کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
990دلار ناقابل سفارت
نفري 425 درهم هزينه درمانگاه
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: behfaza
سلام دوستان،
بچه ها من 10 جولای ابوظبی وقت سفارت داشتم ، رفتم خیلی ساذه و راحت بود ( بر گردم ایران مفصل براتون میگم) و یک ضرب قبول شدم Coolو افیسر بهم گفت شمت یکشنبه سایت رو (csc) چک کن و بد برو بگیر ، عجیب هیچ خبری نیست تو سایت csc هیچ تغییری نکرده و من نمی دونم باید چیکار کنم، دوستانی که تجربه csc دارن و یا سفارت ابدظبئ بودن اگه به من کمک کنن ممنون می شم.......
با تشکر فراوان
سینا
تشکر کنندگان: ابی هانی ، azar1348 ، 5ina ، behfaza
3 عدد عکس 5*5 برای مدیکال و 2 عدد برای سفارت کافیه
(2013-07-15 ساعت 10:41)betsa نوشته:  سلام دوستان،
بچه ها من 10 جولای ابوظبی وقت سفارت داشتم ، رفتم خیلی ساذه و راحت بود ( بر گردم ایران مفصل براتون میگم) و یک ضرب قبول شدم Coolو افیسر بهم گفت شمت یکشنبه سایت رو (csc) چک کن و بد برو بگیر ، عجیب هیچ خبری نیست تو سایت csc هیچ تغییری نکرده و من نمی دونم باید چیکار کنم، دوستانی که تجربه csc دارن و یا سفارت ابدظبئ بودن اگه به من کمک کنن ممنون می شم.......
با تشکر فراوان
سینا

سايت csc ثبت نام كرديد؟ وقتي ويزاتون آماده بشه از csc ايميل مياد كه پاستون آماده هستش و ميريد تحويل ميگيريد
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، behfaza
من تو csc ثبت نام کردم
دوستان عزیزم سلام!
من هفته آخر جولای ساعت 8 صبح ابوظبی وقت مصاحبه دارم و از طریق ازدواج اقدام کردم
اگه از بچه ها توی اون تاریخ کسی وقت مصاحبه داره بهم پیغام خصوصی بدید که باهم بریم. ضمنا برای رفتن از دبی به ابوظبی اگه کسی شماره ملیکا خانوم رو داره برام خصوصی بذاره ممنون میشم (شماره های توی سایت رو که میگیرم میگه شماره اشتباهه)!!
ضمنا خوشحال میشم اگه تجربه خاصی دارید در اختیارم بذارید.
بازهم از همتون به خصوص مدیرای عزیز سایت سپاسگذارم

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

برای پیدا کردن همسفر در زمان مصاحبه تاریخ حدودی مصاحبه را در تاپیک اعلام کنید یا آخرین نسخه جدول مشخصات برندگان 2013 (جدول افشین= afs) را از اینجا دانلود کنید. برای هماهنگی بیشتر با دوستان از سرویس پیام خصوصی استفاده کنید. سعید
دوستان توی دبی دلار را با چه نسبتی به درهم تبدیل میکنن و کجا ها بهتره این کار رو انجام بدیم چون من توی شهرستان هستم و اصلا درهم گیرم نیومده و همه پولم رو دلار گرفتم؟؟!!!!
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
(2013-07-16 ساعت 18:25)paeizan2001 نوشته:  دوستان عزیزم سلام!
من ..... جولای ساعت 8 صبح ابوظبی وقت مصاحبه دارم و از طریق ازدواج اقدام کردم
اگه از بچه ها توی اون تاریخ کسی وقت مصاحبه داره بهم پیغام خصوصی بدید که باهم بریم. ضمنا برای رفتن از دبی به ابوظبی اگه کسی شماره ملیکا خانوم رو داره برام خصوصی بذاره ممنون میشم (شماره های توی سایت رو که میگیرم میگه شماره اشتباهه)!!
ضمنا خوشحال میشم اگه تجربه خاصی دارید در اختیارم بذارید.
بازهم از همتون به خصوص مدیرای عزیز سایت سپاسگذارم

حیف شد من ......اگوست مصاحبه دارم از دوستان کسی تو این تاریخ مصاحبه داره بسم اله
(2013-07-16 ساعت 19:15)saeid-ss نوشته:  دوستان توی دبی دلار را با چه نسبتی به درهم تبدیل میکنن و کجا ها بهتره این کار رو انجام بدیم چون من توی شهرستان هستم و اصلا درهم گیرم نیومده و همه پولم رو دلار گرفتم؟؟!!!!

میگن تو فرودگاه این کارو نکنین بهتره ولی تو فروشگاه بهتره از361 تا 367 متغیره
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza
(2013-07-16 ساعت 19:15)saeid-ss نوشته:  دوستان توی دبی دلار را با چه نسبتی به درهم تبدیل میکنن و کجا ها بهتره این کار رو انجام بدیم چون من توی شهرستان هستم و اصلا درهم گیرم نیومده و همه پولم رو دلار گرفتم؟؟!!!!

دوست عزیز هر دلار رو تو صرافی ها 3.65 درهم چنج میکنن، اگه شما برای رفتن به هتل از ترانسفر هتل استفاده کنید همین که وسایلتونو گذاشتید تو هتل میرید صرافی هایی که تو دیره و رقه زیاده چنج میکنید،
تا جایی که امکان داره تو فرودگاه و هتل چنج نکنید که ضرر میکنید!
من جاتون باشم تو ایران هر جوریه یه خورده درهم برا خرج اولیه فراهم میکنم
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza
(2013-07-17 ساعت 00:35)aghasina نوشته:  سلام
من مصاحبم ابوظبی هستش قبل از روز مصاحبه باید چیزی برای سفارت بفرستم؟؟
من شنیدم یه نسخه از سند ازدواج , کارت ملی ... میخوان درسته؟؟
چیزی لازم نیست بفرستی فقط ترجمه مدارک و کپی اونا مثله شناسنامه کارت ملی سند ازدواج مدرک تحصیلی کارت پایان خدمت
پرینت مصاحبه گواهی تمکن مالی یا اسپانسر عکس5*5 شش عدد گذرنامه البته تمام این مدارکو اصلشم باید با خودت ببری
(2013-07-17 ساعت 00:35)aghasina نوشته:  سلام
من مصاحبم ابوظبی هستش قبل از روز مصاحبه باید چیزی برای سفارت بفرستم؟؟
من شنیدم یه نسخه از سند ازدواج , کارت ملی ... میخوان درسته؟؟

برای مصاحبه در سفارت ابوظبی لازم نیست هیچ مدرکی رو قبل از روز مصاحبه به سفارت بفرستین و همه مدارک رو روز مصاحبه با خودتون ببرید.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: honey rahmati ، negar_karimi6 ، tajhizgaran ، behfaza
(2013-07-13 ساعت 17:46)mohajermam نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 14:34)aghasina نوشته:  سلام من ....مرداد تاریخ مصاحبمه میخواستم بپرسم هزینه ی سفارتمون چند دلار میشه برای هر نفر؟ (3نفر بزرگسال 1نفز زیر 10سال)

سفارت برای هر نفر 330 دلار دریافت میکنه حالا لطفا جمع و تفریق کن حاصل معلوم میشه

اقا منم ماواسط مرداد مصاحبه دارم اگه دوست داشتین پیغام خصوصی بدین که روزمون بهم میخوره
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، tajhizgaran ، behfaza
(2013-06-27 ساعت 13:38)yasaman2013 نوشته:  سلام کسی بین هفته دوم و سوم مصاحبه داره با هم ملحق شیم؟:دی

منظورتون کدوم ماه
تشکر کنندگان: azar1348 ، negar_karimi6 ، behfaza
سلام دوستان.هرکی‌ شمارهٔ منصور رو خواست واسه رفتن به ابوظبی به من پیام خصوصی بده.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: azar1348 ، negar_karimi6 ، hossien_501 ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان