کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-16 ساعت 12:18)bayat_r نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 11:22)sce نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 23:11)bayat_r نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 22:56)sce نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 22:50)bayat_r نوشته:  ببین اگر میخوای به NMC نزدیک باشی برو طرفای خیابان ابوبکر صدیق و صلاح الدین که هتل زیاده ولی اگر میخوای پول خرج کنی و بگردی برو طرفای اوایل خیابان شیخ زائد که هتل ها کمی گرونتره....اما هرجا بری هتل ها نزدیک هم هست
مرسی از راهنماییت.اگه استرس قبل از مصاحبه بذاره می خوایم یه دور هم بزنیم.حالا که داریم میریم،تفریح هم باشه.
خخخخخخخخخخب
1- حتماً پارک آبی wild wady برید- اگر به آب بازی علاقه دارید
2- حتماً به JBR برید - اگر به ماشین و موتور و مکانهای قشنگ علاقه دارید (و شنا کردن در جای خوب)
3- حتماً دبی مال و مال اف امیریت برید - چون به خرید علاقه دارید،مطمئنم و اکواریم دبی مال
4- اصلاً به فروشگاههای ارزون مثل دی تو دی و ارض الهدایا نرید - اگر وقتتون براتون ارزش داره
5- اگر میخواهید به صحرا برای گشتن با لندرور در صحرا برید شب هم بلی دنسینگ و قلیون Smile
.....

ققط يه قلم اولش براي هر نفر 225 درهمه.البته اين قيمت تو سايتشونه.حتما بقيشونم همين اندازه خرج دارن.واويلا......فكر كنم واسه دو نفر بايد كلي سر كيسه رو شل كنيم.Sad

نه بابا نفری 150 درهمه
پس تو سایتشون چی زده ؟خرید آنلاینش 225 درهم واسه هر نفره.
https://www.jumeirah.com/en/hotels-resor...ts-online/
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: saeid-ss
وضعیت امنیت هتلای دوبی چجوره ؟
تمام مدارک ما تو یه کیفه که نمیشه تا زمان مصاحبه اونو همه جا بکشیم ببریم با خودمون.اتاقا لاکر دارن ؟کار درستیه که مدارکو بزاریم داخل اتاق یا نه ؟
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: پدی ، amairmonre ، saeid-ss
تقریبا عالیه.اصلا امنیت امارات عالیه.خیلی از ترکیه بهتره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، امير جو ، rezagh ، amairmonre ، sce ، a.jahangiri ، usa lover ، saeid-ss
(2013-04-16 ساعت 11:22)sce نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 23:11)bayat_r نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 22:56)sce نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 22:50)bayat_r نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 21:58)sce نوشته:  ممنون بیات جون.
من خودم نظرم همینه.می خوام برم ببینم چی گیرم میاد.من عصر می رسم اونجا و تا شب وقت گشتن دارم.فقط یه سوال.اونجا پراکندگی هتل ها چجوریه ؟میشه با یه چمدون تو دست رفت و گشت هتل پیدا کرد ؟خسته کننده نیست که ؟البته چمدون چرخ داره هاBig Grin
ببین اگر میخوای به NMC نزدیک باشی برو طرفای خیابان ابوبکر صدیق و صلاح الدین که هتل زیاده ولی اگر میخوای پول خرج کنی و بگردی برو طرفای اوایل خیابان شیخ زائد که هتل ها کمی گرونتره....اما هرجا بری هتل ها نزدیک هم هست
مرسی از راهنماییت.اگه استرس قبل از مصاحبه بذاره می خوایم یه دور هم بزنیم.حالا که داریم میریم،تفریح هم باشه.
خخخخخخخخخخب
1- حتماً پارک آبی wild wady برید- اگر به آب بازی علاقه دارید
2- حتماً به JBR برید - اگر به ماشین و موتور و مکانهای قشنگ علاقه دارید (و شنا کردن در جای خوب)
3- حتماً دبی مال و مال اف امیریت برید - چون به خرید علاقه دارید،مطمئنم و اکواریم دبی مال
4- اصلاً به فروشگاههای ارزون مثل دی تو دی و ارض الهدایا نرید - اگر وقتتون براتون ارزش داره
5- اگر میخواهید به صحرا برای گشتن با لندرور در صحرا برید شب هم بلی دنسینگ و قلیون Smile
.....

ققط يه قلم اولش براي هر نفر 225 درهمه.البته اين قيمت تو سايتشونه.حتما بقيشونم همين اندازه خرج دارن.واويلا......فكر كنم واسه دو نفر بايد كلي سر كيسه رو شل كنيم.Sad

(2013-04-16 ساعت 10:37)kouroshd نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 09:39)persheng نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 18:24)sce نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 18:00)persheng نوشته:  بهترىن كار اىنه كه از booking خودتون رزرو كنىن،ما هم همىن كارو كردىم،تخفىفهاى خوبى داره،

اتفاقا من از تو بوکینگ تمام اطلاعاتو در میارم.تخفیفاشم واقعا خوبه.ولی چیجوری میشه بوک کرد ؟کردیت کارتو چه کنیم ؟

شما ميتونين انتخاب كنين ،و به ىك ازانس بكين براتون بكيره،( ما ىك دوستى داشتيم كه بوك كرد برامون)،البته خودمون انتخاب كرديم،اين هم بماند كه ٣ بار هتل عوض كرديم،شب اخر همسرم ىك سوييت در ىك هتل خوب كرفت ٤٠٠ درهم،كه در هالت عادي ١٩٠٠درهم بود،ولي واقعا خوب بود،

ببخشید کدوم هتلو 400 درهم گرفتیم؟
ميتوني از بوكينك با فيلتر كردن قيمتا بفهمي.به نظر من ميشه بهشون ايميل هم داد.من به هتل May fair ايميل دادم.تو بوكينگ شبي 250 تا گفته ولي خودشون ايميل دادن گفتن اتاق خوبمون هست 400 تا.ولي ميشه باهاشون چونه زد.
توىbooking همه قىمتى هست،فقط كمى حوصله به خرج بدىن ،ومنطقه را مشخص نكنىن،تنها مهم اىن هست كه نزدىك مترو باشه،ما هتل Regent Place ٣ شب بودىم كه از نظر موقعىت عالى بود،
اون هتلى هم كه شبى ٤٠٠تا دادىم فقط اون ىك شب off بود اسمش بودCorp.ولى مترو نداشت،فقط تاكسى داشت،
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
سلام به همه دوستان
دوستانی که تاریخ 21 اپریل مصاحبه دارند در دبی میشه لطفا یه پیغام به من بدن احتیاج به کمکتون دارم
موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان: roeentan ، amairmonre ، sce ، saeid-ss
دوستان من امروز تور دبی رو برای 4 شب و 5 روز با پرواز ایران ایر و هتل 4ستاره گرند سنترال به قیمت 1240000 ریال ok کردم

http://mohajersara.com/thread-5313-post-...#pid309596
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: الهه سابق ، bayat_r ، roeentan ، rezagh ، amairmonre ، sce ، sumya ، saeid-ss
چقدر حوب گرفتید. چرا واسه من شد 1900 پس؟ گرون گرفتم. حسابی سرم کلاه رفت Sad
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: amairmonre ، sce ، ابی هانی ، saeid-ss
سلام دوستان خوب مهاجرم
ما 4 نفریم یعنی یک پسر 20 ساله و یک دختر 16 ساله داریم اگه تمکن مالی رو در یک بانک 130 میلیون و در بانک دیگه 90 میلیون به نام همسرم ( برنده اصلی) و 50 میلیون به نام خودم و یک سند ، نشون بدیم کافیه؟ به 2 بانک مختلف گیر نمی دن؟ یعنی قبول می کنند 2 حسابو در 2 بانک مختلف؟
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: bayat_r ، امير جو ، ابی هانی ، rezagh
(2013-04-16 ساعت 23:55)Mahbaran نوشته:  سلام دوستان خوب مهاجرم
ما 4 نفریم یعنی یک پسر 20 ساله و یک دختر 16 ساله داریم اگه تمکن مالی رو در یک بانک 130 میلیون و در بانک دیگه 90 میلیون به نام همسرم ( برنده اصلی) و 50 میلیون به نام خودم و یک سند ، نشون بدیم کافیه؟ به 2 بانک مختلف گیر نمی دن؟ یعنی قبول می کنند 2 حسابو در 2 بانک مختلف؟

کافیه. دو بانک هم مشکلی نیست
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Mahbaran ، rezagh ، amairmonre ، ابی هانی ، sce ، saeid-ss
(2013-04-17 ساعت 00:13)..... نوشته:  به نظرتون کل هزینه ها تا اتمام مصاحبه و برگشت به ایران چقدر میشه؟

دوست عزيز.
هزينه ها با توجه به مسر رفت و برگشت شما و همين طور ساير هزينه هاي شخصي شما متفاوته.
من هزينه هاي خودم واسه 5 شب اقامت در دوبي رو خدمتتون ميگم :
عوارض خروج از كشور:55،000 تومان
بليط،ويزا و هتل 5 ستاره با صبحانه : 1،400،000 تومان(براي 5 شب)
هزينه مديكال(بدون تزربيق واكسن): 450،000 تومان
هزينه مصاحبه در زمان سفارت(330 دلار براي هر نفر):1،221،000 تومان
هزينه رفت و برگشت ابوظبي(معادل 150 درهم براي هر نفر):150،000
هزينه هاي رفت و آمد در دوبي(معال 100 درهم براي هر نفر):100،000 تومان
پس با اين وضعيت براي اين رديف ها شما حداقل بايد حول و حوش 3،400،000 تومان كنار بزاري.حالا وضعيت خورد و خوراك دوبي،تفريح و گردش،واكسن هاي اضافي مخصوصا واسه بچه ها،امكان يك ضرب داشتن و هزينه پيكاپ ويزا از ابوظبي و تمديد دوباره هتل و جريمه كنسل كردن پرواز و رفت و برگشت خودتون به فرودگاه و هزار مورد ديگه رو هم كه كاملا شخصي و سليقه اي هست رو بي اين فهرست اضافه كنين.كه به نظر من چون اقلام اصلي رو واستون گفتم شما واسه بقيه موارد به نظر من بيشتر از 1 ميليون لازم نيست كه كنار بزاري.پس با يه حساب سر انگشتي و احتساب دلار 3700 توماني و درهم 1000 توماني ميشه گفت كه حول و حوش هزينه ها تا پايان واسه هر نفر چيزي در حدود 4 تا 4.5 ميليون تومان بايد باشه.
موفق باشين.
لاتاری 2013
سلام بچهای عزیز کسی‌ اگه هفتهٔ سوم آوریل بود به من پیغام بده من با ملیکا خانم هماهنگ کردم باهم بریم
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: sce
(2013-04-17 ساعت 17:24)taba60 نوشته:  سلام بچهای عزیز کسی‌ اگه هفتهٔ سوم آوریل بود به من پیغام بده من با ملیکا خانم هماهنگ کردم باهم بریم

من هفته اول می هستم.در مورد هزینه چی گفت ؟
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Hoormazd ، saeid-ss
سلام دوستان ، میشه راهنماییم کنید؟
من سه شنبه وقت مصاحبه دارم، چه روزی برم بهتره که هم به دکتر nmc برسم و هزینه ی اضافی هم ندم برا جواب آزمایش؟ الان اگه بهش ایمیل بزنم خوبه؟
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، sumya ، saeid-ss
(2013-04-17 ساعت 22:54)houmanmir نوشته:  سلام دوستان ، میشه راهنماییم کنید؟
من سه شنبه وقت مصاحبه دارم، چه روزی برم بهتره که هم به دکتر nmc برسم و هزینه ی اضافی هم ندم برا جواب آزمایش؟ الان اگه بهش ایمیل بزنم خوبه؟
يكشنبه ٨:٣٠ صبح و ايميل هم لازم نيست.

(2013-04-17 ساعت 20:48)sce نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 17:24)taba60 نوشته:  سلام بچهای عزیز کسی‌ اگه هفتهٔ سوم آوریل بود به من پیغام بده من با ملیکا خانم هماهنگ کردم باهم بریم
من هفته اول می هستم.در مورد هزینه چی گفت ؟
من هفته سوم هستم و مردد هستم كه خودم با ماشين برم يا با خانم مليكا.
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: houmanmir ، naarestan ، saeid-ss
تلفنی قیمت نداد گفت اگه زیاد باشید کم می‌شه هزینهاتون .

هر جور که دوست دارید اگه خواستید پیغام بدید با هم باشیم برای مدیکل و ابوظبی
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان