کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-21 ساعت 23:12)kasrafo نوشته:  دوستان گل
اجازه بدید منم یه هتل مناسب پیشنهاد بدم. اسمش هتل کاپتورن capthorne هست. از نظر مکانی هم به مترو نزدیکه هم به سیتی سنتر دیره هم به مراکز خرید ارزانتر.به همشون با دو سه دقیقه پیاده روی میشه رسید.خود هتل چهار ستاره ست و بسیار تمیز و محیط خانوادگی.اتاقهاشم بزرگه.کارکنانش هم مودب و کار راه انداز. اغلب اتاقها هم چشم انداز خوبی داره. حسن دیگه ش اینه که اگه پکیج HB روبگیرید میتونید در هر روز به دلخواه از ناهار یا شام استفاده کنید ولازم نیست گشت روزانه رو واسه ناهار قطع کنید. کیفیت عذاهاشم بسیار خوبه. قیمتش هم به نسبت 4 ستاره های دیگه مثل هتل مسکو مناسبتره.

یه هتلم بگم که توصیه میکنم نرید هتل sand & sun down town که خیلی آژانسها روش مانور میدن. اتاقها و وضعیت گرمایش و سرمایش و آب گرم و. . . در یک کلام افتضاح. تا صبح باید از سرو صدای دیسکوش بیدار بمونید. چند روزی که اونجا بودیم هر روز جلو رسپشن دعوا بود.

قیمت اتاق هم دارین چند درهم؟
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh
(2013-04-29 ساعت 20:06)feri efa نوشته:  
اجازه بدید منم یه هتل مناسب پیشنهاد بدم. اسمش هتل کاپتورن capthorne هست. از نظر مکانی هم به مترو نزدیکه هم به سیتی سنتر دیره هم به مراکز خرید ارزانتر.به همشون با دو سه دقیقه پیاده روی میشه رسید.خود هتل چهار ستاره ست و بسیار تمیز و محیط خانوادگی.اتاقهاشم بزرگه.کارکنانش هم مودب و کار راه انداز. اغلب اتاقها هم چشم انداز خوبی داره. حسن دیگه ش اینه که اگه پکیج HB روبگیرید میتونید در هر روز به دلخواه از ناهار یا شام استفاده کنید ولازم نیست گشت روزانه رو واسه ناهار قطع کنید. کیفیت عذاهاشم بسیار خوبه. قیمتش هم به نسبت 4 ستاره های دیگه مثل هتل مسکو مناسبتره.

یه هتلم بگم که توصیه میکنم نرید هتل sand & sun down town که خیلی آژانسها روش مانور میدن. اتاقها و وضعیت گرمایش و سرمایش و آب گرم و. . . در یک کلام افتضاح. تا صبح باید از سرو صدای دیسکوش بیدار بمونید. چند روزی که اونجا بودیم هر روز جلو رسپشن دعوا بود.

خیر متاسفانه چون قیمت هتل رو پکیج تور هست قیمت اتاق جداگانه رو باید از اژانس بپرسید.
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: ابی هانی ، sce ، farshadsh ، lilac ، rezagh
(2013-04-29 ساعت 20:45)taba60 نوشته:  سلام بچها ما امروز رفتیم و ۱ ضرب گرفتیم خدارو شکر .۱ پیشنهاد دارم برای کسیی‌ که میخوان تازه بیان اینجا .اولا این که با آقای علی‌ برن ۱۰۰ در ۱۰۰ ارزون تر از همه میگیره.۲ اینکه ۳ تا زبان بلده آدم منصفی بهتر از بقیه کسایی که میبرن ابوظبی.ما خیلی‌ خیلی‌ راضی‌ بودیم.۳تا زبان بلده .خیلی‌ کاراتونو جلو میندازه حتا اگه ۱ ضرب بگیرید میره از اونجا زودترا میگیره پستنو لازم نیست بیشتر بمنیمینم شمارشم اینه.همهام میشنسنش اینجا هم تو مدیکل هم تو کارای دیگه.مارو برد اورد جوابشو خودش گرفت برامون ،ابوظبیم برد برگردند با قیمت مناسب

مبارک باشه دوست عزیز.
ظاهرا خیلی ذوق زده هستیا.برادر گرامی اگه بخوام املاتو تصحیح کنم که تو دیکته رد میشی.Big Grin
شوخی کردم.اتفاقا ما هم واسه رفتن با آقای علی با یکی از دوستان به جمع بندی رسیدیم.تا خدا چی بخواد.
بازم بهت تبریک میگم و منتظر یه سفرنامه توپ هم هستیم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، niko ، farshadsh ، lilac ، kasrafo ، roeentan ، ابی هانی ، sumya
(2013-04-29 ساعت 21:24)sce نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 20:45)taba60 نوشته:  سلام بچها ما امروز رفتیم و ۱ ضرب گرفتیم خدارو شکر .۱ پیشنهاد دارم برای کسیی‌ که میخوان تازه بیان اینجا .اولا این که با آقای علی‌ برن ۱۰۰ در ۱۰۰ ارزون تر از همه میگیره.۲ اینکه ۳ تا زبان بلده آدم منصفی بهتر از بقیه کسایی که میبرن ابوظبی.ما خیلی‌ خیلی‌ راضی‌ بودیم.۳تا زبان بلده .خیلی‌ کاراتونو جلو میندازه حتا اگه ۱ ضرب بگیرید میره از اونجا زودترا میگیره پستنو لازم نیست بیشتر بمنیمینم شمارشم اینه.همهام میشنسنش اینجا هم تو مدیکل هم تو کارای دیگه.مارو برد اورد جوابشو خودش گرفت برامون ،ابوظبیم برد برگردند با قیمت مناسب

مبارک باشه دوست عزیز.
ظاهرا خیلی ذوق زده هستیا.برادر گرامی اگه بخوام املاتو تصحیح کنم که تو دیکته رد میشی.Big Grin
شوخی کردم.اتفاقا ما هم واسه رفتن با آقای علی با یکی از دوستان به جمع بندی رسیدیم.تا خدا چی بخواد.
بازم بهت تبریک میگم و منتظر یه سفرنامه توپ هم هستیم.
موفق باشین.

سلام .
شماره این علی اقا چنده ؟؟؟؟؟؟
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: sce ، naarestan ، nima-92
شماره علی اقا چنده
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: naarestan
(2013-04-29 ساعت 20:06)feri efa نوشته:  

سلام قیمت تور این هتل چنده و اسم ازانس هواپیمایی که این تور گرفتید
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان:
(2013-04-29 ساعت 12:24)naarestan نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 12:04)farnazmoraffah77 نوشته:  
(2013-04-28 ساعت 22:03)azar1348 نوشته:  سلام هتل 3ستاره و 4 ستاره خیلی خوب تر جیحا نزدیک مترو لطفا اسم هتل و مکانش اطلاع دهید

هتل Fortune Samana خیلی هتل خوبیه . بسیار نزدیکه به مترو و علاوه بر صبحانه شما ناهار هم می تونید داشته باشید . غذاهای خیلی خوبی هم داره .

من الان رفتم توی بوکینگ، این هتل رو دیدم. فقط نوشته breakfast included و حرفی از ناهار نزده. از کجا میشه فهمید ناهارم هست روی اتاق یا نه!؟
بعد، میشه بگید که به کدوم ایستگاه مترو نزدیکه؟ چون توی نقشه، هیچ ایستگاهی رو من پیدا نکردم.

سپاس

هرکدوم از هتل ها روکه چک کنید خیلی ارزونتر در میاد . booking قیمت هتل رو برای دو نفر می زنه اما تورها قیمت رو به ازای هر نفر میده . من خودم هتلی که گرفتم رو 1070 درهم نسبت به آژانسهای تهران ارزونتر گرفتم. البته برای چهار شب. کسایی که آخر خرداد ماه وقت مصاحبه دارن بهتره novotel world trade center زو از سایت booking چک کنن . هم نزدیک مترو هستش و هم یه ایستگاه با دبی مال فاصله داره.
تشکر کنندگان: lilac ، farshadsh ، saeid-ss
سلام بچها شمارهٔ علی‌ آقا اینه00971508088913
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: niko ، farshadsh ، naarestan ، lilac ، houmanmir
سلام هتل حيات ريجنسي پنج ستاره چطوره؟ براي سه تا ويزا و پنج شب اقامت ٣٥٠٠ درهم بدون بليط.
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان:
(2013-02-04 ساعت 03:32)mona80 نوشته:  دو نفر هستیم، من و همسرم. یک ضرب ویزا گرفتیم.
... البته نمی دانم که چگونه باید هماهنگی کنید برای این کار خصوصا اگر شخص غریبه باشد.
با سلام و تشکر از راهنماییهای خیلی خوبتون
میخواستم بپرسم هتلی که در ابوهیل بودین و رضایت هم داشتین میشه اسمش رو با هزینه اش هم بگذارید؟(حد اقل در پیغام خصوصی)
با سپاس
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
(2013-04-29 ساعت 12:24)naarestan نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 12:04)farnazmoraffah77 نوشته:  
(2013-04-28 ساعت 22:03)azar1348 نوشته:  سلام هتل 3ستاره و 4 ستاره خیلی خوب تر جیحا نزدیک مترو لطفا اسم هتل و مکانش اطلاع دهید

هتل Fortune Samana خیلی هتل خوبیه . بسیار نزدیکه به مترو و علاوه بر صبحانه شما ناهار هم می تونید داشته باشید . غذاهای خیلی خوبی هم داره .

من الان رفتم توی بوکینگ، این هتل رو دیدم. فقط نوشته breakfast included و حرفی از ناهار نزده. از کجا میشه فهمید ناهارم هست روی اتاق یا نه!؟
بعد، میشه بگید که به کدوم ایستگاه مترو نزدیکه؟ چون توی نقشه، هیچ ایستگاهی رو من پیدا نکردم.

سپاس

درست میگید . منم تا نرفته بودم نمی دونستم که ناهار داره . ولی وقتی رفتم اونجا تازه دیدم چه غذاهای به نسبت خوبی در انتظارم بوده . به ایستگاه دیره نزدیکه یعنی اینطوری بگم که ما تا ایستگاه City Center فقط به اندازه یک ایستگاه فاصله داشتیم .
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh ، saeid-ss
سلام دوستان کسی هست که هفته سوم june توابوظبی مصاحبه داشته باشه اگرهست برنامه ریزی کنیم این خانم ملیکاروپیداش کنیموباش هماهنگ کنیم
ماپزشکیمونوباایمیل نوبت گرفتیم نیومدیکال سنتر

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

برای پیدا کردن همسفر در زمان مصاحبه تاریخ حدودی مصاحبه را در تاپیک اعلام کنید یا آخرین نسخه جدول مشخصات برندگان 2013 (جدول افشین= afs) را از اینجا دانلود کنید. برای هماهنگی بیشتر با دوستان از سرویس پیام خصوصی استفاده کنید. سعید
تشکر کنندگان: houmanmir ، sce ، farshadsh ، saeid-ss
دوستای گلم یه سوال برای مکان هتل در دبی دارم ، مزیت Deira به جاهای دیگه ی دبی مثل Bur Dubai چیه؟
چون من میبینم اکثر دوستایی که میخوان هتل بگیرن Deira رو انتخاب میکنن ، در صورتی که وقتی تو Booking نگاه میکنم میبینم هتل هایی که تو Bur Dubai هستند قیمتاش مناسبتره!
اگه میشه دوستایی که درباره ی دبی اطلاعات دارن نظراشونو بگن
مرسی Smile
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh
دیره به مراکز خرید خوب نزدیکتر است .ایستگاه های مترو بیشتر .به فرودگاه نزدیکه.هتل های بهتر ومتنوع تری داره.شب ها در خیابان دیره زیباتره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: sce ، houmanmir ، farshadsh ، bayat_r ، kasrafo ، amairmonre ، efah ، saeid-ss
(2013-04-30 ساعت 15:00)houmanmir نوشته:  دوستای گلم یه سوال برای مکان هتل در دبی دارم ، مزیت Deira به جاهای دیگه ی دبی مثل Bur Dubai چیه؟
چون من میبینم اکثر دوستایی که میخوان هتل بگیرن Deira رو انتخاب میکنن ، در صورتی که وقتی تو Booking نگاه میکنم میبینم هتل هایی که تو Bur Dubai هستند قیمتاش مناسبتره!
اگه میشه دوستایی که درباره ی دبی اطلاعات دارن نظراشونو بگن
مرسی Smile

دیره فقط یه مزیت داره و اونم نزدیکی به بیمارستانه.زیاد درگیر این موضوع که هتل کجا باشه نباشید.با مترو به همه جای دوبی میتونین سفر کنین.ظاهرا دیره پاتوق ایرانی ها هم هست و از نظر دسترسی هم خوبه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: houmanmir ، farshadsh ، ابی هانی ، amairmonre ، efah ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان