کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-06-08 ساعت 01:55)Farhad1649 نوشته:  با سلام. آیا به جای هزینه ایاب و ذهاب از دوبی به ابوظبی به صرفه تر نیست که مشتقیم به ابوظبی برویم و تست ها را هم همانجا انجام دهیم؟

نه دوست عزيز ابوظبى شهرى هست گرانتر و با امكاناتى كمتر از دبى اگر يه تعداد از صفحات اين تاپيك را زحمت بكشين مطالعه كنين كاملأ اشراف پيدا ميكنيد . البته اين نظر بنده بود راجب پرسش شما Wink موفق باشى 
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: lilac ، mehdi110 ، usa lover ، shiraz mamali ، sce ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-06-08 ساعت 01:55)Farhad1649 نوشته:  با سلام. آیا به جای هزینه ایاب و ذهاب از دوبی به ابوظبی به صرفه تر نیست که مشتقیم به ابوظبی برویم و تست ها را هم همانجا انجام دهیم؟
بستگی به روحیه افراد و علاقمندیشون داره، به نظر من هیچ اجباری در این موضوع نیست، من خودم قرار بود همین کارو انجام بدم ولی به دلایل شخصی مجبور شدم 2 روز تو دبی و البته 1 شب تو ابوظبی هتل بگیرم
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh ، saeid-ss
سلام دوستان
دوبی به ابوظبی مترونداره ؟
اگه نداره میشه لطفا دوستانی که میدونن آدرسایستگاه اتوبوس دوبی به ابوظبی رو بنویسن .
ممنون
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh
(2013-06-08 ساعت 08:32)azar1348 نوشته:  سلام دوستان
اگه نداره میشه لطفا دوستانی که میدونن آدرسایستگاه اتوبوس دوبی به ابوظبی رو بنویسن .
ممنون

خير دوست عزيز.
اگه شما مي خواين واسه مصاحبه تشريف ببرين من توصيه نمي كنم صبح با اتوبوس برين.فكر مي كنم ايستگاه ابوظبي طرف امارات مال باشه.
تو سفرنامه دوستان ابوظبي هست.فكر كنم سفرنامه خانم كمالي.
موفق باشين.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، rezagh ، roeentan ، e76779 ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-06-08 ساعت 01:13)lilac نوشته:  
(2013-06-07 ساعت 01:59)rezagh نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 22:56)پدی نوشته:  کس دیگری بجز ملیکا خانم هست که تا سفارت ترانسفر بکنه؟نرخ ترانسفر ملیکا چقدره؟

دکتر جان سلام
کسی دیگه ای رو نمی دونم هست یا نه....ولی تقریبا تمام لیدر هایی که در هتل ها هستند این کار رو می کنند....ولی خوب خانم ملیکا هم مطمئن تره هم جواب پس دادست و هم منصف تره
فکر کنم قیمت 300 درهم تک نفری و اگر اون روز کسی باشه که باهاتون بیاد نفری 150 درهم
برای من ( زودتر از موقعی که گفته بودن بیا برای گرفتن پاسپورت با ویزا) خانم ملیکا بهم زنگ زد گفت : من دارم می رم ابوظبی تو هم بیا اگر ویزا گرفتی پول من رو بده و اگر ویزات حاضر نبود نمی خواد پول بدی...یک روز دیگه دوباره میایم...این کارش برای من تو اون شرایط خیلی با ارزش بود... خوب مطمئنا اون تور لیدر ها از این جور مراما نمی زارن واسه ادم.... و فقط به فکر تیغیدن هر چه بیشتر در زمان کمتر هستن WinkBig Grin

با سلام به دوستان عزیز من هم همین جا در تایید صحبت های rezagh عزیز میخواستم بگم انصافاً ما هم از خانم ملیکا فقط خوبی ، خوش قولی ، on time بودن و منصف بودن رو دیدیم.... مطمئناً افراد زیادی برای ترانسفر به ابوظبی و انجام بقیه کارها در این بیزنس هستند که طبیعتاً با هم رقابت میکنند و حتماً اونها هم اکثراً اشخاص مورد اطمینانی هستند.... در هر حال دو بار تجربه ای که ما با خانم ملیکا داشتیم از هر نظر قابل قبول و منصفانه بود.
از ما برای انجام کارهای مدیکال ، گرفتن جواب مدیکال و ترانسفر سه نفر بزرگسال و یک بچه به ابوظبی در کل 350 درهم گرفتند و برای تحویل گرفتن ویزا ترانسفر رفت و برگشت به ابوظبی هر نفر 150 درهم گرفتند که البته باز هم در اون روز مسافر داشتند.
من با یکی از دوستانی که حدوداً یک ماه پیش مصاحبه بودن و ویزاشونو گرفتن صحبت کردم. آقایی به اسم علی رو به من معرفی کردن و خیلی تعریف می کردن ازش و گفتن که خیلی پسر خوب و وقت شناس و نرخشون هم خیلی خوبه. شمارشون رو به من دادن من می خوام با ایشون هماهنگ کنم. این هفته مصاحبمه. اگه کسی می خواد شمارشو بدم
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: rezagh ، negar_karimi6 ، shiraz mamali ، farshadsh ، پدی ، lilac ، saeid-ss
(2013-06-08 ساعت 11:08)ehsansh نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 01:13)lilac نوشته:  
(2013-06-07 ساعت 01:59)rezagh نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 22:56)پدی نوشته:  کس دیگری بجز ملیکا خانم هست که تا سفارت ترانسفر بکنه؟نرخ ترانسفر ملیکا چقدره؟

دکتر جان سلام
کسی دیگه ای رو نمی دونم هست یا نه....ولی تقریبا تمام لیدر هایی که در هتل ها هستند این کار رو می کنند....ولی خوب خانم ملیکا هم مطمئن تره هم جواب پس دادست و هم منصف تره
فکر کنم قیمت 300 درهم تک نفری و اگر اون روز کسی باشه که باهاتون بیاد نفری 150 درهم
برای من ( زودتر از موقعی که گفته بودن بیا برای گرفتن پاسپورت با ویزا) خانم ملیکا بهم زنگ زد گفت : من دارم می رم ابوظبی تو هم بیا اگر ویزا گرفتی پول من رو بده و اگر ویزات حاضر نبود نمی خواد پول بدی...یک روز دیگه دوباره میایم...این کارش برای من تو اون شرایط خیلی با ارزش بود... خوب مطمئنا اون تور لیدر ها از این جور مراما نمی زارن واسه ادم.... و فقط به فکر تیغیدن هر چه بیشتر در زمان کمتر هستن WinkBig Grin

با سلام به دوستان عزیز من هم همین جا در تایید صحبت های rezagh عزیز میخواستم بگم انصافاً ما هم از خانم ملیکا فقط خوبی ، خوش قولی ، on time بودن و منصف بودن رو دیدیم.... مطمئناً افراد زیادی برای ترانسفر به ابوظبی و انجام بقیه کارها در این بیزنس هستند که طبیعتاً با هم رقابت میکنند و حتماً اونها هم اکثراً اشخاص مورد اطمینانی هستند.... در هر حال دو بار تجربه ای که ما با خانم ملیکا داشتیم از هر نظر قابل قبول و منصفانه بود.
از ما برای انجام کارهای مدیکال ، گرفتن جواب مدیکال و ترانسفر سه نفر بزرگسال و یک بچه به ابوظبی در کل 350 درهم گرفتند و برای تحویل گرفتن ویزا ترانسفر رفت و برگشت به ابوظبی هر نفر 150 درهم گرفتند که البته باز هم در اون روز مسافر داشتند.
من با یکی از دوستانی که حدوداً یک ماه پیش مصاحبه بودن و ویزاشونو گرفتن صحبت کردم. آقایی به اسم علی رو به من معرفی کردن و خیلی تعریف می کردن ازش و گفتن که خیلی پسر خوب و وقت شناس و نرخشون هم خیلی خوبه. شمارشون رو به من دادن من می خوام با ایشون هماهنگ کنم. این هفته مصاحبمه. اگه کسی می خواد شمارشو بدم
سلام این هفته مصاحبه دارید؟
ایاازایران باعلی آقاهماهنگ میکنید؟ شمارشوبدید شایدبدردماهم خورد
بین ایشون وملیکا کسی هست بگه کدوم بهتره؟

سلام دوستان کسی هست که همین پنج شنبه ازفرودگاه امام به دوبی پروازداشته باشه؟
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، sce ، saeid-ss
دوستانی که میخوان پاشون کمتر بیفته ...دوره میدان جمال مسافر خونه هست یا همون پانسیون که 1نفره داره و چندنفره که قیمت ها فرق داره.میخوام بگم واسه مجرد شبی30تا40 درهم؛ هم گیر میاد.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، mehdi110 ، saeid-ss
ممنون از راهنماییتون . ما شب قبل از مصاحبه میریم ابوظبی یه شب هتل اوونجا گرفتیم نزدیک سفارت .
پس باید با اتوبوس بریم ؟ باز هم ممنون
(2013-06-08 ساعت 08:39)sce نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 08:32)azar1348 نوشته:  سلام دوستان
ممنون

خير دوست عزيز.
اگه شما مي خواين واسه مصاحبه تشريف ببرين من توصيه نمي كنم صبح با اتوبوس برين.فكر مي كنم ايستگاه ابوظبي طرف امارات مال باشه.
تو سفرنامه دوستان ابوظبي هست.فكر كنم سفرنامه خانم كمالي.
موفق باشين.
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
[quote='azar1348' pid='354647' dateline='1370703739']
ممنون از راهنماییتون . ما شب قبل از مصاحبه میریم ابوظبی یه شب هتل اوونجا گرفتیم نزدیک سفارت .
پس باید با اتوبوس بریم ؟ باز هم ممنون [quote='sce' pid='354238' dateline='1370664599']
[quote='azar1348' pid='354234' dateline='1370664154']
اگه شب قبلش ابوظبی هستین و نزدیک سفارت هتل گرفتین که دیگه اتوبوس هم لازم نیست.شیک و مرتب با یه تاکسی برین.هزینشم فکر نکنم زیاد بشه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، saeid-ss ، azar1348
(2013-06-08 ساعت 19:39)sce نوشته:  [quote='azar1348' pid='354647' dateline='1370703739']
پس باید با اتوبوس بریم ؟ باز هم ممنون [quote='sce' pid='354238' dateline='1370664599']
اگه شب قبلش ابوظبی هستین و نزدیک سفارت هتل گرفتین که دیگه اتوبوس هم لازم نیست.شیک و مرتب با یه تاکسی برین.هزینشم فکر نکنم زیاد بشه.
موفق باشین.
ابوظبی شبی چند هتل گرفتین؟

دوستان نیمه دوم june هرکی ابوظبی مصاحبه داره و دنبال همسفر هست به من پیغام خصوصی بده(واسه مچ کردن).
ضمنا اینو بگم که من جاهایی سراغ دارم که زیره 50درهم پاتون اب میخوره واسه هر شب اقامت در دوبی.
تشکر کنندگان: sce ، mehdi110 ، saeid-ss
هتل الافت یه شب 250 تومن
(2013-06-08 ساعت 19:59)shiraz mamali نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 19:39)sce نوشته:  [quote='azar1348' pid='354647' dateline='1370703739']
موفق باشین.
ابوظبی شبی چند هتل گرفتین؟

دوستان نیمه دوم june هرکی ابوظبی مصاحبه داره و دنبال همسفر هست به من پیغام خصوصی بده(واسه مچ کردن).
ضمنا اینو بگم که من جاهایی سراغ دارم که زیره 50درهم پاتون اب میخوره واسه هر شب اقامت در دوبی.

دوستان جهت اطلاع
ما هتل لندمارک برای 4 شب گرفتیم نفری 1.500.000
البته یه شب هم هتل الافت ابوظبی نزدیک سفارت گرفتیم 250 تومن
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: sce ، usa lover ، negar_karimi6 ، mehdi110 ، saeid-ss
سلام مااین هفته راهی دوبی هستیم برامون دعاکنید
یه سوال
برای مدارک ایا بایدترجمه هاروهم کپی کرد؟
آخی همه ترجمه هاروبدیم که بازاگریه روزخواستیم بایدبدیم بازترجمه کنن
تشکر کنندگان: sce ، mehdi110 ، simi ، houmanmir
(2013-06-08 ساعت 22:58)negar_karimi6 نوشته:  سلام مااین هفته راهی دوبی هستیم برامون دعاکنید
یه سوال
برای مدارک ایا بایدترجمه هاروهم کپی کرد؟
آخی همه ترجمه هاروبدیم که بازاگریه روزخواستیم بایدبدیم بازترجمه کنن

برو به سلامت.
ایشالا یه ضرب رو بزنی تو گوشش.
کپی ترجمه ها لازم نیس.دیگه نمی خوان.حالا محض محکم کاری یه کپی بگیر بد نیسن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، negar_karimi6 ، hodan ، Mahbaran ، mehdi110 ، saeid-ss
سلام
سوال من احتمالا خنده دار یه نظر میرسه ولی من نمیفهمم که چرا همه با خانم ملیکا یا ..... میرن سفارت اگه توی دبی هتل گرفتن. مگه نمیشه از خود هتل تاکسی گرفت ؟ هزینه اش خیلی تفاوت داره؟
من خودم قصدم اینه که از هتل تاکسی بگیرم ولی اگه ریسک داره من هم با یکی از این تور لیدر ها هماهنگ کنم....
کیس نامبر: 2013AS83XX
کنسولگری: ابوظبی
مصاحبه: هفنه آخر June
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، NarcisJ ، mehdi110 ، saeid-ss
(2013-06-09 ساعت 00:23)hodan نوشته:  سلام
سوال من احتمالا خنده دار یه نظر میرسه ولی من نمیفهمم که چرا همه با خانم ملیکا یا ..... میرن سفارت اگه توی دبی هتل گرفتن. مگه نمیشه از خود هتل تاکسی گرفت ؟ هزینه اش خیلی تفاوت داره؟
..
نه چه ریسکیBig GrinBig Grin.ولی از قیمتش بیخبرم
تشکر کنندگان: hodan ، mehdi110 ، farshadsh ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان