کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-05-06 ساعت 21:12)efah نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 20:34)rezagh نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 20:09)efah نوشته:  دوستان ، صاحب نظران ، ابوظبی/دبی رفتگان/نرفتگان

با در نظر گرفتن همه مزایا و معایب اقامت در ابوظبی و یا رفتن به هتل در دبی و رفت و برگشت به ابوظبی در روز مصاحبه ، راه دیگری هم هست :
رفتن به دبی برای استفاده از پروازها و اقامت در هتلی با قیمت مناسب و مدیکال nmc و رفتن به ابوظبی روز پیش از مصاحبه ، اقامت یک شبه در هتلی نزدیک به سفارت

به نظر من خیلی داری قضیه رو پیچیده می کنید... به شما پیشنهاد می کنم مانند دوستانی که امسال و سالهای قبل عمل کردن عمل کنید تا بتونید از تجربیاتشون کمال استفاده رو ببرید
همه جمله شما مثل کار اکثر بچه ها هست بجز قسمت شب قبل مصاحبه که فکر نمی کنم اینقدر حساسیت لازم باشه و می تونید همون صبح مصاحبه با این افرادی که همه دوستان قبلا باهاشون رفتن ابوظبی به مصاحبه برید و انشالا بدون دردسر و با موفقیت برگردید...(البته این نظر من هست وهر کسی خودش بهتر می دونه که چه کاری براش درست تر است)

از پاسخ و پیشنهادتون سپاسگزارم .
اگر کسی این کارو بکنه :
- شب پیش از مصاحبه رو با استرس کمتری میتونه بخوابه ( نگرانی رفتن از دبی به ابوظبی صبح فردا رو نداره )
- زمان استراحت بیشتری داره ( صبح میتونه بیشتر بخوابه )
- از صبحانه هتل استفاده کنه
*** موارد بالا برای خانواده ها خصوصاً اونایی که بچه کوچیک دارند بیشتر قابل لمسه ***
- با هزینه پایین تر و سر فرصت بدون نیاز به خانم یا آقای ایکس با اتوبوس از دبی به ابوظبی رفت وبرگشت
- صبح یک نفر برای نوبت گرفتن زودتر بره تا بقیه زمان بیشتری برای آماده شدن و رفتن داشته باشند

دوستان چی میگید ؟

برادر من که دارم چند روزه میگم، آره اینم خوبه که اتفاقا یکی از گزینه های منه
ولی بهترینش به نظر من گشتن تو دبی روز اولیه که میرسین و روز آخریه که میاید ایران، در ضمن این برای حالتیه که یکضرب نگیرید اگر ان شاءالله یکضرب بگیرید که چند روز وقت دارید واسه دوبی گردیSmile
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: naarestan ، amairmonre ، efah ، farshadsh ، sce ، saeid-ss
دوستان میشه یک وقتی بزارن
وهتلی رو که رزرو می کنن اینجا بنویسن و بگن که با چه فیمتی گرفتن و برای چند روز ؟
چون فیمت بلیط و ویزا که مشخصه فقط هتله که تفاوت می کنه
این کار پیدا کردن هتل رو برای کسانیکه بعد از شما میان خیلی راحتتر می کنه و میتونن بهترین اتنخاب رو با بهترین قیمت داشته باشن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shimoda ، a.jahangiri ، efah ، far-dv2013 ، mehdi110 ، rezagh ، farshadsh ، sce ، saeid-ss
سلام
ببخشید دیر خبر دادم
من هتل dubai palm رو برای 4 شب و 5 روز با صبحانه و نهار ترنسفر ویزا و پرواز ماهان قابله تغییر برای دو نفر گرفتم 2540000 تومن. هتلش 3 ستاره ی خیلی خوبه
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
تشکر کنندگان: shimoda ، efah ، far-dv2013 ، mehdi110 ، usa lover ، naarestan ، پدی ، farshadsh ، amairmonre ، sce ، saeid-ss
(2013-05-07 ساعت 01:11)usa lover نوشته:  دوستان میشه یک وقتی بزارن
وهتلی رو که رزرو می کنن اینجا بنویسن و بگن که با چه فیمتی گرفتن و برای چند روز ؟
این کار پیدا کردن هتل رو برای کسانیکه بعد از شما میان خیلی راحت تره می کنه و میتونن بهترین اتنخاب رو با بهترین قیمت داشته باشن

بدرستی که چنین است .
آنچنانکه دوستان دیگر نیز گفتند انتخابها شخصی و بسته به شرایط است ، پس بدون آنکه توصیه کنم انتخاب خودمان و دلایلش رو در ادامه مینویسم :
باز هم همانگونه که دوستان دیگر پیشنهاد داده اند ، از سایت booking.com برای جستجو استفاده کردم و با فرمول شخصی چندشب اقامت در دبی و یک شب پیش از مصاحبه در ابوظبی شروع کردم . برای دبی ابتدا بدون انتخاب ناحیه خاصی از دبی (دیره ، بر دبی و ... ) وتنها با تعیین محدوده زمانی و تعداد نفرات و مرتب کردن نتایج برپایه قیمت از پایین به بالا ، اولین هتل با شبی 150 درهم توجهم رو جلب کرد Premier Inn Dubai Investments Park و در موردش بررسی کردم :
هتل سه ستاره از مجموعه هتلهای زنجیره ای انگلیسی Premier Inn ( که در امارات چندین هتل دارد و سال 2011 بعنوان بهترین هتلهای زنجیره ای در انگلستان جوایزی رو از British Travel Awards گرفته ) در منطقه Investments Park دبی ، در مسیر ابوظبی و نزدیک به جبل علی و ساحل جمیرا ، امتیاز 9/7 از 10 بر پایه 789 گزارش ( review ) را گرفته و به همین سبب در گروه Good قرار دارد . با اینکه ایستگاه مترو و یا جاذبه های توریستی در محدوده دسترسی پیاده قرار ندارند ولی دارای free shuttle service به ساحل جمیرا ، ایستگاه مترو ابن بطوطه و دو مرکز خرید دیگر است که اگر کسی خواست میتوانم جدول زمانبندی آنرا برایش ایمیل کنم .
سیاستهای قیمت گذاری Premier Inn انتخابهایی را در جلو شما میگذارد تا بسته به نیازهای خود یکی را برگزینید .
نرخ عادی اتاق دونفره در آن بازه زمانی ، شبی 275 درهم است ( که از 17 می تخفیف خورده ) و 150 درهم برای انتخاب Non-refundable میباشد و در این حالت شما تاریخ رو نمیتوانید تغییر دهید ، جالب اینجاست که شما میتوانید با همین نرخ یک اتاق خانوادگی Family Room 2 Adults + 2 Children بگیرید که 24 متر مربع و دارای 1 Single, 1 Sofa bed, 1 Large double است ، نکته منفی آنست که این نرخ بدون صبحانه میباشد و برای صبحانه و در صورتیکه دو فرزند زیر 16 سال داشته باشید میتوانید یک صبحانه کامل برای یکی از والدین و دو فرزند به بهای 55 درهم و یا صبحاته برای یک نفر 35 درهم بخرید .

(2013-05-07 ساعت 02:36)a.jahangiri نوشته:  سلام
ببخشید دیر خبر دادم
من هتل dubai palm رو برای 4 شب و 5 روز با صبحانه و نهار ترنسفر ویزا و پرواز ماهان قابله تغییر برای دو نفر گرفتم 2540000 تومن. هتلش 3 ستاره ی خیلی خوبه

نرخی که booking.com برای dubai palm میدهد شبی 720 درهم اتاق دونفره با صبحانه و امتیاز آن 8/4 بر پایه 44 گزارش review است .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، rezagh ، mehdi110 ، usa lover ، amairmonre ، sce ، saeid-ss
(2013-05-06 ساعت 13:14)bayat_r نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 12:02)yousef_eidi نوشته:  از دوستانی که با پرواز سیستمی رفتن مراحل تغییر وقت بلیطو توضیح بدن ممنون میشم .چند روز قبل تاریخ برگشت باید به دفتر ماهان بگیم و اینکه جریمه چقدر میگیرن و ایا باید تومن بدیم به دفتر ماهان مرسی

من تغییر دادم و صبح که گفتم گفت بیا و تغییر بده و نفری 40 درهم جریمه دادیم.دفتر ماهان هم روبروی هتل کنکورد هست ...

خوش به حالتون آقای بیات از من 150 درهم جریمه گرفت
تشکر کنندگان: bayat_r ، mehdi110 ، farshadsh ، saeid-ss
در ادامه ، نرخ عادی Premier Inn Dubai Investments Park برای تاریخ های قبل از 17 می 375 درهم است و جوایزی که برنده شده :
2013 Traveller’s Choice Award – TripAdvisor.com
2011 Hotel Chain of the Year – British Travel Awards
2011 Best Business Hotel Chain – British Travel Awards
2011 Best Leisure Hotel Chain – British Travel Awards

بنابر این برای ما که برنامه خرید و تفریح آنچنانی نداریم و همان ساحل جمیرا و مراکز خریدی که با سرویس مجانی هتل میبرند کفایت میکنه و ازطرفی بدلیل اینکه میخواهیم برای اطمینان 5 شب رزرو کنیم و امکان داره بتونیم نفر چهارمی رو هم به جمع خانواده سه نفره اضافه کنیم ، برای استفاده از کل ظرفیت اتاق و سرشکن کردن هزینه اقامت به چهار نفر ، 750 درهم برای 5 شب بهترین انتخاب است .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: usa lover ، mehdi110 ، rezagh ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-05-03 ساعت 10:31)shirin.st نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزیز
من زیاد اهل نوشتن داخل مهاجرسرا نیستم چون تایپ کردنو خوب بلد نیستم و خیلی واسم مشکله ولی این یکبارو فقط به خاطر حرفهای اشتباه و نا بجای بعضی از دوستان مینویسم
من یک بچه ی شش ماه دارم و دوشنه ی هفته ی گذشته وقت سفارت داشتم و بچه ی من به خاطر واکسنی که بیمارستان دبی بهش زد تبه خیلی شدیدی کرده بود من یک ظرب ویزامو گرفتم ولی سفارت بهم گفت که باید تا پنج شنبه صبر کنید تا ویزاتون با پست بیاد
من که به خاطر وضعیت بچم خیلی ناراحت بودم فکر کردم این موضوع رو با خانم ملیکا در میان بزارم
خلاصه به ایشون زنگ زدم بهم گفت که سعیمو میکنم
با اسرار من ایشون به من گفتن که اگر دوست داری می تونی خودت فردا همراه من بیای
بالاخره صبح شدو ما راه افتادیم ساعت 3 داخل ابوطبی سه تا پاسبورت ما و دو تا از دوستان دیگری که نزدیک بیمارستان ایرانی ها بودن رو تحویل گرفتند
اگر اسمه دوستان رو نمی برم به خاطر اینه که شاید خودشون نخوان اسمشونو برم ولی اگه اون ها هم این پیغام منو می خونن حتما جواب اونهایی رو که میگن این خانم دروغ میگه رو بدن چون من همه چیزو مدیون این خانم هستم و واقعا کمال تشکر رو از این خانم دارم
خلاصه دوستان عزیز چشماتونو باز کنید و خودتون تصمیمی رو بگیرید که درسته
چون قبلش لیدره هتل خودمون به ما گفته بود که این خانم ماشیناش هیچ کدوم بیمه نداره و بدونه بیمه میره ابوظبی کلاه خودتونو بکنید قاظی خودتون توی ایران حتی یک لحظه جرات می کنید با ماشینه بدونه بیمه وارد خیابون بشید ؟
حالا چه برسه به امارات که قدم به قدمش پلیسه و همه چیز با دوربین کنترل میشه .
لیدرا فقط به خاطر اینکه قیمت خدمات این خانم مناسبه و کاملا به کارشون واردن این کارای نا جوانمردانرو میکنن
البته دوستان خودتون می تونید تصمیم بگیرید
رستی من هتل رویال گاردن بودم
راستی اینو یادم رفت بگم حتی چهار نفر از دوستان دیگر اونجا بودن که فرداش می خواستن برن ابوظبی که نتیجه ی اونارم میبینید
من که راضی بودم
با ارزوی موفقیت برای همه ی شما که مثل من خاطره ی خوشی داشته باشید
سلام
میشه کمی راجع به 1- قیمت 2 -نزدیکی به مترو و... 3- تمیزی 4-غذای هتل رویال گاردن بگین؟
ممنون میشم
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce
(2013-03-08 ساعت 01:37)unique نوشته:  سلام به همگی
آیا کسی در مورد ثبت نام cscدر ابوظبی اطلاعاتی داره چون من هتلم رو ابوظبی گرفتم و نمی دونم آدرس دفتر پست رو چی انتخاب کنم.
از چه زمانی قبل از مصاحبه باید ثبت نام کنیم؟

لطفا نگین چرا هتلت را دوبی انتخاب نکردی یا برو پستهای قبلی را بخون.Big Grin

درود
اتفاقا" من میخواستم بپرسم که چرا ابوظبی انتخاب کردید؟ من هم میخوام ابوظبی برم به دنبال مزیت هاش نسبت به دوبی میگردم.آیا هتل مناسبی پیدا کردید؟ اگر امکانش هست در این مورد من را راهنمایی کنید
سپاس
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce ، saeid-ss
این کار پیدا کردن هتل رو برای کسانیکه بعد از شما میان خیلی راحت تره می کنه و میتونن بهترین اتنخاب رو با بهترین قیمت داشته باشن

من هتل آواری گرفتم برای هر نفر شبی 145 درهم
تشکر کنندگان: farshadsh ، efah ، bayat_r ، a.jahangiri ، amairmonre ، sce ، feri efa ، usa lover ، saeid-ss
(2013-05-04 ساعت 17:55)پدی نوشته:  هفته چهارم در خدمتیم

من هم
قایقی خواهم ساخت کیس نامبر: 2013AS00070xx سفارت: ابوظبی MAY ویزا: یکضرب مقصد:هرچه پیش آید خوش آید سفرنامه: http://goo.gl/jV9e2
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-05-07 ساعت 18:14)adrina97 نوشته:  

من هتل آواری گرفتم برای هر نفر شبی 145 درهم

پایین ترین نرخی که booking.com برای Avari Dubai Hotel چهار ستاره میدهد شبی 400 درهم اتاق دونفره بدون صبحانه و امتیاز آن 5/7 بر پایه 608 گزارش review است که در دسته بندی Good قرارمیگیرد . نرخی که سایت هتل http://www.avari.com/property/avari-dubai میده ، مینیمم 495 درهم است ، میشه لطف کنید و بگید این نرخ رو از کجا گرفتید ؟
تشکر کنندگان: amairmonre ، usa lover ، sce ، farshadsh ، morvarid1364 ، saeid-ss
ما رفتیم و برگشتیم و به جمع منتظران پیوستیم ، به زودی من هم سفرنامه خودم رو می نویسم.
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: bayat_r ، amairmonre ، usa lover ، naarestan ، Hoormazd ، sce ، farshadsh ، efah ، shaso ، saeid-ss
با فرض آماده شدن یکضرب ویزا ،پاسپورت رو کی تحویل میدن؟همون روز؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-05-07 ساعت 22:04)sumya نوشته:  

من هم

بچه ها شما که آخرای june هستین آژانسی که تور اون موقع را باز کرده باشه سراغ دارین ؟ من از هر جا میپرسم میگن الان قیمت اون موقع معلوم نیس .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: usa lover ، morvarid1364 ، saeid-ss
(2013-05-08 ساعت 12:38)azar1348 نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 22:04)sumya نوشته:  

من هم

بچه ها شما که آخرای june هستین آژانسی که تور اون موقع را باز کرده باشه سراغ دارین ؟ من از هر جا میپرسم میگن الان قیمت اون موقع معلوم نیس .

ئه! Smile شما هم هفته‌ی دوم جون در ابوظبی مصاحبه دارید؟ من هم همین‌طور. اگر ممکن است اطلاعات دقیقتر را در پیام خصوصی رد و بدل کنیم که اگر روز مصاحبه‌مان یکی است، هماهنگ باشیم.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان