کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
توجه توجه
به ايميل و سايت CSC اعتماد نكنيد. اگر ديديد دير شده خودتون بريد EMpost

شرح وقايع:
مادرم پنجشنبه 11 جولاي مصاحبه داشت و يك ضرب گرفت. كنسول بهش گفت 3 روز كاري زمان مي خواد و چون جمعه و شنبه تعطيله شما سه شنبه قطعاً خواهيد گرفت. وقتي مادر من گفته كه پروازم دوشنبه است طرف گفته احتمال داره دوشنبه هم بيايد اما به نظر من پرواز را عقب بيندازيد. من با دو سه نفر مشورت كردم و گفتن احتمالاً دوشنبه مي آيد و پرواز را كنسل نكنيد. دوشنبه صبح رفتم كافي نت و ديدم خبري نيست. زود به آزانسم در ايران خبر دادم كه كنسل كند كه چون كنسلي در همان روز پرواز بود عملاً 120000 تومان بيش از كنسلي در روز هاي قبل پرداختم. هتل را هم تمديد كرديم. سه شنبه صبح دوباره رفتم كافي نت و ديدم هيچ ايميلي نيامده و در سايت هم نوشته هيچ اطلاع رهگيري وجود ندارد. پا شدم رفتم اداره پست (همينجا بگويم كه رو و دست همتونو مي بوسم كه انقدر اطلاعات مفيد داده بوديد و واقعاً بدون هر گونه دغدغه و مشكل تمام مراحل را گذراندم) . در اونجا هم ايراني هاي ديگر را ديدم كه يزاي اونها هم چيزي نيامده بود ولي پاسشون رسيده بود. مال مادر من هم اومده بود.
نكته جالب اينكه pick up date خورده بود 14 جولاي (يكشنبه) ولي تاريخ دليوري به دوبي نخورده بود. شايد دوشنبه هم رسيده بوده و ما گول اين سايت را خورديم.
تشکر کنندگان: houmanmir ، پدی ، roeentan ، usa lover ، negar_karimi6 ، Biz Biz ، hossien_501 ، behfaza ، spd-r
تبریک بابت اینکه کارتان به سلامتی راه افتاد
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، behfaza
(2013-07-16 ساعت 19:15)saeid-ss نوشته:  دوستان توی دبی دلار را با چه نسبتی به درهم تبدیل میکنن و کجا ها بهتره این کار رو انجام بدیم چون من توی شهرستان هستم و اصلا درهم گیرم نیومده و همه پولم رو دلار گرفتم؟؟!!!!

بهترين راه اينه كه با مترو بري ايستگاه يونيون بعد بپرسي مركز صرافي لاري ها كجاست اونا ٣.٦٧ ميخرن خيابون جمال هم ساوان اكسچنج خوبه ٣.٦٦٥ ميخره بقيه جاها ٣.٦٥ معمولاً
(2013-07-14 ساعت 09:05)aliroz نوشته:  990دلار ناقابل سفارت
نفري 425 درهم هزينه درمانگاه

نبود 4 اگوست بابا دمتون گرم
(2013-07-18 ساعت 01:29)A.R.R نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 19:15)saeid-ss نوشته:  دوستان توی دبی دلار را با چه نسبتی به درهم تبدیل میکنن و کجا ها بهتره این کار رو انجام بدیم چون من توی شهرستان هستم و اصلا درهم گیرم نیومده و همه پولم رو دلار گرفتم؟؟!!!!

بهترين راه اينه كه با مترو بري ايستگاه يونيون بعد بپرسي مركز صرافي لاري ها كجاست اونا ٣.٦٧ ميخرن خيابون جمال هم ساوان اكسچنج خوبه ٣.٦٦٥ ميخره بقيه جاها ٣.٦٥ معمولاً
ارزش نداره برای چنج کردن هر دفعه حداقل 4 درهم پول مترو بدن
تو خیابون رقه صرافی ها366 چنج میکنن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
آقا این EM POST که میگید کجاست؟ در چه صورت باید رفت اونجا؟ ببخشید اگر سوالم مبتدی بود! منم 31 جولای مصاحبه دارم
(2013-07-18 ساعت 01:36)usa lover نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 01:29)A.R.R نوشته:  

ارزش نداره برای چنج کردن هر دفعه حداقل 4 درهم پول مترو بدن
تو خیابون رقه صرافی ها366 چنج میکنن

تو این گرما و شرجی جهنمی هیچ جا نروید.یک صدم درهم می شه 90 ریال. تو این همه خرج، این تفاوت ها گمه
تشکر کنندگان: usa lover ، negar_karimi6 ، behfaza
(2013-07-18 ساعت 01:49)paeizan2001 نوشته:  آقا این EM POST که میگید کجاست؟ در چه صورت باید رفت اونجا؟ ببخشید اگر سوالم مبتدی بود! منم 31 جولای مصاحبه دارم

در صورتی که FBI check نخورید و یکضرب ویزا بگیرید بعد از 3 روز کاری باید بروید اداره پست امارات برای دریافت پاسپورت ممهور به ویزا و مدارک مربوطه که توسط ایمیگریشن آمریکا باز و بررسی خواهد شد.
برای رفتن هم اگر راحت طلبید و هزینه برایتان مسئله ای نیست کافی است آدرس را به تاکسی نشان بدهید. اگر هتلتان مرکز شهر باشد فکر کنم هر مسیر 40 تا 50 درهمی بشود و اگر در دوبی جدید باشید طبیعتاً بیشتر. اگر هم مترو سوار شوید، کافی است سوار خط قرمز شوید و به سمت راشدیه حرکت کنید. ایستگاه یکی مانده به آخر، طیران الامارات و به انگلیسی Emirates نام دارد. از قطار که پیاده شدید از خروجی 2 (سمت راست) خارج شوید. اگر طاقت گرما را دارید پیاده ومستقیماً رو به جلو بروید. حدود 800 متر و بعد از اداره حمل و نقل دوبی به یک سه راه می رسید ومدرسه المواکب را می بینید. روبروی این مدرسه قسمت دریافت مرسولات EMpost است که ساختمانی است قدیمی و درب و داغان با تابلویی زنگ زده. می روید طبقه دوم. فرم رسید سفارت را نشان می دهید و تمام. اگر طاقت گرما را ندارید بغل ایستگاه مترو تاکسی هست. تا اداره پست 5 تا 6 درهم می شود اما بایستی حداقل مبلغ را که 10 درهم است بپردازید.
تشکر کنندگان: honey rahmati ، negar_karimi6 ، پدی ، behfaza ، spd-r
(2013-07-18 ساعت 02:13)Farhad1649 نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 01:49)paeizan2001 نوشته:  آقا این EM POST که میگید کجاست؟ در چه صورت باید رفت اونجا؟ ببخشید اگر سوالم مبتدی بود! منم 31 جولای مصاحبه دارم

در صورتی که FBI check نخورید و یکضرب ویزا بگیرید بعد از 3 روز کاری باید بروید اداره پست امارات برای دریافت پاسپورت ممهور به ویزا و مدارک مربوطه که توسط ایمیگریشن آمریکا باز و بررسی خواهد شد.
برای رفتن هم اگر راحت طلبید و هزینه برایتان مسئله ای نیست کافی است آدرس را به تاکسی نشان بدهید. اگر هتلتان مرکز شهر باشد فکر کنم هر مسیر 40 تا 50 درهمی بشود و اگر در دوبی جدید باشید طبیعتاً بیشتر. اگر هم مترو سوار شوید، کافی است سوار خط قرمز شوید و به سمت راشدیه حرکت کنید. ایستگاه یکی مانده به آخر، طیران الامارات و به انگلیسی Emirates نام دارد. از قطار که پیاده شدید از خروجی 2 (سمت راست) خارج شوید. اگر طاقت گرما را دارید پیاده ومستقیماً رو به جلو بروید. حدود 800 متر و بعد از اداره حمل و نقل دوبی به یک سه راه می رسید ومدرسه المواکب را می بینید. روبروی این مدرسه قسمت دریافت مرسولات EMpost است که ساختمانی است قدیمی و درب و داغان با تابلویی زنگ زده. می روید طبقه دوم. فرم رسید سفارت را نشان می دهید و تمام. اگر طاقت گرما را ندارید بغل ایستگاه مترو تاکسی هست. تا اداره پست 5 تا 6 درهم می شود اما بایستی حداقل مبلغ را که 10 درهم است بپردازید.
مرسی از راهنماییت فرهاد جان
فقط 1 سوال! من باید قبل از مصاحبه توی سایت EMPOST ثبت نام کنم؟
تشکر کنندگان: houmanmir ، behfaza
سلام به همه
ما فردا عازمه دبی هستیم
یه سوال : تو فرودگاه صرافی هست . اگه هست فردا جمعه بازه؟
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-18 ساعت 22:47)nika نوشته:  سلام به همه
ما فردا عازمه دبی هستیم

هست اما هر دلار را 3.5 درهم بر میدارند. توخود شهر صرافی پیدا خواهید کرد. در مال ها هم صرافی ها باز هستند (مال ها جمعه باز هستند). فروشگاه ها (در سطح شهر و یا در مال ها) بین 3.63 تا 3.65 بر می دارند.
تشکر کنندگان: nika ، behfaza ، spd-r
(2013-07-19 ساعت 00:00)Farhad1649 نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 22:47)nika نوشته:  سلام به همه
ما فردا عازمه دبی هستیم

هست اما هر دلار را 3.5 درهم بر میدارند. توخود شهر صرافی پیدا خواهید کرد. در مال ها هم صرافی ها باز هستند (مال ها جمعه باز هستند). فروشگاه ها (در سطح شهر و یا در مال ها) بین 3.63 تا 3.65 بر می دارند.
ممنون از جوابت
اما من منظورم فرودگاه مشهد بود؟
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
[/quote]
مرسی از راهنماییت فرهاد جان
فقط 1 سوال! من باید قبل از مصاحبه توی سایت EMPOST ثبت نام کنم؟
[/quote]

الان انجام بدهید راحت ترید. در سفارت در صورت موافقت با ویزا یک صفحه به شما می دهند که در آن علاوه بر شماره پاسپورت وشناسه مرجع نحوه ثبت نام در آن ذکر شده. به شما میگویند بروید ثبت نام کنید و وضعیت پاستان را چک کنید. در دوبی هم می توانید انجام دهید ولی اکثر هتل های 3 و 4 ستاره اش اینترنتش پولی است و عموماً گران. کافی نت ها ارزانترند. آدرس هم این است:
https://usvisa-info.com/fa-ae/selfservice/login
تشکر کنندگان: nika ، behfaza ، spd-r
[/quote]
ممنون از جوابت
اما من منظورم فرودگاه مشهد بود؟
[/quote]
من از مشهد اطلاعی ندارم. ارز مسافرتی را بانک ملت تو فرودگاه می دهد اما اینکه صرافی توفرودگاه باشد را خبر ندارم
تشکر کنندگان: nika ، behfaza
من توی سایت csc ثبت نامی نکردم ولی وقتی لاگین رو زدم ازم شماره پاسپورت و تاریخ تولدم رو خواست منم دادم و وارد پروفایلم شدم! اونجا اطلاعات تاریخ مصاحبه و همه چیز قید شده بود! حالا نمیدونم خود کنسول برام اکانت باز کرده یا کس دیگه!;-) توی قسمت تحویل مدارک نوشته EMPOST ابوظبی! حالا من باید این قسمت رو ویرایش کنم و EMPOST دبی رو وارد کنم؟
بازم از همه دوستان بخاطر راهنماییشون ممنونم
ضمنا من طرز ثبت نام در EMPOST رو هنوز متوجه نشدم!

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان