کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-07-04 ساعت 13:49)azar1348 نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 22:47)azar1348 نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 17:37)mahsa3017 نوشته:  دوستان برای رزرو هتلهای دبی یه سایت اژانس تو تهران پیدا کردم که به نظرم قیمتش از جاهای دیگه بهتره گفتم شاید بدرد بخوره http://www.ttgroup.ir/news/news.cfm?id=115

سلام
لینکی که گذاشتین چک کردم گفته شما درسته و به مقدار قابل ملاحظه ای قیمتهاش ارزانتر است . البته اگه یکی از بچه ها که میخواد بره تماس بگیره با این آژانس و قیمتها تایید بشه بیشتر میشه روش حساب کرد.
در هر صورت ممنون

نکته مهم : من امروز به آژانسی که مهسای عزیز معرفی کرده زنگ زدم ، قیمتهاشون عالیه و شدیدا توصیه میشود .

فقط مشکلی که داره اینه که به علت ارزان بودن پکیج هاشون پروازاشون پره مثلا امروز برای اولین تاریخی که جا داشتن 18 تیر بود ،

امــــــــــــــــــــــــــا

من حساب کردم اگه پرواز جدا بگیری و فقط هتل و ویزا را هم از این آژانس بگیری باز هم خیلی مناسبه البته یه مزیت دیگه هم که دارند اینه که دوبی دفتر دارند و اگه بخواید از تورای تفریحی استفاده کنین دیگه از شر دلالا راحتین و احتمالا مناسب در میاد .

خیلی هم چونه زدم باهاش که یه آفر خوب برای بچه های مهاجرسرا بگیرم و قسم خوردن که هیچ جای تخفیفی در قیمتهاشون نیست

موفق باشید

--------------------------------------------------------------------------------

اذر جان من خودم هم می خوام هتل را از این اژانس بگیرم و بلیط جدا تهیه کنم که قابل تغییر باشه. به نظرم بهترین کار همینه.
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: azar1348 ، saeid-ss ، behfaza ، spd-r
(2013-06-30 ساعت 11:06)azar1348 نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 01:49)میریام نوشته:  میشه هتلی در ابوذبی معرفی کنید که نزدیک سفارت باشه و همینطور آدرس سفارت در دبی.ممنون از کاز فوق العاده ای که می کنید.

هتل نزدیک سفارت در ابوطبی هتل aloft. البته تا هتل دیگر هم نزدیک سفارت استعفا ولی این از بقیه مناسبتره

هتل eloft که خیلی گرونه.primier inn و novotelرو چک کنین خیلی مناسبتر هست
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: azar1348 ، ojee ، saeid-ss ، behfaza ، spd-r
(2013-07-03 ساعت 22:40)mori5050 نوشته:  دوستان شب بخیر
چطورمستقیماازفرودگاه دبی به ابوظبی بااتوبوس بریم

با مترو از فرودگاه تا ایستگاه الغبیبه بروید.سپس از اونجا میتونین با اتوبوس بروید ابوظبی
تشکر کنندگان: azar1348 ، ojee ، saeid-ss ، behfaza ، spd-r
(2013-07-05 ساعت 12:28)salotif نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 17:37)mahsa3017 نوشته:  دوستان برای رزرو هتلهای دبی یه سایت اژانس تو تهران پیدا کردم که به نظرم قیمتش از جاهای دیگه بهتره گفتم شاید بدرد بخوره http://www.ttgroup.ir/news/news.cfm?id=115

سلام
لینکی که گذاشتین چک کردم گفته شما درسته و به مقدار قابل ملاحظه ای قیمتهاش ارزانتر است . البته اگه یکی از بچه ها که میخواد بره تماس بگیره با این آژانس و قیمتها تایید بشه بیشتر میشه روش حساب کرد.
در هر صورت ممنون

سلام دوستان

من تحقیق کردم و فهمیدم شرکت سان اند سند در دبی (که در تهران هم دفتر دارد) هم ویزا دبی را میگیرد و هم با اکثر هتل های دبی قرارداد دارد و به آژانسهای ایران سرویس میدهد، قیمتهاش بسیار خوب هست

موفق باشید

سلام دوست عزیز
میشه تلفن یا سایتش رو تو پیام خصوصی بفرستین که یه تماسی باهاشون داشته باشیم ؟
ممنون
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: ojee ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-05 ساعت 16:52)feri efa نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 02:50)همراه نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 01:36)azar1348 نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 23:29)mariana نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 02:38)azar1348 نوشته:  سلام
یه نکته ای که از سفر امارات یادم رفت بگم اینکه 5 تاکیس نامبر بودیم با تعداد 10 نفر که همه هم از nmc نوبت گرفته بودیم برای 5 شنبه عصر ولی متاسفانه اصلا دکتر نبود که معاینات را انجام بده . بعد چون اشکال از طرف اونا بود عکس و آزمایشها را انجام دادیم و گفتند که شنبه صبح دکتر معاینه میکنه و همون موقع جوابها رو میدیم که شنبه صبح هم بد قولی کردن و گفتن بعداز 12 ظهر برای جواب بریم .
ضمن اینکه به همه ما گفته بودن 5شنبه بعد از ساعت 4 بریم ولی یکی از دوستان ساعت 3 اونجا بود و کارش انجام شد . شنبه هم گفتن بعد از 8 بیاین که باز هم ما 7 رفتیم و کارمون انجام شد .
منظورم از این حرفا این نیست که همیشه اینجوریه یا بی نظم هستن یا ...
منظورم اینه که نوبت و ساعت و .... توی nmc خیلی جدی نیست و با خوش رویی کامل کار شما بدون اخذ نوبت و .... انجام میشه در این مورد حداقل استرس نداشته باشیم .

سلام
Nmc يهني كلا هميشه شنبه ها همينه؟ آخه منم شنبه مي خوام برم آزمايش،مصاحبه من چهارشنبه هست

سلام
اگه مصاحبه شما چهارشنبه هست پس چرا شنبه میرید ؟ دوشنبه هم برید مدیکال جوابتون سه شنبه حاضره . البته قصد فوضولی ندارم ، هر جور خودتون صلاح میدانید .

منظور من از مطلب بالا این بود که در nmc خیلی به نوبت گرفتن بوسیله ایمیل و ساعت کاری مقید نیستند و شما از این بابت ها استرس نداشته باشین و در اولین فرصت که به دوبی رسیدید برای کارهاتون تشریف ببرید اونجا کارتون انجام میشه .
شما زود میرید دبی وقت تفریح زیاد دارین از سفرتون لذت ببرین و خوش باشین و ایشالا با یک ویزای خوشکل برگردین Smile
من روز یکشنبه مصاحبه ام پنج شنبه برم مدیکال تا شنبه جوابو میگیرم

5شنبه بعد از ظهر و جمعه ها NMC تعطیله.شما باید 5 شنبه صبح بروید تا شنبه عصری آماده بشه.

پنجشنبه بعد از ظهر NMC تعطیل نیست و ما پنجشنبه عصر رفتیم 10 نفر بودیم از 5 کیس و شنبه ظهر بعد از 12 هم جوابامونو گرفتیم . البته توی پستهای قبلیم هم توضیح دادم خیلی منظم نیستند ولی تعطیل هم نیستند .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: ojee ، usa lover ، saeid-ss ، behfaza ، spd-r
(2013-06-17 ساعت 16:58)negar_karimi6 نوشته:  سلاااااااااااااااااااااااااااااااام دوستان من اومدم امابایه برگه ابی
که نمیدونم معنی اش چیه
عده ای میگندتفاوت رنگهاتصادفیه و بی معنا
عده ای تکذیب میکنن
نظرشماچیه
تصمیم دارم سفرنامه ای بنویسم امانه حالا بلکه وقتی رفتم آمریکا چون بایدیه سری واقعیتهای تلخوبنویسم که دراین مرحله ازکارم نمیشه نوشت چون به عده ای فعلانیازدارم تاکارام انجام بشه ولی مطمئن باشیدسفرنامه ام کاملا بدون غرضه و به حساب اون حس ششم فوق العاده حساسم بزاریدکه همه چیزهایی که دراطراف اتفاق میافته و ازبرخوردآدمای دوروبرش خیلی چیزهارودرک میکنه و میفهمه ولی بایدفعلا بگم مااااااااااااااااااااااااا یاعررررررررررررررعررر

نگار جان سلام
اینطور که من شنیدم کلیرنس آبی به معتای این هست که نفر دوم باید کلیر بشه و برگه سفید به این معناست که برنده اصلی باید کلیر بشه.
ضمنا" منتظر سفرنامه خوبتون هستیم
تشکر کنندگان: ojee ، negar_karimi6 ، azar1348 ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-05 ساعت 18:23)feri efa نوشته:  [quote='negar_karimi6' pid='360003' dateline='1371472098']

نگار جان سلام
اینطور که من شنیدم کلیرنس آبی به معتای این هست که نفر دوم باید کلیر بشه و برگه سفید به این معناست که برنده اصلی باید کلیر بشه.

نه دوست عزیز.رنگ برگه ها کاملا اتفاقیه و ربطی به نفر اصلی و غیر اصلی نداره.
من هم کار دولتی داشتم و هم سربازی.همسرم شاغل بخش خصوصی.آبی بهمون دادن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ojee ، negar_karimi6 ، azar1348 ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-05 ساعت 17:39)azar1348 نوشته:  

سلام
در هر صورت ممنون

سلام دوستان

من تحقیق کردم و فهمیدم شرکت سان ایست در دبی (که در تهران هم دفتر دارد) هم ویزا دبی را میگیرد و هم با اکثر هتل های دبی قرارداد دارد و به آژانسهای ایران سرویس میدهد، قیمتهاش بسیار خوب هست

موفق باشید

سلام دوست عزیز
ممنون

سلام
تلفن دفتر تهران شرکت سان ایست 02188734670 هست،البته ما خدمات بلیط ،هتل و .... از آژانس دریای نور خانم ناطقی گرفتیم که خیلی راضی بودیم تلفن 88663660-88880267
موفق باشید
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، azar1348 ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-05 ساعت 21:39)salotif نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 17:39)azar1348 نوشته:  

سلام
در هر صورت ممنون

سلام دوستان

من تحقیق کردم و فهمیدم شرکت سان ایست در دبی (که در تهران هم دفتر دارد) هم ویزا دبی را میگیرد و هم با اکثر هتل های دبی قرارداد دارد و به آژانسهای ایران سرویس میدهد، قیمتهاش بسیار خوب هست

موفق باشید

سلام دوست عزیز
ممنون

سلام
تلفن دفتر تهران شرکت سان ایست 02188734670 هست،البته ما خدمات بلیط ،هتل و .... از آژانس دریای نور خانم ناطقی گرفتیم که خیلی راضی بودیم تلفن 88663660-88880267
موفق باشید
تلفن دفتر دبی سان ایست: 4441 239 4 971+
من مشکل هتل پیدا کرده بودم و بعد از مصاحبه که پاسپورت نداشتم هیچ هتلی رو پیدا نمیکردم که بدون ‍‍پاسپورت اتاق بده. ولی ‍پرسنل این شرکت خیلی به من کمک کردن و شب تعطیلی کلی برای من وقت گذاشتن و دونه دونه هتل ها رو حضوری چک کردن تا یه هتل رو پیدا کردن.
کیس نامبر: 2013AS83XX
کنسولگری: ابوظبی
مصاحبه: هفنه آخر June
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، azar1348 ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-05 ساعت 17:58)azar1348 نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 16:52)feri efa نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 02:50)همراه نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 01:36)azar1348 نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 23:29)mariana نوشته:  سلام
Nmc يهني كلا هميشه شنبه ها همينه؟ آخه منم شنبه مي خوام برم آزمايش،مصاحبه من چهارشنبه هست

سلام
اگه مصاحبه شما چهارشنبه هست پس چرا شنبه میرید ؟ دوشنبه هم برید مدیکال جوابتون سه شنبه حاضره . البته قصد فوضولی ندارم ، هر جور خودتون صلاح میدانید .

منظور من از مطلب بالا این بود که در nmc خیلی به نوبت گرفتن بوسیله ایمیل و ساعت کاری مقید نیستند و شما از این بابت ها استرس نداشته باشین و در اولین فرصت که به دوبی رسیدید برای کارهاتون تشریف ببرید اونجا کارتون انجام میشه .
شما زود میرید دبی وقت تفریح زیاد دارین از سفرتون لذت ببرین و خوش باشین و ایشالا با یک ویزای خوشکل برگردین Smile
من روز یکشنبه مصاحبه ام پنج شنبه برم مدیکال تا شنبه جوابو میگیرم

5شنبه بعد از ظهر و جمعه ها NMC تعطیله.شما باید 5 شنبه صبح بروید تا شنبه عصری آماده بشه.

پنجشنبه بعد از ظهر NMC تعطیل نیست و ما پنجشنبه عصر رفتیم 10 نفر بودیم از 5 کیس و شنبه ظهر بعد از 12 هم جوابامونو گرفتیم . البته توی پستهای قبلیم هم توضیح دادم خیلی منظم نیستند ولی تعطیل هم نیستند .

مرسي از راهنماييتون،اما از اونجايي كه من يه كمي عجول و استرسي هستم محض احتياط زود ميرم و ديگه اينكه بيليطمو گرفتم ديگه نميشه تغييرش بدم
اميدوارم با ويزاي يه ضرب برگردم
براتون آرزوي موفقيت دارم
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: پدی ، negar_karimi6 ، azar1348 ، saeid-ss ، behfaza
درخواست فوری
با سلام. سایز عکس که در سایت وزارت کشور آمریکا، امور کنسولی ذکر شده 50 میلیمیتر در 50 میلیمتره و فرد باید مستقیم به روبرو نگاه کنه اما در دستورالعمل اختصاصی کنسولگری ابوظبی نوشته 36 در 40 میلیمتر و باید گوش راست معلوم باشه. ما فعلاً همون 50 در 50 را داریم. کدوم درسته و اگر 50 در 50 را بدهبم ایراد می گیرند؟ ممنون از پاسخ سریعتون
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza
بابا ترساندی مارا همان عکس خوشکله 5در5 کافی وعالیه از ما هم همینو گرفتن
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Farhad1649 ، usa lover ، azar1348 ، saeid-ss ، farshadsh ، spd-r ، behfaza
(2013-07-06 ساعت 00:17)Farhad1649 نوشته:  درخواست فوری
با سلام. سایز عکس که در سایت وزارت کشور آمریکا، امور کنسولی ذکر شده 50 میلیمیتر در 50 میلیمتره و فرد باید مستقیم به روبرو نگاه کنه اما در دستورالعمل اختصاصی کنسولگری ابوظبی نوشته 36 در 40 میلیمتر و باید گوش راست معلوم باشه. ما فعلاً همون 50 در 50 را داریم. کدوم درسته و اگر 50 در 50 را بدهبم ایراد می گیرند؟ ممنون از پاسخ سریعتون

دوست عزیز
هم مدیکال و هم سفارت 50x50 و تمام رخ بدین بی دغدغه ، هیچ حساسیتی نیست . دوستان از هر دو سایز داده اند و مشکلی نبوده ما 50 در 50 دادیم .

(2013-07-05 ساعت 18:47)sce نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 18:23)feri efa نوشته:  [quote='negar_karimi6' pid='360003' dateline='1371472098']

نگار جان سلام

نه دوست عزیز.رنگ برگه ها کاملا اتفاقیه و ربطی به نفر اصلی و غیر اصلی نداره.
من هم کار دولتی داشتم و هم سربازی.همسرم شاغل بخش خصوصی.آبی بهمون دادن.
موفق باشین.

ضمن تایید صحبت اسی عزیز ، چون برای ما هم همینطوره ،
میخوام یه نکته هم بگم و اون اینکه برگه آبی رو اون خانمی که گیشه اول مدارک رو تحویل میگرفت روش کد نوشت و روی مدارک گذاشت وبعد اون آفیسر بقیه چیزا رو روش نوشت و به ما داد . در صورتی که من قبل از مصاحبه با توجه به همه مسایلی که خونده بودم فکر میکردن اون افیسر با توجه به مضمون مصاحبه رنگ برگه را انتخاب میکنه و میده ولی الان فکر میکنم که رنگها نشونه هیچ چیزی نیستند .
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: Farhad1649 ، saeid-ss ، farshadsh ، negar_karimi6 ، behfaza
(2013-07-06 ساعت 00:28)پدی نوشته:  با ترساندی مارا همان عکس خوشکله 5در5 کافی وعالیه از ما هم همینو گرفتن

ممنون از پاسخ سریع و اطمینان خاطرتون. شاید باورتون نشه ولی من پدر و مادرم 7 8 سال پیش برای ویزای توریستی اقدام کردن. چون زبان بلد نبودن من اپلیکیشن را از آژانس گرفتم و همینجا پر کردم و دادم بهشون. وقتی رفتن داخل سفارت تاریخ چاپ فرم را که دیده بودن (که مثلاً مال یکسال قبل بود) گفتن این فرم قبول نیست و برین بیرون. هرچی التماس کرده بودن که همینجا یکی دیگه پر می کنیم و یک آقای ایرانی هم گفته بود من براشون سریع پر می کنم به خرجشون نرفته بود و دست از پا دراز تر برگشتن ایران. شرمساری من غیر قابل تصور بود. بعد که فرم چاپ جدید را دیدم هیچ تفاوتی با قدیمیتره نداشت. حالا دیگه مارگزیده ایم و همش می ترسم به یه چیز بیخودی گیر بدن.
تشکر کنندگان: 4R4SH ، azar1348 ، saeid-ss ، farshadsh ، negar_karimi6 ، behfaza
درود بر دوستان با احساس . مییخواستم بدونم با کیس ##17 حدودا چقدر زمان میبره برای مصاحبه ؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان