کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به همه دوستان
وقت مصاحبه ما هم سه شنبه هست.تا اونجایی که میدونم دوبی جمعه و شنبه تعطیل هست.
ما برای کارهای پزشکی یکشنبه صبح اونجا باشیم کافیه؟
وقت مصاحبه ما سه شنبه 8:30 صبح هست.
تشکر کنندگان: امير جو ، sumya ، saeid-ss
(2013-04-18 ساعت 10:58)ari_kiana نوشته:  سلام به همه دوستان

یکشنبه صبح عالیه.
تا دوشنبه جواب میدن و 3 شنبه راحت میری مصاحبه.
نگران نباش.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، ari_kiana ، ابی هانی ، امير جو ، naarestan ، saeid-ss
دوستان عزیز هفته اول may کسی هست برای مصاحبه؟
تشکر کنندگان: ابی هانی
(2013-04-18 ساعت 12:02)A_F79 نوشته:  دوستان عزیز هفته اول may کسی هست برای مصاحبه؟
بله
البته اگه زنده باشیم ما هم هفته اول می مصاحبه داریم

(2013-04-17 ساعت 20:48)sce نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 17:24)taba60 نوشته:  سلام بچهای عزیز کسی‌ اگه هفتهٔ سوم آوریل بود به من پیغام بده من با ملیکا خانم هماهنگ کردم باهم بریم

من هفته اول می هستم.در مورد هزینه چی گفت ؟
منهم هفته اول هستم
من اینجا به ملیکا زنگ زدم و گفت فعلا نفری 150 درهم
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: behnam88 ، roeentan ، A_F79 ، saeid-ss
سلام بچه ها . تاریخ مصاحبه ما طوری هستش که میفته یکشنبه . از انجایی که دبی جمعه و شنبه تعطیلی هستش آیا باید من چهارشنبه برم برای مدیکال یا اینکه نه nmc جمعه و شنبه ها هم کار میکنن و جواب آزمایش رو میدن.

اگه تعطیل باشن باید چند روز الکی اونجا وقت بگذرونیم و دو سه روز زودتر بریم دبی
تشکر کنندگان: پدی ، roeentan ، a.jahangiri
(2013-04-18 ساعت 13:36)vorojak60 نوشته:  سلام بچه ها . تاریخ مصاحبه ما طوری هستش که میفته یکشنبه . از انجایی که دبی جمعه و شنبه تعطیلی هستش آیا باید من چهارشنبه برم برای مدیکال یا اینکه نه nmc جمعه و شنبه ها هم کار میکنن و جواب آزمایش رو میدن.

دوست عزیز منم شرایط شمارو دارم.
شما اگه واسه 5 شنبه بعد از ظهر هم واسه کارای مدیکالت بری،شنبه جوابت آمادست و با خیال راحت میری مصاحبه.من خودم به شخصه 5 شنبه صبح نوبت مدیکال گرفتم.با این که میدونم یه ضرب نمی گیرم با این حال 5 شب دوبی هستم.

(2013-04-18 ساعت 13:32)mehran_salavati نوشته:  دوستان من سوالی دارم. با اینکه بیمارستان NMC در خود ابوظبی هست چرا دوستان در دبی این کار را انجام میدهند؟

اتفاقا من شنیدم که هزینه های بیمارستان ابوظبی کمتره.ولی هزینه اقامات اونجا بیشتره.مضافا اینکه ابوظبی جایی واسه گشت و گذار نداره و دوستان ترجیح میدن دوبی باشن.همین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: roeentan ، naarestan ، saeid-ss
(2013-04-18 ساعت 13:56)sce نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 13:36)vorojak60 نوشته:  سلام بچه ها . تاریخ مصاحبه ما طوری هستش که میفته یکشنبه . از انجایی که دبی جمعه و شنبه تعطیلی هستش آیا باید من چهارشنبه برم برای مدیکال یا اینکه نه nmc جمعه و شنبه ها هم کار میکنن و جواب آزمایش رو میدن.

شما اگه واسه 5 شنبه بعد از ظهر هم واسه کارای مدیکالت بری،شنبه جوابت آمادست و با خیال راحت میری مصاحبه.من خودم به شخصه 5 شنبه صبح نوبت مدیکال گرفتم.با این که میدونم یه ضرب نمی گیرم با این حال 5 شب دوبی هستم.

(2013-04-18 ساعت 13:32)mehran_salavati نوشته:  دوستان من سوالی دارم. با اینکه بیمارستان NMC در خود ابوظبی هست چرا دوستان در دبی این کار را انجام میدهند؟

اتفاقا من شنیدم که هزینه های بیمارستان ابوظبی کمتره.ولی هزینه اقامات اونجا بیشتره.مضافا اینکه ابوظبی جایی واسه گشت و گذار نداره و دوستان ترجیح میدن دوبی باشن.همین.

مرسی منم میخواستم بدونم که آیا اونها جمعه و شنبه هم جوابگو هستن یا نه؟
مثل اینکه خدارو شکر هستن

(2013-04-18 ساعت 14:02)vorojak60 نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 13:56)sce نوشته:  

مرسی منم میخواستم بدونم که آیا اونها جمعه و شنبه هم جوابگو هستن یا نه؟
مثل اینکه خدارو شکر هستن

علاوه بر این به خاطر اینکه ابوظبی اصلا جای گشتن نداره و فقط شما یک بار اونم 2 یا 3 ساعت برای دکتر رفتن و یه نصفه روز برای سفارت باید وقت بذاری
تشکر کنندگان: mehran_salavati ، naarestan ، saeid-ss
(2013-04-18 ساعت 11:57)sce نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 10:58)ari_kiana نوشته:  سلام به همه دوستان

یکشنبه صبح عالیه.
تا دوشنبه جواب میدن و 3 شنبه راحت میری مصاحبه.
نگران نباش.

دوست عزیز
یکشنبه ها دوبی تعطیل نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: saeid-ss
سلام
دوستان سفرنامه های دوستان می خواندم و چنتا سوال برایم پیش آمد.
1- هتلی که میگیری بابت آن چند شبی که آنجا هستین چه مدرکی را به هتل بابت امانت میدهید؟ پاسپورت را که نیاز دارید؟
2- اگر برنده شوید برای دریافت بسته پستی خود از پست باید چه مدرکی را با خودمون ببریم که شناسایی شویم و بسته را بگیریم؟
بعضی از دوستان نوشته بودن آی دی کارت . میشه کمی توضیح بدین چیه؟
شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
دوستان عزیز.
عکس با کت بدون کروات ضایع نیست ؟
اصلا لازمه کت بپوشیم واسه گرفتن عکس ؟
( معذرت از بابت ارسال این پست در این مکان )

(2013-04-18 ساعت 15:19)hassanes نوشته:  سلام
1- هتلی که میگیری بابت آن چند شبی که آنجا هستین چه مدرکی را به هتل بابت امانت میدهید؟ پاسپورت را که نیاز دارید؟
2- اگر برنده شوید برای دریافت بسته پستی خود از پست باید چه مدرکی را با خودمون ببریم که شناسایی شویم و بسته را بگیریم؟

1-پاسپورت میدین.واسه مدیکال و مصاحبه ازشون تحویل می گیرین و میرین کاراتونو انجام میدین.
2-اگر برنده شوید یعنی چی ؟
اگه ویزاتون یه ضرب باشه که پاساتون پیش سفارت میمونه.اونا میدن پست ابوظبی.اونجا هم میفرسته ام پست دوبی و شما میرین تحویل می گیرین.مدرک هم همون پرینت ثبت نام CSC هستش.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: roeentan ، naarestan ، niko ، saeid-ss
(2013-04-18 ساعت 15:19)hassanes نوشته:  سلام
در مورد سوال اول: پاسپورتتون رو باید بدید به هتل ... من دادم وقتی کاراشون رو کردن (نیم ساعت بعد) وقتی می خواستم برم مدیکال رفتم بهشون گفتم که پاسم رو لازم دارم اونها هم از روش یه اسکن می گیرن و پاستون رو بهتون می دن
در مورد سوال دوم: اگر یک نفرید که اگر تونستید ترجمه کار ملی یا بهترینش گواهینامه بین المللی و کپی پاسپورتتون هست .(قبل از اینکه برید برای مصاحبه یا اینکه پاستون رو بدید برای ویزا ازش کپی بگبرید)
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ابی هانی ، so_ar ، niko ، saeid-ss
A_F79 ، آبی هانی ، خودم.
هفته اول می دیگه نیست ؟
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: behnam88 ، ابی هانی
(2013-04-18 ساعت 15:29)sce نوشته:  A_F79 ، آبی هانی ، خودم.
هفته اول می دیگه نیست ؟

منم هستم
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: ابی هانی ، sce ، saeid-ss
A_F79 ، آبی هانی ، behnam88، خودم.
هفته اول می دیگه نیست ؟
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ابی هانی ، saeid-ss
دوستان عزیز
در سفارت ابوظبی مصاحبه به صورت فارسی هم میتونه باشه؟
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان