کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-05-06 ساعت 15:06)bayat_r نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 14:32)simi نوشته:  ميشه منو راهنمايي كنيد؟ من هفته آخر ژوئن وقت مصاحبه دارم، چندروز قبل مصاحبه واسه مديكال امارات باشم؟ كدوم بيمارستان برم كه ارزون باشه و كدوم هتل رو بگيرم كه به ايستگاه مترو نزديك باشه؟ واسه ابوظبي رفتن ميتونم از مترو استفاده كنم؟

دوست خوبم
تا حالا صفحه اول همین تاپیک رو خوندید؟ خیلی کمکتون میکنه.جواب خیلی از سئوالاتون تو همون یک صفحه اول هست

سفرنامه من هم بد نیست بخونید
واقعا ممنونم خيليييي خوب بود دارم مطالعه ميكنم تمام سفرنامه ها روBig Grin
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، amairmonre ، farshadsh ، rezagh ، bayat_r ، saeid-ss
(2013-05-06 ساعت 11:21)eghtesad نوشته:  سلام دوستان، ما هم آخرهاي هفته چهارم مي وقت سفارت داريم(٢نفر) دوستاني كه اون موقع هستند پيغام بدن. راستي كيس نامبر ما **٧٤ اكثر كيس نامبرهاي مثل ما ٢،٣ هفته زودتر وقت مصاحبه دارن چرا اينجوريه به نظرتون؟

دوست عزیز
احتمالاً به‌دلیل این هست که اون‌ها مدارک اولیه رو زودتر به دست KCC رسوندند. هرچه زودتر مدارک به دستشون برسه، پرونده‌ی شما زودتر به جریان میفته؛ ولی این حرف به این معنا نیست که ترتیب کیس‌نامبر‌ها رو رعایت نکنند. توی محدوده‌ی کیس‌نامبرهای نزدیک به هم، مدارک (فرم‌ها و عکس و نامه اول) کسانی که زودتر رسیده، زودتر به جریان افتاده.
براساس مطالعات اولیه‌ام بعد از قبولی، این احتمال به ذهنم میرسه.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، amairmonre ، farshadsh ، mehdi110 ، eghtesad ، saeid-ss
(2013-05-05 ساعت 12:31)naarestan نوشته:  بچه‌ها
اگر خانوادگی میرید به دوبی، «هتل آپارتمان‌ها» معمولا کیس‌های مناسبی هستند: ۱. شما یک سوییت ۳۰تا۵۰متری گیر میارید که مثل اتاق‌های دو تخته یا سه تخته، خفه نیست و میشه توش نفس کشید! ۲. آشپزخونه دارید و گاز و ... و میتونید صبحانه‌ها خودتون چایی بذارید و با قیمتی خیلی پایین‌تر از اون چیزی که هتل‌های حتی سه ستاره میگیرن، صبحانه‌ی مورد علاقه‌تون رو بخورید. مخصوصاً‌ که روزی که وقت سفارت دارید، به خاطر خارج‌شدن از هتل ساعت ۵صبح برای رسیدن به ابوظبی هم گشنه نمی‌مونید هم پول صبحانتون سوخت نمیشه.

سلام دوست گزامی
اگر امکان داره قیمت حدودی به ما بگین که بتونیم تصمیم درستی بگیریم ما سه نفریم

مرسی

(2013-05-05 ساعت 13:56)ramin888 نوشته:  دوستان سلام
برای امارات گواهی عدم سوء پیشینه لازم هست؟
لطفا سزیع جواب بدید ممنون

نه لازم ندارین
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: farshadsh ، lilac
(2013-04-29 ساعت 14:48)abbas41 نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 14:42)mehdi110 نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 14:24)abbas41 نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 13:13)mehdi110 نوشته:  

سلام. مهدی جان
1.هواپیمایی اتحاد خوب امدی. واقعا از ترکیش بهتره ..
2.برای کار های پزشگی بیمارستان دبی ارزونتره ...
3.باز هم ممنونم از اطلاعاتی که دادی...Big Grin

اتفاقا یکی از دوستان تو همین تاپیک یا تو تاپیک مربوط به مدیکال(دقیقا یادم نیست) گفته که هزینه nmc ابوظبی 375 درهم هست که در دوبی 425 درهمه به گفته دوستان، البته من امشب ایمیل خواهم زد به هر 3 بیمارستان ابوظبی و خواهم پرسید که به اطلاع دوستان خواهم رساند ان شاءالله

خوب اگر این جوری از همون اول چرا نمیرن دوستان ابوظبی .چون اکثر سفرنامه هارو که خوندم هم فقط برای مصاحبه میرن وبعد برمیگردن دبی .

(2013-04-29 ساعت 14:42)mehdi110 نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 14:24)abbas41 نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 13:13)mehdi110 نوشته:  

سلام. مهدی جان
1.هواپیمایی اتحاد خوب امدی. واقعا از ترکیش بهتره ..
2.برای کار های پزشگی بیمارستان دبی ارزونتره ...
3.باز هم ممنونم از اطلاعاتی که دادی...Big Grin

اتفاقا یکی از دوستان تو همین تاپیک یا تو تاپیک مربوط به مدیکال(دقیقا یادم نیست) گفته که هزینه nmc ابوظبی 375 درهم هست که در دوبی 425 درهمه به گفته دوستان، البته من امشب ایمیل خواهم زد به هر 3 بیمارستان ابوظبی و خواهم پرسید که به اطلاع دوستان خواهم رساند ان شاءالله

خوب اگر این جوری از همون اول چرا نمیرن دوستان ابوظبی .چون اکثر سفرنامه هارو که خوندم هم فقط برای مصاحبه میرن وبعد برمیگردن دبی .

به فول یکی از دوستان در مهاحرسرا حرف خوبی زد.گفت اگر شما مصاحبه تون در ورامبن باشه و 4 روز مجبور باشین بموونین آیا نمیرین هتلتون رو تهران بگیرید؟ (دوبی به از ابوظبی )
برای رفتن به سفارت دور رفتن با اتوبوس رو خط بکشین چون با اولین سرویس هم حرکت کنین دیر میرسین
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: پدی ، naarestan ، farshadsh ، mehdi110 ، saeid-ss
بچه‌ها
اگر خانوادگی میرید به دوبی، «هتل آپارتمان‌ها» معمولا کیس‌های مناسبی هستند: ۱. شما یک سوییت ۳۰تا۵۰متری گیر میارید که مثل اتاق‌های دو تخته یا سه تخته، خفه نیست و میشه توش نفس کشید! ۲. آشپزخونه دارید و گاز و ... و میتونید صبحانه‌ها خودتون چایی بذارید و با قیمتی خیلی پایین‌تر از اون چیزی که هتل‌های حتی سه ستاره میگیرن، صبحانه‌ی مورد علاقه‌تون رو بخورید. مخصوصاً‌ که روزی که وقت سفارت دارید، به خاطر خارج‌شدن از هتل ساعت ۵صبح برای رسیدن به ابوظبی هم گشنه نمی‌مونید هم پول صبحانتون سوخت نمیشه.
[/quote]

سلام دوست گزامی
اگر امکان داره قیمت حدودی به ما بگین که بتونیم تصمیم درستی بگیریم ما سه نفریم

مرسی

ببینید
سایت booking.com رو که می‌شناسید. برید در این سایت و منطقه‌تون رو مشخص کنید. یعنی مثلا:
Middle East ---> United Arab Emirates ---> Dubai
بعد، برید در قسمت «هتل‌آپارتمان»‌ها بگردید.
معمولاً قیمتشون مناسب‌تر از هتل‌هاییه که بخواید ازشون اتاق ۳تخته بگیرید. به‌علاوه‌ی مزیت‌های دیگری که ذکر کردم بالا.
بعد، اگر تخفیف هم خورده باشه یک اتاقی که دیگه هیچی! کاملا بُرد کردید.
برای نمونه، Golden Sands Hotel Apartments. چند وقتیه که سوئیت‌های ۳۷متریش رو تخفیف زده. البته تاریخ اقامت شما هم مهم هست. هرچی به گرماهای دوبی نزدیکتر بشه، قیمت‌ها کمتر میشه و تخفیف‌ها بیشتر میشه.
توی سرچ، تاریخ رو هم مشخص کنید تا دقیق‌تر بتونید سرچ کنید.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss
دوستاى عزيز ، من ٢ هفته قبل در ابوظبى مصاحبه داشتم و از انجا كه هم با امارات و بخصوص شهر دبى اشنايى دارم چند نكته براتون ميگم كه خيلى از دلشوره قبل از مصاحبه راحتتون ميكنه. قبل از هر چيز از سفرنامه جناب بيات كمال استفاده را ببريد باوركنيد مثل اين ميمونه كه روح شما قبل از شما اونجا بوده مخصوصأ عكسها و توضيحات nmc دبى كه حتى دكمه اسانسور رو هم مشخص كرده و چكليست مدارك مورد نياز مصاحبه كه بايد همراهتون باشه اما خانمى كه مدارك را تحويل ميگيره فقط چيزايى كه كمبود هست را ميگيره ( كپى گذرنامه ، عقدنامه و ترجمه ، اسپانسر يا پرينت حساب و جواب مديكال كه البته فقط پاكتهاى در بسته به تعداد افراد كيس را ميگيره و نيازى به عكس سينه وبرگه پرينت همراهش نيست) واسه مديكال لازم نيست وقت بگيريد از nmcدبى اما واجب هست قبل از ٩ صبح انجا باشين من ديدم خانم و اقاى جوانى را كه دير امدند و دكتر ديگه گفت وقت نداره ببيندشون پس سعى كنين با هر وسيله اى كه ميرين قبل از ٩ اونجا باشين معمولأ جواب فردا شبش ساعت ١٠ شب حاضر هست البته به يادداشته باشيد nmc دبى جمعه تعطيل هست و جواب همون شب مديكال هم با پرداخت هزينه اضافى ممكن هست. من اونجا با خانم مليكا اشنا شدم كه چندتا از دوستان را اورده بودن واسه مديكال و مخ ما را هم زدن كه با ايشون بريم ابوظبى كه ما هم قبول كرديم و جواب مديكال همه را خودشون فردا شبش خيلى زودتر از ١٠ شب گرفته بودن و صبح مصاحبه كه سوار ماشينشون شديم به ما دادن . واسه رفتن به سفارت مهم اينه كه همه مداركتون را شب قبل چك كنين و جورى حركت كنين حالا يا از دبى يا ابوظبى با هر وسيله اى كه ساعت ٧ جلو در سفارت روى رديف صندلى سمت چپ كه پشتتون به ديوار ميشه بشينين تا جزو نفرات اول باشين والبته جايزه ما بچه دارها اينه كه از صف ميارنمون بيرون و قانونى ميبرنمون سر صف هههههههه.توى سفارت هم نامه دعوت به سفارت را نشون ميدين به شما شماره ميدن و از اون به بعد با شماره صداتون ميكنن و اول تحويل مدارك وبا پرداخت ٣٣٠ دلار به تعداد افراد كيس و انگشتنگارى و در اخر هم مصاحبه كه به نظر من از هر كسى فقط سؤالهاى خاص خودش را ميپرسه كه براش مهمه مثلأ از من از سربازى پرسيد و از دوست ديگمون از شغل باباش كه نظامى بود پس يه سرى سؤال روتين نيست و هر كس مربوط به خودشه سعى كنين اگه سؤالى به زحنتون رسيد نترسيد و بپرسيد و بعدأ از كاشكى ميگفتم ناراحت نباشيد البته اگر كليرنس خوردين و سؤالى داشتين وگرنه اگه يكضرب بود كه فقط لبخند بزنين، اين كل كار شما در سفارت و در ابوظبى هست كه اگر جزء نفرات اول باشين ايشالا ساعت ١٠ يا ١١ تو راه دبى هستين، دوستانى كه دوست دارين برين ابوظبى ديگه حوصله توضيح ندارم مثل بچه خوب حرف گوش بديد و براى راحتى و تفريح بيشتر خودتون تو اون شرايط برين دبى وقتى صد نفر ميگن ابوظبى خوب نيس و دبى بهتره لابد يه چيزى ميدونن كه ميگن حالا اگر دوست دارى خودت حال خودتو بگيرى و به دلشورت حالگيريو دپ زدن اضافه كنى خود دانى. اميدوارم اين توضيحات به دردتون بخوره و از سفرنامه بسيار كامل بيات غافل نشين به اميد اينكه همتون يك ضرب ويزا بگيرين و اينده بسيار روشنى تو امريكا داشته باشين راستى تا يادم نرفته عكستون هم برين يه عكاسى بگين واسه لاتارى ميخوام همين، تمام، فينيش ، ديگه راجب فاصله چشمها و نيمرخ نشستن اين چيزا همديگه را گيج نكنين اگر هم كسى باز توضيحى خواست در خدمتم در حد اطلاعات ضعيفم ، اينم كه نوشتم فكر ميكنم اين سايت و شما دوستا كه ازتون كمك گرفتم حق به گردنم دارين و الا پيشكسوت و واردتر زياده از همه پوزش ميخوام . 
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: پدی ، farshadsh ، kouroshd ، rezagh ، 2013selectee ، efah ، lilac ، mehdi110 ، naarestan ، usa lover ، houmanmir ، bayat_r ، eghtesad ، Solmazzz ، chance2013 ، saeid-ss
(2013-05-06 ساعت 14:32)simi نوشته:  ميشه منو راهنمايي كنيد؟ من هفته آخر ژوئن وقت مصاحبه دارم، چندروز قبل مصاحبه واسه مديكال امارات باشم؟ كدوم بيمارستان برم كه ارزون باشه و كدوم هتل رو بگيرم كه به ايستگاه مترو نزديك باشه؟ واسه ابوظبي رفتن ميتونم از مترو استفاده كنم؟

جواب تستها در صورت نرمال بودن روز بعد از انجام آزمایشها آماده است.
قسمتی از جواب NMC(مدیکال دوبی) به ایمیل درخواست گرفتن وقت من از آنها:

On the day of appointment, patient comes in the morning/evening for the tests and the results would be ready by the next morning/evening, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation.
2013as74##/ افراد كيس: ٢ نفر/ ارسال فرمها: با ايميل/ كارنت: ماه می/ مصاحبه: ابوظبي هفته آخر مي/ ویزا: یکضرب / مقصد: سانفرانسيسكو
تشکر کنندگان: saeid-ss
دوستان ، صاحب نظران ، ابوظبی/دبی رفتگان/نرفتگان

با در نظر گرفتن همه مزایا و معایب اقامت در ابوظبی و یا رفتن به هتل در دبی و رفت و برگشت به ابوظبی در روز مصاحبه ، راه دیگری هم هست :
رفتن به دبی برای استفاده از پروازها و اقامت در هتلی با قیمت مناسب و مدیکال nmc و رفتن به ابوظبی روز پیش از مصاحبه ، اقامت یک شبه در هتلی نزدیک به سفارت
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: rezagh ، lilac ، mehdi110 ، naarestan ، saeid-ss
(2013-05-06 ساعت 20:09)efah نوشته:  دوستان ، صاحب نظران ، ابوظبی/دبی رفتگان/نرفتگان

با در نظر گرفتن همه مزایا و معایب اقامت در ابوظبی و یا رفتن به هتل در دبی و رفت و برگشت به ابوظبی در روز مصاحبه ، راه دیگری هم هست :
رفتن به دبی برای استفاده از پروازها و اقامت در هتلی با قیمت مناسب و مدیکال nmc و رفتن به ابوظبی روز پیش از مصاحبه ، اقامت یک شبه در هتلی نزدیک به سفارت

به نظر من خیلی داری قضیه رو پیچیده می کنید... به شما پیشنهاد می کنم مانند دوستانی که امسال و سالهای قبل عمل کردن عمل کنید تا بتونید از تجربیاتشون کمال استفاده رو ببرید
همه جمله شما مثل کار اکثر بچه ها هست بجز قسمت شب قبل مصاحبه که فکر نمی کنم اینقدر حساسیت لازم باشه و می تونید همون صبح مصاحبه با این افرادی که همه دوستان قبلا باهاشون رفتن ابوظبی به مصاحبه برید و انشالا بدون دردسر و با موفقیت برگردید...(البته این نظر من هست وهر کسی خودش بهتر می دونه که چه کاری براش درست تر است)
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: Hoormazd ، a.jahangiri ، efah ، lilac ، mehdi110 ، naarestan ، bayat_r ، Solmazzz ، saeid-ss
(2013-05-06 ساعت 20:34)rezagh نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 20:09)efah نوشته:  دوستان ، صاحب نظران ، ابوظبی/دبی رفتگان/نرفتگان

به نظر من خیلی داری قضیه رو پیچیده می کنید... به شما پیشنهاد می کنم مانند دوستانی که امسال و سالهای قبل عمل کردن عمل کنید تا بتونید از تجربیاتشون کمال استفاده رو ببرید
همه جمله شما مثل کار اکثر بچه ها هست بجز قسمت شب قبل مصاحبه که فکر نمی کنم اینقدر حساسیت لازم باشه و می تونید همون صبح مصاحبه با این افرادی که همه دوستان قبلا باهاشون رفتن ابوظبی به مصاحبه برید و انشالا بدون دردسر و با موفقیت برگردید...(البته این نظر من هست وهر کسی خودش بهتر می دونه که چه کاری براش درست تر است)

از پاسخ و پیشنهادتون سپاسگزارم .
اگر کسی این کارو بکنه :
- شب پیش از مصاحبه رو با استرس کمتری میتونه بخوابه ( نگرانی رفتن از دبی به ابوظبی صبح فردا رو نداره )
- زمان استراحت بیشتری داره ( صبح میتونه بیشتر بخوابه )
- از صبحانه هتل استفاده کنه
*** موارد بالا برای خانواده ها خصوصاً اونایی که بچه کوچیک دارند بیشتر قابل لمسه ***
- با هزینه پایین تر و سر فرصت بدون نیاز به خانم یا آقای ایکس با اتوبوس از دبی به ابوظبی رفت وبرگشت
- صبح یک نفر برای نوبت گرفتن زودتر بره تا بقیه زمان بیشتری برای آماده شدن و رفتن داشته باشند

دوستان چی میگید ؟
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: mehdi110 ، naarestan ، amairmonre ، rezagh ، farshadsh ، sce
(2013-05-06 ساعت 21:12)efah نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 20:34)rezagh نوشته:  

از پاسخ و پیشنهادتون سپاسگزارم .
اگر کسی این کارو بکنه :
- شب پیش از مصاحبه رو با استرس کمتری میتونه بخوابه ( نگرانی رفتن از دبی به ابوظبی صبح فردا رو نداره )
- زمان استراحت بیشتری داره ( صبح میتونه بیشتر بخوابه )
- از صبحانه هتل استفاده کنه
*** موارد بالا برای خانواده ها خصوصاً اونایی که بچه کوچیک دارند بیشتر قابل لمسه ***
- با هزینه پایین تر و سر فرصت بدون نیاز به خانم یا آقای ایکس با اتوبوس از دبی به ابوظبی رفت وبرگشت
- صبح یک نفر برای نوبت گرفتن زودتر بره تا بقیه زمان بیشتری برای آماده شدن و رفتن داشته باشند

دوستان چی میگید ؟

اين موضوع ديگه سليقه شخصى هست كه چه جورى راحت ترى دوست عزيز اونچه ما گفتيم نظر خودمون بود نسبت به اينكه تجربه كرده بوديم ايشالا سروقت اونجا باشى و ويزا بگيرى كه از همه مهمتره.
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: efah ، lilac ، mehdi110 ، naarestan ، usa lover ، amairmonre ، houmanmir ، rezagh ، farshadsh ، mohammadrezah ، sce ، saeid-ss
(2013-05-06 ساعت 13:14)bayat_r نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 12:02)yousef_eidi نوشته:  از دوستانی که با پرواز سیستمی رفتن مراحل تغییر وقت بلیطو توضیح بدن ممنون میشم .چند روز قبل تاریخ برگشت باید به دفتر ماهان بگیم و اینکه جریمه چقدر میگیرن و ایا باید تومن بدیم به دفتر ماهان مرسی

من تغییر دادم و صبح که گفتم گفت بیا و تغییر بده و نفری 40 درهم جریمه دادیم.دفتر ماهان هم روبروی هتل کنکورد هست ...

اگر درست گرفته باشم ، برای تغییر در صبح روزی که پرواز داشتید نفری 40 درهم جریمه پرداخت کردید ، اگر روز قبل بخواهیم این کارو بکنیم چه مبلغی باید جریمه بدیم ؟
تشکر کنندگان: mehdi110 ، farshadsh ، amairmonre ، sce ، saeid-ss

چه فکر خوبی شاید من هم همین کارو لنجام بدم
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: efah ، mehdi110 ، amairmonre ، rezagh ، farshadsh ، sce
(2013-05-06 ساعت 21:52)azar1348 نوشته:  

چه فکر خوبی شاید من هم همین کارو لنجام بدم

من هم ایده ای برای اینکار نداشتم ، unique گرامی در پاسخ به پرسشی که بوسیله پیام خصوصی از ایشان در مورد تجربه اقامت و هتل در ابوظبی داشتند ، پرسیدم ، به نکات ظریفی اشاره کردند .
کافیه که از خودمون بپرسیم اگه صبح روز مصاحبه در مسیر دبی به ابوظبی مشکلی (خرابی وسیله نقلیه ، تصادف و ... ) پیش بیاد ، چه باید کرد ؟
تشکر کنندگان: mehdi110 ، farshadsh ، sce ، saeid-ss
(2013-05-05 ساعت 13:56)morvarid1364 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 20:44)Mahbaran نوشته:  [quote='morvarid1364' pid='327612' dateline='1367603850']
سلام دوستان
هتل رویال گاردن رو در دوبی کسی رفته؟یا اینکه میدونید چجور هتلیه؟
ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزیز ، ما دیشب اومدیم و هتل رویال گاردن بودیم . هتل خوبی بود به خصوص غذاش که خیلی عالی بود ، رفتار کارکناش هم خیلی خوب بود . فقط اتاقاش یک کم کوچیکه اما در کل ما راضی بودیم. ولی به این لیدرای توی هتل اصلا اطمینان نکنید. موفق باشین.

سلام دوست عزیز
به سلامتی امیدوارم که همه کاراتون خوب پیش بره.
به بیمارستان NMC نزدیک بود؟شما توری که گرفتین قیمتش چقدر بود؟
ممنون از شما
[/quot
سلام دوست خوبم
بیمارستان به ما نسبتا نزدیک بود یعنی هم هتل و هم بیمارستان در منطقه دیره هستن و ایستگاه متروی پالم دیره دقیقا روبروی هتل رویال گاردن هستش که میتونید با اون به ایستگاه ابوهیل برید که بیمارستان همونجاست البته ما چون 4 نفر بودیم با خانم ملیکا رفتیم که خب برای ما به صرفه تر بود. حتما سفرنامه ها رو هم بخونید به خصوص سفرنامه آقای بیات که خیلی عالی نوشتن.
تور ما هم حدود نفری 250/ 1 در اومد با پرواز ایران ایر . موفق باشید و پیروز.
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: usa lover ، amairmonre ، rezagh ، farshadsh ، sce ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان