کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بيات عزيز اسپانسر چه فرمى را بايد پر كنه و واسه ابوظبى بايد خودش پست كنه يا ما خودمون ببريم
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: kiaaa
(2013-02-24 ساعت 19:59)Hoormazd نوشته:  بيات عزيز اسپانسر چه فرمى را بايد پر كنه و واسه ابوظبى بايد خودش پست كنه يا ما خودمون ببريم

هورمزد عزیز
باور کن من از اسپانسر و این حرفا چیزی نمیدونم...ولی توی امضام مدارکی که برای مصاحبه نیاز هست رو نوشتم که از تاپیک های مختلف جمع آوری کردم.شاید به دردت بخوره

ضمناً اسم زیبایی دارید...یه فرشته!
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Hoormazd ، Saeedv13 ، الهه سابق ، roeentan ، rezagh ، mohammadrezah ، kiaaa
با اینکه اگه دوستان یه زحمت بکشن و تاپیکها رو بخونن به جواب سوالهاشون میرسن ولی من یه توضیح کلی بدم در مورد روند کارها برای مصاحبه در ابوظبی:

اولا همه بدونین که لازم نیست از دکتر وقت بگیرین.دوما دو یا سه روز قبل از تاریخ مصاحبه باشین دبی تا به کارهای مدیکال برسین در نیو مدیکال سنتر.اگه سه روز قبل اونجا باشین فرداش بهتون جواب میدن که پس فرداش هم میرین مصاحبه و مبلغ اضافی هم نمیدین ولی اگه دو روز قبل از مصاحبه برین مدیکال باید بهشون بگین که فرداش مصاحبه دارین و همون روز جواب رو میدن ولی مبلغ اضافه هم باید بدین که تقریبا دو برابر میشه واسه من و خانمم شد 1400 درهم که فرداش مصاحبه داشتیم.کارت واکسن پاستور رو هم دکتر قبول داره اگه همه واکسنها رو زده باشین.یادتون نره برای هر نفر 3 تا عکس داشته باشین که بیمارستان میخواد به همراه پاسپورتها و ادرس هتل و نامه دوم که حاوی تاریخ مصاحبه تونه. بازم سوالی بود در خدمتم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
سلام
کجا می تونم از خود هواپیمایی امارات قیمت ها رو چک کنم
ترکیش پیدا کردم
اما هواپیمایی امارات رو کسی سایتش داره ؟
ممنون می شم لینک دقیق بدین
یک دنیا تشکر
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: bayat_r ، kiaaa
(2013-02-25 ساعت 01:13)sadeghi897 نوشته:  سلام
ترکیش پیدا کردم
یک دنیا تشکر
دی

emirates.com
ولی اگر کشور رو ایران انتخاب کنی، امکان بوک کردن رو نداره و قیمتها رو نشون نمیده.
برای بلیط فکر کنم از kayak.com نتایج بهتری بگیری
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، hassan1358arab ، bayat_r ، mohammadrezah ، kiaaa
(2013-02-25 ساعت 01:13)sadeghi897 نوشته:  سلام
ترکیش پیدا کردم
یک دنیا تشکر
دی
http://www.sahelabi.com/Ticket.asp اين رو هم ببين
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: 2013selectee ، sadeghi897 ، rezagh ، hassan1358arab ، bayat_r ، kiaaa
http://www.uscis.gov/i-134. اين فرم i-134 هست كه بايد اسپانسر اگر داريد پر كنه و به همراه فرمهاى پرداخت ماليات ٢ سال گذشته اسپانسر به سفارت ارائه كنيد كه البته من ابوظبى هستم و همراه مى برم و نيازى به پست كردن نيست .
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: Danoosh ، hassan1358arab ، mohammadrezah ، kiaaa ، saeid-ss
(2013-02-25 ساعت 09:08)e76779 نوشته:  
(2013-02-24 ساعت 19:42)bayat_r نوشته:  [quote='e76779' pid='282854' dateline='1361715710']
با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز،
آیا ابوظبی هم مانند آنکارا فرم PDF داره که قبل از مصاحبه باید پر کنیم؟

دوست خوبم
چند صفحه قبل تر رو بخون

بيات جان عزيز،
ممنون از پاسختان، بخاطر تعويض اجباري محل مصاحبه از آنكارا به ابوظبي، بنده قبلا بيشتر تاپيك‌هاي مربوط به آنكارا را مطالعه كرده بودم. همچنين اين تاپيك را كامل خواندم ولي دقيقا متوجه نشدم كه براي ابوظبي هم بايد CONTACT INFORMATION SHEET (يك صفحه‌اي) را پر كنيم يا نه؟Smile
خب باشه حالا قهر نکنBig Grin
ابوظبی آماده کردن فرم و ارسال و قرطی بازی نداره...Big Grin مردونه مدارک رو ور میداری میری سفارت میدی بهشون و اونا هم مردونه بهت ویزا میدن.همین

بچه ها من یه سوال دارم اکثر بچه ها میگن با تور نریم برای مصاحبه ابوظبی .بلیط جدا بگیریم و هتل رو هم همونجا رزرو کنیم ارزونتر در میاد ولی من هر جور حساب میکنم میبینم واقعا ارزونتر از تور در نمیاد نمیدونم نظر شما چیه و چه تصمیمی دارید ....برای سفر کم هزینه ترSad
شماره کیس:**2013AS000059
تعداد افراد:2نفر
تاریخ مصاحبه:هفته چهارم April
سفارت:ابوظبی
مقصد:وگاسCool
ویزا:یک ضرب
تاریخ پرواز:4sep 2013

(2013-02-25 ساعت 13:37)s.pm نوشته:  بچه ها من یه سوال دارم اکثر بچه ها میگن با تور نریم برای مصاحبه ابوظبی .بلیط جدا بگیریم و هتل رو هم همونجا رزرو کنیم ارزونتر در میاد ولی من هر جور حساب میکنم میبینم واقعا ارزونتر از تور در نمیاد نمیدونم نظر شما چیه و چه تصمیمی دارید ....برای سفر کم هزینه ترSad
تور 100 % ارزونتر در میاد
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: kiaaa ، amairmonre
(2013-02-25 ساعت 13:37)s.pm نوشته:  بچه ها من یه سوال دارم اکثر بچه ها میگن با تور نریم برای مصاحبه ابوظبی .بلیط جدا بگیریم و هتل رو هم همونجا رزرو کنیم ارزونتر در میاد ولی من هر جور حساب میکنم میبینم واقعا ارزونتر از تور در نمیاد نمیدونم نظر شما چیه و چه تصمیمی دارید ....برای سفر کم هزینه ترSad

تور خيلي ارزونتر از اين درمياد که شما مستقيم خودتون هتل رو رزرو کنيد. منظور از اينکه گفته ميشه جدا بگيريد اينه که، معمولا پکيجهايي که آژانسها ميذارن با پرواز چارتره. شما اگر احتمال ميديد که يکضرب بگيريد، موقع خريد تور، حتما تاکيد کنيد که بليط رو سيستمي ميخوايد، نه چارتر.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh ، usa lover ، roeentan ، kiaaa ، sadeghi897 ، Saeedv13 ، saeid-ss ، enchantress_boy ، ابی هانی
دوست عزیز من نهایت باید 2 روز قبل مصاحبه اونجا باشم پس به نظرم 5 روزه رزرو میکنم نهایتا اگه ویزای یه ضرب گرفتم 2 شب تمدید میکنم ..این طوری بهتر نیست؟
شماره کیس:**2013AS000059
تعداد افراد:2نفر
تاریخ مصاحبه:هفته چهارم April
سفارت:ابوظبی
مقصد:وگاسCool
ویزا:یک ضرب
تاریخ پرواز:4sep 2013

(2013-02-25 ساعت 14:20)s.pm نوشته:  دوست عزیز من نهایت باید 2 روز قبل مصاحبه اونجا باشم پس به نظرم 5 روزه رزرو میکنم نهایتا اگه ویزای یه ضرب گرفتم 2 شب تمدید میکنم ..این طوری بهتر نیست؟

اما اگر خدا بخواد و یکضرب بگیرید و زمان تحویل ویزا بیشتر بشه به مشکل میخوریدا....چون اصلاً معلوم نیست با روش جدید چند روز بعد پاستون میاد پست

تشکر کنندگان: rezagh ، s.pm ، mohammadrezah ، roeentan ، lilac ، Saeedv13
بچه ها واسه مدیکال عکس 3 در جهار باید ببریم با 5 در 5؟
یه جای دیگه هم این سوالو پرسیده بودم، ولی یادم نمیاد کجا بود
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، kiaaa
(2013-02-25 ساعت 16:40)الهه سابق نوشته:  بچه ها واسه مدیکال عکس 3 در جهار باید ببریم با 5 در 5؟
یه جای دیگه هم این سوالو پرسیده بودم، ولی یادم نمیاد کجا بود

ما 5*5 داديم و مشکلي نبود (از عکسهايي که واسه سفارت برده بوديم)
تشکر کنندگان: bayat_r ، الهه سابق ، kiaaa ، lilac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان