کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-05 ساعت 17:59)behnam88 نوشته:  
(2013-04-05 ساعت 02:00)bayat_r نوشته:  
(2013-04-05 ساعت 01:20)الهه سابق نوشته:  بیات عزیز چقدر ازتون گرفتن؟ یعنی اینا همون 5شنبه ویزای شما رو صادر کردن بعد 1 شنبه این خانوم احتمالا رفته ابوظبی و از اونجا دستی تحویل گرفته.

ببینید اینا پنجشنبه ویزا رو صادر کردند چون عصری تو سایتشون زدند ISSUED و یکشنبه صبح به پست ابوظبی تحویل دادند که قانوناً پست ابوظبی باید به پست مرکزی دبی و از اونجا به پست مورد نظر CSCباید تحویل داده میشد که این کار تا سه شنبه شب طول میکشیده و من دیدم که بهتر از علاف شدنه و با هماهنگی با خانم ملیکا و پرداخت350 درهم توسط ایشون ظهر یکشنبه بدون اینکه مسافر داشته باشند به ابوظبی رفتند و از پست مرکزی ابوظبی بوسیله آشنایی که دارند (البته من کپی پاسپورتها رو امضا کردم و برگه CSC) پاسها رو تحویل گرفتند و عصر یکشنبه ساعت 17:49 بنده پاس ها رو با ویزا و مدارک مدیکال تحویل گرفتم.
خب اگر کسی بخواد سه شب پول هتل بده شبی 300 درهم یقیناً این راه مقرون به صرفه است

پس حتما تا 3شنبه آماده میشه؟ اگه مطمئن باشم برگشتو 3شنبه شب میگیرم. پست csc تا چه ساعتی کار میکنه؟

هیچ چیزی تو دنیا حتمی نیست
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rezagh ، lilac ، behnam88 ، Tomas ، saeid-ss
فارغ از استرس های انتظار واسه مصاحبه اگه دوست دارین از آخرین اخبار رویدادهای دوبی اطلاع داشته باشین این لینکو یه نگاه بندازین:
http://www.dubaicalendar.ae/en/section/e...&year=2013
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: roeentan ، lilac ، الهه سابق ، niko ، Tomas ، sumya
(2012-08-04 ساعت 18:18)seravin نوشته:  لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به امارات را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
تشکر کنندگان: Tomas
بچه ها هفته دوم اپریل کسی نبود که با هم هماهنگ بشیم بابا هزینه ابوظبی به خدا کمتر میشه و انجا هم تنها نمیشیییییییییییییییم

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.
برای پیدا کردن همسفر در زمان مصاحبه تاریخ حدودی مصاحبه را در تاپیک اعلام کنید یا آخرین نسخه جدول مشخصات برندگان 2013 (جدول افشین= afs) را از اینجا دانلود کنید. برای هماهنگی بیشتر با دوستان از سرویس پیام خصوصی استفاده کنید. سعید
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: Tomas ، Judy Abbott 13
(2013-04-05 ساعت 21:25)taha_jam_co نوشته:  بچه ها .... اپریل کسی نبود که با هم هماهنگ بشیم بابا هزینه ابوظبی به خدا کمتر میشه و انجا هم تنها نمیشیییییییییییییییم

طاها جون داداش گل من هیچ تاریخی رو دقیق اینجا ذکر نکن برای خودت بهتره
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: الهه سابق ، niko ، Saeedv13 ، roeentan ، ASALI ، lilac ، rezagh ، taha_jam_co ، asal1907 ، Tomas ، saeid-ss
(2013-04-05 ساعت 12:13)امير جو نوشته:  
(2013-04-05 ساعت 09:22)taba60 نوشته:  سلام من پسرم ۱سلو نیمش میخواستم ببینم اینجا چندتا واکسن بود بهش نزدن گفتن تو ایران نیستش .آیا باید اونجا بخور آخه خانم طاهر نژاد گفتن زیر ۲سال نمی‌شه زد.من نامه باید ازشون بگیرم که تو ابوظبی هم نزنن .اینقدرم بد تب می‌کنه که واقعا نمیدونم اونجا چی‌ کار کنم

من بلیط ویسرو گرفتم هتل هنوز نگرفتم .هتل سیتی ستار جا نادا .به نظرتون هتل clarigeخوبه کسی‌ بود رفته باشه.و اینکه کدوم هتلو پیشنهاد می‌کنید
دوست عزيز نوشته بنده در صفحه٤٧ همين تاپيك را مجدد بخونيد نوع واكسن ها هست در ضمن طبق ليستي كه دكتر شوكلا به ما نشان داد بچه هاي بين ٢ ماه تا ٥ سال بايد اونارو بزنن هر كاري هم كرديم قبول نكرد نزنه گفت سفارت ايراد مي گيره و گفت بد از تزريق حتما تب ميكنه مثل واكسن هاي سه گانه ولي خوشبختانه فرزند ما تب نكرد

آقا امیر ، دکتر بعد از زدن واکسن به بچه شما ، دارویی (مثلا استامینوفن) تجویز نکرد واسه پایین آوردن تب بچه؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: taba60 ، Tomas
سلام من هفته اول اردیبهشت وقت مصاحبه دارم ابوظبی به نطرشما چند روز قبل از مصاحبه برم دوبی و اینکه بیلیت برگشت برای کی بگیرم؟
درباره اینکه با تور برم یا نرم هم می خواستم نظرتونو بدونم؟
کمکم کنید ممنون می شم

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.
برای پیدا کردن همسفر در زمان مصاحبه تاریخ حدودی مصاحبه را در تاپیک اعلام کنید یا آخرین نسخه جدول مشخصات برندگان 2013 (جدول افشین= afs) را از اینجا دانلود کنید. برای هماهنگی بیشتر با دوستان از سرویس پیام خصوصی استفاده کنید. سعید
امان از دست بعضی ها... امان.........Sad
تشکر کنندگان: usa lover ، itsmasoud ، bayat_r ، Tomas ، sce ، Judy Abbott 13
بچه ها توروخدا رعایت کنید دیگه. بنده خدا عموسعید کارش شده اینکه ارسالهای شما رو ویرایش کنه که یه وقت اطلاعات شخصی به کسی ندید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: itsmasoud ، bayat_r ، kasrafo ، Tomas ، Saeedv13 ، sce ، lilac ، houmanmir ، usa lover ، roeentan ، saeid-ss
سلام دوستان.
من امروز به توصيه يه آ‍‍ژانس مسافري بعد از تعطيلات نوروز رفتم واسه كاراي بليط و ويزاي دوبي.
آزانس كار منو انجام داد و گفت تا همين هفته ويزا و بليطت آماده ميشه.زنگ ميزنيم بيا بگير.
از طرفي تا اونجايي كه من ميدونم از زمان صدور ويزا تا زمان وارد شدن به دوبي فقط 14 روز وقت داريم.با اين وضعيت ويزايي كه در مياد اكسپاير ميشه كه !!!!!!
داستان چيه ؟نريم دوبي راهمون ندن ؟؟؟؟؟؟از طرفي بدون ويزا بليطو نميدن.اين يعني اگه بخوام دو هفته قبل از حركت برم واسه ويزا به طور قطع بليط گيرم نمياد.مدير آژانس كه ميگه اصلا نگران نباش.از دوستان كسي هست راهنمايي كنه ؟من سابقه گرفتا ويزاي دوبي رو ندارم.
ممنون ميشم.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Tomas ، saeid-ss
(2013-04-06 ساعت 01:27)a.afshar نوشته:  سلام من هفته اول اردیبهشت وقت مصاحبه دارم ابوظبی به نطرشما چند روز قبل از مصاحبه برم دوبی و اینکه بیلیت برگشت برای کی بگیرم؟
درباره اینکه با تور برم یا نرم هم می خواستم نظرتونو بدونم؟
کمکم کنید ممنون می شم

امان از دست بعضی ها... امان.........Sad
واقعان ممنون
(2013-04-04 ساعت 09:07)yasser_1360 نوشته:  با سلام
من و همسرم هفته دوم آوريل در ابوظبي مصاحبه داريم ازدوستان كسي هست كه با هم هماهنگ كنيم واسه مليكا خانوم؟

دوست عزيز.تاريخ دقيق زمان مصاحبتونو لطفا در تاپيك عمومي نگيد.
لاتاری 2013
(2013-04-06 ساعت 00:51)ultra نوشته:  
(2013-04-05 ساعت 12:13)امير جو نوشته:  
(2013-04-05 ساعت 09:22)taba60 نوشته:  سلام من پسرم ۱سلو نیمش میخواستم ببینم اینجا چندتا واکسن بود بهش نزدن گفتن تو ایران نیستش .آیا باید اونجا بخور آخه خانم طاهر نژاد گفتن زیر ۲سال نمی‌شه زد.من نامه باید ازشون بگیرم که تو ابوظبی هم نزنن .اینقدرم بد تب می‌کنه که واقعا نمیدونم اونجا چی‌ کار کنم

من بلیط ویسرو گرفتم هتل هنوز نگرفتم .هتل سیتی ستار جا نادا .به نظرتون هتل clarigeخوبه کسی‌ بود رفته باشه.و اینکه کدوم هتلو پیشنهاد می‌کنید
دوست عزيز نوشته بنده در صفحه٤٧ همين تاپيك را مجدد بخونيد نوع واكسن ها هست در ضمن طبق ليستي كه دكتر شوكلا به ما نشان داد بچه هاي بين ٢ ماه تا ٥ سال بايد اونارو بزنن هر كاري هم كرديم قبول نكرد نزنه گفت سفارت ايراد مي گيره و گفت بد از تزريق حتما تب ميكنه مثل واكسن هاي سه گانه ولي خوشبختانه فرزند ما تب نكرد

آقا امیر ، دکتر بعد از زدن واکسن به بچه شما ، دارویی (مثلا استامینوفن) تجویز نکرد واسه پایین آوردن تب بچه؟

چرا گفتند استامينوفن بديد ولي چون بچه ما كمال همكاري رو داشت و تب نكرد ما بهش نداديم
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: Tomas ، saeid-ss
بچه ها از اینکه این موضوع رو تو این تاپیک مطرح میکنم ببخشید چون تو تاپیک تغییر زمان مطرح کردم هیشکی جواب نداد،
بچه ها کسی هست که محل مصاحبه اش ابوظبی هست و از طریق csc زمانش رو عوض کرده باشه؟ اگه امکان داره یه توضیحی بدید که چطوری اینکارو کردید، سیستمش با آنکارا فرق میکنه،اگه هم اینجا جاش نیس تو تاپیک تغییر زمان لطفاً بگید مرسی
تشکر کنندگان: rezagh ، Tomas ، saeid-ss
(2013-04-06 ساعت 12:02)sce نوشته:  سلام دوستان.
من امروز به توصيه يه آ‍‍ژانس مسافري بعد از تعطيلات نوروز رفتم واسه كاراي بليط و ويزاي دوبي.
...از طرفي بدون ويزا بليطو نميدن.اين يعني اگه بخوام دو هفته قبل از حركت برم واسه ويزا به طور قطع بليط گيرم نمياد......

بدون ويزا ميتونيد بليط بگيريد. من از ترس گروني، واسه دبي و آمريکا زمانيکه ويزا نداشتم بليط خريدم و مشکلي پيش نيومد. همين الان بريد سايت ماهان ميتونيد بليط دبي رو بخريد.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: lilac ، bayat_r ، Danoosh ، Tomas ، saeid-ss
(2013-04-06 ساعت 12:26)2013selectee نوشته:  
(2013-04-06 ساعت 12:02)sce نوشته:  سلام دوستان.
...از طرفي بدون ويزا بليطو نميدن.اين يعني اگه بخوام دو هفته قبل از حركت برم واسه ويزا به طور قطع بليط گيرم نمياد......

بدون ويزا ميتونيد بليط بگيريد. من از ترس گروني، واسه دبي و آمريکا زمانيکه ويزا نداشتم بليط خريدم و مشکلي پيش نيومد. همين الان بريد سايت ماهان ميتونيد بليط دبي رو بخريد.
مرسي دوست عزيز.
من از بوشهر و شيراز ميخوام اقدام كنم و ماهان تو اين مسير پروازي نداره.
آسمان داره كه اونم ظاهرا نميشه اينترنتي خريد كرد.
دوستان نظري ندارن ؟چطوري مي تونم مطمئن بشم ؟تاييد شفاهي آژانس به نظر شما كافيه ؟
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: lilac ، Tomas ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان