کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان عزيزم،من شماره ي يه بندهخدا به اسم اقا منصور رو ميذارم اينجا كه هركس دوس داشت باهاش بره سفارت واسه مصاحبه ايشون بهترين كزينه هستن،در ضمن ايشون از شما هزينه ي ترانسفر واسه رفتن به مديكال رو دريافت نميكنند!!!!من وقتي اين اقا رو از نزديك ديدم كلا استرسم كم شد واسه مصاحبه،.اين از اين،و اينكه به وقتش ميام و ابروي اين جند نفري كه دارن دوستان ايراني رو توي دوبي سركيسه ميكنن رو ميبرم،واقعا خجالت اوره كه ......جالب اينجاس كلاه سره طرف ميذارن و بعد ميكن بريد تو مهاجرسرا تبليغ هم بكنيد واسه ما.دوستان اين منصور بجه سنندج هست و ٨ساله كاراي اقامتي انجام ميده توي دوبي و ابوظبي،ديكه خود دانيد و خدا،جون ادمه با وجداني بود وظيفه خودم دونستم شمارش رو بذارم اينجا واسه شما عزيزان.******٠٠٩٧١ اين واسه دوستاني كه از ايران زنك ميزنن،ولي از دوبي *******
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: nika ، azar1348 ، saeid-ss ، farshadsh ، negar_karimi6 ، babinj ، behfaza
سلام به همه
قابل توجه مشهدی ها من واسه 28تیر بلیط گرفتم از آژانس نفیس سیر حد فاصل میدان سعد آباد و چهارراه میدان بار
من راضی بودم قیمتش هم خوب بود اینم شمارشه 7266100-0511
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: saeid-ss ، farshadsh ، negar_karimi6 ، shiraz mamali ، behfaza
(2013-07-05 ساعت 12:28)salotif نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 22:47)azar1348 نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 17:37)mahsa3017 نوشته:  دوستان برای رزرو هتلهای دبی یه سایت اژانس تو تهران پیدا کردم که به نظرم قیمتش از جاهای دیگه بهتره گفتم شاید بدرد بخوره http://www.ttgroup.ir/news/news.cfm?id=115

سلام
لینکی که گذاشتین چک کردم گفته شما درسته و به مقدار قابل ملاحظه ای قیمتهاش ارزانتر است . البته اگه یکی از بچه ها که میخواد بره تماس بگیره با این آژانس و قیمتها تایید بشه بیشتر میشه روش حساب کرد.
در هر صورت ممنون

سلام دوستان

من تحقیق کردم و فهمیدم شرکت سان اند سند در دبی (که در تهران هم دفتر دارد) هم ویزا دبی را میگیرد و هم با اکثر هتل های دبی قرارداد دارد و به آژانسهای ایران سرویس میدهد، قیمتهاش بسیار خوب هست

موفق باشید

سلام سالوتیف عزیز

من به این شرکت هم زنگ زدم و یک مورد مشخص را از هر دو شرکت قیمت گرفتم
ttgroup گفت 1500000
سان اند سند گفت 1800000
پس مورد اول ارزانتر است
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: usa lover ، saeid-ss ، roeentan ، farshadsh ، negar_karimi6 ، behfaza
(2013-07-06 ساعت 02:53)shiraz mamali نوشته:  سلام دوستان عزيزم،من شماره ي يه بندهخدا به اسم اقا منصور رو ميذارم اينجا كه هركس دوس داشت باهاش بره سفارت واسه مصاحبه ايشون بهترين كزينه هستن،در ضمن ايشون از شما هزينه ي ترانسفر واسه رفتن به مديكال رو دريافت نميكنند!!!!من وقتي اين اقا رو از نزديك ديدم كلا استرسم كم شد واسه مصاحبه،.اين از اين،و اينكه به وقتش ميام و ابروي اين جند نفري كه دارن دوستان ايراني رو توي دوبي سركيسه ميكنن رو ميبرم،واقعا خجالت اوره كه ......جالب اينجاس كلاه سره طرف ميذارن و بعد ميكن بريد تو مهاجرسرا تبليغ هم بكنيد واسه ما.دوستان اين منصور بجه سنندج هست و ٨ساله كاراي اقامتي انجام ميده توي دوبي و ابوظبي،ديكه خود دانيد و خدا،جون ادمه با وجداني بود وظيفه خودم دونستم شمارش رو بذارم اينجا واسه شما عزيزان.******٠٠٩٧١ اين واسه دوستاني كه از ايران زنك ميزنن،ولي از دوبي *******

با تشکر بابت راهنمایی .شماره ای که گذاشتید کاملا خوانا بود اما کاشکی همه ارقام آن را نمی نوشتی.شاید بنده خدا راضی نباشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: saeid-ss ، farshadsh ، negar_karimi6 ، shiraz mamali ، behfaza
(2013-07-06 ساعت 16:43)azar1348 نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 17:37)mahsa3017 نوشته:  دوستان برای رزرو هتلهای دبی یه سایت اژانس تو تهران پیدا کردم که به نظرم قیمتش از جاهای دیگه بهتره گفتم شاید بدرد بخوره http://www.ttgroup.ir/news/news.cfm?id=115

سلام
لینکی که گذاشتین چک کردم گفته شما درسته و به مقدار قابل ملاحظه ای قیمتهاش ارزانتر است . البته اگه یکی از بچه ها که میخواد بره تماس بگیره با این آژانس و قیمتها تایید بشه بیشتر میشه روش حساب کرد.
در هر صورت ممنون

سلام دوستان

من تحقیق کردم و فهمیدم شرکت سان اند سند در دبی (که در تهران هم دفتر دارد) هم ویزا دبی را میگیرد و هم با اکثر هتل های دبی قرارداد دارد و به آژانسهای ایران سرویس میدهد، قیمتهاش بسیار خوب هست

موفق باشید

سلام سالوتیف عزیز

ttgroup گفت 1500000
سان اند سند گفت 1800000
پس مورد اول ارزانتر است

سلام دوست عزیز
من هتل اسکای لاین رو از شرکت سان ایست قیمت گرفتم شبی 290 درهم ولی آژانس خودم با من شبی 310 درهم حساب کرده بود همچنین ویزای دبی رو ارزانتر از همه جا برای من گرفت (البته قیمتها بستگی به این دارد که این شرکت با آن هتل قرارداد داشته باشد یا نداشته باشد و به زمان سفر هم بستگی دارد) من تجربه خودم رو گفتم و اینکه بعد از تحقیقات فهمیدم که اکثر آژانسها خدمات هتل و ویزا رو از این شرکت میگیرند.
حتی پایین ویزای ما اسم این شرکت بعنوان کفیل ذکر شده بود

موفق باشید
تشکر کنندگان: saeid-ss ، farshadsh ، negar_karimi6 ، behfaza
سلام من امروز رفتم آژانس ***** بلیط رفت و برگشت با ماهان ( چارتری )رفت 8 صبح و برگشت 10 شب 3 شب و 4 روز به همراه ویزای عادی ترانسفر صبحانه و نهار , هتل 4 ستاره کاپتورن رو گرفتم نفری 1169000 تومان , البته جابجایی نهار رو با شام هم داره. به نظرتون خوبه؟؟؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: farshadsh ، negar_karimi6 ، پدی ، usa lover ، azar1348 ، behfaza
خیلی خوب گرفتین.هتل کاپتورن هتل خوبیه
تشکر کنندگان: azar1348 ، saeid-ss ، behfaza
(2013-07-06 ساعت 02:11)Mehrdad48 نوشته:  درود بر دوستان با احساس . مییخواستم بدونم با کیس ##17 حدودا چقدر زمان میبره برای مصاحبه ؟
برنده 2014 بایدباشید دوست خوبم تاما2013 هاروازمملکت بیرون نندازن فکرمصاحبه رونکنید احتمالاههمون تا دی ماه میریمو انشالا دیگه پامونونمیازریم تواین تاپیکها هرسوالی داریدتانرفتیم بکیند
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza
empost چی هست؟
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza
(2013-07-06 ساعت 20:02)salotif نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 16:43)azar1348 نوشته:  

سلام
در هر صورت ممنون

سلام دوستان

موفق باشید

سلام سالوتیف عزیز

ttgroup گفت 1500000
سان اند سند گفت 1800000
پس مورد اول ارزانتر است

سلام دوست عزیز
من هتل اسکای لاین رو از شرکت سان ایست قیمت گرفتم شبی 290 درهم ولی آژانس خودم با من شبی 310 درهم حساب کرده بود همچنین ویزای دبی رو ارزانتر از همه جا برای من گرفت (البته قیمتها بستگی به این دارد که این شرکت با آن هتل قرارداد داشته باشد یا نداشته باشد و به زمان سفر هم بستگی دارد) من تجربه خودم رو گفتم و اینکه بعد از تحقیقات فهمیدم که اکثر آژانسها خدمات هتل و ویزا رو از این شرکت میگیرند.
حتی پایین ویزای ما اسم این شرکت بعنوان کفیل ذکر شده بود

موفق باشید

بچه ها اگه به قیمتها شک دارین میتونین تو این سایت همه رو مقایسه کنینBig Grin
http://www.irantravels.ir/Search.aspx?Ke...rentPage=1
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: azar1348 ، saeid-ss ، behfaza
شیراز مملی ان شااله ویزا را میگیری .فقط مواظب باش تا دوبار سلامتی تان را بدست آوری
تشکر کنندگان: azar1348 ، roeentan ، shiraz mamali ، behfaza
(2013-07-04 ساعت 12:28)mehdivatani نوشته:  سلام دوستان،مصاحبه من یکی دو هفته دیگه(هفته سوم جولای) انجام میشه،کسی هست که مصاحبش همون موقع باشه،کارامونو با هم انجام بدیم تا راحت تر باشیم؟؟

سلام
شما چه روزي مصاحبه دارين؟ آخه ما هم هفته ي سوم هستيم
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، saeid-ss ، behfaza
سلام دوستان سفرناممونو گذاشتم اينجا البته با اعتذار از تاخير، اميد انكه به دردتون بخوره، با ارزوي موفقيت واسه همتون

http://mohajersara.com/thread-5608-post-...#pid371619
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: houmanmir ، roeentan ، azar1348 ، usa lover ، پدی ، يلدا اهوازى ، honey rahmati ، A.R.R ، saeid-ss ، behfaza ، spd-r
بجه ها اين اقا منصور كه ميكم زياد با هتل ها كار ميكنه،بكين خودش براتون هتل ارزون جور كنه،اصلا دل نزنيد ادم درستي هست،شمارش رو جندتا بالاتر كذاشتم
تشکر کنندگان: azar1348 ، پدی ، shiraz2013 ، honey rahmati ، behfaza
دوستان هركي شماره منصور رو خواست واسه رفتن به ابوظبي و (مديكال رايكان) به من بيام خصوصي بده تا بهش بكم،مثل اينكه ايراد داره شماره دادن توي سايت ولي نميدونم جرا شماره مليكا ايرادي نداره،!!!!!!؟؟؟
تشکر کنندگان: پدی ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان