کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-06-03 ساعت 21:54)m2m2m22 نوشته:  هتل فونیکس و دبی پالم چطورن ؟ کسی اطلاع داره ................ این هتل حافظ که میگن خیلی داغونه ؟ . من خودممو چمدونم هر جا باشه میرم فقط زیاد پرت نباشه .

فونیکس رو که اصلا حرفش رو نزن، محله اش خوب نیست، دبی پالم رو هم اطلاعی ندارم
من پیشنهاد می کنم بری سیتی استار، دسترسیش خوبه
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: گل نهال ، m2m2m22 ، farshadsh ، saeid-ss ، sce
من هتل سه ستاره Smana Al Riqa رو گرفتم با پرواز ماهان، سه شب و چهار روز، پرواز صبح به شب، 1280، هتل توی خیابون رقه است. به ایستگاه مترو Al riqa نزدیکه. و همینطور به نیو مدیکال سنتر. هتل خوب و تمیزی هم هست.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: parastoo500 ، farshadsh ، saeid-ss ، sce
سلام
آخرین اعلام
ما هفته دوم جون مصاحبه داریم ، اگه کسی برای رفتن به ابوظبی میخواد همراه ما که تا حالا 4 نفریم باشه. لطفا پیام خصوصی بده و روزشو بگه تا اگه مشترک بود ، هماهنگ بشیم.

(2013-06-03 ساعت 17:55)mangoolkhan نوشته:  
(2013-06-03 ساعت 10:48)سیامک ع نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 18:18)seravin نوشته:  لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به امارات را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
با سلام من هفته دوم جوون 2013 در ابوظبی وقت مصاحبه برای گرین کارت را دارم می خواستم بدونم آیا کسی را می شناسید که ترانسفر از هتل در دوبی تا سفارت آمریکا در ابوظبی را انجام بدهد؟ ممنون
سلام
من 2 نفر را میشناسم
ما هم هفته دوم جون مصاحبه داریم زبونمون مو در آورد از بس دنبال همسفر برای ابوظبی گشتیم اگه دوست دارین با هم همسفر بشیم و در هزینه صرفه جوئی کنیم توی پیام خصوصی بفرمایید مصاحبه چند شنبه هست تا اگه مشابه بودیم اقدام کنیم
سلام
جواب ندادید به این معنی هست که تمایل به همراهی ندارید؟
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: saeid-ss ، sce
سلام. من اولین چیزی که میخوام بگم تشکر فراوان از موسسین و مدیران و بچه های مهاجرسراست
من اولین باریه که مطلب مینویسم. چونکه اکثر سوالاتی که پیش میاد مشترک هستند و اگه با دقت بخونید هیچ مشکلی نخواهید داشت
ما 28 می interview داشتیم. که یک ضرب هم ویزا رو گرفتیم. من اینجا باید شدیدا از خانم ملیکا که ما کارهای مدیکال و سفارت رو با همراهی و راهنمایی های خوبشون به پایان رسوندیم تشکر کنم. و من به همه کسانی که میخوان برن سفارت توصیه میکنم که حتما با خانم ملیکا (557388634-00971)هماهنگ کنن و برن . چون هم ایشون خیلی وارد هستند و هم قیمتشون از همه پایینتره و هم به کارشون خیلی متعهد هستند. ضمنا قبل از رفتن هم میتونین بهشون زنگ بزنین تا راهنمایی بگیرین.
ضمنا ما رفته بودیم هتل delmon palace و 6شب هم موندیم. مهمترین مزیتش سر آشپز ایرانیش بود که میشود غذاهاشو خورد. جاشم خوب بود. تو رققه هستش. اتاقاش بزرگ و تمیز بود و مخصوصا چون همسر من کمی وسواسیه سرویس بهداشتیش خیلی تمیز بود. البته ما قبلا هم تفریحی رفته بودیم دبی هتل fourtun grand که البته هتل دلمون پالاس بهتر بود.

چیز مهمی که باید بگم اینکه اصلا تو سفارت یا حتی جلوی سفارت با خودتون دوربین عکاسی یا فیلم برداری یا موبایل دوربین دار نبرین که اگه ببینن حتما برنامتون برای همیشه ابطال میشه. ضمنا داخل سفارت کیف و حتی خودگار هم نمیزارن. فقط مدارک (کامل) و $ با خودتون ببرین داخل.
راستی در مورد ملیکا خانم از تور لیدرها نظر نپرسید چون همشون باهاش ضدد هستن . چون خیلی ارزونتر از اونا میگیره.
آرزوی موفقیت برای همه دارم
تشکر کنندگان: houmanmir ، m2m2m22 ، lilac ، niko ، rezagh ، azar1348 ، Hoormazd ، behnam88 ، farshadsh ، sce ، betsa ، saeid-ss ، ald ، a.jahangiri ، Mahbaran
(2013-06-04 ساعت 19:11)sumya نوشته:  یک سوال اساسی؛ تا اول/آخر سپتامبر باید ویزا گرفته باشیم یا وارد خاک آمریکا شده باشیم؟

جای سوال شما اینجا نیست.
تا آخر سپتامبر باید ویزا رو بگیرین.بعد از اون می تونین وارد بشین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: lilac ، sumya ، farshadsh ، saeid-ss ، shaso
از دوستان عزیز کسی هست ظرف امروز و فردا بخواد از دبی تشریف بیاره تهران؟ یه زحمت کوچولو دارمSmile
پیغام خصوصی بدین تا هماهنگ کنیم
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
(2013-05-31 ساعت 15:55)negar_karimi6 نوشته:  سلام
یه سوال توذهنمه دوساعت استخاره کردم بپرسم نپرسم برداشت بدی نکنن بگنداین زن چقدربدبینه
اخرسردلوبه دریا زدم و گفتم میپرسم فقط به حساب این بزارید که اولا تاحالاتوکشوربیگانه نرفتم و ازهیچیش خبرندارم و دوم اینکه کلا ازاون تیپ ادماییم که دیراعتمادمیکنم به ناشناخته ها ناشناس ها
واماسوال
یکی ازدوستامون میگفت ازهتل که میریم بیرون خودشون کلیددارنو میان تو نظافت میکنن
به نظرتون هتلای دوبی کلا امنه ازنظراینکه چه میدونم والا یه وقت خدایی نکرده دوربینی تواتاق نداشته باشن شایدازبس توکشورخودمون یکدفعه خبردارمیشدیم مثلا توی اتاق پرو لباس زنانه دوربین بوده این سوال برام پیش اومده
ازمدیرمحترم عذرمیخوام اگرسوالم بیخوده و این حقوداره بزنه به جاده خاکیو حذفش کنه
خوب آدمیه دیگه فکروخیال ازسرزمین های نرفته براش پیش میاد
ممنون ازاینکه حس صمیمیتودرمن بوجوداوردید که به خودم اجازه میدم هرسوالی که ذهنمومخدوش کنه بپرسم
سلام
معمولا هتل های دبی امن هستند.
خیالت از بابت دوربین و اینجور چیزا راحت باشه.
فقط حواست باشه مدارک وپاسپورتت رو بذازی در گاوصندوق اطاق که گم نشه...
خانواده 3 نفره
2013ّْAS7xxx
مصاحبه : MAY ابوظبی
ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: houmanmir ، sce ، farshadsh ، saeid-ss
دوست عزیزی پرسیده که خیابان السودان که تو دعوتنامه نوشته کجاست؟
به 10 تا راننده تاکسی هم که بگید هیچ کدومشون این خیابون رو نمیشناسن !!! من تست کردم !! جالبه حتی از نگهبان سفارت هم بپرسید نمیدونه !!!
السودان یه خیابون کوچولو جلو سفارت هست...
ولی به هر راننده تاکسی که بگید سفارت آمریکا خیالت راحت که بلده و مبیردت جلو سفارت پیادت میکنه ...
تمام سفارت ها از جمله سفارت آمریکا در منطقه سفارات یعنی SEFARAT AREA هستند
خانواده 3 نفره
2013ّْAS7xxx
مصاحبه : MAY ابوظبی
ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: houmanmir ، farshadsh ، mehdi110 ، sce ، saeid-ss
کس دیگری بجز ملیکا خانم هست که تا سفارت ترانسفر بکنه؟نرخ ترانسفر ملیکا چقدره؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، rezagh ، sce
(2013-06-06 ساعت 22:56)پدی نوشته:  کس دیگری بجز ملیکا خانم هست که تا سفارت ترانسفر بکنه؟نرخ ترانسفر ملیکا چقدره؟

دکتر جان سلام
کسی دیگه ای رو نمی دونم هست یا نه....ولی تقریبا تمام لیدر هایی که در هتل ها هستند این کار رو می کنند....ولی خوب خانم ملیکا هم مطمئن تره هم جواب پس دادست و هم منصف تره
فکر کنم قیمت 300 درهم تک نفری و اگر اون روز کسی باشه که باهاتون بیاد نفری 150 درهم
برای من ( زودتر از موقعی که گفته بودن بیا برای گرفتن پاسپورت با ویزا) خانم ملیکا بهم زنگ زد گفت : من دارم می رم ابوظبی تو هم بیا اگر ویزا گرفتی پول من رو بده و اگر ویزات حاضر نبود نمی خواد پول بدی...یک روز دیگه دوباره میایم...این کارش برای من تو اون شرایط خیلی با ارزش بود... خوب مطمئنا اون تور لیدر ها از این جور مراما نمی زارن واسه ادم.... و فقط به فکر تیغیدن هر چه بیشتر در زمان کمتر هستن WinkBig Grin
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: houmanmir ، ald ، mehdi110 ، farshadsh ، پدی ، naarestan ، lilac ، sce ، saeid-ss
(2013-06-06 ساعت 22:56)پدی نوشته:  کس دیگری بجز ملیکا خانم هست که تا سفارت ترانسفر بکنه؟نرخ ترانسفر ملیکا چقدره؟

نفرات زیادی هست. یه سرچ کوچولو کن

بین 250-300 میگیره. بستگی به تعداد نفراتی داره که میبره. اگه چند گروه باشید کمتر میگره
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، rezagh ، farshadsh ، negar_karimi6 ، پدی ، sce ، saeid-ss
سلام
کسی میدونه درهتل گراندسنترال اتو داره یاباخودمون ببریم
درضمن واکس کفشوچه کنیم؟
درمحیط خودسفارت میشه کت پوشیدیاگرمه؟
چه راهی وجودداره که برای گرفتن ویزامون خودمون نریم و به اشنادردوبی که داریم بگیم بره بگیره ؟
چه مدرکیوبایدپیشش بزاریم تا بتونه به جامون بره ویزامونوبگیره؟
ممنون
تشکر کنندگان: naarestan
دوستان كيا هفته چهارم جون وقت مصاحبه دارن؟ واسه سفارت رفتن باهم هماهنگ كنيم و يه ماشين بگيريم
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
تشکر کنندگان:
(2013-06-07 ساعت 01:59)rezagh نوشته:  

دکتر جان سلام
کسی دیگه ای رو نمی دونم هست یا نه....ولی تقریبا تمام لیدر هایی که در هتل ها هستند این کار رو می کنند....ولی خوب خانم ملیکا هم مطمئن تره هم جواب پس دادست و هم منصف تره
فکر کنم قیمت 300 درهم تک نفری و اگر اون روز کسی باشه که باهاتون بیاد نفری 150 درهم
برای من ( زودتر از موقعی که گفته بودن بیا برای گرفتن پاسپورت با ویزا) خانم ملیکا بهم زنگ زد گفت : من دارم می رم ابوظبی تو هم بیا اگر ویزا گرفتی پول من رو بده و اگر ویزات حاضر نبود نمی خواد پول بدی...یک روز دیگه دوباره میایم...این کارش برای من تو اون شرایط خیلی با ارزش بود... خوب مطمئنا اون تور لیدر ها از این جور مراما نمی زارن واسه ادم.... و فقط به فکر تیغیدن هر چه بیشتر در زمان کمتر هستن WinkBig Grin

با سلام به دوستان عزیز من هم همین جا در تایید صحبت های rezagh عزیز میخواستم بگم انصافاً ما هم از خانم ملیکا فقط خوبی ، خوش قولی ، on time بودن و منصف بودن رو دیدیم.... مطمئناً افراد زیادی برای ترانسفر به ابوظبی و انجام بقیه کارها در این بیزنس هستند که طبیعتاً با هم رقابت میکنند و حتماً اونها هم اکثراً اشخاص مورد اطمینانی هستند.... در هر حال دو بار تجربه ای که ما با خانم ملیکا داشتیم از هر نظر قابل قبول و منصفانه بود.
از ما برای انجام کارهای مدیکال ، گرفتن جواب مدیکال و ترانسفر سه نفر بزرگسال و یک بچه به ابوظبی در کل 350 درهم گرفتند و برای تحویل گرفتن ویزا ترانسفر رفت و برگشت به ابوظبی هر نفر 150 درهم گرفتند که البته باز هم در اون روز مسافر داشتند.
تشکر کنندگان: usa lover ، houmanmir ، roeentan ، mehdi110 ، rezagh ، saeid-ss ، azar1348
با سلام. آیا به جای هزینه ایاب و ذهاب از دوبی به ابوظبی به صرفه تر نیست که مشتقیم به ابوظبی برویم و تست ها را هم همانجا انجام دهیم؟
تشکر کنندگان: mehdi110 ، sce ، farshadsh ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان