کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
عزيزاني كه قصد عزيمت به دوبي رو دارند به نظر من تو هتل هاي اطراف ميدان ساعت و ديره سيتي سنتر هتل رزرو كنند خيلي براشون بهتره چون هم به مركز ديره سيتي سنتر و هايپر ماركت كارفور نزديك اند هم به مترو كه اينجوري خيلي از هزينه هاي رفت آمدشون كم ميشه
همه رنج هتل هم اونجا هست ايبيس ارزون دو ستاره
سيتي سيزن چهار ستاره متوسط و نووتل چهارستاره تاپ و سيتي سنتر هتل پنج ستاره

به نظر من هم نووتل از همشون بهتره حتي از پنج ستاره ها
تشکر کنندگان: shaso ، همراه ، tajhizgaran ، behfaza ، houmanmir ، spd-r
مرسی از راهنماییت کسی هفته اول اگوست مصاحبه نداره
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، behfaza
(2013-07-19 ساعت 15:39)shiraz mamali نوشته:  با توجه به اینکه من الان ۱ماه هست اینجا هستم،دیگه به همه‌چیز وارد شدم هر کسی‌ اینجا کار داره با من هماهنگ کنه.خودم دیگه اینجا یه پاچه لیدر شدم.هرکی‌ اومد دوبی‌ به من زنگ بزنه در خدمتم.یه جوری حساب می‌کنیم که مشتری بشه .خیالتون راحتBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اینم شمارم 00971509510544
سلام
من هم هم شهری شما هستم.شیرازززززTongue.ببخشیدااااا میخاستم ببینم شما چرا 1 ماه هست که دبی موندید؟؟؟مگه یک ضرب نگرفتید؟
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، behfaza ، shiraz mamali
(2013-07-21 ساعت 13:32)aliroz نوشته:  سلام دوست گرامي
پاکت زرد مدارک ما کنارش را با قیچی باز کردن و مدارک داخلش پیداست مشکلی نداره
باتشكر

دوست عزیز لطف کنید سوالتون رو یکجا بپرسید نه در همه تاپیک ها جوابتون در این پست داده شده...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، roeentan ، A.R.R ، Ali Hunter ، behfaza
با سلام؛

دوستي در مورد اجاره ماشين سؤال كردند كه اينجا جواب ميدم؛

ببينيد اگر كرديت كارت داريد اجاره ماشين عاليه براي شما و خيلي كمكتون ميكنه مخصوصاً براي رفتن به ابوظبي يه ياريس با روزي ٦٠ درهم با مصرف ٤-٥ ليتر يا كرولا با روزي ٨٠ درهم

اما اگر كرديت نداريد مشكل ميشه براتون چون حداقل ١٠٠٠ درهم دپازيت ميخواد كه يك ماه بعد پس ميدن
حالا اگه براي پس گرفتنش مشكل ندارين كه اونم به صرفه است.

سؤالي بود خوشحال ميشم كمك كنم
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-09 ساعت 22:41)پدی نوشته:  فقط دو دارو کدئین دارند.استامینوفن کدئین واکسپکتورانت کدئین

و البته اکثریت قریب به اتفاق داروهای آرامبخش خواب آور ضدافسردگی و ...
هم به نوعی مخدر محسوب میشوند
تشکر کنندگان: Ali Hunter
دوستان عزيز بهترين راه حمل و نقل در دوبي توسط سيستم حمل نقل عمومي (شامل اتوبوس و مترو)شما يه نول كارت با ٥ درهم ميتونيد بخريد با تمام آر تي اي ميتوني به تمام نقاط دوبي بري كلاً حمل نقل عمومي دوبي خيلي عاليه خيالتون راحت فقط يه نقشه خطوط عمومي بگيريد بعد از روي همون كارتون پيش ميره

موفق باشيد
تشکر کنندگان: behfaza ، sadeghi897 ، spd-r
(2013-07-21 ساعت 23:50)behfaza نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 22:41)پدی نوشته:  فقط دو دارو کدئین دارند.استامینوفن کدئین واکسپکتورانت کدئین

و البته اکثریت قریب به اتفاق داروهای آرامبخش خواب آور ضدافسردگی و ...
هم به نوعی مخدر محسوب میشوند

دوستان عزيزم هفته پيش يكي از دوستان من برگشته بود گفت فقط به خاطر چند تا از اين قرص هاي نيروزا بدن سازي چند ساعت تو فرودگاه الاف شده بود تازه لختش كرده بودن از x-ray ردش كرده بودن كه نكنه تو شكمش چيزي باشه خواهشاً دارو هيچي نبريد اگر هم دارو خاصي مصرف ميكنيد از دكترتون بخوايد نسخه بين المللي بهتون بده اونجا تهيه كنيد.
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza ، sadeghi897
دوستان عزيزم هفته پيش يكي از دوستان من برگشته بود گفت فقط به خاطر چند تا از اين قرص هاي نيروزا بدن سازي چند ساعت تو فرودگاه الاف شده بود تازه لختش كرده بودن از x-ray ردش كرده بودن كه نكنه تو شكمش چيزي باشه خواهشاً دارو هيچي نبريد اگر هم دارو خاصي مصرف ميكنيد از دكترتون بخوايد نسخه بين المللي بهتون بده اونجا تهيه كنيد.
[/quote]

نمي دانم معيارشان براي بازرسي چيست. من تا به حال 4 بار رفتم دوبي. هميشه هم داروهاي معمول ضد فشار خون و چربي و معده را همراه داشته ام. ايضاً والدينم كه يك داروخانه همراهشون بوده. اين سري هم در وحشت از تابستان گرم و امكان اسهال مسافرتي با كلي ترس و لرز دي فنوكسيلات هم با خودم بردم. ولي در تمام اين دفعات حتي يكبار هم نگفته اند چمدان ها را باز كنيد. نه من و نه ديگر اعضاي خانواده
تشکر کنندگان: behfaza ، Ali Hunter ، spd-r
(2013-07-23 ساعت 09:41)Farhad1649 نوشته:  دوستان عزيزم هفته پيش يكي از دوستان من برگشته بود گفت فقط به خاطر چند تا از اين قرص هاي نيروزا بدن سازي چند ساعت تو فرودگاه الاف شده بود تازه لختش كرده بودن از x-ray ردش كرده بودن كه نكنه تو شكمش چيزي باشه خواهشاً دارو هيچي نبريد اگر هم دارو خاصي مصرف ميكنيد از دكترتون بخوايد نسخه بين المللي بهتون بده اونجا تهيه كنيد.

نمي دانم معيارشان براي بازرسي چيست. من تا به حال 4 بار رفتم دوبي. هميشه هم داروهاي معمول ضد فشار خون و چربي و معده را همراه داشته ام. ايضاً والدينم كه يك داروخانه همراهشون بوده. اين سري هم در وحشت از تابستان گرم و امكان اسهال مسافرتي با كلي ترس و لرز دي فنوكسيلات هم با خودم بردم. ولي در تمام اين دفعات حتي يكبار هم نگفته اند چمدان ها را باز كنيد. نه من و نه ديگر اعضاي خانواده
[/quote]
معیاری نیست فرهاد جان، شانسی به هر کسی شک کنند میگردند ، وای بحال اینکه به دارو گیر بدن، بازم شانس آوردند کار به دادگاه و زندان نکشید.
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: behfaza ، پدی ، A.R.R ، Ali Hunter ، hossien_501
(2013-07-23 ساعت 09:41)Farhad1649 نوشته:  دوستان عزيزم هفته پيش يكي از دوستان من برگشته بود گفت فقط به خاطر چند تا از اين قرص هاي نيروزا بدن سازي چند ساعت تو فرودگاه الاف شده بود تازه لختش كرده بودن از x-ray ردش كرده بودن كه نكنه تو شكمش چيزي باشه خواهشاً دارو هيچي نبريد اگر هم دارو خاصي مصرف ميكنيد از دكترتون بخوايد نسخه بين المللي بهتون بده اونجا تهيه كنيد.

[/quote]
به نظر من به قيافه نگاه ميكنن اصلاً نميشه پيش بيني شون كرد اينه كه به نظر من دارو نبريد به ريسك و استرسش نمي ارزه همونجا بخرين راحت تره براتون.
تشکر کنندگان: behfaza ، hossien_501
(2013-07-22 ساعت 15:44)mohajermam نوشته:  اگر کسی تجربه رد شدن در مصاحبه را دارهخدای نکرده لطفا بگه ببینیم به چه دلایلی ممکنه فرد یا خانواده ای توی مصاحبه کلیرنس هم نخوره و یه ضرب ردش کنند و موضوع ویزاش منتفی بشه !

قصد نا اميد كردن دوستان ندارم فقط محض اطلاع عرض ميكنم
يكي از كساني كه با من كلاس زبان ميومد پيارسال برنده شده بود؛ ردش كرده بودن بهش گفته بودن به اين دليل ردش كردن كه مدركش ديپلم بوده و اونجا بهش گفته بودن تو براي جامعه خودت خاصيتي نداري چه برسه براي آمريكا!!!

فكر كنم فقط رو مدرك وسابقه واينا حساسيت داشته باشن
تشکر کنندگان: behfaza
سلام دوستان
ما هنوز دوبي هستيم،مصاحبه انجام شد و برگه آبي نصيبمون شد!خيلي خيلي راحتتر از اون چيزيه كه فكرشو ميكرديم! انشالله رسيديم تهران مفصل تعريف ميكنم!
دوستان ما دوبي مال و كارفور و ايكيا رفتيم، دو روز ديگه وقت داريم كجاهارو پيشنهاد ميكنين كه خانوادگي باشه؟ سفري و پارك آبي نميخوايم بريم :d
شب ها كجارو بريم بگرديم؟خور مثلاًً؟ هتل ما امريت كونكورد هستش نزديك ميدان ساعت
ممنون
تشکر کنندگان: usa lover ، A.R.R ، behfaza ، Ali Hunter
(2013-07-25 ساعت 21:50)يلدا اهوازى نوشته:  سلام دوستان
ما هنوز دوبي هستيم،مصاحبه انجام شد و برگه آبي نصيبمون شد!خيلي خيلي راحتتر از اون چيزيه كه فكرشو ميكرديم! انشالله رسيديم تهران مفصل تعريف ميكنم!
دوستان ما دوبي مال و كارفور و ايكيا رفتيم، دو روز ديگه وقت داريم كجاهارو پيشنهاد ميكنين كه خانوادگي باشه؟ سفري و پارك آبي نميخوايم بريم :d
ممنون

به نظر من بهترين تفريح دوبي همون سافاري و والد وادي يه جاي ديگه هم گشت با قايق كه اسمش من نميدونم اونم بد نيست البته من هيچ وقت نرفتم بقيه برام تعريف كردن كلاب هاي مختلف هم هست كه بعيد ميدونم شما به كارتون بياد.

اگر براي خريد ميخواين ميتونيد منطقه شارجه تشريف ببريد مراكز خريد تا ١٠ درهم خيلي بزرگ داره مخصوصاً اطراف شارجه سيتي سنتر همچنين خيابان جمال فروشگاهاش بد نيست مثل اورلاندو اسپرت و دي تو دي (آشغال فروشي هاي معروف مورد علاقه ايراني ها) سيتي سنتر ديره هم كه نزديكتون هست ٥دقيقه پياده روي داره اون جنساش از همه جا بهتره، برجمان سنتر هم هست كه الان حراج هاي خوبي داره.
تشکر کنندگان: يلدا اهوازى ، usa lover ، behfaza ، shiraz mamali
(2013-07-25 ساعت 21:50)يلدا اهوازى نوشته:  سلام دوستان
ممنون
ابن بطوطه اگر نرفتین برین 1 ساعت با مترو
از میدون جمال هم می تونین با قایق برین بر دبی با 2 درهم بازار سنتی هندی و پاکستانی ها هستن
امارات مال و مارینا مال رو هم می تونید با مترو برید
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان