کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-07-25 ساعت 23:02)يلدا اهوازى نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 22:42)A.R.R نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 21:50)يلدا اهوازى نوشته:  سلام دوستان
ما هنوز دوبي هستيم،مصاحبه انجام شد و برگه آبي نصيبمون شد!خيلي خيلي راحتتر از اون چيزيه كه فكرشو ميكرديم! انشالله رسيديم تهران مفصل تعريف ميكنم!
دوستان ما دوبي مال و كارفور و ايكيا رفتيم، دو روز ديگه وقت داريم كجاهارو پيشنهاد ميكنين كه خانوادگي باشه؟ سفري و پارك آبي نميخوايم بريم :d
شب ها كجارو بريم بگرديم؟خور مثلاًً؟ هتل ما امريت كونكورد هستش نزديك ميدان ساعت
ممنون

به نظر من بهترين تفريح دوبي همون سافاري و والد وادي يه جاي ديگه هم گشت با قايق كه اسمش من نميدونم اونم بد نيست البته من هيچ وقت نرفتم بقيه برام تعريف كردن كلاب هاي مختلف هم هست كه بعيد ميدونم شما به كارتون بياد.

اگر براي خريد ميخواين ميتونيد منطقه شارجه تشريف ببريد مراكز خريد تا ١٠ درهم خيلي بزرگ داره مخصوصاً اطراف شارجه سيتي سنتر همچنين خيابان جمال فروشگاهاش بد نيست مثل اورلاندو اسپرت و دي تو دي (آشغال فروشي هاي معروف مورد علاقه ايراني ها) سيتي سنتر ديره هم كه نزديكتون هست ٥دقيقه پياده روي داره اون جنساش از همه جا بهتره، برجمان سنتر هم هست كه الان حراج هاي خوبي داره.
خيلي خيلي ممنون لطف كردين ، بله كلاب به درد ما نميخوره Big Grin
خواهش ميكنم
دوبي گردشگريش بيشتر مراكز خريد عظيم اش هست و بيچ هاش (على الخصوص جميرا بيچ كه معروفترين بيچ اش است) و تا حدي كلابها ولي به نظر من هيچ جا والدوادي يا همون پارك آبي نميشه كه خوشبختانه هيچ كدوم به كار شما نمياد پس بهتره مراكز خريدش تو وقتي كه دارين بگردين اگر هم بچه همراهتون هست حتماً تويز آر آس تشريف ببريد بهشتي براي بچه ها
موفق باشيد.
تشکر کنندگان: behfaza ، همراه ، يلدا اهوازى
(2013-07-25 ساعت 23:22)A.R.R نوشته:  
ما هنوز دوبي هستيم،مصاحبه انجام شد و برگه آبي نصيبمون شد!خيلي خيلي راحتتر از اون چيزيه كه فكرشو ميكرديم! انشالله رسيديم تهران مفصل تعريف ميكنم!
دوستان ما دوبي مال و كارفور و ايكيا رفتيم، دو روز ديگه وقت داريم كجاهارو پيشنهاد ميكنين كه خانوادگي باشه؟ سفري و پارك آبي نميخوايم بريم :d
ممنون

به نظر من بهترين تفريح دوبي همون سافاري و والد وادي يه جاي ديگه هم گشت با قايق كه اسمش من نميدونم اونم بد نيست البته من هيچ وقت نرفتم بقيه برام تعريف كردن كلاب هاي مختلف هم هست كه بعيد ميدونم شما به كارتون بياد.

اگر براي خريد ميخواين ميتونيد منطقه شارجه تشريف ببريد مراكز خريد تا ١٠ درهم خيلي بزرگ داره مخصوصاً اطراف شارجه سيتي سنتر همچنين خيابان جمال فروشگاهاش بد نيست مثل اورلاندو اسپرت و دي تو دي (آشغال فروشي هاي معروف مورد علاقه ايراني ها) سيتي سنتر ديره هم كه نزديكتون هست ٥دقيقه پياده روي داره اون جنساش از همه جا بهتره، برجمان سنتر هم هست كه الان حراج هاي خوبي داره.
خواهش ميكنم
دوبي گردشگريش بيشتر مراكز خريد عظيم اش هست و بيچ هاش (على الخصوص جميرا بيچ كه معروفترين بيچ اش است) و تا حدي كلابها ولي به نظر من هيچ جا والدوادي يا همون پارك آبي نميشه كه خوشبختانه هيچ كدوم به كار شما نمياد پس بهتره مراكز خريدش تو وقتي كه دارين بگردين اگر هم بچه همراهتون هست حتماً تويز آر آس تشريف ببريد بهشتي براي بچه ها
موفق باشيد.
آقا منم هفته بعد مصاحبه دارم فقط از یک چیز می ترسم کلیر طولانی و همه چی پر
تشکر کنندگان: behfaza
سلام دوستانی که در یک ماه اینده ، می رن به ابوظبی برای مصاحبه
می خوام یک چیزی واسه من بخرید، در حد 30-40 دلار ، مبغلش هم قبلش به حسابتون واریز می کنم، ممنون می شم بهم پیام بدید تا بیشتر توضیح بدم.
با تچکر از لطف شما دوستان عزیز
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: behfaza ، azar1348
(2013-07-24 ساعت 23:20)A.R.R نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 15:44)mohajermam نوشته:  اگر کسی تجربه رد شدن در مصاحبه را دارهخدای نکرده لطفا بگه ببینیم به چه دلایلی ممکنه فرد یا خانواده ای توی مصاحبه کلیرنس هم نخوره و یه ضرب ردش کنند و موضوع ویزاش منتفی بشه !

قصد نا اميد كردن دوستان ندارم فقط محض اطلاع عرض ميكنم
يكي از كساني كه با من كلاس زبان ميومد پيارسال برنده شده بود؛ ردش كرده بودن بهش گفته بودن به اين دليل ردش كردن كه مدركش ديپلم بوده و اونجا بهش گفته بودن تو براي جامعه خودت خاصيتي نداري چه برسه براي آمريكا!!!

فكر كنم فقط رو مدرك وسابقه واينا حساسيت داشته باشن

احتمالا دوست شما بهتون حقیقت رو نگفته ..من خودم هزاران نفر رو میشناسم که توی همین فروم اعلام کردند که دیپلم دارند و ویزا هم گرفتن الان هم آمریکان ..امکان نداره به خاطر داشتن دیپلم کسی رو رد کنن چون خلاف مقررات خودشون عمل کردن .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: el333 ، گل نهال ، houmanmir ، shimoda ، Saeedv13 ، roeentan ، usa lover ، bayat_r ، behfaza ، kouroshd
(2013-07-26 ساعت 02:29)laili نوشته:  
(2013-07-24 ساعت 23:20)A.R.R نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 15:44)mohajermam نوشته:  اگر کسی تجربه رد شدن در مصاحبه را دارهخدای نکرده لطفا بگه ببینیم به چه دلایلی ممکنه فرد یا خانواده ای توی مصاحبه کلیرنس هم نخوره و یه ضرب ردش کنند و موضوع ویزاش منتفی بشه !

قصد نا اميد كردن دوستان ندارم فقط محض اطلاع عرض ميكنم
يكي از كساني كه با من كلاس زبان ميومد پيارسال برنده شده بود؛ ردش كرده بودن بهش گفته بودن به اين دليل ردش كردن كه مدركش ديپلم بوده و اونجا بهش گفته بودن تو براي جامعه خودت خاصيتي نداري چه برسه براي آمريكا!!!

فكر كنم فقط رو مدرك وسابقه واينا حساسيت داشته باشن

احتمالا دوست شما بهتون حقیقت رو نگفته ..من خودم هزاران نفر رو میشناسم که توی همین فروم اعلام کردند که دیپلم دارند و ویزا هم گرفتن الان هم آمریکان ..امکان نداره به خاطر داشتن دیپلم کسی رو رد کنن چون خلاف مقررات خودشون عمل کردن .
جمله اي كه به من گفت اين بود كه اونجا بهش گفته بودن چون تحصيلات آكادميك و مهارت خاصي نداري نميتونيم بهت ويزا بديم!
من نميدونم چيزي ازش كم گفته يا نه ولي فكر نميكنم اصل موضوع كه عدم دريافت ويزا بعد از بردن لاتاري بود رو دروغ گفته باشه.
به هر حال من گفتم قصد نا اميد كردن كسي از دوستان ندارم فقط چيزي كه شنيده بودم گفتم.
(2013-07-25 ساعت 23:00)usa lover نوشته:  
ممنون
ابن بطوطه اگر نرفتین برین 1 ساعت با مترو
از میدون جمال هم می تونین با قایق برین بر دبی با 2 درهم بازار سنتی هندی و پاکستانی ها هستن
امارات مال و مارینا مال رو هم می تونید با مترو برید

ممنون خيلي تعريف ابن بطوطه رو شنيدم،مرسي از پيشنهادتون
ممنون

خواهش ميكنم
موفق باشيد.
بازم ممنونم ما هنوز سوغاتي نخريديم فكر كنم، يه سر بايد بريم تا شارجه
(2013-07-26 ساعت 01:40)همراه نوشته:  
ممنون

خواهش ميكنم
موفق باشيد.
به ما گفتن از ٦ تا ٨ هفته ديگه بايد سايت رو چك كنيم، آفيسر گفت كيس ما كيس خوبيه! چرا همه چي پر؟ وقتي اوكي ميكنن يعني تا چند وقت ديگه ويزا آمادست ديگه، غيرازينه؟
(2013-07-21 ساعت 09:53)آیدا اس نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 15:39)shiraz mamali نوشته:  با توجه به اینکه من الان ۱ماه هست اینجا هستم،دیگه به همه‌چیز وارد شدم هر کسی‌ اینجا کار داره با من هماهنگ کنه.خودم دیگه اینجا یه پاچه لیدر شدم.هرکی‌ اومد دوبی‌ به من زنگ بزنه در خدمتم.یه جوری حساب می‌کنیم که مشتری بشه .خیالتون راحتBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اینم شمارم 00971509510544
سلام
من هم هم شهری شما هستم.شیرازززززTongue.ببخشیدااااا میخاستم ببینم شما چرا 1 ماه هست که دبی موندید؟؟؟مگه یک ضرب نگرفتید؟
سلام به همشهری گلم.البته که ۱ضرب گرفتم ولی‌ بعد از صدور ویزا اونا روی یکی‌ از قسمتهای کیس من مشکوک شدن و ترجیح دادن که ویزا رو به من ندن که کمی‌ بیشتر برسی‌ کنن.ولی‌ این جریان باعث شد بنده ۱ماه اونجا معطل بشم و کلی‌ خرج رفت بالاBig Grin.ولی‌ در پایان ویزا رو گرفتم و چند روز پیش برگشتم به شیراز عزیزمون.(اگه قسمت کلیرنس رو بخونید می‌بینید ارسال‌های من رو و توضیحات بیشتر. Wink
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: پدی ، behfaza ، سانازی ، Ali Hunter ، azar1348
(2013-07-26 ساعت 12:02)يلدا اهوازى نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 01:40)همراه نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 23:22)A.R.R نوشته:  [quote='يلدا اهوازى' pid='381674' dateline='1374777132']
[quote='A.R.R' pid='381663' dateline='1374775968']

خواهش ميكنم
موفق باشيد.
[/quote]
به ما گفتن از ٦ تا ٨ هفته ديگه بايد سايت رو چك كنيم، آفيسر گفت كيس ما كيس خوبيه! چرا همه چي پر؟ وقتي اوكي ميكنن يعني تا چند وقت ديگه ويزا آمادست ديگه، غيرازينه؟
تا اونجا که من شنیدم 30 سپتامبر کلیه کیس های 2013 بسته میشه و اگه کسی کلیرنس بخوره و تا 30 سپتامبر جوابش نیاد یعنی تمام و بعبارتی همون پر! اونوقت از حالا تا 8 هفته میشه 2 ماه امیدوارم از شما تا 30 سپتامبر تایید بشه و ویزاتونو بگیرین

[/quote]

(2013-07-26 ساعت 13:17)mohajermam نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 12:02)يلدا اهوازى نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 01:40)همراه نوشته:  [quote='A.R.R' pid='381683' dateline='1374778363']
[quote='يلدا اهوازى' pid='381674' dateline='1374777132']
خواهش ميكنم
موفق باشيد.
تشکر کنندگان: behfaza
[/quote]
[/quote]

تا اونجا که من شنیدم 30 سپتامبر کلیه کیس های 2013 بسته میشه و اگه کسی کلیرنس بخوره و تا 30 سپتامبر جوابش نیاد یعنی تمام و بعبارتی همون پر! اونوقت از حالا تا 8 هفته میشه 2 ماه امیدوارم از شما تا 30 سپتامبر تایید بشه و ویزاتونو بگیرین
تشکر کنندگان: يلدا اهوازى ، behfaza ، azar1348
کسی واسه 31 جولای مصاحبه نبود؟؟Big Grin
از بچه هایی که دبی هستن یکم اطلاعات بدن الان که ماه رمضونه دبی چطوره؟ مراکز تفریحی مثل وال وادی یا سافاری و چیزهای دیگه برپاست؟
کلاب ها چطور؟
من فردا صبح دارم میام دبیCool
(2013-07-27 ساعت 08:04)paeizan2001 نوشته:  کسی واسه 31 جولای مصاحبه نبود؟؟Big Grin
از بچه هایی که دبی هستن یکم اطلاعات بدن الان که ماه رمضونه دبی چطوره؟ مراکز تفریحی مثل وال وادی یا سافاری و چیزهای دیگه برپاست؟
کلاب ها چطور؟
من فردا صبح دارم میام دبیCool
سلام
ما الان دوبي هستيم،درمورد مراكز تفريحي پارك هاي آبي نميدونم اما هتل تور براي سافاري داشت! درمورد وعده هاي غذايي ما هتل آپارتمان هستيم ناهار و صبحانه رو خودمون تهيه كرديم، اما شما ميتونين ناهار از رستوران تهيه كنين بيارين هتل و ميل كنين،تا وقت اذان فقط بچه ها ميتونن بيرون از منزل و هتل چيزي بخورن،اذان مغرب هم ٧:٠٤ دقيقه است،البته امروز!مراكز خريد هم از ساعت ١٠صبح باز هستن تا ١٢شب البته رستوران هاي مراكز خريد تا ١:٣٠،٢هستن!تنها مالي كه تا ٢ باز هستش دوبي مال كه بسيار زيبا و ديدنيه حتما برين! بمناسبت ماه رمضان خيلي از برندهاي معروف حراج زدن بگردين ميتونين با قيمت خيلي مناسب لباس تهيه كنين. نميدونم هتل شما كجاست اما ما به گفته ي دوستان رفتيم كارفور كه نسبت به همه جا مواد غذايي و لباسش ارزونتر بود البته قسمت حراج شدهاش!
آب هم ما از ايران همراه داشتيم اما از اينجا هم تهيه كرديم،٥ليتري شد ٤درهم،نوشابه قوطي هم ١.٥ درهم ، قيمت تن ماهي هم با ايران خيلي فرق نميكرد.تنقلات مثل چيپس گرونه از ٥.٥ درهم ديديم تا ٧ درهم،خلاصه خريدي چيزي داشتين برين كارفور! فروشگاه سنا نزديك nmc هم قيمتاش و اجناسش خوبن اونجا هم يه نگاهي بندازين.خيلي هم بخاطر ماه رمضان سخت نيست تمام مراكز بسيار خنك هستن،مترو،تاكسي ها كه هميشه دردسترس و كولر روشن! ون هاي توي فرودگاه وروديشون از ٢٥درهم هستش حواستون باشه با سواري هاي معمولي برين كه همون ٣درهم شروع ميشه! مترو هم كه ما چون ٤نفريم يكبار بيشتر استفاده نكرديم چون صرف نميكنه.
موفق باشين
تشکر کنندگان: sce ، usa lover ، houmanmir ، Ali Hunter ، behfaza ، azar1348 ، HPATIMAR
سلام.
باتشکر از سایت مهاجرسرا که راهنمایی اش بسیار به من کمک کرد من 8جولای مصاحبه داشتم و براساس نکته هایی که در مهاجرسرا خونده بودم پیش می رفتم روز اول ورودمون لیدر ما آقای علی گلی متوجه شد که من مصاحبه دارم کلی در مورد ملیکا بد گفت اول پیشنهاد 400درهم داد و بعد 300 درهم بجز کارهای مدیکال که من گفتم از ایران با آقای علی رضا هماهنگ کردم نفری 120 درهم که گفت پس من هم 120 درهم نفری می گیرم و 50 درهم هم برای گرفتن آزمایش (در واقع کارهای مدیکال را خودم انجام دادم و آقای گلی فقط جواب آزمایش را برایم گرفت )که من قبول کردم و 290 درهم از ما گرفت البته دیگه دربست نبود و دو مسافر بجز ما هم بودند که توی مسیر ابوظبی آن دو مسافر هم ناراضی بودند البته از آنها نفری 150 درهم گرفته بودند آن دو می گفتند ملیکا گفته نفری 100 درهم میگیرم برای جواب آزمایش و ترانسفر برای ابوطبی که لیدرشون اونها رو هم از رفتن با ملیکا منصرف کرده بود .
در واقع من شنبه آزمایش ها را انجام دادم و دوشنبه صبح زود ساعت 5 صبح من و برادرم و همان دو نفر که در بالا در موردشون توضیح دادم عازم ابوظبی شدیم من نفر 4 شدم مصاحبه بسیار ساده بود من در ایران مدرس هستم جند تا سوال در مورد این که کجا مدرسم آیا جای دولتی کار کردم کدوم دانشگاه ها تدریس کردم یا بستگانی در امریکا دارم و جندمین بار است که لاتاری شرکت کردم و از این قبیل سوالات ساده بعد گفت ویزاتون بنج شنبه حاضر است ما بلیط چارتری گرفته بودیم و برگشت برای 5شنبه شب بود تا اینجا حساب شده بود و کاملا خوب بیش رفت ما در هتل smanaبودیم هتل خوب بود اما تعداد مسافرانش کم بود خانم فریدا که مسول ثبت تور بود اعتماد ما را بخودش جلب کرد و ما ثبت نام کردیم البته می گفت هر تور 160 درهم است اگه تورهای بیشتری ثبت نام کنید 10 درهم تخفیف دارد که بعد فهمیدیم قیمت تورها 150 و شاید کمتر هم هست این خانم برای مجاب کردن مشتری برای ثبت نام بیشتر این شیوه را اعمال می کند که بی نتیجه هم نبود که ما دو تور را ثبت نام کردیم تور سافاری بد نبود اما تور گردش شهر دوبی واقعا کلاه برداری بود 40 نفر را با ماشین ونی که نقص فنی داشت و پر از صندلی های اضافی که اصلا نمی شد روی اون صندلی ها نشست ما را راهی گردش شهر کردند قرار بود از ساعت 3تا 11 باشد اما از ساعت 4تا 9 بود دو نفر که فکر کنم زیر 23 بودند مسول تور بودند هیچ توضیحی راجع به مکان دیدنی نمی دادند مثلا برای دیدن ابن بطوطه 20 دقیقه فرصت دادند که به نظرخودش 10 دقیقه کافی بوده کسی فرصت نکرد جایی را ببیند که جند نفر از جمله برادر من معترض شدند افرادی که اومده بودند اکثرا تحصیل کرده بودند عوام نبودند که از جیزی سر در نیاورند برادر خود من مدرس رشته سینما بود و جند نفری بودند که اطلاعاتشون خیلی بیشتر از مسولین تور بود و در ضمن به ما برای دیدن آتلانتیس فقط فرصت جند دقیقه ای اون هم برای گرفتن یه عکس دادند و .......
خلاصه خیلی بد بود واقعا حیف از وقت و پول بود رستورانی ما را بردند که من دو بار غدا را جون حشره توش بود عوض کردم که بعد فهمیدم این رستوران جون ارزان و نفری 25درهم بوده ما رو اونجا بردند. بعدا به لیدرمون گفتیم اما چه فایده مهم براشون پول بود که از ما گرفته بودند همین و بس.
دوستان با گرفتن نقشه مترو و مترو خیلی راحت و بدون هزینه می تونید جاهی دیدنی دوبی را بدون دردسر ببینید.
خلاصه 5شنبه برای ویزا رفتم اماده نبود گفتند یکشنبه ،تمام برنامه هام بهم خورد آزانس ها در ایران بنج شنبه و جمعه تعطیل بودند و هتلی که بودیم شبی 300درهم از من می خواست از لیدر تور خواستم اتاقی را که هزینه اش پرداخت شده بود و خالی بود را به اسم من بزند که گفت من در کار دوستم دخالت نمی کنم اصلا همکاری نکرد یادم امد که در سایت از آقای علی رضا به آقایی که بسیار با اخلاق است یاد کرده بودند زنگ زدم که هم آمدن ویزا را برام چک کند که گفت اصلا هزینه ای نداره و هم مشکل پیدا کردن هتل داشتم که این فرد بدون این که مرا بشناسد گفت الان براتون سرج می کنم توی بوکینیک برام ارکید را شبی 250بوک کرد چون ترانسفر بین هتل نداشتند خود آقای علی رضا اومد دنبالم و جالب این که هزینه هتل را با کارت پرداخت کرده بود که فقط هزینه هتل را از من گرفت کمکش در اون لحظه برای من واقعا معجزه اسا بود.واقعا انسان با اخلاقیه و من همیشه کمکش تو ذهنم می مونه در صورتی که وظیفه لیدر تور ما بود حتما شماره ترانسفرها رو داشته باشید که اگه جایی به بن بست خوردید از با انصاف ترین شون کمک بگیرید.
دوستان با چارتری نرید حتما برگشت را سیستمی باز بگیرید من کلی
متحمل هزینه های اضافی شدم.
خلاصه ویزای من یکشنبه هم نیومد دوشنبه اومد و من دوباره بلیط برگشت گرفتم جون بلیطم سوخت شده بود.
باز هم از دوستانی که سفرنامه هاشون خیلی بما کمک کرد تشکر می کنم.Shy
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza ، spd-r ، bayat_r ، nika ، sce ، usa lover ، m2m2m22 ، houmanmir ، farshadsh ، گل نهال ، Hedieh20 ، kasrafo ، azar1348 ، kouroshd
[quote='لاتاری' pid='382553' dateline='1374937256']
سلام.
باتشکر از سایت مهاجرسرا که راهنمایی اش بسیار به من کمک کرد من 8جولای مصاحبه داشتم و براساس نکته هایی که در مهاجرسرا خونده بودم پیش می رفتم روز اول ورودم لیدر ما آقای علی قلی متوجه شد که من مصاحبه دارم کلی در مورد ملیکا بد گفت اول پیشنهاد 400درهم داد و بعد 300 بجز کارهای مدیکال که من گفتم از ایران با آقای علی رضا هماهنگ کردم نفری 120 درهم که گفت پس من هم 120 نفری می گیرم و 50 درهم هم برای گرفتن آزمایش که من قبول کردم و 290 درهم از ما گرفت البته دیگه دربست نبود و دو مسافر بجز ما هم بودند من شنبه آزمایش ها را انجام دادم و دوشنبه صبح زود ساعت 5 من و برادرم و دو نفر دیگه عازم ابوظبی شدیم من نفر 4 شدم مصاحبه بسیار ساده بود

سلام دوست عزیز
این طور که متوجه شدم مصاحبه شما دوشنبه بوده و ویزاتون دوشنبه هفته دیگر به دبی رسیده درسته؟
منم مصاحبه روز دوشنبه دارم .فکر می کنید اگر empost رو از دبی به ابوظبی تغییر بدهم کمکی می کنه سریعتربشه مدارک رو گرفت؟
اگر اشتباه نکنم تو یک سفر نامه هم خوندم رفتن سفارت ویزا رو فردای مصاحبه گرفتن. چنین چیزی ممکنه؟
کیس نامبر : 10000
افراد کیس:1
قبولی سری دوم -مصاحبه : ابوظبی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان