کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-06-09 ساعت 00:34)shiraz mamali نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 00:23)hodan نوشته:  سلام
سوال من احتمالا خنده دار یه نظر میرسه ولی من نمیفهمم که چرا همه با خانم ملیکا یا ..... میرن سفارت اگه توی دبی هتل گرفتن. مگه نمیشه از خود هتل تاکسی گرفت ؟ هزینه اش خیلی تفاوت داره؟
..
نه چه ریسکیBig GrinBig Grin.ولی از قیمتش بیخبرم

دوست عزیز شما میتونین با تاکسی برین که هزینش بین 500 تا 600 درهمه ولی ملیکا 350 درهم میگیره
البته اگه خیلی آدم پر استرسیی نیستین میتونین با مترو تا ایستگاه الغیبه برین از اونجا به بعد رو با اتوبوسای ابوظبی برین ولی فک نکنم ارزش ریسک کردن داشته باشه
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: hodan ، simi ، saeid-ss
سلام دوستان
ما انشاالله هفته اول مرداد ابوظبي مصاحبه داريم، جريان واكسن سرماخوردگي يك ماه قبل از سفر چيه؟شانس ما الان واكسن گير نمياد!!!!بليط دبي رو ماهان گرفتيم، من به همراه پدر و مادر و خواهرم هستيم،دنبال هتل مناسب ميگرديم ،اگر دوستان هتل مناسب و تميز يا هتل آپارتمان سراغ دارن ممنون ميشيم پيشنهاد بدين، بعدا متاسفانه ماه رمضان اونجا هستيم، كسي از دوستان اطلاع داره كه شرايط هتل ها براي سرو غذا چطورييه؟ا آذوقه ببريم يا نه؟ :d براي خريد كجارو پيشنهاد ميكنين؟ مامانم لاتاري برنده شدن خيلي استرس دارن از لباسي كه بايد انتخاب كنن تا سوالاتي كه ازشون مي پرسن از خاطرات دوستان هم ميخونن اما از استرسشون كم نميشه!! ببخشين من انقدر سوال ميپرسم ، استرس ديگه :d
تشکر کنندگان: پدی ، amiz.abdollah ، saeid-ss
(2013-06-09 ساعت 01:44)NarcisJ نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 00:34)shiraz mamali نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 00:23)hodan نوشته:  سلام
سوال من احتمالا خنده دار یه نظر میرسه ولی من نمیفهمم که چرا همه با خانم ملیکا یا ..... میرن سفارت اگه توی دبی هتل گرفتن. مگه نمیشه از خود هتل تاکسی گرفت ؟ هزینه اش خیلی تفاوت داره؟
..
نه چه ریسکیBig GrinBig Grin.ولی از قیمتش بیخبرم

دوست عزیز شما میتونین با تاکسی برین که هزینش بین 500 تا 600 درهمه ولی ملیکا 350 درهم میگیره
البته اگه خیلی آدم پر استرسیی نیستین میتونین با مترو تا ایستگاه الغیبه برین از اونجا به بعد رو با اتوبوسای ابوظبی برین ولی فک نکنم ارزش ریسک کردن داشته باشه
دوست عزیز با عرض پوزش، هدف از پست گذاشتن در این صفحات صرفا پر کردن آن نیست، اگر یک جستجوئی می کردید متوجه میشدید که اولین برنامه حرکت اتوبوس ها از دبی به ابوظبی ساعت 6:20 و زمان رسیدن آن ساعت 8:20 صبحه که اگر مسیر داخل شهر از ترمینال تا سفارت رو هم محاسبه کنید این بنده خدا ساعت 9 میرسه سفارت و این در حالیست که به همه میگن ساعت 8:30 دیگه نهایتش تو سفارتخونه باشن....چرا بدون مطالعه به افرادی که بعضا به گفته خودشون اولین دفعشونه که از کشور پاشونو میذارن بیرون اطلاعات ناقص منتقل می کنید؟؟ با تجدید اعتذارShy
این هم قابل توجه دوستان که برنامه حرکت اتوبوسا هست
http://www.rta.ae/wpsv5/links/buses/time...02Both.pdf
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: roeentan ، usa lover ، negar_karimi6 ، sce ، shiraz mamali ، lilac ، saeid-ss
سلام.اگر کسی برنده لاتاری باشد ایا غیرازمدرک تحصیلی برنده ..مدرک تحصیلی همراه او (مثلا همسر) در زمان مصاحبه نیاز هست؟ .. . باتشکر از همه شمادوستان به خاطر راهنمایی مفیدتان ....
تشکر کنندگان: sce ، mehdi110
(2013-06-09 ساعت 15:32)ssssa نوشته:  سلام.اگر کسی برنده لاتاری باشد ایا غیرازمدرک تحصیلی برنده ..مدرک تحصیلی همراه او (مثلا همسر) در زمان مصاحبه نیاز هست؟ .. . باتشکر از همه شمادوستان به خاطر راهنمایی مفیدتان ....

خیر دوست عزیز.
فقط مدرک فرد برنده ارائه خواهد شد.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، ssssa ، usa lover ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-06-09 ساعت 02:00)يلدا اهوازى نوشته:  سلام دوستان
ما انشاالله هفته اول مرداد ابوظبي مصاحبه داريم، جريان واكسن سرماخوردگي يك ماه قبل از سفر چيه؟شانس ما الان واكسن گير نمياد!!!!بليط دبي رو ماهان گرفتيم، من به همراه پدر و مادر و خواهرم هستيم،دنبال هتل مناسب ميگرديم ،اگر دوستان هتل مناسب و تميز يا هتل آپارتمان سراغ دارن ممنون ميشيم پيشنهاد بدين، بعدا متاسفانه ماه رمضان اونجا هستيم، كسي از دوستان اطلاع داره كه شرايط هتل ها براي سرو غذا چطورييه؟ا آذوقه ببريم يا نه؟ :d براي خريد كجارو پيشنهاد ميكنين؟ مامانم لاتاري برنده شدن خيلي استرس دارن از لباسي كه بايد انتخاب كنن تا سوالاتي كه ازشون مي پرسن از خاطرات دوستان هم ميخونن اما از استرسشون كم نميشه!! ببخشين من انقدر سوال ميپرسم ، استرس ديگه :d

سلام دوست عزیز.
در مورد واکس آنفلوآنزا تا جایی که من میدونم واسه این فصل نیازی نیست.من خودم واسه مصاحبه نزدم و اصلا نخواست.ولی جدیدا تو سفرنامه یکی از دوستان که مطالعه می کردم ظاهرا جدیدا دکتر ازش خواسته بود.به نظر من اگر هم اینجا گیرت نیومد،برو دبی و اگه دکتر لازم بدونه واست می زنه.
در مورد هتل هم بهتر بود از همون جایی که بلیط رو گرفتی اقدام می کردی.ولی می تونی خودت هم از طریق بوکینگ هتل مورد نظر خودتو انتخاب کنی و بعد بری آژانس و بگی واست رزرو کنه.معمولا دوستان تو همون منطقه رقه اسکان داشتن.من خودم هم اونجا بودم و از نظر دسترسی و سایر امکانات خوب بود.من ازتجربیات بچه ای قدیم اینجور دستم اومد که تفاوت محسوسی بین ماه رمضون و ماه های دیگه اونجا نیست.فقط ظاهرا یه سری مراعات هایی باید بشه که طبیعتا خودتون وقتی تشریف ببرین می فهمین.بعید می دونم هتل ها غذا سرو نکنن.به نظر من با توجه به بالا بودن ارزش پول ملیBig Grinحتی المقدور با خودتون آذوقه از اینجا ببرین.برای خرید من هیچ جارو پیشنهاد نمی کنمBig Grin خودتون تشریف ببرین و قیمتا رو ببینین شوکه می شین.ولی جهت اطلاع دیره سیتی سنتر،دوبی مال،امارات مال و صدها مال دیگه هست که می تونین واسه خریدتشریف ببربن.دوبی مال رو شخصا توصیه می کنم برین و ببینین.
در مورد لباس خودتون و مادر محترم هم عرض کنم که سعی کنین در عین سادگی،آراستگی هم داشته باشین.حتما لازم نیست که کاملا رسمی باشی.خیلی ساده و پیراسته تشریف ببرین.پدر گرامی و برادر محترم رو به پوشیدن کت و شلوار رسمی و کروات اجبار نکنین.توی این فصل گرما واقعا آزاردهنده خواهد بود.
به امید موفقیت شما.
لاتاری 2013
آیااگرهمراه هان برنده اصلی هم کاردولتی دارن بازکلیرمیخورن؟
درصورتیکه برنده اصلی کارخصوصی داشته باشه؟
سوال دوم به نظرتون ازایران به ملیکابزنگم؟
لطفا اخرین شماره اشوبدید وبگید ازایران باتل منزل یاکارت تلفن به چه صورت بایدشماره گیری بشه
تشکر کنندگان:
سلام
ساعت 8 ازتهران برای دوبی پروازداریم
تابرسیمو روانه هتل بشیم ساعت 12 میشه و ساعت 4. 30 مدیکال نوبت داریم
سوال اینه چه جوری بریم؟
ایا خودهتلاامکانات داره برای رفتن؟
آخی توی اون گرماچه جوری بریم
درضمن هتل گراندسنترال رومیگم هستیم
تشکر کنندگان: mehdi110 ، saeid-ss
(2013-06-09 ساعت 16:35)sce نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 15:32)ssssa نوشته:  سلام.اگر کسی برنده لاتاری باشد ایا غیرازمدرک تحصیلی برنده ..مدرک تحصیلی همراه او (مثلا همسر) در زمان مصاحبه نیاز هست؟ .. . باتشکر از همه شمادوستان به خاطر راهنمایی مفیدتان ....

خیر دوست عزیز.
فقط مدرک فرد برنده ارائه خواهد شد.
موفق باشین.

دوست عزیز، برای فرد همراه آخرین مدرکی که در فرم ها نوشته اید را همراه داشته باشید که در صورت نیاز ارائه دهید از ما آخرین مدرک تحصیلی همراه را هم خواستند.
تشکر کنندگان: mehdi110 ، farshadsh ، saeid-ss
سلام دوستان یه سوالی برای من پیش اومده و اینکه من هفته آخر جولای در ابوظبی مصاحبه دارم و به احتمال 99% کلیرانس میخورم ( سربازی ) حالا اگه بر فرض من 2 ماه پس از مصاحبه کلیر بشم برای ورود به آ.م.ر.ی.ک.ا تا چه زمانی فرصت دارم یعنی 6 ماه پس از مدیکال یا 6 ماه پس از صدور ویزا با توجه به اینکه در ابوظبی تاریخ اعتبار ویزا 6 ماه پس از صدور ویزا هست ؟ و دیگه اینکه تاریخ اعتبار مدیکال در ابوظبی چند ماه هست؟ ممنونم.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: mehdi110
(2013-06-10 ساعت 00:23)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان یه سوالی برای من پیش اومده و اینکه من هفته آخر جولای در ابوظبی مصاحبه دارم و به احتمال 99% کلیرانس میخورم ( سربازی ) حالا اگه بر فرض من 2 ماه پس از مصاحبه کلیر بشم برای ورود به آ.م.ر.ی.ک.ا تا چه زمانی فرصت دارم یعنی 6 ماه پس از مدیکال یا 6 ماه پس از صدور ویزا با توجه به اینکه در ابوظبی تاریخ اعتبار ویزا 6 ماه پس از صدور ویزا هست ؟ و دیگه اینکه تاریخ اعتبار مدیکال در ابوظبی چند ماه هست؟ ممنونم.
دوسته گلم سوال شما مربوط به این تایپیک نیست.!!!
ولی باید به عرضتون برسونم از روزی که شما تشریف میبرید واسه مدیکال این6ماه شروع میشه.Wink
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: saeid-ss ، farshadsh ، naarestan
(2013-06-10 ساعت 00:23)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان یه سوالی برای من پیش اومده و اینکه من هفته آخر جولای در ابوظبی مصاحبه دارم و به احتمال 99% کلیرانس میخورم ( سربازی ) حالا اگه بر فرض من 2 ماه پس از مصاحبه کلیر بشم برای ورود به آ.م.ر.ی.ک.ا تا چه زمانی فرصت دارم یعنی 6 ماه پس از مدیکال یا 6 ماه پس از صدور ویزا با توجه به اینکه در ابوظبی تاریخ اعتبار ویزا 6 ماه پس از صدور ویزا هست ؟ و دیگه اینکه تاریخ اعتبار مدیکال در ابوظبی چند ماه هست؟ ممنونم.
فکر کنم دوستمون تو این پست جواب رو داده باشن
http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid355354

و این پست هم همینطور
http://mohajersara.com/thread-5449-post-...#pid354253
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: rezagh ، lilac ، farshadsh ، roeentan ، saeid-ss
Toungue 
(2013-06-09 ساعت 02:00)يلدا اهوازى نوشته:  سلام دوستان
سلام
واکسن آنفولانزا برای ما هم گیر نیومد , رفتم توی یکی از مراکز بهداشت که برای بچه ها واکسن میزنن ,واکسن TD خودم و بچه را مجانی زدیم بعدش بهش گفتم ابوظبی 3 تا TD میخواد تازه آنفولانزا هم میخواد ,طرف که از نظر خودش اینها ضروری نبود مهرش را بهم داد گفت هر جا می خوای بزن , منم نامردی نکردم و 2 تا TD دیگه و آنفولانزا و TD خانمم که نبود و ... را مهر زدم بعد هم رفتم هلال احمر مهر تاریخشون را قرض گرفتم همونجا تاریخ هاش رو هم زدم (البته مهر تاریخ لاتین از جای دیگه هم میشه گیر آورد) که همش از نظر دکتر (2 روز پیش مدیکال داشتم) OK بود فقط حواس پرتی کردم و یکی از واکسنها را یادم رفت مهر تاریخ بزنم که دکتر گفت چون تاریخ نداره قبول نمیکنم و واکسن خوردیم این بود انشای من سوالی بود بفرمایید ما الان دبی هستیم
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: farshadsh ، usa lover ، يلدا اهوازى ، roeentan ، saeid-ss
(2013-06-09 ساعت 23:49)negar_karimi6 نوشته:  سلام
ساعت 8 ازتهران برای دوبی پروازداریم
تابرسیمو روانه هتل بشیم ساعت 12 میشه و ساعت 4. 30 مدیکال نوبت داریم
سوال اینه چه جوری بریم؟
ایا خودهتلاامکانات داره برای رفتن؟
آخی توی اون گرماچه جوری بریم
درضمن هتل گراندسنترال رومیگم هستیم

دوست عزیز اصلا نگران نباشید دم در هتل تاکسیا صف کشیدن یه تاکسی میگیرید با حد اکثر نیم ساعته میبرتتون.
تشکر کنندگان: saeid-ss
سلام بچه ها یه پشنهاد برای کسانی که هفته اخر جون مصاحبه دارن
من 27 جون راهی دبی هستم ولی هنوز هتل نگرفتم . امروز تو سایت بوکنگ که نگاه کردم قیمت ها خیلی مناسب بود البته برای 2 نفر به بالا از این رو گفتم که پیشنهاد بدم اگه کسی خواست همسفر بشیم تا قیمت ها ارزون تر بشه !! (من حتی هتل 4 ستاره ای برای 2 نفر تو سایت دیدم که قیمتش مثل 2 ستاره برای 1 نفر بود که اژانس هواپیمایی داده ) اگه خواستید خبرم کنید. البته هتل را برای تاریخ 27 ام تا 30 ام جون چک کردم ( در دیره ) می تونیم با هماهنگی تغییرش بدیم.
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، farshadsh ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان