کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
من 12 شرکت ذکر شده در مقاله Sascha Segan رو برای خودم یک مقایسه ای کردم. در مجموع نمیشه تمام خصوصیات مطلوب رو در یک اپراتور جمع کرد. مثلاً اگر به من بود دوست داشتم:
- سرویس ماهانه مجانی FreedomPop
- گوشی Moto X به قیمت شرکت Republic Wireless
- پوشش شبکه Verizon مربوط به Page Plus Cellular
- قدرت انتخاب پلن در شرکت Ting
رو با هم می داشتم ولی افسوس که نمیشه! Tongue
یک چیزی که الان توجه منو جلب کرده پلن 50 دلاری Pay As To Go مربوط به شرکت pagepluscellular هست. بزرگترین مزیت این شرکت استفاده از شبکه Verizon هست. برای من که با پوشش AT&T در رالی مشکل دارم خیلی خوبه. در پلن 50 دلاری هر دقیقه مکالمه و هر پیام متنی 5 سنت (مشابه H2O) هست و 120 روز هم اعتبار داره. اینم خصوصیات پلن 50 دلاری Pay As To Go این شرکت هست. من می خواستم با کارمند شرکت چت کنم ولی برای چت کردن باید عضو سایت شد و متاسفانه در تعطیلات آخر هفته هم امکانش وجود نداره.
[عکس: attachment.php?aid=3371]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، lilac ، aghaghia ، amir82 ، behfaza ، Rock
آقا این مطلبت کلا منو نابود کرد!!!
من فقط متوجه نمیشم که تا کی بهم ماهی 200 دقیقه رایگان میدن شرکت فریدوم پاپ اگه اون گوشی رو بخرم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، behfaza
(2013-12-30 ساعت 01:03)yami نوشته:  آقا این مطلبت کلا منو نابود کرد!!!
من فقط متوجه نمیشم که تا کی بهم ماهی 200 دقیقه رایگان میدن شرکت فریدوم پاپ اگه اون گوشی رو بخرم؟؟؟
فکر نکنم محدودیت زمانی داشته باشه ولی مطمئناً برات دون پاشیدنTongue. یعنی گوشی HTC Evo 4G که معلوم نیست چه مدل گوشی هست رو بهت 100 دلار میفروشه بعد هم قبل از تموم شدن هر ماه مجبور میشی حسابت رو شارژ کنی. اگر غیر از این بود الان ورشکست شده بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-12-30 ساعت 01:08)Saeedv13 نوشته:  
فکر نکنم محدودیت زمانی داشته باشه ولی مطمئناً برات دون پاشیدنTongue. یعنی گوشی HTC Evo 4G که معلوم نیست چه مدل گوشی هست رو بهت 100 دلار میفروشه بعد هم قبل از تموم شدن هر ماه مجبور میشی حسابت رو شارژ کنی. اگر غیر از این بود الان ورشکست شده بود.

اول اینکه 99 چوق نیست بلکه 179 چوقه!! یعنی 199 بوده الان تخفیف میدن!
منظورت رو از قسمت دوم صحبتت نفهمیدم؟
اینا میگن شما گوشی رو بخر ما هر ماه بهت 200 دقیقه مجانی و 500 مگ مجانی دیتا میدیم. دیگه این چه شارژی میخواد؟؟؟

در ضمن بین مشترکین خودش تماس نامحدود رایگانه

How much are the services going to be?

Basic service comes guaranteed with 500MBs of free 4G data plus 200 voice minutes and 500 texts, all for free. Thats right 100% FREE, not to mention free unlimited calling and texting between FreedomPop users.

We also provide various tiers of paid plans, as follows:

Premium (80% off Verizon):
$7.99/month
500 Voice Minutes
Unlimited Texts
500MB of 4G/3G Data

Unlimited (90% off AT&T):
$10.99/month
Unlimited Voice Minutes
Unlimited Texts
500MB of 4G/3G Data
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، aghaghia ، behfaza
در قسمت FAQ سایت دنبال پاسخی برای این پرسش بودم. این سئوال و جوابها هم جالبند:
Is there a required monthly usage for the 200 free service level or an inactivity fee?
There is no inactivity fee or required monthly usage - however, we recommend that you take advantage of your free talk, text and voice!

What are the charges for exceeding the Text/Voice limit? Can I have my service turned off when I hit the limit?
When the limit is exceeded, you can continue on pay-as-you-go at the rate of $0.01/minute and $0.01/text. However, if you prefer to have your service turned off when the limit is reached, you can do so by disabling the automatic top-up. This can be found by logging in to your FreedomPop account and going to the Billing Settings tab.

پاسخ
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza
جل الخالق!!!! یعنی 179 چوق میدیم برای گوشی و مادام العمر ماهی 200 دقیقه کال و 500 تکست و 500 مگ دیتا رایگان میگیریم؟؟؟
من هنوز باورم نمیشه! باید یک نکته کنکوری داشته باشه برای ریپ آف کردن باید کشفش کرد.

*** ظاهرا مشخص شد!!! اینا از شبکه دیتا برای تماس استفاده میکنن و نه از شبکه موبایل. شبکه دیتا شون هم WiMAX هست.

*** در ضمن اگه خودتون گوشی CDMA از هر نوع مارکی داشته باشین احتمالا با این شرکت کار بکنه. در این آدرس چک بکنید. در ئی بی گوشیهای اسپرینت خیلی ارزون هستن.
http://freedompop.com/byod
پاسخ
(2013-12-30 ساعت 01:13)yami نوشته:  اول اینکه 99 چوق نیست بلکه 179 چوقه!! یعنی 199 بوده الان تخفیف میدن!
اینا میگن شما گوشی رو بخر ما هر ماه بهت 200 دقیقه مجانی و 500 مگ مجانی دیتا میدیم. دیگه این چه شارژی میخواد؟؟؟
حق با شماست. قیمت گوشی بعد از یک تخفیف 20 دلاری 179 دلاره. اشتباه از منم نبوده البته. تو مقاله pcmag این جور نوشته بود:

FreedomPop's only official phone is the HTC Evo 4G, which it sells for $99.
منظور من این بود که مطمئن هستند اکثر کاربرهاشون حد مجاز مجانی رو رد می کنند و مجبورن حسابشون رو شارژ کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، behfaza
(2013-12-30 ساعت 01:31)Saeedv13 نوشته:  
(2013-12-30 ساعت 01:13)yami نوشته:  اول اینکه 99 چوق نیست بلکه 179 چوقه!! یعنی 199 بوده الان تخفیف میدن!
حق با شماست. قیمت گوشی بعد از یک تخفیف 20 دلاری 179 دلاره. اشتباه از منم نبوده البته. تو مقاله pcmag این جور نوشته بود:

FreedomPop's only official phone is the HTC Evo 4G, which it sells for $99.
منظور من این بود که مطمئن هستند اکثر کاربرهاشون حد مجاز مجانی رو رد می کنند و مجبورن حسابشون رو شارژ کنند.

اون مقاله درست بوده! ولی اون مدل گوشی در عرض یک و نیم روز به فروش رفته و تموم شده و الان مدل بالاترش رو به قیمت 179 چوق رایج این مملکت میدن.
در ضمن در این لینکی که میذارم نوشته که گوشی های دیگه شبکه اسپرینت رو هم میشه در این شرکت اکتیو کرد و استفاده نمود و به زودی ساپورت آیفون 4 و 4اس هم بهش اضافه میشه:
ضمنا ظاهرا میشه تنظیم کرد که اگه 200 دقیقه هه تموم بشه دیگه خود بخود شارژ نکنه! این خیلی خوبه. البته مکالمه نامحدودشم ماهی 10 چوق رایج مملکته که خیلی خوبه.

HTC EVO 4G
HTC EVO 3D
Samsung Epic 4G
Samsung Epic 4G Touch
Samsung Galaxy S III 16GB
Boost Prevail by Samsung
Galaxy Nexus by Samsung
Nexus S 4G by Samsung
LG Optimus S
Motorola Photon 4G

http://9to5mac.com/2013/11/19/freedompop...-included/
پاسخ
(2013-12-30 ساعت 03:12)yami نوشته:  اون مقاله درست بوده! ولی اون مدل گوشی در عرض یک و نیم روز به فروش رفته و تموم شده و الان مدل بالاترش رو به قیمت 179 چوق رایج این مملکت میدن.
در ضمن در این لینکی که میذارم نوشته که گوشی های دیگه شبکه اسپرینت رو هم میشه در این شرکت اکتیو کرد و استفاده نمود و به زودی ساپورت آیفون 4 و 4اس هم بهش اضافه میشه:
ضمنا ظاهرا میشه تنظیم کرد که اگه 200 دقیقه هه تموم بشه دیگه خود بخود شارژ نکنه! این خیلی خوبه. البته مکالمه نامحدودشم ماهی 10 چوق رایج مملکته که خیلی خوبه. ....
داری مثل شیطان لعیم وسوسه ام می کنی هاBig Grin. یعنی بی خیال پلن 50 دلاری Pay As To Go شرکت pagepluscellular بشیم؟ حیفه ها. یه نگاهی بهش بنداز. احتیاج به خرید گوشی هم نداریم و همون قدیمی ها رو استفاده می کنیم. Sprint در مقابل Verizon و AT&T و T Mobile حرفی برای گفتن نداره ها. من از اون روز فکر می کردم یکی از شرکت های اقماری اپراتورهای بزرگترهTongue.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، philter ، behfaza ، Rock
ببین ظاهرا شما در جایی بد قلقی زندگی میکنی که آنتن مانتن اذیت میکنه. بیا و بیخیال این فریدوم بشو و همان ورایزون رو بخر.
تلفنی که خط نده با پاره آجر فرقی نداره!!
شیطان لحیم!!! Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، philter ، behfaza ، Rock
(2013-12-30 ساعت 03:23)yami نوشته:  ببین ظاهرا شما در جایی بد قلقی زندگی میکنی که آنتن مانتن اذیت میکنه. بیا و بیخیال این فریدوم بشو و همان ورایزون رو بخر.
شیطان لحیم!!! Smile
من تا آخر این ماه پول AT&T خودم و کریکت عیال رو دادم. صبر می کنم شما بخریش و آزمایشش کنی. اگر راضی بودی منم ماه آینده دست به کار میشمTongue.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، philter ، behfaza
(2013-12-30 ساعت 03:28)Saeedv13 نوشته:  
(2013-12-30 ساعت 03:23)yami نوشته:  ببین ظاهرا شما در جایی بد قلقی زندگی میکنی که آنتن مانتن اذیت میکنه. بیا و بیخیال این فریدوم بشو و همان ورایزون رو بخر.
شیطان لحیم!!! Smile
من تا آخر این ماه پول AT&T خودم و کریکت عیال رو دادم. صبر می کنم شما بخریش و آزمایشش کنی. اگر راضی بودی منم ماه آینده دست به کار میشمTongue.

من فعلا منتظرم ببینم آیفونم به لیست اضافه میکنن یا نه؟
اگه اضافه کنن اونوقت میرم سراغ شکار یک دستگاه آیفون اسپرینت 4اس در ئی بی یا از یک جایی و اگه تونستم پیدا کنم اونوقت میخرم!!!
تا آنزمان فعلا با همین اسپات موبایل یک و نیم دولار در ماه سازگاریم!!
پاسخ
قراره آیفون 4 و 4اس رو بده؟! آقا بیخیال شین تو رو خدا.
خیلی خودتون رو اذیت نکنین. من اون زمان که کردیت نداشتم رفتم 50 دلار در ماه دادم و تاک و تکست نامحدود + 500مگ اینترنت سرعت بالا گرفتم از تی-موبیل و بعدشم واسه سه نفرمون ماهی 100 دلار واسه تاک و تکست نامحدود واسه همه، 2.5 گیگ واسه خودم و 500مگ واسه بقیه با سرعت بالا اینترنت گرفتم که بعد از اون سرعتش کم میشه.
اینا رو گفتم که بگم، زیاد دنبال حساب کتاب کردن این اقلام نشین که بعد یه مدت کاملا عادی میشه و بیشتر از اون بفکر پیدا کردن کار باشین که با وجود اون این چیزا بسیار بسیار پیش‌پاافتاده و جزئی هستن و اصلا فکر کردن نمیخواد.
فقط واسه اینکه ذهنتو درگیر این چیزا نکنین گفتم
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
(2013-12-30 ساعت 06:01)j1970 نوشته:  قراره آیفون 4 و 4اس رو بده؟! آقا بیخیال شین تو رو خدا.
خیلی خودتون رو اذیت نکنین. من اون زمان که کردیت نداشتم رفتم 50 دلار در ماه دادم و تاک و تکست نامحدود + 500مگ اینترنت سرعت بالا گرفتم از تی-موبیل و بعدشم واسه سه نفرمون ماهی 100 دلار واسه تاک و تکست نامحدود واسه همه، 2.5 گیگ واسه خودم و 500مگ واسه بقیه با سرعت بالا اینترنت گرفتم که بعد از اون سرعتش کم میشه.
اینا رو گفتم که بگم، زیاد دنبال حساب کتاب کردن این اقلام نشین که بعد یه مدت کاملا عادی میشه و بیشتر از اون بفکر پیدا کردن کار باشین که با وجود اون این چیزا بسیار بسیار پیش‌پاافتاده و جزئی هستن و اصلا فکر کردن نمیخواد.

عزیزم حواسم هست! این آیفونهای دست دوم 4اس اگه مال اسپرینت باشه در ئی بی قیمتشون خیلی پایینه در حد صد دولار کمی بالا یا پایین. با این قیمت آدم آیفون داشته باشه و رایگان هم ماهی 200 دقیقه کال و 500 تکست و 500 مگ دیتا داشته که نور علی نوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، philter ، behfaza
(2013-12-30 ساعت 06:01)j1970 نوشته:  قراره آیفون 4 و 4اس رو بده؟! آقا بیخیال شین تو رو خدا.
دوست عزیز موضوع همون کاره که هنوز ما نتونستیم پیدا کنیم برای همین ماهی 30 دلار برای پری پید تی موبایل که تکس و تاک محدود داره و اینترنت هم مثلا روشه ولی تعطیله میشه ماهی 90 هزار تومن اخرین باری که موبایلم رو در ایران شارژ کردم 5000 تومن برای 1 ماه بود که اضافی باقی مونده رو تا اخرین لحظات تو هواپیما استفاده کردم قبول کنید که می خوایم بهش فکر نکنیم ولی حداقل در شرایط فعلی نمیشه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lilac ، behfaza ، uncledoc

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان