کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ما هم ماهان سیستمی صبح به شب گرفتیم ولی ویزا نفری240 درهم آژانس دوستانه از همه جا مناسبتره شماره اش 88511500 برای دوستانی که هنوز ویزا نگرفتن البته این هفته ویزامون میاد هتل هم از شاهین گشت (مترو مطهری شماره اش 85524) قیمتش خوب بود[/size]
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: bayat_r ، الهه سابق ، Saeedv13 ، Soap McTavish
سیستمی رو راحت میدن؟ من دوبار که رفتم دبی هر دوبار بهم چارتر داد و گفتن سیستمی نمیشه بگیری. چجوریه قضیه این سیستمی؟
بعد کدل سیستمی اینه که کیشه تاریخ برگشتو باز گذاشت؟ میشه لطفا توضیح بدید؟ ممنونم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان:
kasrafoعزیز از اینکه آبی گرفته اید متاسفم.اما اندکی صبر سحر نزدیک است
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kasrafo ، shima1364 ، roeentan ، rezagh ، NarcisJ
کسری عزیز کار دولتی، خدمت در س پ ا ه، چی بود مشکلتون؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، kasrafo
(2013-02-10 ساعت 22:54)الهه سابق نوشته:  سیستمی رو راحت میدن؟ من دوبار که رفتم دبی هر دوبار بهم چارتر داد و گفتن سیستمی نمیشه بگیری. چجوریه قضیه این سیستمی؟
بعد کدل سیستمی اینه که کیشه تاریخ برگشتو باز گذاشت؟ میشه لطفا توضیح بدید؟ ممنونم

من بلیط و ویزا رو از سفرهای دوستانه گزفتم رفت و برگشت ماهان 554400 تومان شد و برای چنج 25 هزار تومان میگیره. از همه مناسب تره!
آژانس دوستانه 88511500

(2013-02-10 ساعت 22:54)الهه سابق نوشته:  سیستمی رو راحت میدن؟ من دوبار که رفتم دبی هر دوبار بهم چارتر داد و گفتن سیستمی نمیشه بگیری. چجوریه قضیه این سیستمی؟

من بلیط و ویزا رو از سفرهای دوستانه گزفتم رفت و برگشت ماهان 554400 تومان شد و برای چنج 25 هزار تومان میگیره. از همه مناسب تره!
آژانس دوستانه 88511500
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
تشکر کنندگان: الهه سابق ، roeentan
(2013-02-10 ساعت 02:25)bayat_r نوشته:  
(2013-02-10 ساعت 02:10)ikamaly نوشته:  لیس نامبر من **48 هست و مصاحبه ما هفته اول مارچ هست 4 نفره و 11 تا 16 اسفند دبی هستیم.
من کیس نامبرم **47 هست و هفته دوم مارج هستم...

آیا شما csc ثبت نام کردید؟ما 14 اسفند مصاحبه داریم و هیچی راجع به این csc نمیدونم اگه ممکنه راهنمایی کنید. شما کی دبی هستید؟
من برای 16 اسفند برگشت گرفتم به این امید که دوشنبه مصاحبه و چهارشنبه دریافت ویزا باشه!
سفرنامه1
سفرنامه2
تشکر کنندگان: amairmonre
ممنونم ikamaly عزیز. بعد هتلو جدا رزور کنم و بدم آژانس واسم ویزا بگیره، درسته؟
تشکر کنندگان:
(2013-02-09 ساعت 15:37)mgolchin13 نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 17:15)kasrafo نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 20:10)پدی نوشته:  کسی خبر داره دکتر کسری کدام هتل تشریف بردند؟
هتل کاپتورن capthorn هستم پدی جان الانم تو لابیش نشستم . هر سوالی باشه ما در خط مقدم جبهه در خدمتیم.

کسری جان هتلش چطوریه؟ و چند گرفتید ؟ چون من هم مد نظر داشتم احتمالا اونجا برم چون به سیتی سنتر خیلی نزدیکه. ضمنا یک هتل آپارتمانی هم بغل هتل شما هست به نام Flora creek hotel apartments که درست بین هتل شما و مرکز خرید سیتی سنتر قرار داره . سر راه رفتن به سیتی سنتر(احتمالا پیاده میرید دیگه) اگر امکانش براتون هست یک آماری از اونجا هم بتونید بگیرید عالی میشه.
گلچین جان
Flora park و flora creek نزدیک هم هستدو تقریبا یه قیمت. گفت فعلا آپارتمان یک خوابه نداره دو خابه هم هر شب بسته به روز هفته متفاوته. آخر هفته ها گرونتره. دو خابه واسه دو خانواده کاملا مناسبه امکاناتشم در حد هتلای پنج ستاره بود. واسه آخر فوریه قیمت گرفتم آخر هفته حدود 2200 درهم واسه هر شب روزای عادی حدود 1400 درهم واسه هر شب. یک هفته حساب کرد شد 11000 درهم. از سایتشم میشه چک کرد www.florahospitality.com
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: lilac ، usa lover ، الهه سابق ، roeentan
(2013-02-11 ساعت 11:06)kasrafo نوشته:  
هتل کاپتورن capthorn هستم پدی جان الانم تو لابیش نشستم . هر سوالی باشه ما در خط مقدم جبهه در خدمتیم.

کسری جان هتلش چطوریه؟ و چند گرفتید ؟ چون من هم مد نظر داشتم احتمالا اونجا برم چون به سیتی سنتر خیلی نزدیکه. ضمنا یک هتل آپارتمانی هم بغل هتل شما هست به نام Flora creek hotel apartments که درست بین هتل شما و مرکز خرید سیتی سنتر قرار داره . سر راه رفتن به سیتی سنتر(احتمالا پیاده میرید دیگه) اگر امکانش براتون هست یک آماری از اونجا هم بتونید بگیرید عالی میشه.
گلچین جان
Flora park و flora creek نزدیک هم هستدو تقریبا یه قیمت. گفت فعلا آپارتمان یک خوابه نداره دو خابه هم هر شب بسته به روز هفته متفاوته. آخر هفته ها گرونتره. دو خابه واسه دو خانواده کاملا مناسبه امکاناتشم در حد هتلای پنج ستاره بود. واسه آخر فوریه قیمت گرفتم آخر هفته حدود 2200 درهم واسه هر شب روزای عادی حدود 1400 درهم واسه هر شب. یک هفته حساب کرد شد 11000 درهم. از سایتشم میشه چک کرد www.florahospitality.com

از لطفت ممنون کسری جان. من قیمتش رو از توی booking.com که چک کردم کمتر از این بود و برای یک هفته حدوداً نصف این قیمت و حدود 6000 درهم شد البته برای آپریل. منظور من از لحاظ امکانات و اینا بود که فرمودین خوبه.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: kasrafo ، الهه سابق ، rezagh
(2013-02-11 ساعت 00:35)الهه سابق نوشته:  کسری عزیز کار دولتی، خدمت در س پ ا ه، چی بود مشکلتون؟

آره هم کار دولتی بود هم کارت پایان خدمت از س پا ه بود هم هردوتامون مدرک بالاتر از دکترا داشتیم، از هر سه تاش هم سوال پیچ کرد.

(2013-02-11 ساعت 15:37)mgolchin13 نوشته:  
(2013-02-11 ساعت 11:06)kasrafo نوشته:  

گلچین جان

از لطفت ممنون کسری جان. من قیمتش رو از توی booking.com که چک کردم کمتر از این بود و برای یک هفته حدوداً نصف این قیمت و حدود 6000 درهم شد البته برای آپریل. منظور من از لحاظ امکانات و اینا بود که فرمودین خوبه.

امکاناتش که تاجایی که دیدم عالی بود صبحانه هم داره. البته معمولا مراجعه حضوری گرونتره. از طریق آژانسها هم فکر کنم ارزونتر بشه. کلا واسه چندتا خانواده چون سرشکن میشه به صرفه هست اما واسه یک خانواده فکر کنم از هتل گرونتر دربیاد.
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: usa lover ، amir82 ، pr.kia ، الهه سابق ، lilac ، bayat_r ، roeentan ، rezagh ، amairmonre
(2013-02-11 ساعت 18:01)kasrafo نوشته:  [quote='الهه سابق' pid='275395' dateline='1360526733']

آره هم کار دولتی بود هم کارت پایان خدمت از س پا ه بود هم هردوتامون مدرک بالاتر از دکترا داشتیم، از هر سه تاش هم سوال پیچ کرد.
[h
دکتر آنچه خوبان همه تنها دارند شما یکجا داشتین
دکتر جسارته انتظار یک ضرب داشتین؟Big Grin
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amir82 ، kasrafo ، pr.kia ، bayat_r ، mgolchin13 ، roeentan ، rezagh ، NarcisJ ، amairmonre
(2013-02-11 ساعت 18:24)usa lover نوشته:  
(2013-02-11 ساعت 18:01)kasrafo نوشته:  [quote='الهه سابق' pid='275395' dateline='1360526733']

[h
دکتر آنچه خوبان همه تنها دارند شما یکجا داشتین
دکتر جسارته انتظار یک ضرب داشتین؟Big Grin
یادم افتاد به اون یارو که رفته بود خواستگاری گفته به دختره گفته بود ببخشید فندک دارید؟ باباش میگه مگه شما سیگار میکشید؟ میگه گاهی با عرق میچسبه! باباش میگه مگه عرق میخورید؟ میگه همیشه نه ، گاهی پای منقل! . . . . الی آخرBig Grin
همینکه دستگیر نشدیم شانس آوردیم!!!!
2013AS3xxx- ابوظبی
(2013-02-11 ساعت 03:39)الهه سابق نوشته:  ممنونم ikamaly عزیز. بعد هتلو جدا رزور کنم و بدم آژانس واسم ویزا بگیره، درسته؟
من اول ویزا و بلیط رو گرفتم که گرونتر نشه!
و هفته پیش هتل رو رزرو کردم امیدوارم خوب باشه چون هیچ آشنایی با هتلها ندارم!
سفرنامه1
سفرنامه2
تشکر کنندگان: الهه سابق ، پدی
چه هتلی را رزرو کردید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان:
هتل skyline deluxe هم هتل خوبیه ..تازه 3 ماهه که باز شده ما اونجا رفتیم .. اتاق معمولی نداره به صورت آپارتمان یکخوابه و دو خوابه هست .
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: الهه سابق ، armin1 ، kiaaa ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان