کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
من امروز عازم دبی هستم ولی کلا هنگ کردم نمیدونم باید چی با خودم بردارم.
فقط مدارک رو جور کردم ولی بقیه اش رو کمکم کنین هتل ما سیتی استار تو دبی هست با صبحانه و نهار .
موقع نهار میشه با خودمون یه مقدار ببریم تو اطاق و به جای شام هم بخوریم؟
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: storagemeter ، پدی ، Biz Biz ، behfaza
(2013-07-19 ساعت 09:32)nika نوشته:  من امروز عازم دبی هستم ولی کلا هنگ کردم نمیدونم باید چی با خودم بردارم.
فقط مدارک رو جور کردم ولی بقیه اش رو کمکم کنین هتل ما سیتی استار تو دبی هست با صبحانه و نهار .
موقع نهار میشه با خودمون یه مقدار ببریم تو اطاق و به جای شام هم بخوریم؟

دوست عزیز با خودتون اگه میتونید یه خورده غذا برای شام ببرید ، اونجا نمیزارن غذا رو از غذاخوری بیرون ببرید
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، hossien_501 ، behfaza
برای شام میتونی در خیابان رقه یا در کارفور غذای گرم با قیمت مناسب بخرید.در ضمن کنسروها هم در اونجا خیلی گرون نیست
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، usa lover ، hossien_501 ، behfaza ، kasrafo
با توجه به اینکه من الان ۱ماه هست اینجا هستم،دیگه به همه‌چیز وارد شدم هر کسی‌ اینجا کار داره با من هماهنگ کنه.خودم دیگه اینجا یه پاچه لیدر شدم.هرکی‌ اومد دوبی‌ به من زنگ بزنه در خدمتم.یه جوری حساب می‌کنیم که مشتری بشه .خیالتون راحتBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اینم شمارم 00971509510544
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: far-dv2013 ، پدی ، mani.iht ، Biz Biz ، houmanmir ، hossien_501 ، behfaza ، kasrafo
دوستان هرکی‌ میخواد بیاد اینجا با خودش کنسرو بیار واسه شام.از من گفتن.
تشکر کنندگان: پدی ، Biz Biz ، roeentan ، houmanmir ، hossien_501 ، behfaza ، kasrafo
شیراز مملی جان بابا هلاکتم.چی شد؟میگم یک ماشین هم بگیر
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Biz Biz ، shiraz mamali ، roeentan ، hossien_501 ، behfaza ، kasrafo
سلام دوستان
ما انشالله فردا عازم دوبي هستيم
ارز مسافرتي به خود صاحب بليط ميدن يا اينكه يه نفر با داشتن كارت پرواز همه ميتونه ارزهارو بگيره؟
از دوستان كسي هست كه هفته ي آينده مصاحبه داشته باشه؟ اگر كسي هست لطفا مسيج بدن تا اگر روز مصاحبه يكي باشه با هم هماهنگ كنيم
دوستان ما مقداري آذوقه آماده كرديم كه همراه ببريم،قبلا دوستان گفته بودن اگر ميتونيم آب معدني هم همراه ببريم، يا اينكه خيلي تفاوت قيمت نيست؟
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-19 ساعت 15:59)پدی نوشته:  شیراز مملی جان بابا هلاکتم.چی شد؟میگم یک ماشین هم بگیر

آره واقعا راست میگی‌.باید یه ماشین بگیرم.ولی‌ اینجا با ۱۰نفر آشنا شدم که اینه کارشون.آقا یه چی‌ بگم که اینجا حواستون نباشه اولین کسانی‌ که میخوان شمارو تیغ بزنن برادرانه هموطن هستن.بازم از من گفتن.ولی‌ من با این آقا منصور واقعا که حال کردم. آدم درستی‌ بود.
تشکر کنندگان: پدی ، usa lover ، houmanmir ، roeentan ، hossien_501 ، behfaza
(2013-07-19 ساعت 17:06)يلدا اهوازى نوشته:  سلام دوستان
ارز مسافرتي به خود صاحب بليط ميدن يا اينكه يه نفر با داشتن كارت پرواز همه ميتونه ارزهارو بگيره؟
از دوستان كسي هست كه هفته ي آينده مصاحبه داشته باشه؟ اگر كسي هست لطفا مسيج بدن تا اگر روز مصاحبه يكي باشه با هم هماهنگ كنيم
دوستان ما مقداري آذوقه آماده كرديم كه همراه ببريم،قبلا دوستان گفته بودن اگر ميتونيم آب معدني هم همراه ببريم، يا اينكه خيلي تفاوت قيمت نيست؟
فقط به خود صاحب بلیط ارز رو میدن کلی امضا و اینا ازتون میگیرن با کلی تشریفات تا این 300 دلار رو بدن
ما 4 نفر بودیم با یک بچه تقریبا 12 تا آب معدنی بزرگ بردیم که 3 تاش استفاده نشد یک بارم که یادمون رفته بود ببریم با خودمون برای پسرم 1 دونه کوچیکش رو 1 درهم خریدیم کلا خیلی نمی ارزیدچون ماه رمضون هست و بیرون از هتل هم که نمی تونین تا موقع افطار بخورید چیزی
ولی اصلا کاری به کنسرو و خوراکی ندارن مخصوصا اگه هتلتون نهار نداره جندتایی ببرید بد نیست
چون تو اون گرما وقتی میرسید هتل دیگه حال بیرون رفتن نیست وگرنه همه جا بگیر و ببر دارن
در ضمن برای ترنسفر هم میتونید از شماره تماسی که دوستمون enchantress-boyدر پایان سفرنامه اش گذاشته استفاده کنید
http://mohajersara.com/thread-5608-post-...#pid285383
خیلی خوب و ارزونتر از همه ما رو که شامل 2 نفر و 1 بچه 4 ساله بودیم بردن ابوظبی و برگردوندند 200 درهم تو سفارت از یک خانوم و آقا 450 درهم گرفته بودن برای ترنسفر
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: پدی ، يلدا اهوازى ، shiraz mamali ، roeentan ، behfaza

سلام دوست عزیز
ارز مسافرتی رو تو فرودگاه با داشتن حواله و پاسپورتای همراهاتون بهتون میدن، لازم نیست همه صف بایستید،
کنسرو رو که خودتون گفتید میبرید ،
آب معدنی 1.5 لیتری هم 2 درهمه که اگه باکسی بگیرید ارزونتر در میاد،
قیمتای روزو از دوستمون شیراز مملی بگیرید ، آپدیترین شخص مهاجرسرا ایشون هستن Smile
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: behfaza ، kasrafo
(2013-07-18 ساعت 14:47)paeizan2001 نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 02:13)Farhad1649 نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 01:49)paeizan2001 نوشته:  آقا این EM POST که میگید کجاست؟ در چه صورت باید رفت اونجا؟ ببخشید اگر سوالم مبتدی بود! منم 31 جولای مصاحبه دارم

در صورتی که FBI check نخورید و یکضرب ویزا بگیرید بعد از 3 روز کاری باید بروید اداره پست امارات برای دریافت پاسپورت ممهور به ویزا و مدارک مربوطه که توسط ایمیگریشن آمریکا باز و بررسی خواهد شد.
برای رفتن هم اگر راحت طلبید و هزینه برایتان مسئله ای نیست کافی است آدرس را به تاکسی نشان بدهید. اگر هتلتان مرکز شهر باشد فکر کنم هر مسیر 40 تا 50 درهمی بشود و اگر در دوبی جدید باشید طبیعتاً بیشتر. اگر هم مترو سوار شوید، کافی است سوار خط قرمز شوید و به سمت راشدیه حرکت کنید. ایستگاه یکی مانده به آخر، طیران الامارات و به انگلیسی Emirates نام دارد. از قطار که پیاده شدید از خروجی 2 (سمت راست) خارج شوید. اگر طاقت گرما را دارید پیاده ومستقیماً رو به جلو بروید. حدود 800 متر و بعد از اداره حمل و نقل دوبی به یک سه راه می رسید ومدرسه المواکب را می بینید. روبروی این مدرسه قسمت دریافت مرسولات EMpost است که ساختمانی است قدیمی و درب و داغان با تابلویی زنگ زده. می روید طبقه دوم. فرم رسید سفارت را نشان می دهید و تمام. اگر طاقت گرما را ندارید بغل ایستگاه مترو تاکسی هست. تا اداره پست 5 تا 6 درهم می شود اما بایستی حداقل مبلغ را که 10 درهم است بپردازید.
مرسی از راهنماییت فرهاد جان
فقط 1 سوال! من باید قبل از مصاحبه توی سایت EMPOST ثبت نام کنم؟

بله EMPOST رو قبل مصاحبه باید ثبت نام کنید که ایشالله یه ضرب گرفتید دیگه تو کارتون وقفه پیش نیاد!
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: hossien_501 ، tajhizgaran ، behfaza
(2013-07-19 ساعت 03:55)paeizan2001 نوشته:  من توی سایت csc ثبت نامی نکردم ولی وقتی لاگین رو زدم ازم شماره پاسپورت و تاریخ تولدم رو خواست منم دادم و وارد پروفایلم شدم! اونجا اطلاعات تاریخ مصاحبه و همه چیز قید شده بود! حالا نمیدونم خود کنسول برام اکانت باز کرده یا کس دیگه!;-) توی قسمت تحویل مدارک نوشته EMPOST ابوظبی! حالا من باید این قسمت رو ویرایش کنم و EMPOST دبی رو وارد کنم؟
بازم از همه دوستان بخاطر راهنماییشون ممنونم
ضمنا من طرز ثبت نام در EMPOST رو هنوز متوجه نشدم!

ثبت نام در EMpost نداریم. در همین سایت csc اسمتان باشد کافی است. من کیس شما را نمیدانم چیست اما در هرصورت یک نفر در یک جایی برایتان وقت گرفته و وارد کرده. بنابراین دیگر لازم نیست اقدام کنید. فقط ببینید در قسمت ویرایش می توانید محل را به EMpost دوبی (اگر اقامتتان در دوبی است) تغییر دهید. اگر نشود معنی اش این است که باید برای گرفتن پاس هم به ابوظبی بروید.
تشکر کنندگان: paeizan2001 ، Ali Hunter ، tajhizgaran ، behfaza

آب یک ونیم درهمه. کنسرو ماهی تن هم قیمت ایران و حتی ارزونتره. کالباس هم گران نیست. ببینین مارو به دادن چه اطلاعاتی وادار می کنین. کلاس کار را پایین میارین!!!!!!
تشکر کنندگان: ghafari88 ، پدی ، Ali Hunter ، tajhizgaran ، behfaza
سلاممممم.من ویزا یک ضرب گرفتم.همه چی خیلییییییییی اسون بود.خودتون رو اصلا نگران نکنید:دی
تشکر کنندگان: mehdi110 ، roeentan ، houmanmir ، usa lover ، پدی ، el333 ، aghaghia ، Ali Hunter ، hossien_501 ، shaso ، tajhizgaran ، behfaza ، bayat_r ، nima-92 ، spd-r
(2013-07-19 ساعت 15:44)shiraz mamali نوشته:  دوستان هرکی‌ میخواد بیاد اینجا با خودش کنسرو بیار واسه شام.از من گفتن.

چيزي كه من ديدم كنسرو هاي اونجا كه تو كارفور ميفروشن خيلي با كيفيت تر از ايران بعدشم احتمال اينكه تو فرودگاه به كنسرو گير بدن هست البته احتمالش چون من يك دفعه ديدم كه از كسي گرفتن كنسروهاش.
تشکر کنندگان: پدی ، shaso ، tajhizgaran ، shiraz mamali ، spd-r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان