کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-26 ساعت 23:57)امير جو نوشته:  
(2013-02-26 ساعت 22:36)roeentan نوشته:  یکی از کاربرا یه جایی این سوال رو پرسیده من کپیش می کنم اینجا:
(2013-02-22 ساعت 00:27)saeid-ss نوشته:  دوستان به نظرتون من که احتمالا تیر ماه مصاحبه دارم و احتمالا در ماه رمضان شرایط از نظر بلیط و رزرو هتل و خرج و مخارج در دبی فرقی هم با ماههای عادی میکنه ؟
اگه مصاحبه من توی ماه رمضان باشه(19 تیر میشه اول رمضان) ترجیح میدم محلش رو به ایروان تغییر بدم. نظر دوستان چیه؟
آقای بیات به نظرتون احتمال اینکه مصاحبه من توی ماه رمضان باشه چقدره؟
ماه رمضان تو دبی کلا با بقیه ماهها فرق داره تقریبا روزا تعطیله و همه مال ها و رستوران ها تعطیلن البته قبل افطار. رستوران های هم که بازن فقط دلیوری دارن ولی ا هتلها تو پایین ترین نرخ هستند البته بستگی به فصل هم داره کلا خیلی هم بد نیست مخصوصا بعد از افطار که تازه زندگی شروع میشه
نمی دونم مطالبی که ذکر کردین تجربیات خودتونه یا از دوستان شنیدین
من خودم تجربه سفر در ماه رمصان پارسال رو داشتم
مالها بدون استثتا باز بود غذا هم تقریبا همه جا برای دلیور بود و برای پسرم نهار گرفتیم و همون جا خورد
بعصی از مالها مثل امارات مال رستورانهایی داشتن که با پرده اطرافش پوشیده بود و گارسوناش دعوت به نهار میکردن
هتلها هم که مثل سابق صبحانه و نهار رو ارائه میدادن
فقط برای اونهایی که اهل دی سکو هستن این ماه تعطیل هست
و البته بیرون نمیتونستید چیزی بخورید(شامل بچه ها نمیشه) که برای من و خانوادم مشکلی نبود
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bayat_r ، asal1907 ، el333 ، lilac ، nooshshahnar ، pr.kia ، rezagh ، الهه سابق ، roeentan ، mohammadrezah
nmc ارزون تر از میدیسته و کمتر احتمال واکسن زدن هست...

(2013-02-26 ساعت 22:36)roeentan نوشته:  اگه مصاحبه من توی ماه رمضان باشه(19 تیر میشه اول رمضان) ترجیح میدم محلش رو به ایروان تغییر بدم. نظر دوستان چیه؟
احتمالش زیاده که بیوفته ماه رمضون اما ماه رمضون مشکلی نیست و همه چی ارزون تره و خود ساکنین اکثراً خریداشون رو توی این ماه انجام میدن... و به نظر من محل مصاحبه رو تغییر نده
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
بچه‌ها من به هر آژانس هواپیمایی‌ زنگ میزنم میگه واسه ابوظبی تور نداریم میگه باید بیرید دوبی‌ بد از اونجا بریم ابوظبی
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: philter
درست میگن.اصلا پرواز مستقیم به ابوظبی فقط در موارد خاص انجام میشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ابی هانی ، mohammadrezah
اگه با هواپیمایی امارات برید دبی، از اونجا خودشون رایگان میبرنتون ابوظبی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: ابی هانی ، bayat_r ، lilac ، moon_rose ، pr.kia
(2013-02-26 ساعت 22:36)roeentan نوشته:  یکی از کاربرا یه جایی این سوال رو پرسیده من کپیش می کنم اینجا:
(2013-02-22 ساعت 00:27)saeid-ss نوشته:  دوستان به نظرتون من که احتمالا تیر ماه مصاحبه دارم و احتمالا در ماه رمضان شرایط از نظر بلیط و رزرو هتل و خرج و مخارج در دبی فرقی هم با ماههای عادی میکنه ؟
اگه مصاحبه من توی ماه رمضان باشه(19 تیر میشه اول رمضان) ترجیح میدم محلش رو به ایروان تغییر بدم. نظر دوستان چیه؟
دوست عزیز به نظر من و به احتمال 90% شما دو سری بعد یعنی برای ماه june ( فکر کنم از 13 خرداد تا 12 تیر ) کارنت میشید و به ماه رمضان نمیخورید.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: roeentan ، usa lover

اتفاقا دبی فقط در ماه رمضان خوبه.چون عربها طی روز بیرون نمی آیند.جنس ها ارزان میشه وخلوت است .فقط گرمه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ابی هانی ، bayat_r ، lilac ، roeentan ، usa lover ، rezagh ، امير جو ، mohammadrezah ، saeid-ss
(2013-02-27 ساعت 18:59)taba60 نوشته:  بچه‌ها من به هر آژانس هواپیمایی‌ زنگ میزنم میگه واسه ابوظبی تور نداریم میگه باید بیرید دوبی‌ بد از اونجا بریم ابوظبی

دوست عزیز میتوانید از ایرلاین الاتحاد Etihad Airways بلیط مستقیم تهران به ابوظبی تهیه کنید و در اون صورت باید ویزای ابوظبی بگیرید، هر چند اکثراً دبی را برای اقامت انتخاب میکنند و فقط برای مصاحبه به ابوظبی میروند.
با توجه به سایت آدرس آفیس تهران :
Office address
Unit 6, 3rd floor, Sayeh Tower Opposite Mellat Park, Val-e-Asr Avenue, Iran
Business hours
Sat to Wed 8:30 AM - 4:30 PM, Thu 08:30 AM - 12:30 PM
General contact
0098-21-2205-5556
thrtkt@etihad.ae
Flight reservations
0098-21-2205-5556
تشکر کنندگان: roeentan ، Saeedv13 ، rezagh ، moon_rose ، Danoosh ، mohammadrezah ، amir82 ، saeid-ss
بچه ها من ایمیلی زدم به سفارت مبنی بر اینکه ممکنه ویزامونو از طریق پست بگیریم جوابشون برام جالب بود گفتم بذارم شما هم ببینین.گفتن که میشه پاسها رو از طریق پست براشون ارسال کنیم و اونها بعد از پرینت ویزا دوباره از طریق پست برامون بیارن.و این در حالیه که خانم ملیکا میگه امکانش نیست.اینم از جوابشون:
Yes we can. You must arrange to drop off your passports to the courier service, they will drop it to our office and we will print the visas and send it back to their office where someone from your behalf can go and pick it up from them.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2013-02-28 ساعت 00:52)hassan1358arab نوشته:  بچه ها من ایمیلی زدم به سفارت مبنی بر اینکه ممکنه ویزامونو از طریق پست بگیریم جوابشون برام جالب بود گفتم بذارم شما هم ببینین.گفتن که میشه پاسها رو از طریق پست براشون ارسال کنیم و اونها بعد از پرینت ویزا دوباره از طریق پست برامون بیارن.و این در حالیه که خانم ملیکا میگه امکانش نیست.اینم از جوابشون:
Yes we can. You must arrange to drop off your passports to the courier service, they will drop it to our office and we will print the visas and send it back to their office where someone from your behalf can go and pick it up from them.
آخرشو متوجه نشدم, وقتی سفارت ویزارو زد تو پاس و داد به پست اونوقت کی باید تحویل بگیره و بفرسته واسه ما ایران؟؟
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: الهه سابق ، پدی ، moon_rose ، usa lover ، mohammadrezah ، roeentan ، saeid-ss
(2013-02-28 ساعت 01:19)kasrafo نوشته:  
(2013-02-28 ساعت 00:52)hassan1358arab نوشته:  بچه ها من ایمیلی زدم به سفارت مبنی بر اینکه ممکنه ویزامونو از طریق پست بگیریم جوابشون برام جالب بود گفتم بذارم شما هم ببینین.گفتن که میشه پاسها رو از طریق پست براشون ارسال کنیم و اونها بعد از پرینت ویزا دوباره از طریق پست برامون بیارن.و این در حالیه که خانم ملیکا میگه امکانش نیست.اینم از جوابشون:
آخرشو متوجه نشدم, وقتی سفارت ویزارو زد تو پاس و داد به پست اونوقت کی باید تحویل بگیره و بفرسته واسه ما ایران؟؟

یک نفر به نمایندگی از طرف شما میتونه پاس رو بگیره.

ضمنا حسن اقای عزیز فکر کنم منظورشون پست داخلی امارات بوده باشه. چون شرکت های پستی بین المللی بعید میدونم پاسپورت رو قبول کنن و ضمنا ریسکش هم بالاست. اگر خدایی نکرده گم بشه دیگه همه چیز به فنا میره....
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: kasrafo ، rezagh ، bayat_r ، amir82 ، roeentan ، saeid-ss
(2013-02-28 ساعت 13:48)mgolchin13 نوشته:  

یک نفر به نمایندگی از طرف شما میتونه پاس رو بگیره.

ضمنا حسن اقای عزیز فکر کنم منظورشون پست داخلی امارات بوده باشه. چون شرکت های پستی بین المللی بعید میدونم پاسپورت رو قبول کنن و ضمنا ریسکش هم بالاست. اگر خدایی نکرده گم بشه دیگه همه چیز به فنا میره....
دوستان منظورم پست امارات بود نه ایران.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: kasrafo ، rezagh ، mgolchin13 ، mohammadrezah ، roeentan ، saeid-ss
دوست عزیز اخرش میگه از طرف شما هر کسی که مورد اعتماد شماست میتونه بره پست پاسپورت رو بگیره.Smile
تشکر کنندگان: bayat_r ، lilac ، kasrafo ، ابی هانی
(2013-03-01 ساعت 13:15)MEHDIREZAEI نوشته:  
دوستان کسی می دونه پروارهای شیراز به دبی چه روز و چه ساعاتی هست؟

lilac عزیز هتل رو چطور رزرو کردی؟ میشه راهنمایی کنید؟

دوست عزیز بهترین انتخاب پرواز از شیراز آسمان هست هر روز پرواز داره و معمولاً پرواز رفت ۷:۴۵ صبح انجام میگیره و برگشت آن بستگی به روزی که برمیگردید و برنامه اون ماه ۱۶:۳۰ یا ۱۹:۰۰ و یا ۲۳:۰۰ انجام میشه و بعضی از روزها دو پرواز رفت و برگشت داره و به ترمینال دو دبی وارد میشوید.
ایران ایر فقط یکشنبه و چهارشنبه از شیراز پرواز داره عصر پرواز رفت و ظهر پرواز برگشت هست و به ترمینال یک دبی وارد میشوید.
البته ایرالعربیا هم شنبه ، یکشنبه، چهارشنبه و جمعه از شیراز به شارجه پرواز داره بعد از ظهر رفت و ظهر برگشت، قیمتش از آسمان و ایران ایر گرونتره ولی گاهی واسه یه تاریخ های بخصوص آفر میذاره، ولی من در کل آسمان رو ترجیح میدم!
هتل و ویزا رو بهتره از آژانس بگیرید البته آژانس ها بسته به اجنتی که با اون کار میکنند تفاوت نرخ دارند حتماً از چندتاشون سوال کنید و مقایسه کنید.
(2013-02-26 ساعت 14:33)hassan1358arab نوشته:  ای به پیر به پیغمبر ساده تر از این حرفاست.سخت نگیرین نه وقت قبلی میخواد نه ارسال مدارک.بلیط ویزا بگیرین دو سه روز قبل از مصاحبه برین مدیکال بعدشم مصاحبه همین.درضمن موقع ثبت نام تو csc کاملا دقت کنین که اول اسم برنده اصلی باشه بعد سایر افراد که به مشکل نخورین.
https://usvisa-info.com/fa-AE/selfservice/login

با سلام ببخشید من توCSC ثبت نام کردم فایل پسرم ایراد داشت حذف کرم حالا دیگه قبول نمیکنه به نظر شما برای اون جدا ثبت نام کنم یا برم دوبی اداره پست اعلام کنم میشه راهنماییم کنین اگر اطلاعاتی داری
کیس نامبر 2013AS006000
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :3نفر
مصاحبه:1 اپریل2013
دریافت ویزا:یک ضرب
تشکر کنندگان: saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان