کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان عزیز.
مرسی از راهنمائیاتون ادرس ایمیل NMC ابوظبی را هم کسی داره مرحمت کنه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-02-26 ساعت 10:07)mahdiyegh نوشته:  دوستان عزیز.
مرسی از راهنمائیاتون ادرس ایمیل NMC ابوظبی را هم کسی داره مرحمت کنه ؟

این آدرس سایتشه حالا هرچی رو میخوای پیدا کن:
http://www.nmc.ae/
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، lilac ، shima1364 ، rezagh ، mohammadrezah
(2013-02-25 ساعت 20:04)الهه سابق نوشته:  چرا میگید تور گرونتر میشه؟ میشه توضیح بدید؟ من هنوز تاریخ مصاحبم اعلام نشده. میخوام از الان تصمیم بگیرم که با تور برم یا نه.
بعد میگن ابوظبی مدیکال و هتلاش گرونتره، درسته؟
دوستان تور قطعا ارزون تر تنها ایرادش اینه که چون پرواز ها چارتر نمیشه اونو جابجا کرد یعنی اگر یه مشکلی برات پیش بیاد بیچاره شدی باید قید بلیط برگشت و بزنی یه بلیط جدید بگیری .
سال گذشته برا گرفتن ویزای انگلیس دوبی بودم تو سایت نوشته بود 7 تا 15 روز ولی 20 روز طول کشید من با تور نرفتم چون این احتمال و می دادم. یه حساب سر انگشتی نشون میده تور ارزونتره به فرض با پرواز ماهان هم برید هتل متوسط 400 یا 500 درهم اگر 5 شب بخواهی بمونی میشه حدود 2 میلیون با بلیط 2500 ولی تور همون هتل با همون پرواز به صورت چارتر برای 5 شب مطمئن نیستم ولی حتما زیر 2 میلیون یا 1500 هست.
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: usa lover ، kasrafo ، الهه سابق ، roeentan ، lilac ، rezagh ، mohammadrezah ، Solmazzz ، philter
ای به پیر به پیغمبر ساده تر از این حرفاست.سخت نگیرین نه وقت قبلی میخواد نه ارسال مدارک.بلیط ویزا بگیرین دو سه روز قبل از مصاحبه برین مدیکال بعدشم مصاحبه همین.درضمن موقع ثبت نام تو csc کاملا دقت کنین که اول اسم برنده اصلی باشه بعد سایر افراد که به مشکل نخورین.
https://usvisa-info.com/fa-AE/selfservice/login
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
از دوستان کسی درباره رانندگی با گواهینامه بین المللی توی امارات اطلاعاتی داره؟
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: bayat_r ، lilac
(2013-02-26 ساعت 17:17)roeentan نوشته:  از دوستان کسی درباره رانندگی با گواهینامه بین المللی توی امارات اطلاعاتی داره؟

میتونی باهاش ماشین RENT کنی و رانندگی کنی! من یه کرولا گرفتم روزی 100 درهم.
چه اطلاعاتی میخوای رویین تن جان؟

تشکر کنندگان: asal1907 ، shimoda ، roeentan ، 2013selectee ، lilac ، Saeedv13 ، rezagh ، mohammadrezah
فقط رانندگی دردبی مکافات است.ما به مقررات عادت نداریم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، roeentan ، kasrafo ، lilac ، usa lover ، mohammadrezah ، برنا ، philter
(2013-02-26 ساعت 18:00)bayat_r نوشته:  
(2013-02-26 ساعت 17:17)roeentan نوشته:  از دوستان کسی درباره رانندگی با گواهینامه بین المللی توی امارات اطلاعاتی داره؟

کلا می خواستم بدونم میشه یا نه. به این فکر می کردم که روز مصاحبه اگه آشناهایی که تو دبی دارم بخاطر درگیری کاری نتونن همراهیم کنن، خودم با ماشین یکیشون برم ابوظبی.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: nooshshahnar
یکی از کاربرا یه جایی این سوال رو پرسیده من کپیش می کنم اینجا:
(2013-02-22 ساعت 00:27)saeid-ss نوشته:  دوستان به نظرتون من که احتمالا تیر ماه مصاحبه دارم و احتمالا در ماه رمضان شرایط از نظر بلیط و رزرو هتل و خرج و مخارج در دبی فرقی هم با ماههای عادی میکنه ؟
اگه مصاحبه من توی ماه رمضان باشه(19 تیر میشه اول رمضان) ترجیح میدم محلش رو به ایروان تغییر بدم. نظر دوستان چیه؟
آقای بیات به نظرتون احتمال اینکه مصاحبه من توی ماه رمضان باشه چقدره؟
تشکر کنندگان:
(2013-02-26 ساعت 20:59)roeentan نوشته:  

کلا می خواستم بدونم میشه یا نه. به این فکر می کردم که روز مصاحبه اگه آشناهایی که تو دبی دارم بخاطر درگیری کاری نتونن همراهیم کنن، خودم با ماشین یکیشون برم ابوظبی.

دوست عزیز با گواهینامه بین المللی فقط میتونید با ماشین اجاره ای رانندگی کنید
نه با ماشین شخصی
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: امير جو ، roeentan ، hassan1358arab ، bayat_r ، lilac ، usa lover ، philter
(2013-02-26 ساعت 22:36)roeentan نوشته:  یکی از کاربرا یه جایی این سوال رو پرسیده من کپیش می کنم اینجا:
(2013-02-22 ساعت 00:27)saeid-ss نوشته:  دوستان به نظرتون من که احتمالا تیر ماه مصاحبه دارم و احتمالا در ماه رمضان شرایط از نظر بلیط و رزرو هتل و خرج و مخارج در دبی فرقی هم با ماههای عادی میکنه ؟
اگه مصاحبه من توی ماه رمضان باشه(19 تیر میشه اول رمضان) ترجیح میدم محلش رو به ایروان تغییر بدم. نظر دوستان چیه؟
ماه رمضان تو دبی کلا با بقیه ماهها فرق داره تقریبا روزا تعطیله و همه مال ها و رستوران ها تعطیلن البته قبل افطار. رستوران های هم که بازن فقط دلیوری دارن ولی ا هتلها تو پایین ترین نرخ هستند البته بستگی به فصل هم داره کلا خیلی هم بد نیست مخصوصا بعد از افطار که تازه زندگی شروع میشه
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
تشکر کنندگان: roeentan ، hassan1358arab ، bayat_r ، philter
(2013-02-26 ساعت 23:46)mahdi/sh نوشته:  
(2013-02-26 ساعت 20:59)roeentan نوشته:  

دوست عزیز با گواهینامه بین المللی فقط میتونید با ماشین اجاره ای رانندگی کنید
نه با ماشین شخصی

دقیقاً میخواستم همین رو بگم که شما با گواهینامه بین المللی فقط میتونید پشت ماشینی که رنت کردید بشینید و با ماشین شخصی نمیتونید رانندگی کنید....

تشکر کنندگان: امير جو ، lilac ، usa lover ، rezagh ، roeentan ، ابی هانی ، mahdi/sh ، kasrafo
(2013-02-26 ساعت 23:57)امير جو نوشته:  
(2013-02-26 ساعت 22:36)roeentan نوشته:  یکی از کاربرا یه جایی این سوال رو پرسیده من کپیش می کنم اینجا:
ماه رمضان تو دبی کلا با بقیه ماهها فرق داره تقریبا روزا تعطیله و همه مال ها و رستوران ها تعطیلن البته قبل افطار. رستوران های هم که بازن فقط دلیوری دارن ولی ا هتلها تو پایین ترین نرخ هستند البته بستگی به فصل هم داره کلا خیلی هم بد نیست مخصوصا بعد از افطار که تازه زندگی شروع میشه

در ماه رمضان مال ها تماماً از صبح باز هستند و اتفاقاً ساعت کاریشون طولانی تر از قبل هم هست، حتی پارک های آبی هم از صبح باز هستند و ممنوعیتی ندارند، فقط فود کورت ها، رستوران ها و کافی شاپ ها قبل از افطار چیزی سرو نمیکنند و فقط دلیوری دارند هر چند در هر مال همیشه چند تا رستورانِ بخصوص هست که در فضای خصوصی خودشون در طول روز هم به مشتری ها سرویس میدهند، در کل فقط در مکان عمومی خوردن و آشامیدن جریمه دارد، از طرفی در ماه رمضان معمولاً هتل ها آفر های خوبی میدهند و ارزان تر هستند.
تشکر کنندگان: usa lover ، rezagh ، roeentan ، saeid-ss ، ابی هانی ، Danoosh ، pr.kia ، philter
(2013-02-27 ساعت 01:17)lilac نوشته:  
(2013-02-26 ساعت 23:57)امير جو نوشته:  

در ماه رمضان مال ها تماماً از صبح باز هستند و اتفاقاً ساعت کاریشون طولانی تر از قبل هم هست، حتی پارک های آبی هم از صبح باز هستند و ممنوعیتی ندارند، فقط فود کورت ها، رستوران ها و کافی شاپ ها قبل از افطار چیزی سرو نمیکنند و فقط دلیوری دارند هر چند در هر مال همیشه چند تا رستورانِ بخصوص هست که در فضای خصوصی خودشون در طول روز هم به مشتری ها سرویس میدهند، در کل فقط در مکان عمومی خوردن و آشامیدن جریمه دارد، از طرفی در ماه رمضان معمولاً هتل ها آفر های خوبی میدهند و ارزان تر هستند.
اینکه بنده گقتم مال ها تعطیلن منظورم این نبود که درا بستس و کسی و راه نمیدن منظورم اینه که بیشتر مغازه ها بستن تو فود کورت ها از 50 تا فقط 2 یا 3 تا بازن که غذا هم سرو نمیکنن فقط دلیوری دارن در مورد اضافه شدن ساعت کاری هم منظور بعد از افطار چون تو طول روز بیشترشون فعالیت اقتصادی نداشتن. در مورد پارک آبی حق با شماست و بازه چون من خودم تو ماه رمضان اونجا بودم اتفاقا هتل آتلانتیس آفر خوبی داشت. نکته ای که هست در مورد بوفه هتلها در موقع نهار که به شدت از نظر تنوع غذا افت میکنه. نکته دیگه اینکه در ماه رمضان نسبت به پوشش یکم دقت کنید من فقط یکبار دیدم که پلیس امارات به خانمی جهت پوشش تذکر داد ( فقط تذکر) اونم تو ماه رمضان بود
تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh ، roeentan ، saeid-ss ، kasrafo ، pr.kia ، ابی هانی ، philter
وقتی میخوام خانواده رو اضافه کنم خطا در ایجاد متقاضی میده
لطفا کمک کنید چطور این مشکلو حلش کنم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان