کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-22 ساعت 22:32)Hoormazd نوشته:  
(2013-02-21 ساعت 17:45)2013selectee نوشته:  
(2013-02-21 ساعت 17:09)mgolchin13 نوشته:  دوستان من هنوز نامه دومم نیومده ولی برای برنامه ریزی کمی گیج شدم!Sad تعطیلی های هفتگی سفارت جمعه و شنبه هستش؟ یا شنبه و یکشنبه؟ یا فقط جمعه ها تعطیل هستن؟ اگر کسی از بچه ها که اطلاع دقیق داره بگه ممنون میشم.
nmc هم که ایجور که گفتین فقط جمعه ها تعطیله دیگه؟ (البته غیر از تعطیلارسمی) ضمنا جواب رو هم یک روزه میدن. درسته؟

سفارت جمعه و شنبه و درمانگاه جمعه ها تعطیلن. جواب هم یکروزه میدن. ولی اگه زنگ بزنی سوال کنی میگن 4 روز زودتر از مصاحبه بیا.

من يه بچه ٤ ساله دارم يعنى لازم نيست ٤ روز زودتر برم مديكال .

دوست عزیز یک یا حداکثر دو روز زودتر برید کافیه . مطمئن باش و شک نکن
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
تشکر کنندگان: rezagh ، lilac ، Hoormazd ، mohammadrezah ، poya123
(2013-02-23 ساعت 14:19)arminaa نوشته:  دوستان عزیز،کسی هست که اخیرا برای مصاحبه به دبی رفته باشه؟می خوا بدونم هزینه هاش چطوره؟هزینه بلیط و هتل و ... فکر می کنید نفری چقدر هزینه اش باشه؟؟

ضمن سلام و امید موفقیت برای تموم مهاجرین در سراسر دنیا و به خصوص دوستان عزیز لاتاری . موارد اقتصادی که خودم تجربه کردم رو براتون میگذارم ( با عرض معذرت از پولداران عزیز که این هزینه ها براشون ناچیزه و نیازی هم به دونستنش ندارن ) .
دوستان عزیز هزینه ها با نرخ روز درهم به تومان متغییره مواردی که به نظر اینجانب مورد نیاز است عبارتند از :
بلیط ایران ایر چارتری 450 هزار تومان
بلیط ماهان چارتری 410 تا 430 هزار تومان . ( من رفتم عالی بود رفت 7 ونیم صبح و برگشت 20/11 شب ) حداکثر استفاده از زمان .
بلیط سیستمی (قابل تغییر زمان پرواز ) 540 تا 650
هتل سه ستاره بسته به نوع هتل در منطقه دیره از شبی 270 درهم دو تخته . مثال هتل کلاریج تا 400 درهم
هتل چهار ستاره از 350 تا 550 درهم
هتل دو ستاره از 180 تا 300 درهم ( هتل حافظ دو تخته 200 درهم البته پیشنهاد نمی کنم چون هم به مرکز شهر و کلینیک دور است هم مناسب خانواده نیست اکثرا چتربازها میرند )
برای بچه زیر 12 سالتون هتل نگیرید ( در یکی از پست هام گفتم ) معمولا هزینه ای نمی گیرند یا اگه هزینه ای بگیرند کمتر از هزینه ایه که آژانس می گیره .
ویزا عادی از 230 تا 280 درهم بسته به انصاف آژانس
مترو کارت نقره ای 20 درهم با موجودی 14 درهم و هر ورودی و خروجی ( هم ورودی هزینه کم میشه هم خروجی ) حدود سه درهم
تاکسی ورودی سه درهم و مسیرهای شهری از 10 تا 70 درهم (بسته به زمان حضور در تاکسی و طول مسیر )
آب معدنی 5/2 درهم و نوشابه پپسی بزرگ 5/2 لیتری 5 درهم
سیم کارت اتصالات دائمی که با کپی پاسپورت و کپی ویزا تمام سوپرمارکت ها دارند حتی محلی ها 50 درهم (40درهم هم گیر میاد ) با شارژ حدود ده دقیقه صحبت با ایران
نان باگت حدود 2 درهم
فست فود از 18 درهم به بالا
غذای ایرانی ( خورش قیمه ) 17 درهم تا ...
رستوران چینی از 20 درهم ( سلف سرویسه ) هرچی می خوای بخور ( اگه تونستی )
کنسرو ماهی از 10 درهم تا 30 درهم ( از ایران ببر برای شام )
برای خرید به مراکز شهر ( میدان بنی یاس) برای لوازم خانگی و الکترونیکی کامپیوتر و نوت بوک و به خصوص فکر می کنم تبلت مناسب بود 9 اینچی چینی ری مارک از 250 درهم تا چهارصد درهم اما کاسب های اونجا کپی کاسب های تهرانند ، غافل بشی کارت تمومه . پیشنهاد می کنم ابتدا یک مغازه بری و یک مدل رو انتخاب کنی با تمام مشخصات و بعد چند جا قیمت کنی و ارزونترین رو با گرفتن تخفیف بخری . ( نگی این عجب اصفهانیه ) گرین هوس و دی تو دی برید بدک نیست البته بعضی چیزا مثل لوازم آرایش و سوغات و عطر و ادکلن . پوشاک و کیف و کفش اصلا مقرون به صرفه نیست مطمئن باشید ایران با کیفیت بیشتر رو ارزونتر می خرید ( یک نصیحت از یک اصفهانی ).
امارات مال گرانترین و با کلاس ترین فروشگاه های دبی را داره که خود عرب ها خریدشون رو از اونجا انجام می دادند .
برای استفاده از پیست اسکی هزینه زیادی باید بدی که فکر کنم تو ایران با گرفتن یک تور یک روزه هم قیمت باشه . من و بچه 9 سالم به قیمت 270 درهم به مدت 4 ساعت بدون لوازم اسکی و فقط گردش و عکس . مغزم سوت کشید . و اشکم در اومد وقتی دیدم بچه های شهر دبی با دوستاشون می آمدند و هزار درهم براشون هیچی نبود هیچی......
در حاشیه بگم که سال قبل مهر ماه رفتم دبی و خیلی راحت با وجود گرانی میشد خرید کرد ولی امسال ...
پارک آبی 220 درهم شده نسبت به پارسال 20 درهم گرون تر شده بود .
پارک ساحلی نفری 5 درهم و تخت ری لکسیشن 5 درهم و چتر آفتاب گیر 5 درهم
برای رفتن به ابوظبی با خانم ملیکا برید نفری 150 درهم و اگر یک نفره بخواهید برید 400 درهم خانم ملیکا می گیره وتاکسی 600 درهم که بهتره چند نفر رو در کلینیک پیدا کنی . ( با اتوبوس نرو که دیر میرسی )
برای چنج کردن دلار میدان بنی یاس رفتی هزار تا صرافی هست و هر کدوم یک رقمی برای چنج زدند که من بالاتر از 68 / 3 ندیدم .
درمجموع اگه می خوای راحت باشی و هزینه زیادی ندی ( پولت رو بگذار برای امریکا که چند برابر دبی باید پول بدی ) فکر مدیکا باش و مصاحبه
ببخشید اگه درهم و برهم نوشتم (خودمونی و دوستانه نوشتم )
سوالی بود در خدمتم
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
دوستان عزیز

من الان فایل سفارت تو ابوظبی را نگاه می‌کردم، مشخصات عکس را ۳/۴ نوشته. عکس برای سفارت مگه ۵*۵ نیست؟ واسه مدیکال چطور؟
شماره کیس:2013AS6XXX/ تاریخ رویت قبول: 2 May/ کنسولگری: ابوظبی
/مصاحبه:W4 April/کلیرنس45 days/دریافت ویزا:W3 June/ورود به آمریکا:
/تعداد افراد: 2
تشکر کنندگان:
(2013-02-23 ساعت 15:28)Setare99 نوشته:  دوستان عزیز

من الان فایل سفارت تو ابوظبی را نگاه می‌کردم، مشخصات عکس را ۳/۴ نوشته. عکس برای سفارت مگه ۵*۵ نیست؟ واسه مدیکال چطور؟

جفتش رو 5در5 ببر. مشکلي نيست
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r ، rezagh ، saeid-ss ، mohammadrezah
(2013-02-23 ساعت 14:31)مرآت74 نوشته:  دوست عزیز یک یا حداکثر دو روز زودتر برید کافیه . مطمئن باش و شک نکن

دوست عزیز مرآت 74
شما داری لطف میکنی و بچه ها رو راهنمایی میکنید اما یکی از شروط اینکه دوستان حرفهای شما رو بیشتر قبول کنند اینه که از شما اطلاعاتی در دست داشته باشند پس امضاتون رو کامل کنید... شماره کیستون، محل مصاحبه و ...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: roeentan ، kasrafo ، Saeedv13 ، rezagh ، afs ، mohammadrezah ، amairmonre ، philter
با سلام وعرض ادب
دوستان گرامی کسی هستت که لیست مدارک موردنیاز برای ارسال در سفارت ابوظبی را داشته باشه؟
لازم است که 15 روز قبل از مصاحبه مدارک را برایشان پست کنیم؟
برای وقت گرفت از دکتر برای کارهای مدیکال سایتی و یا ایمیلی وجود دارد ؟
بنده برای یکی از دوستان که تازه به جمع ما ملحق شده این راهنمایی ها را می خواستم .به تازگی از تاریخ مصاحبه اش مطلع شده و خیلی زمان کمی داره ؟
واقعا" ممنونم که کمکمون می کنید
با سپاس فراوان .
تشکر کنندگان:
(2013-02-23 ساعت 16:39)mahdiyegh نوشته:  با سلام وعرض ادب
دوستان گرامی کسی هستت که لیست مدارک موردنیاز برای ارسال در سفارت ابوظبی را داشته باشه؟
لازم است که 15 روز قبل از مصاحبه مدارک را برایشان پست کنیم؟
برای وقت گرفت از دکتر برای کارهای مدیکال سایتی و یا ایمیلی وجود دارد ؟
بنده برای یکی از دوستان که تازه به جمع ما ملحق شده این راهنمایی ها را می خواستم .به تازگی از تاریخ مصاحبه اش مطلع شده و خیلی زمان کمی داره ؟
واقعا" ممنونم که کمکمون می کنید
با سپاس فراوان .

دوست عزیز
ازتون خواهش میکنم به محض اینکه یه سئوال به ذهنتون خطور میکنه اینجا ننویسید یک صفحه تنها یک صفحه به عقب برگردید و اینجا جواب سئوالتون رو ببینید...نه اینکه خدایی نکرده جواب دادن کار سختی باشه نه اما سئوالهای تکراری باعث میشه کسی که بعداً میاد این تاپیک رو بخونه حوصله اش سر بره و از خیر خوندنش بگذره...درسته که فرمودید زمان این دوستتون کمه اما به اندازه خوندن یک صفحه هم نیست؟...پس لطفاً قبل از اینکه یک سئوال رو بپرسید تاپیک رو بخونید
واقعا" ممنونم که همکاری می کنید
با سپاس فراوان .

دوستان کسی میدونه که پرواز های ماهان میرن فرودگاه جدید یا قدیم؟
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: asal1907
دوستان عزیز که ابوظبی مصاحبه داشتن آیا برنده اصلی به غیر از گواهی اشتغال به کار ، رزومه کاری هم نیاز است و اگر لازمه به چه صورت باید باشه ممنون میشم اگر راهنمایی کنین.
کیس نامبر 2013AS006000
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :3نفر
مصاحبه:1 اپریل2013
دریافت ویزا:یک ضرب
تشکر کنندگان:
[quote='mgolchin13' pid='282317' dateline='1361623392']
دوستان کسی میدونه که پرواز های ماهان میرن فرودگاه جدید یا قدیم؟
میره ترمینال1
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، 2013selectee ، rezagh ، asal1907 ، mgolchin13 ، برنا ، mohammadrezah
(2013-02-23 ساعت 00:21)هیراد نوشته:  کسی تلفن NMC را دارد چون من ترجیح میدم زنگ بزنم وقت بگیرم تا ایمیل میشه یا نه؟
ممنون میشم دوستان
New Medical Center
P. O. Box 7832 Dr. Sandhya Shenoy DUBAI Dr. Dineshkumar Shukla TEL. NO: 04-2683131 FAX NO: 04-2682353 EMAIL: nmchospt@emirates.net.ae
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: الهه سابق ، asal1907 ، solisam ، roeentan ، rezagh ، mohammadrezah
(2013-02-23 ساعت 23:31)هیراد نوشته:  دوستان عزیز که ابوظبی مصاحبه داشتن آیا برنده اصلی به غیر از گواهی اشتغال به کار ، رزومه کاری هم نیاز است و اگر لازمه به چه صورت باید باشه ممنون میشم اگر راهنمایی کنین.

اگر مدرک تحصیلی شما دیپلم یا بالاتر باشه فقط می پرسه که کجا کار کردی
چه مدت و شغل دولتی بوده یا خصوصی و یک نگاهی به آدرس سایت معرفی شده در فرم ها می اندازه و نیازی به سابقه کار نیست . من از سه شرکت برده بودم که نگرفت . رزومه که اصلا نیازی نیست .
تشکر کنندگان: mohajer13 ، rezagh ، mohammadrezah ، saeid-ss ، enchantress_boy ، honey rahmati
دوستان کسی میدونه تا چه ساعتی مدیکالو انجام میدن ؟ من اگه یک روز قبل از مصاحبه مدیکال شم جوابو بهم میدن؟اخه همه میگن 24 ساعت طول میکشه.
تشکر کنندگان: asal1907 ، rezagh
دوست عزيز salisam شما پيام خصوصى را غير فعال كردين و من نميتونم جواب شما را بدم در هر صورت اگر كمكى بخواهين در خدمتم .
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، rezagh ، mohammadrezah ، kiaaa
(2013-02-24 ساعت 18:51)e76779 نوشته:  با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز،
آیا ابوظبی هم مانند آنکارا فرم PDF داره که قبل از مصاحبه باید پر کنیم؟

دوست خوبم
چند صفحه قبل تر رو بخون

(2013-02-24 ساعت 19:35)Hoormazd نوشته:  دوست عزيز salisam شما پيام خصوصى را غير فعال كردين و من نميتونم جواب شما را بدم در هر صورت اگر كمكى بخواهين در خدمتم .

دوستم ابوظبی با "ظ" هست نه "ض" یه وقت بهشون برمیخوره هاBig Grin

تشکر کنندگان: Hoormazd ، سمانه777 ، roeentan ، 2013selectee ، rezagh ، afs ، mohammadrezah ، kiaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان