کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
قیمتهاش چجوریه؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: omnia
(2013-02-12 ساعت 01:04)الهه سابق نوشته:  قیمتهاش چجوریه؟
از سایت booking می تونین تاریخ بدین چک کنین. ولی مابرای 5 شب با صبحانه و نهار و تور نفری 1600 دادیم. البته اون موقع به خاطر نمایشگاه گرون تر بود.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: armin1 ، الهه سابق ، kiaaa ، rezagh
(2013-02-12 ساعت 00:34)پدی نوشته:  چه هتلی را رزرو کردید

هتل رویال گاردن.نه جای دقیقش رو میدونم نه موقعیتش رو نسبت به nmc میدونم! اگه کسی آشمایی داره ممنون میشم کمک کنه!
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kasrafo ، shiraz mamali
(2013-02-13 ساعت 01:07)ikamaly نوشته:  
(2013-02-12 ساعت 00:34)پدی نوشته:  چه هتلی را رزرو کردید

هتل رویال گاردن.نه جای دقیقش رو میدونم نه موقعیتش رو نسبت به nmc میدونم! اگه کسی آشمایی داره ممنون میشم کمک کنه!

اگر رویال گاردن رو گرفتید تا جایی که من میدونم نزدیک میدون بنی یاس هست
هتل تا میدون و مترو 10 دقیقه فاصله داره و با همون خط میتونید د ر طول 3 یا 4 ایستگاه برسید ان ام سی
ولی اگر هتلتون Al Jawhara Gardens Hotel که نزدیک فرودگاه هست باشه یه ذره کار سخت میشه
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: bayat_r ، kasrafo ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre
دوستان عزیز در قسمتی که برای CSC امارات را پر میکنیم یک قسمتی زده برای تحویل مدارک یک جار ار انتخاب کنیم دبی بهتره یا ابوظبی یا قسمتهای دیگه میشه یک کمک بکنین در این رابطه
کیس نامبر 2013AS006000
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :3نفر
مصاحبه:1 اپریل2013
دریافت ویزا:یک ضرب
تشکر کنندگان: kiaaa
(2013-02-13 ساعت 12:41)هیراد نوشته:  دوستان عزیز در قسمتی که برای CSC امارات را پر میکنیم یک قسمتی زده برای تحویل مدارک یک جار ار انتخاب کنیم دبی بهتره یا ابوظبی یا قسمتهای دیگه میشه یک کمک بکنین در این رابطه

این به خودتون و محل اقامتتون بستگی داره که برای دریافت پاسپورت، پست دبی براتون راحت تره یا ابوظبی
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: kiaaa ، amairmonre
وقتی هتلتون دبی هست، مسلما بهتره اداره پستی در دبی انتخاب کنید. نمیخواهید که برای دریافت پاسپورتتون دوباره از دبی اینهمه راه تا ابوظبی برید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، bayat_r ، mgolchin13 ، roeentan ، هیراد ، kiaaa ، rezagh
در سایت یک ادرس برای دبی هستEmpost Operation Hub البته اگر در دبی اقامت خواهید داشت
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، rezagh
(2013-02-13 ساعت 13:44)الهه سابق نوشته:  وقتی هتلتون دبی هست، مسلما بهتره اداره پستی در دبی انتخاب کنید. نمیخواهید که برای دریافت پاسپورتتون دوباره از دبی اینهمه راه تا ابوظبی برید

الهه خانم اگر محل مصاحبه ابوظبی باشه نمیشه شعبه آنکارا رو برای CSC انتخاب کنیم؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

گفتم من بپرسم تا کسی نپرسیده.....Big GrinBig GrinBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: amir82 ، الهه سابق ، roeentan ، moon_rose ، kiaaa ، rezagh ، پدی
بیات، مادر، میخوای سفارش بده بیارن همین میدون ولیعصر، با اتوبوسای BRT سه سوت میرسی میدون ولیعصر. فقط با 225 تومان Big Grin Big Grin
تازه هیچ دووووشواری هم نداره Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: bayat_r ، iman83 ، mgolchin13 ، kasrafo ، amir82 ، roeentan ، shabnam.84 ، kiaaa ، mahdi/sh ، نازنین 932 ، enchantress_boy ، rezagh ، philter ، dv2016
دوستان که تجربه ابوظبی و CSC دارن میشه لطف کنن و یه آموزش و راهنما کامل بدن چون من به شخصه هیچی حالیم نشد Smile
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kiaaa
(2013-02-13 ساعت 23:56)mahdi/sh نوشته:  دوستان که تجربه ابوظبی و CSC دارن میشه لطف کنن و یه آموزش و راهنما کامل بدن چون من به شخصه هیچی حالیم نشد Smile

مهدی من تصویری گفتم که...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: mahdi/sh ، kiaaa ، الهه سابق
(2013-02-14 ساعت 00:31)bayat_r نوشته:  
(2013-02-13 ساعت 23:56)mahdi/sh نوشته:  دوستان که تجربه ابوظبی و CSC دارن میشه لطف کنن و یه آموزش و راهنما کامل بدن چون من به شخصه هیچی حالیم نشد Smile

مهدی من تصویری گفتم که...
کجا ؟؟
من چند روز نبودم کلی پست هست که باید بخونم
امکانش هست که لینکش رو بدید ؟
تشکر کنندگان: kiaaa
(2013-02-13 ساعت 04:14)mahdi/sh نوشته:  
(2013-02-13 ساعت 01:07)ikamaly نوشته:  [quote='پدی' pid='275949' dateline='1360613070']
چه هتلی را رزرو کردید

هتل تا میدون و مترو 10 دقیقه فاصله داره و با همون خط میتونید د ر طول 3 یا 4 ایستگاه برسید ان ام سی
ولی اگر هتلتون Al Jawhara Gardens Hotel که نزدیک فرودگاه هست باشه یه ذره کار سخت میشه
ممنونم همون رویال گازدن هست.گفتن دیره خیابان السبخا!(یه چیزی تو این مایه ها)
فکر کنم نزدیک میدان جمال عبدالناصر باشه. از پاسخ شما سپاسگزارم.[/size]
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kiaaa
(2013-02-14 ساعت 01:30)ikamaly نوشته:  
(2013-02-13 ساعت 04:14)mahdi/sh نوشته:  
(2013-02-13 ساعت 01:07)ikamaly نوشته:  [quote='پدی' pid='275949' dateline='1360613070']
چه هتلی را رزرو کردید

ممنونم همون رویال گازدن هست.گفتن دیره خیابان السبخا!(یه چیزی تو این مایه ها)
فکر کنم نزدیک میدان جمال عبدالناصر باشه. از پاسخ شما سپاسگزارم.[/size]

بله خیابون سبخه
نزدیکه میدون جمال یا همون بنی یاسه
راحت میتونید مترو سوار بشید با همون خط برید تا ایستگاه ابوهیل 3 تا ایستگاه فاصله داره
تشکر کنندگان: kasrafo ، الهه سابق ، lilac ، kiaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان