کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-20 ساعت 01:07)wild cat نوشته:  جمعه و شنبه و یکشنبه تعطیل هستن
یکشنبه تعطیل نیستا!!!!
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: الهه سابق ، enchantress_boy ، kasrafo ، mgolchin13 ، lilac ، kouroshd ، rezagh
دوستان ماهتل ارکیدراگرفتیم مسیرراتاnmcاگرمحبت کنندممنون می شم
ضمناماسه روزبعدازمصاحبه برگست گرفتیم ممکنه اگرانشاال......یک ضرب بگیرم ویزامون اماده بشه
**2013as44مصاحبه 24مارس کلیر30جون 95روزه کیس 4نفره مقصداحتمالی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bayat_r ، الهه سابق ، kasrafo ، kiaaa ، rezagh ، NarcisJ
(2013-02-20 ساعت 10:03)mori5050 نوشته:  دوستان ماهتل ارکیدراگرفتیم مسیرراتاnmcاگرمحبت کنندممنون می شم
ضمناماسه روزبعدازمصاحبه برگست گرفتیم ممکنه اگرانشاال......یک ضرب بگیرم ویزامون اماده بشه

ما هتل نیهال بودیم دقیقا روبروی هتل شما
از همون جا برید خیابان رقه ایستگاه مترو که پیاده از هتل 5 دقیقه راهه یک کارت نقره ای دائمی به مبلغ 20 درهم با موجودی 14 درهم بخر و سوار مترو شو و ایستگاه یونین پیاده شو و دقیقا روبروی در مترو مسیر بعدی مترو رو سوار شو ایستگاه ابوهیل پیاده شو ان ام سی روبروی خروجی متروست . موفق باشی

دوستان جواب مدیکال در ابوظبی (nmc) بیست و چهار ساعته آماده می شه مطمئن باشید مثل ما اشتباه نکنید
به ما گفتند چون بچه داری سه چهار روز زودتر برو که اصلا نیاز نبود . تازه تست خون من رو اشتباه کرده بودند و همون روز مجدد تست انجام شد و سر 24 ساعت جواب ها دستمون بود . ضمنا هزینه آزمایش مجدد رو گرفتند .
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، mori5050 ، الهه سابق ، pr.kia ، kasrafo ، lilac ، rezagh ، NarcisJ ، philter
(2013-02-20 ساعت 16:03)مرآت74 نوشته:  
(2013-02-20 ساعت 10:03)mori5050 نوشته:  دوستان ماهتل ارکیدراگرفتیم مسیرراتاnmcاگرمحبت کنندممنون می شم

ما هتل نیهال بودیم دقیقا روبروی هتل شما
از همون جا برید خیابان رقه ایستگاه مترو که پیاده از هتل 5 دقیقه راهه یک کارت نقره ای دائمی به مبلغ 20 درهم با موجودی 14 درهم بخر و سوار مترو شو و ایستگاه یونین پیاده شو و دقیقا روبروی در مترو مسیر بعدی مترو رو سوار شو ایستگاه ابوهیل پیاده شو ان ام سی روبروی خروجی متروست . موفق باشی

دوستان جواب مدیکال در ابوظبی (nmc) بیست و چهار ساعته آماده می شه مطمئن باشید مثل ما اشتباه نکنید
به ما گفتند چون بچه داری سه چهار روز زودتر برو که اصلا نیاز نبود . تازه تست خون من رو اشتباه کرده بودند و همون روز مجدد تست انجام شد و سر 24 ساعت جواب ها دستمون بود . ضمنا هزینه آزمایش مجدد رو گرفتند .
در تایید صحبتای مرآت جان. واسه مدیکال ابوظبی 24 ساعت کافیه..... البته مواظب تعطیلیا باشید
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir82 ، asal1907 ، lilac ، rezagh ، solisam ، amairmonre ، philter
دوستان من هنوز نامه دومم نیومده ولی برای برنامه ریزی کمی گیج شدم!Sad تعطیلی های هفتگی سفارت جمعه و شنبه هستش؟ یا شنبه و یکشنبه؟ یا فقط جمعه ها تعطیل هستن؟ اگر کسی از بچه ها که اطلاع دقیق داره بگه ممنون میشم.
nmc هم که ایجور که گفتین فقط جمعه ها تعطیله دیگه؟ (البته غیر از تعطیلارسمی) ضمنا جواب رو هم یک روزه میدن. درسته؟
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: asal1907 ، lilac ، rezagh
(2013-02-21 ساعت 17:09)mgolchin13 نوشته:  دوستان من هنوز نامه دومم نیومده ولی برای برنامه ریزی کمی گیج شدم!Sad تعطیلی های هفتگی سفارت جمعه و شنبه هستش؟ یا شنبه و یکشنبه؟ یا فقط جمعه ها تعطیل هستن؟ اگر کسی از بچه ها که اطلاع دقیق داره بگه ممنون میشم.
nmc هم که ایجور که گفتین فقط جمعه ها تعطیله دیگه؟ (البته غیر از تعطیلارسمی) ضمنا جواب رو هم یک روزه میدن. درسته؟

سفارت جمعه و شنبه و درمانگاه جمعه ها تعطیلن. جواب هم یکروزه میدن. ولی اگه زنگ بزنی سوال کنی میگن 4 روز زودتر از مصاحبه بیا.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r ، mgolchin13 ، amir82 ، Danoosh ، asal1907 ، الهه سابق ، lilac ، rezagh ، saeid-ss ، philter
آخ که چه شلوغی بشه این تاپیک! Tongue آخه از کارنتی های آپریل تعداد زیادی رو بدون درخواست خودشون انتقال دادن به ابو ظبی....
بزودی مراسم غبار روبی تاپیک با حضور بزرگان در همین جا Big Grin
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
بچه ها سلام
میشه ادرس کنسولی رو تو ابوظبی بهم بدید و درمانگاهو من گیج شدم تمام برنامه ریزیم برا انکارا بوده ولی افتادم ابوظبی

و یه پسر 10 ساله دارم چند روز قبل از مصاحبه باید انجا باشم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: asal1907 ، bayat_r ، lilac ، roeentan ، rezagh
(2013-02-21 ساعت 17:45)2013selectee نوشته:  
(2013-02-21 ساعت 17:09)mgolchin13 نوشته:  دوستان من هنوز نامه دومم نیومده ولی برای برنامه ریزی کمی گیج شدم!Sad تعطیلی های هفتگی سفارت جمعه و شنبه هستش؟ یا شنبه و یکشنبه؟ یا فقط جمعه ها تعطیل هستن؟ اگر کسی از بچه ها که اطلاع دقیق داره بگه ممنون میشم.

سفارت جمعه و شنبه و درمانگاه جمعه ها تعطیلن. جواب هم یکروزه میدن. ولی اگه زنگ بزنی سوال کنی میگن 4 روز زودتر از مصاحبه بیا.

من يه بچه ٤ ساله دارم يعنى لازم نيست ٤ روز زودتر برم مديكال .
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: asal1907 ، bayat_r ، lilac ، rezagh ، NarcisJ
(2013-02-22 ساعت 22:28)taha_jam_co نوشته:  بچه ها سلام
میشه ادرس کنسولی رو تو ابوظبی بهم بدید و درمانگاهو من گیج شدم تمام برنامه ریزیم برا انکارا بوده ولی افتادم ابوظبی

و یه پسر 10 ساله دارم چند روز قبل از مصاحبه باید انجا باشم

این فایل پی دی اف مدیکال ابوظبی هست

ABD-MED
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: الهه سابق ، amir82 ، pr.kia ، kasrafo ، lilac ، kiaaa ، roeentan ، rezagh ، mohammadrezah ، farshadsh ، solisam ، برنا
دوستان سلام
1- به تاپیک ما خوش آمدید
2- هم مطمئن باشید که به نفعتون شده که افتادید ابوظبی
3- برای بچه دار ها همون 24 ساعت یا نهایتاً 48 ساعت قبل برای مدیکال کافیه...
4- اگر در CSC ثبت نام کردید برید و محلش رو عوض کنید (برای دبی فقط یک شعبه دارید که پشت مدرسه المواکب هست)
5- من در اینجا توضیحاتی درباره دبی داده ام حتماً بخونید و همچنین حتماً سفرنامه ربیت و علی آقا و از همه کاملتر حجت رو بخونید...البته تا 20 روز دیگه خودم یه سفرنامه سه بعدی مینویسم Big Grin انشالله
6- برای دبی باید ویزا بگیرید که الان حدود نفری 250 درهم پولش میشه و حداقل 10 روز قبل از پروازتون باید براش اقدام کنید(البته ویزای یک روزه هم داره که در صورت ضروری بودن میتونید با کمی مبلغ بیشتر بگیرید).
7- درباره هتل هم سفرنامه ها رو بخونید توضیح داده شده اما در غیر اینصورت باز هم بفرمایید من براتون تحقیق کنم.
8- برای ترانسفر و رفتن به سفارت از دبی به ابوظبی پیشنهاد میشه از خانم ملیکا کمک بگیرید که با نفری 150 درهم شما رو میبره و میاره و خیلی راهنماییتون میکنه.
9- هتلتون رو دبی انتخاب کنید که بهتره (هم از لحاظ امکانات و محیط و آّب وهوا و آب و هواBig Grin) هتل های ابوظبی خیلی خوب نیست و آزادی توی ابوظبی کمتر از دبی هست.
.....ادامه دارد

کسی تلفن NMC را دارد چون من ترجیح میدم زنگ بزنم وقت بگیرم تا ایمیل میشه یا نه؟
ممنون میشم دوستان
کیس نامبر 2013AS006000
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :3نفر
مصاحبه:1 اپریل2013
دریافت ویزا:یک ضرب
تشکر کنندگان: asal1907
مثل ترکیه فقط یه دکتر داره یا چند تا هستند؟

پیش هر کدوم از دکترا که تو لیست عسل هست میشه رفت؟
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: asal1907 ، rezagh ، mohammadrezah
دوستان وقت گرفتن برای ابوظبی خیلی مهم نیست ولی اگر میخواهید که این کار رو بکنید اینجا رو بخونید

تشکر کنندگان: lilac ، asal1907 ، roeentan ، rezagh ، mohammadrezah ، saeid-ss
من يه دكتر ايرانيم ديدم تو ليست dr. Marjan ghazirad تو دبى هست
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: amairmonre

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان