کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-05-08 ساعت 12:38)azar1348 نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 22:04)sumya نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 17:55)پدی نوشته:  هفته چهارم در خدمتیم

من هم

بچه ها شما که آخرای june هستین آژانسی که تور اون موقع را باز کرده باشه سراغ دارین ؟ من از هر جا میپرسم میگن الان قیمت اون موقع معلوم نیس .
اگه بخواین تور بگیرین بلیط چارتری هست و معمولا 2-3 هفته قبل باز میشه
در غیر اینصورت بلیط سیستمی رو از الان هم میتونین اقدام کنید که هر چی به تاریخ پرواز نزدیکتر بشه ممکن کمی گرونتر بشه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، houmanmir ، morvarid1364 ، saeid-ss
سلام دوستای گلم
من هم هفته دوم هستم
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
تشکر کنندگان:
سلام ، کسی هفته ی سوم جون مصاحبه نداره؟؟ Smile
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: morvarid1364
(2013-04-05 ساعت 02:00)bayat_r نوشته:  
(2013-04-05 ساعت 01:20)الهه سابق نوشته:  بیات عزیز چقدر ازتون گرفتن؟ یعنی اینا همون 5شنبه ویزای شما رو صادر کردن بعد 1 شنبه این خانوم احتمالا رفته ابوظبی و از اونجا دستی تحویل گرفته.

ببینید اینا پنجشنبه ویزا رو صادر کردند چون عصری تو سایتشون زدند ISSUED و یکشنبه صبح به پست ابوظبی تحویل دادند که قانوناً پست ابوظبی باید به پست مرکزی دبی و از اونجا به پست مورد نظر CSCباید تحویل داده میشد که این کار تا سه شنبه شب طول میکشیده و من دیدم که بهتر از علاف شدنه و با هماهنگی با خانم ملیکا و پرداخت350 درهم توسط ایشون ظهر یکشنبه بدون اینکه مسافر داشته باشند به ابوظبی رفتند و از پست مرکزی ابوظبی بوسیله آشنایی که دارند (البته من کپی پاسپورتها رو امضا کردم و برگه CSC) پاسها رو تحویل گرفتند و عصر یکشنبه ساعت 17:49 بنده پاس ها رو با ویزا و مدارک مدیکال تحویل گرفتم.
خب اگر کسی بخواد سه شب پول هتل بده شبی 300 درهم یقیناً این راه مقرون به صرفه است

سلام
ما سه نفر هستیم و برنده اصلی همسرم هست که خدمت سربازی را در ارتش گذرانده و احتمال زیاد به این دلیل کلیرنس میخوریم Sad روز چهارشنبه مصاحبه داریم. اگر 1% به ما ویزای یک ضرب بدن فکر میکنین پنج شنبه دستمون برسه؟؟ میخوام بلیط بگیرم نمیدونم چی کار کنم؟؟؟
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-04-06 ساعت 21:11)sce نوشته:  
(2013-04-06 ساعت 20:25)sam110 نوشته:  این موضوع پست جدید نداشت، باید پرچم رو ببریم بالا !! Smile

دوستان سفر کرده و با تجربه، من چند تا سوال دارم، لدفاً پاسخ بدید:

1- ترجمه و اصل کارت ملی برای سفارت ابوظبی نیاز هست ؟؟

2- در سفرنامه ها مشاهده شده که 3راه برای رسیدن به مقصد و مقصود هست، که یکیش اجاره کردن ماشینه/ میخواستم بدونم چرا هیچکسی ماشین نگرفته اونجا؟؟ مگه ارزون تر در نمیاد؟ حتی اگر 2روز هم کرایه کنی، یک روز بری شناسایی (مثل شب کنکور Big Grin) یک روز هم بری مصاحبه، باز به نظر به صرفه تر در میاد!

3- این سوال مرتبط هست با سوال 2. بنزین لیتری چنده امارات؟ ماشین بگیری، کارت سوخت میدن بهت؟Big Grin

4- دعا کنید برای ماها که مصاحبه نرفتیم هنوز! این سوال نبود، مسئلت بود Cool
موفق باشید...
سلام دوست عزیز.
1-ابوظبی پی دی اف نداره که فهرست مدارکو بشه از توش درآورد.دوستان از مدارک آنکارا استفاده می کنن که توی اون اصل کارت ملی و ترجمش لازمه.پس ترجیحا ترجمه بکنی و با خودت ببری ضرر نداره.من خودم تمدیدش هم کردم.ولی میگن لازم نیست.
2-ماشین هم میشه اجاره کرد.به نظر من به دردسرش نمی ارزه.گواهی نامه بین المللی،پلیس کشور غریبه،مسیر ناآشنا و اتفاقات پیش بینی نشده دیگه واسه حرکت تو اون موقع(صبح زود)تا رسیدن به ابوظبی ریسک دیر رسیدن به سفارت رو داره که من یکی این ریسکو نمیکنم و با تاکسی میرم.
3-فکر میکنم بنزین لیتری 47 سنت باشه.دقیقا نمیدونم.در مورد کارت سوختم اطلاعی ندارم.
بازم دوستان اگه نظری دارن تکمیل کنن.

دوست گرامی sam
نظر من هم دقیقا" مثل شماست ما سه نفر هستیم و میخواهیم ماشین کرایه کنیم (این کار بسیار با صزفه تر هست )و تاحالا هم خیلی دنبال این موضوع بودم.البته ما بار ها تجربه سفر زمینی به ترکیه رو داشتیم . ما میخواهیم شب قبل از مصاحبه هتلمون رو تو ابوظبی بگیریم. این اولین پستی هست که دیدم قیمت بنزین توش گذاشته شده. نمیدونم منظورتون از 47 سنت یعنی 0.47 درهم؟ (من هنوز قیافه درهم رو هم ندیدم )
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
(2013-05-08 ساعت 15:37)houmanmir نوشته:  سلام ، کسی هفته ی سوم جون مصاحبه نداره؟؟ Smile

دوست عزیز ما هستیم

(2013-05-08 ساعت 15:16)usa lover نوشته:  

من هم

بچه ها شما که آخرای june هستین آژانسی که تور اون موقع را باز کرده باشه سراغ دارین ؟ من از هر جا میپرسم میگن الان قیمت اون موقع معلوم نیس .
در غیر اینصورت بلیط سیستمی رو از الان هم میتونین اقذام کنید که هر چی به تاریخ پرواز نزدیکتر بشه ممکن کمی گرونتر بشه

سلام دوست عزیز
ما یه تور گرفتیم هتل گرند سنترال که 4شب و 5 روزه که 4ستاره هست با صبحانه و نهار و ترانزیت کلا با بلیط و ویزا 1200

(2013-05-08 ساعت 07:38)efah نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 18:14)adrina97 نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 01:11)usa lover نوشته:  دوستان میشه یک وقتی بزارن
وهتلی رو که رزرو می کنن اینجا بنویسن و بگن که با چه فیمتی گرفتن و برای چند روز ؟
چون فیمت بلیط و ویزا که مشخصه فقط هتله که تفاوت می کنه
این کار پیدا کردن هتل رو برای کسانیکه بعد از شما میان خیلی راحت تره می کنه و میتونن بهترین اتنخاب رو با بهترین قیمت داشته باشن

من هتل آواری گرفتم برای هر نفر شبی 145 درهم

پایین ترین نرخی که booking.com برای Avari Dubai Hotel چهار ستاره میدهد شبی 400 درهم اتاق دونفره بدون صبحانه و امتیاز آن 5/7 بر پایه 608 گزارش review است که در دسته بندی Good قرارمیگیرد . نرخی که سایت هتل http://www.avari.com/property/avari-dubai میده ، مینیمم 495 درهم است ، میشه لطف کنید و بگید این نرخ رو از کجا گرفتید ؟

سلام دوست عزیز
ما یه تور گرفتیم هتل گرند سنترال که 4شب و 5 روزه که 4ستاره هست با صبحانه و نهار و ترانزیت کلا با بلیط و ویزا 1200
شما حدودا کی میخواین برین؟
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: houmanmir ، saeid-ss
(2013-05-08 ساعت 08:53)ultra نوشته:  ما رفتیم و برگشتیم و به جمع منتظران پیوستیم ، به زودی من هم سفرنامه خودم رو می نویسم.

شادباش میگم و امیدوارم بزودی کلیر بشوید ، در روز مصاحبه شما کسی یکضرب گرفت ؟ خصوصاً کیس لاتاری ؟
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
(2013-05-08 ساعت 16:35)feri efa نوشته:  
(2013-04-06 ساعت 21:11)sce نوشته:  
(2013-04-06 ساعت 20:25)sam110 نوشته:  این موضوع پست جدید نداشت، باید پرچم رو ببریم بالا !! Smile

دوستان سفر کرده و با تجربه، من چند تا سوال دارم، لدفاً پاسخ بدید:

1- ترجمه و اصل کارت ملی برای سفارت ابوظبی نیاز هست ؟؟

2- در سفرنامه ها مشاهده شده که 3راه برای رسیدن به مقصد و مقصود هست، که یکیش اجاره کردن ماشینه/ میخواستم بدونم چرا هیچکسی ماشین نگرفته اونجا؟؟ مگه ارزون تر در نمیاد؟ حتی اگر 2روز هم کرایه کنی، یک روز بری شناسایی (مثل شب کنکور Big Grin) یک روز هم بری مصاحبه، باز به نظر به صرفه تر در میاد!

3- این سوال مرتبط هست با سوال 2. بنزین لیتری چنده امارات؟ ماشین بگیری، کارت سوخت میدن بهت؟Big Grin

4- دعا کنید برای ماها که مصاحبه نرفتیم هنوز! این سوال نبود، مسئلت بود Cool
موفق باشید...
سلام دوست عزیز.
1-ابوظبی پی دی اف نداره که فهرست مدارکو بشه از توش درآورد.دوستان از مدارک آنکارا استفاده می کنن که توی اون اصل کارت ملی و ترجمش لازمه.پس ترجیحا ترجمه بکنی و با خودت ببری ضرر نداره.من خودم تمدیدش هم کردم.ولی میگن لازم نیست.
2-ماشین هم میشه اجاره کرد.به نظر من به دردسرش نمی ارزه.گواهی نامه بین المللی،پلیس کشور غریبه،مسیر ناآشنا و اتفاقات پیش بینی نشده دیگه واسه حرکت تو اون موقع(صبح زود)تا رسیدن به ابوظبی ریسک دیر رسیدن به سفارت رو داره که من یکی این ریسکو نمیکنم و با تاکسی میرم.
3-فکر میکنم بنزین لیتری 47 سنت باشه.دقیقا نمیدونم.در مورد کارت سوختم اطلاعی ندارم.
بازم دوستان اگه نظری دارن تکمیل کنن.

دوست گرامی sam
نظر من هم دقیقا" مثل شماست ما سه نفر هستیم و میخواهیم ماشین کرایه کنیم (این کار بسیار با صزفه تر هست )و تاحالا هم خیلی دنبال این موضوع بودم.البته ما بار ها تجربه سفر زمینی به ترکیه رو داشتیم . ما میخواهیم شب قبل از مصاحبه هتلمون رو تو ابوظبی بگیریم. این اولین پستی هست که دیدم قیمت بنزین توش گذاشته شده. نمیدونم منظورتون از 47 سنت یعنی 0.47 درهم؟ (من هنوز قیافه درهم رو هم ندیدم )

بنزین حدود 1.7 هستش
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: efah ، saeid-ss
(2013-05-08 ساعت 18:56)morvarid1364 نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 15:37)houmanmir نوشته:  سلام ، کسی هفته ی سوم جون مصاحبه نداره؟؟ Smile

دوست عزیز ما هستیم

من هم

در غیر اینصورت بلیط سیستمی رو از الان هم میتونین اقذام کنید که هر چی به تاریخ پرواز نزدیکتر بشه ممکن کمی گرونتر بشه

سلام دوست عزیز

وهتلی رو که رزرو می کنن اینجا بنویسن و بگن که با چه فیمتی گرفتن و برای چند روز ؟
این کار پیدا کردن هتل رو برای کسانیکه بعد از شما میان خیلی راحت تره می کنه و میتونن بهترین اتنخاب رو با بهترین قیمت داشته باشن

پایین ترین نرخی که booking.com برای Avari Dubai Hotel چهار ستاره میدهد شبی 400 درهم اتاق دونفره بدون صبحانه و امتیاز آن 5/7 بر پایه 608 گزارش review است که در دسته بندی Good قرارمیگیرد . نرخی که سایت هتل http://www.avari.com/property/avari-dubai میده ، مینیمم 495 درهم است ، میشه لطف کنید و بگید این نرخ رو از کجا گرفتید ؟

سلام دوست عزیز

سلام دوست عزيز منم همون موقع ها مصاحبه دارم ولي هتل گرند سنترال رو بدون ويزا و پرواز واسه ٢نفر ١١٠٠ قيمت دادن، ميشه بدونم از كدوم آژانس تور گرفتين؟ اگر اينجا نميتونيد بگيد بهم پيام خصوصي بدين خيليييي ممنون ميشم
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، saeid-ss
(2013-05-08 ساعت 21:37)simi نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 18:56)morvarid1364 نوشته:  

دوست عزیز ما هستیم

(2013-05-07 ساعت 22:04)sumya نوشته:  من هم

سلام دوست عزیز
ما یه تور گرفتیم هتل گرند سنترال که 4شب و 5 روزه که 4ستاره هست با صبحانه و نهار و ترانسفر کلا با بلیط و ویزا 1200

سلام دوست عزیز
ما یه تور گرفتیم هتل گرند سنترال که 4شب و 5 روزه که 4ستاره هست با صبحانه و نهار و ترانسفر کلا با بلیط و ویزا 1200

سلام دوست عزيز منم همون موقع ها مصاحبه دارم ولي هتل گرند سنترال رو بدون ويزا و پرواز واسه ٢نفر ١١٠٠ قيمت دادن، ميشه بدونم از كدوم آژانس تور گرفتين؟ اگر اينجا نميتونيد بگيد بهم پيام خصوصي بدين خيليييي ممنون ميشم

دوست من یکی از آشناهای من که تو آژانس هست این تور رو برامون گرفتم که هر نفر 1200 شده هتل و ویزا و بلیط و ترانسفر اگر خواستید پیغام خصوصی بدید که ایشون رو بهتون معرفی کنم
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، farshadsh ، sce ، saeid-ss
سلام
ما سه نفر هستیم و برنده اصلی همسرم هست که خدمت سربازی را در ارتش گذرانده و احتمال زیاد به این دلیل کلیرنس میخوریم Sad روز چهارشنبه مصاحبه داریم. اگر 1% به ما ویزای یک ضرب بدن فکر میکنین پنج شنبه دستمون برسه؟؟ میخوام بلیط بگیرم نمیدونم چی کار کنم؟؟؟
[/quote]
3-4 روز طول ميكشه ويزا آماده بشه
**2013AS61-مصاحبه 16 آپريل-كليرانس 13 آگوست-تعداد كيس2نفر
تو خود آفتاب خود باش، طلسم كار بشكن
تشکر کنندگان: پدی ، sce ، saeid-ss
(2013-05-08 ساعت 22:50)hosseinshokri نوشته:  سلام
3-4 روز طول ميكشه ويزا آماده بشه
[/quote]
به نظر من سربازی در ارتش باعث کلیرنس خوردن شما نمیشه(البته ممکن هم هست بخورین)لیکن اگه احتمال ویزای 1ضرب میدین رویه 2شنبه یا 3شنبه هفته ی بعد هم برنامه ریزی کنید.ا
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce ، saeid-ss
Smileسلام
بچه ها اوایل هفتهء دوم جون کسی هست که با هم همراه بشیم؟
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
تشکر کنندگان: sce
(2013-05-05 ساعت 00:58)persheng نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 10:31)shirin.st نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزیز
من زیاد اهل نوشتن داخل مهاجرسرا نیستم چون تایپ کردنو خوب بلد نیستم و خیلی واسم مشکله ولی این یکبارو فقط به خاطر حرفهای اشتباه و نا بجای بعضی از دوستان مینویسم
من یک بچه ی شش ماه دارم و دوشنه ی هفته ی گذشته وقت سفارت داشتم و بچه ی من به خاطر واکسنی که بیمارستان دبی بهش زد تبه خیلی شدیدی کرده بود من یک ظرب ویزامو گرفتم ولی سفارت بهم گفت که باید تا پنج شنبه صبر کنید تا ویزاتون با پست بیاد
من که به خاطر وضعیت بچم خیلی ناراحت بودم فکر کردم این موضوع رو با خانم ملیکا در میان بزارم
خلاصه به ایشون زنگ زدم بهم گفت که سعیمو میکنم
با اسرار من ایشون به من گفتن که اگر دوست داری می تونی خودت فردا همراه من بیای
بالاخره صبح شدو ما راه افتادیم ساعت 3 داخل ابوطبی سه تا پاسبورت ما و دو تا از دوستان دیگری که نزدیک بیمارستان ایرانی ها بودن رو تحویل گرفتند
اگر اسمه دوستان رو نمی برم به خاطر اینه که شاید خودشون نخوان اسمشونو برم ولی اگه اون ها هم این پیغام منو می خونن حتما جواب اونهایی رو که میگن این خانم دروغ میگه رو بدن چون من همه چیزو مدیون این خانم هستم و واقعا کمال تشکر رو از این خانم دارم
خلاصه دوستان عزیز چشماتونو باز کنید و خودتون تصمیمی رو بگیرید که درسته
چون قبلش لیدره هتل خودمون به ما گفته بود که این خانم ماشیناش هیچ کدوم بیمه نداره و بدونه بیمه میره ابوظبی کلاه خودتونو بکنید قاظی خودتون توی ایران حتی یک لحظه جرات می کنید با ماشینه بدونه بیمه وارد خیابون بشید ؟
حالا چه برسه به امارات که قدم به قدمش پلیسه و همه چیز با دوربین کنترل میشه .
لیدرا فقط به خاطر اینکه قیمت خدمات این خانم مناسبه و کاملا به کارشون واردن این کارای نا جوانمردانرو میکنن
البته دوستان خودتون می تونید تصمیم بگیرید
رستی من هتل رویال گاردن بودم
راستی اینو یادم رفت بگم حتی چهار نفر از دوستان دیگر اونجا بودن که فرداش می خواستن برن ابوظبی که نتیجه ی اونارم میبینید
من که راضی بودم
با ارزوی موفقیت برای همه ی شما که مثل من خاطره ی خوشی داشته باشید

من با شما موافقم،خدماتي كه خانم مليكا ميدن واقعا عاليست،و قابل اطمينان،همينجا از ايشان و برادرشون كه ما رو بردن كمال تشكر را دارم،

من هم با دوستان موافقم، خانم ملیکا در نهایت مسئولیت و منصفانه کارشون رو انجام میدن، من فقط برای رفتن به ابوظبی با ایشون بودم اما در طول سفر کمک ها و راهنمایی های ایشون سفر خاطرانگیز و خوبی رو برام به یادگار گذاشت و همینجا از ایشون و پسر گلشون و همچنین آقا سعید سپاسگزارم
تشکر کنندگان: houmanmir ، farshadsh ، hassan1358arab ، sce ، saeid-ss
دوستان اسانترین راه برای خرید سیم کارت امارات چیه و اعتبارش چقدر باشه در اول و شارژش چقدر است؟

دوستان برای هفته دوم می کسی هست برای ترانسفر هماهنگ کنیم؟
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان