کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-03 ساعت 00:25)2013selectee نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 00:09)enchantress_boy نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 23:32)bayat_r نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 23:29)enchantress_boy نوشته:  امروز بلیط و هتل و ویزا برای امارات گرفتم 1325000 تومان.
پروازای چارتر امروز گرون نشده بود و همون حدود 430000 تومان (ماهان 7 صبح به 11 شب) حساب کرد با من. ولی هتل به علت افزایش نرخ درهم گرون شده.

علی رضا جان چرا چارتر؟
اگر خدا بخواد و بهت یکضرب بدهند چی؟ تاریخ رو می تونی عوض کنی؟
بر و بیا و یه توضیح کاملی درباره CSC بده...
والا از چندین جای مختلف سوال کردم و همگی گفتن اگه از این ور (از تهران) پرواز رو نری میسوزه ولی از اونطرف (دبی) میتونید به دفتر ماهان مراجعه کنید و با پرداخت هزینه حدود 100 تومن پرواز رو تغییر تاریخ بدید.
اگه خدا بخواد و یکضرب بدن بلیطم رو تغییر تاریخ میدم.( ولی ما از این شانسا نداریم)
حتماً در خدمت خواهم بود.

انچنترس جان این پست رو یک نگاه بندازید. در مورد چارتر از دفتر ماهان سیوال کنید مطمئن تره تا آژانسها.

آره علی رضا بیشتر تحقیق کن....من هم شک دارم چون میگن چارتر ها در حال حاضر امکان جابجایی تو همون کلاس پروازی رو نداره...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: 2013selectee ، kasrafo ، enchantress_boy ، برنا ، kiaaa ، lilac ، rezagh
(2013-02-03 ساعت 00:25)2013selectee نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 00:09)enchantress_boy نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 23:32)bayat_r نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 23:29)enchantress_boy نوشته:  امروز بلیط و هتل و ویزا برای امارات گرفتم 1325000 تومان.
پروازای چارتر امروز گرون نشده بود و همون حدود 430000 تومان (ماهان 7 صبح به 11 شب) حساب کرد با من. ولی هتل به علت افزایش نرخ درهم گرون شده.

علی رضا جان چرا چارتر؟
اگر خدا بخواد و بهت یکضرب بدهند چی؟ تاریخ رو می تونی عوض کنی؟
بر و بیا و یه توضیح کاملی درباره CSC بده...
والا از چندین جای مختلف سوال کردم و همگی گفتن اگه از این ور (از تهران) پرواز رو نری میسوزه ولی از اونطرف (دبی) میتونید به دفتر ماهان مراجعه کنید و با پرداخت هزینه حدود 100 تومن پرواز رو تغییر تاریخ بدید.
اگه خدا بخواد و یکضرب بدن بلیطم رو تغییر تاریخ میدم.( ولی ما از این شانسا نداریم)
حتماً در خدمت خواهم بود.

انچنترس جان این پست رو یک نگاه بندازید. در مورد چارتر از دفتر ماهان سوال کنید مطمئن تره تا آژانسها.

شب همگی بخیر. من دوباره سوال دارم . لولللللللللللللللللللللللل
کسی هست که نحوه واریز پول سفارت رو بدونه تو ابوظبی؟
و اینکه دقیقا این سیستم پست ویزا چی هست؟ میاد دم هتل؟
می شه منو راهنمایی کنید لطفا. آخه سیستم فرق کرده.
تشکر کنندگان: kiaaa
(2013-02-03 ساعت 01:23)mnpnus نوشته:  شب همگی بخیر. من دوباره سوال دارم . لولللللللللللللللللللللللل
کسی هست که نحوه واریز پول سفارت رو بدونه تو ابوظبی؟
و اینکه دقیقا این سیستم پست ویزا چی هست؟ میاد دم هتل؟
می شه منو راهنمایی کنید لطفا. آخه سیستم فرق کرده.

330 دلار رو که باید توی خود سفارت نقدی بدید اما برای پست برید تاپیک "گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا" رو بی زحمت بخونید... نمیاد دم هتل میره به آدرس شعبه PTT

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، kasrafo ، roeentan ، amir82 ، mnpnus ، پدی ، mgolchin13 ، mori5050 ، kiaaa ، rezagh
(2013-02-04 ساعت 03:32)mona80 نوشته:  دو نفر هستیم، من و همسرم. یک ضرب ویزا گرفتیم.
نوشته های دوستان عزیز در مهاجرسرا به ما خیلی کمک کرد. من هم تجربیاتم را می نویسم تا بلکه کمکی به دیگران باشد.

دوست عزیز ممنون از سفرنامه.چند نکته مهم و جدید سفرنامه شما این بود که برای اسکن قرنیه چشم لازم نیست صف جداگانه ای بایستسم و اخیراً در همان باجه کنترل پاسپورت انجام میشود.
ولی چند نکته را اشاره نکرده بودید که اگر بنویسید ممنون میشوم. اولا اسم هتل تون چی بود و هزینه اش چقدر بود . بلیط تون رو چند گرفتین؟ به خانم ملیکا چقدر دادین بابت ترانسفر .... وخلاصه راجع به هزینه هایی که کردین بیشتر توضیح بدین چون با این دلار فعلا3850 تومنی خیلی مهمه برای برنامه ریزی کسانی که مصاحبه دارن.
دوم هم اگر مسئله ای که گفتید ممکن بوده باعث ناکام ماندن تلاشها تون بشه خصوصی نیست و ممکنه کمکی به بقیه بکنه رو توضیح بدید.
سوم این که نوشتید به شما برگه صورتی دادن... مصاحبه شما کی انجام شده؟ چون جدیدا باید در csc ثبت نام کرد و پست پاسپورت شما رو میاره ...
با تشکر
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir82 ، برنا ، پدی ، kasrafo ، wild cat ، roeentan ، mnpnus ، iman83 ، lilac ، kiaaa ، rezagh
راستی آخرش نفهمیدم واسه ابوظبی باید توی سایت csc ثبت نام کنیم یا نه؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: kiaaa ، mnpnus
(2013-02-05 ساعت 01:21)الهه سابق نوشته:  راستی آخرش نفهمیدم واسه ابوظبی باید توی سایت csc ثبت نام کنیم یا نه؟
بله
در سفرنامه ی ابوظبی شیما جان نوشته
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kiaaa ، mgolchin13 ، پدی ، lilac ، enchantress_boy ، rezagh
هتلو واسه چند شب گرفتید؟
کلا ارزونترین هتلا الان شبی چند در میاد؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: kiaaa ، omnia ، mnpnus
(2013-02-05 ساعت 01:21)الهه سابق نوشته:  راستی آخرش نفهمیدم واسه ابوظبی باید توی سایت csc ثبت نام کنیم یا نه؟

بله
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mnpnus
(2013-02-05 ساعت 04:00)الهه سابق نوشته:  
هتلو واسه چند شب گرفتید؟
کلا ارزونترین هتلا الان شبی چند در میاد؟
برای 5 روز و 4شب
ارزون ترین هتل فکر کنم هتل آپارتمان حافظ باشه
قیمت تور 3 روز و 4 شب حدود 900 تومن با بلیط و ویزا و هتل حافظ. البته غیر از عید و روزهایی که نمایشگاه هست و هتل ها شارژ اضافی میخوره.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: kiaaa ، Saeedv13 ، kasrafo ، الهه سابق ، bayat_r ، roeentan ، rezagh
کسی خبر داره دکتر کسری کدام هتل تشریف بردند؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان:
اینچنترس عزیز ممنونم
این هتل آپارتمان ها صبحانه و نهار ندارن، درسته؟ مثل اینکه اجاق گاز دارن که آدم خودش پخت و پز کنه، درست میگم؟
میشه لطفا بگید با تور اینارو گرفتید یا جداگانه؟
تشکر کنندگان: enchantress_boy
(2013-02-07 ساعت 20:32)الهه سابق نوشته:  اینچنترس عزیز ممنونم
این هتل آپارتمان ها صبحانه و نهار ندارن، درسته؟ مثل اینکه اجاق گاز دارن که آدم خودش پخت و پز کنه، درست میگم؟

من هتلم Fortune Pearl هستش که صبحانه و نهار داره. ولی تا جایی که خاطرم هست حافظ صبحانه و نهار هم داشت. ولی مطمئن نیستم. شما یک عدد روزنامه همشهری بخری و 2 تا تماس به این دفاتر سیر و سیاحتی بزنی همه چیز دستتون میاد. سایت www.rahnama.com هم همون تبلیغات روزنامه همشهری هستش.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Saeedv13 ، amir82 ، kiaaa ، Danoosh ، roeentan ، مرآت74 ، rezagh ، philter
(2013-02-07 ساعت 20:32)الهه سابق نوشته:  اینچنترس عزیز ممنونم
هتل آپارتمان وعده های غذایی رو نداره و خودت باید با گاز و موادی که میخری درست کنی...

تشکر کنندگان: kiaaa ، Saeedv13 ، الهه سابق ، roeentan ، enchantress_boy ، rezagh ، philter ، amin arefi
(2013-02-05 ساعت 03:01)kasrafo نوشته:  
بله
میشه لینک سفرنامه ی شیما جونو بدید یا اینکه دقیقا یکی از دوستان توضیح بده که چیکار کنیم برای پرداخت پول که نوشته ۲۴۰ دلار باید بدی برای نامزدی کجا بپردازیم و داستان ثبت نام توی سایت چی هست؟
تشکر کنندگان:
(2013-02-07 ساعت 23:40)mnpnus نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 03:01)kasrafo نوشته:  
بله
میشه لینک سفرنامه ی شیما جونو بدید یا اینکه دقیقا یکی از دوستان توضیح بده که چیکار کنیم برای پرداخت پول که نوشته ۲۴۰ دلار باید بدی برای نامزدی کجا بپردازیم و داستان ثبت نام توی سایت چی هست؟

اینجاست

تشکر کنندگان: الهه سابق ، Saeedv13 ، mnpnus ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان