کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-08 ساعت 11:22)persheng نوشته:  سلام دوستان .برای ... مارچ کی مصاحبه داره؟
اینجا رسم نیست کسی تاریخ دقیق مصاحبه شو اعلام کنه برادر. اگر می خوای حدودی تاریخ مصاحبه ها رو بدونی آخرین ورژن جدول افشین (الان ورژن 24) رو از اینجا دانلود کن. هفته سوم مارچی ها مشخص میشن. براشون پیام خصوصی بفرست تا اگر دوست داشتن همسفر شین.
تشکر کنندگان: shimoda ، amir82 ، الهه سابق ، afs ، bayat_r ، kiaaa ، persheng ، enchantress_boy ، lilac ، rezagh
(2013-02-07 ساعت 20:10)پدی نوشته:  کسی خبر داره دکتر کسری کدام هتل تشریف بردند؟
هتل کاپتورن capthorn هستم پدی جان الانم تو لابیش نشستم . هر سوالی باشه ما در خط مقدم جبهه در خدمتیم.
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: amir82 ، afs ، الهه سابق ، shima1364 ، نازنین 932 ، bayat_r ، پدی ، iman83 ، usa lover ، el333 ، rezagh ، philter
سلام ان شاله سالم باشید از صمیم قلب دعا میکنم که با ویزا برگردید.از طرف ماسیتی سنتر راطواف کنید.خوش بگذره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، kiaaa ، الهه سابق ، kasrafo ، shima1364 ، roeentan ، rezagh
دوستان عزیزم در مهاجرسرا
بنده به همراه خانواده ام ( همسر و یک فرزند 9 ساله ) دارم می رم دبی برای مصاحبه که چند روز دیگر است ضمن تشکر از همه شما عزیزان و مدیریت سایت سعی می کنم آخرین خبرها رو براتون بیارم منتظر سفرنامه پربار بنده باشید و برای ما دعاکنید .............متشکرم
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
تشکر کنندگان: bayat_r ، enchantress_boy ، kasrafo ، mgolchin13 ، Saeedv13 ، rabbit ، iman83 ، hassan1358arab ، roeentan ، rezagh
(2013-02-09 ساعت 10:53)مرآت74 نوشته:  دوستان عزیزم در مهاجرسرا
بنده به همراه خانواده ام ( همسر و یک فرزند 9 ساله ) دارم می رم دبی برای مصاحبه که چند روز دیگر است ضمن تشکر از همه شما عزیزان و مدیریت سایت سعی می کنم آخرین خبرها رو براتون بیارم منتظر سفرنامه پربار بنده باشید و برای ما دعاکنید .............متشکرم

من هم شرایط شما رو دارم (خودم،همسرم و یک فرزند 9 ساله) و یکماه دیگه میرم دبی.لطف کنید بازهم بپرسید که واکسن آنفلانزا باید بزنیم یا نه؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: shima1364 ، roeentan ، rezagh ، amairmonre
(2013-02-09 ساعت 11:22)bayat_r نوشته:  
(2013-02-09 ساعت 10:53)مرآت74 نوشته:  دوستان عزیزم در مهاجرسرا

من هم شرایط شما رو دارم (خودم،همسرم و یک فرزند 9 ساله) و یکماه دیگه میرم دبی.لطف کنید بازهم بپرسید که واکسن آنفلانزا باید بزنیم یا نه؟

به روی چشم تمام اطلاعات مورد نیاز شما رو در سفرنامه ام یک هفته دیگر بخوانید
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
تشکر کنندگان: bayat_r
(2013-02-08 ساعت 17:15)kasrafo نوشته:  
هتل کاپتورن capthorn هستم پدی جان الانم تو لابیش نشستم . هر سوالی باشه ما در خط مقدم جبهه در خدمتیم.

کسری جان هتلش چطوریه؟ و چند گرفتید ؟ چون من هم مد نظر داشتم احتمالا اونجا برم چون به سیتی سنتر خیلی نزدیکه. ضمنا یک هتل آپارتمانی هم بغل هتل شما هست به نام Flora creek hotel apartments که درست بین هتل شما و مرکز خرید سیتی سنتر قرار داره . سر راه رفتن به سیتی سنتر(احتمالا پیاده میرید دیگه) اگر امکانش براتون هست یک آماری از اونجا هم بتونید بگیرید عالی میشه.( البته اگر براتون زحمت و درد سر نداره) سفر خوبی داشته باشید و انشالله که شما هم یکضرب بزنید تو گوش ویزاBig Grin
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mnpnus ، پدی ، kasrafo ، rezagh ، amairmonre
(2013-02-09 ساعت 15:37)mgolchin13 نوشته:  

کسری جان هتلش چطوریه؟ و چند گرفتید ؟ چون من هم مد نظر داشتم احتمالا اونجا برم چون به سیتی سنتر خیلی نزدیکه. ضمنا یک هتل آپارتمانی هم بغل هتل شما هست به نام Flora creek hotel apartments که درست بین هتل شما و مرکز خرید سیتی سنتر قرار داره . سر راه رفتن به سیتی سنتر(احتمالا پیاده میرید دیگه) اگر امکانش براتون هست یک آماری از اونجا هم بتونید بگیرید عالی میشه.( البته اگر براتون زحمت و درد سر نداره) سفر خوبی داشته باشید و انشالله که شما هم یکضرب بزنید تو گوش ویزاBig Grin
درود دوستان عزیز. من هم ۱۲ روز دیگه باید مصاحبه کنم. هتل با قیمت مناسب و نزدیک سیتی سنتر میشه بهم معرفی کنید؟ آخه من ۷ روز با مامانم باید اونجا باشم. خرجمون زیاد میشه اگه برم هتل گرون Smile
تشکر کنندگان: iman83
[/size][size=small]
(2013-01-01 ساعت 02:14)bayat_r نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 02:13)mnpnus نوشته:  201281
]چطور مگه؟
ویزای من k1 هست.

خب بگو...آخه من فکر میکردم لاتاری هستید و گفتم برای اسفند کسی اعلام مصاحبه تو ابوظبی نکرده....Big Grin
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان:
لیس نامبر من **48 هست و مصاحبه ما هفته اول مارچ هست 4 نفره و 11 تا 16 اسفند دبی هستیم.
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
تشکر کنندگان: الهه سابق ، afs ، mnpnus ، roeentan
(2013-02-10 ساعت 02:10)ikamaly نوشته:  لیس نامبر من **48 هست و مصاحبه ما هفته اول مارچ هست 4 نفره و 11 تا 16 اسفند دبی هستیم.
من کیس نامبرم **47 هست و هفته دوم مارج هستم...

تشکر کنندگان: الهه سابق ، پدی ، rezagh ، amairmonre
(2013-02-10 ساعت 02:25)bayat_r نوشته:  
(2013-02-10 ساعت 02:10)ikamaly نوشته:  لیس نامبر من **48 هست و مصاحبه ما هفته اول مارچ هست 4 نفره و 11 تا 16 اسفند دبی هستیم.

شما بلیط و ویزاتون رو گرفتین؟
عجیبه شما 100 تا کمتری ولی ما 1 هفته جلوتریم!
سفرنامه1
سفرنامه2
تشکر کنندگان: الهه سابق ، bayat_r ، roeentan
(2013-02-10 ساعت 03:23)ikamaly نوشته:  
(2013-02-10 ساعت 02:25)bayat_r نوشته:  

شما بلیط و ویزاتون رو گرفتین؟
عجیبه شما 100 تا کمتری ولی ما 1 هفته جلوتریم!
بله بلیط عادی ماهان و ویزا 270 درهم

تشکر کنندگان: الهه سابق ، rezagh
سﻻم دوستان
یک فروند برگ آبی هم نصیب ما شد.Wink
2013AS3xxx- ابوظبی
(2013-02-09 ساعت 15:37)mgolchin13 نوشته:  

دوست عزیز
هتلش خوبه. هم جاش هم تمیزی و امکاناتش، ما زمانی گرفتیم که درهم 880 تومن بود هر نفر با بلیط آسمان از شیراز و ویزا و صبحانه و ناهار یا شام واسه5 شب کمی بیشتر از یک و ششصد. اون هتل آپارتمان هم چشم، میپرسم.
همونطور که انتظارشو داشتیم برگ آبی گرفتیم که از قبل آماده بود. که جریانشو بعد که برگشتیم مینویسم
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: shimoda ، bayat_r ، lilac ، Tomas ، الهه سابق ، roeentan ، mgolchin13 ، پدی ، rabbit ، pr.kia ، rezagh ، amairmonre

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان