصاحبش همون موقع باشه،کارامونو با هم انجام بدیم تا راحت تر باشیم؟؟
شماره کیس: 2013AS83## / تعداد افراد:خودم! / تاریخ کارنت شدن: یازدهم آپریل 2013/ تاریخ ورود به امریکا: بیست و چهارم ژانویه 2014
تشکر کنندگان: saeid-ss ، farshadsh ، behfaza
(2013-07-03 ساعت 22:47)azar1348 نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 17:37)mahsa3017 نوشته:  دوستان برای رزرو هتلهای دبی یه سایت اژانس تو تهران پیدا کردم که به نظرم قیمتش از جاهای دیگه بهتره گفتم شاید بدرد بخوره http://www.ttgroup.ir/news/news.cfm?id=115

سلام
لینکی که گذاشتین چک کردم گفته شما درسته و به مقدار قابل ملاحظه ای قیمتهاش ارزانتر است . البته اگه یکی از بچه ها که میخواد بره تماس بگیره با این آژانس و قیمتها تایید بشه بیشتر میشه روش حساب کرد.
در هر صورت ممنون

نکته مهم : من امروز به آژانسی که مهسای عزیز معرفی کرده زنگ زدم ، قیمتهاشون عالیه و شدیدا توصیه میشود .

فقط مشکلی که داره اینه که به علت ارزان بودن پکیج هاشون پروازاشون پره مثلا امروز برای اولین تاریخی که جا داشتن 18 تیر بود ،

امــــــــــــــــــــــــــا

من حساب کردم اگه پرواز جدا بگیری و فقط هتل و ویزا را هم از این آژانس بگیری باز هم خیلی مناسبه البته یه مزیت دیگه هم که دارند اینه که دوبی دفتر دارند و اگه بخواید از تورای تفریحی استفاده کنین دیگه از شر دلالا راحتین و احتمالا مناسب در میاد .

خیلی هم چونه زدم باهاش که یه آفر خوب برای بچه های مهاجرسرا بگیرم و قسم خوردن که هیچ جای تخفیفی در قیمتهاشون نیست

موفق باشید

--------------------------------------------------------------------------------
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: پدی ، e76779 ، saeid-ss ، farshadsh ، mahsa3017 ، roeentan ، behfaza
(2013-06-20 ساعت 19:22)shiraz mamali نوشته:  دوستان هفته آینده واسه ابوظبی کسی نیست همسفر بشیم؟بیشتر واسه فرار از تنهایی و صرف جویی در هزینه‌ها

حیف شد منم دنبال همسفر می گردم اول اگوست کسی هست پیغام بذاره
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza
(2013-07-04 ساعت 01:36)azar1348 نوشته:  

سلام

سلام
اگه مصاحبه شما چهارشنبه هست پس چرا شنبه میرید ؟ دوشنبه هم برید مدیکال جوابتون سه شنبه حاضره . البته قصد فوضولی ندارم ، هر جور خودتون صلاح میدانید .

منظور من از مطلب بالا این بود که در nmc خیلی به نوبت گرفتن بوسیله ایمیل و ساعت کاری مقید نیستند و شما از این بابت ها استرس نداشته باشین و در اولین فرصت که به دوبی رسیدید برای کارهاتون تشریف ببرید اونجا کارتون انجام میشه .
شما زود میرید دبی وقت تفریح زیاد دارین از سفرتون لذت ببرین و خوش باشین و ایشالا با یک ویزای خوشکل برگردین Smile
من روز یکشنبه مصاحبه ام پنج شنبه برم مدیکال تا شنبه جوابو میگیرم
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-05 ساعت 02:50)همراه نوشته:  
بهترین
سلام

سلام

بله حتما
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-03 ساعت 22:47)azar1348 نوشته:  

سلام
در هر صورت ممنون

سلام دوستان

من تحقیق کردم و فهمیدم شرکت سان اند سند در دبی (که در تهران هم دفتر دارد) هم ویزا دبی را میگیرد و هم با اکثر هتل های دبی قرارداد دارد و به آژانسهای ایران سرویس میدهد، قیمتهاش بسیار خوب هست

موفق باشید
تشکر کنندگان: farshadsh ، houmanmir ، azar1348 ، usa lover ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-05 ساعت 02:50)همراه نوشته:  

سلام

سلام

5شنبه بعد از ظهر و جمعه ها NMC تعطیله.شما باید 5 شنبه صبح بروید تا شنبه عصری آماده بشه.
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان