کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید من 20 روز دیگه می رم لس آنجلس نمی دونم گوشی نت 3 سامسونگ را از اینجا که قیمتش هست یک میلیون و هشتصد بخرم یا بهتر از آمریکا بخرم؟و اینم بگم که شرایطی هم نمی تونم بخرم چون بر می گردم و نمی تونم قسط بدم یا سیم کارت بخرم که از تخفیفاشون استفاده کنم به نظرتون چیکارکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-02 ساعت 17:06)ghazalak11 نوشته:  بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید من 20 روز دیگه می رم لس آنجلس نمی دونم گوشی نت 3 سامسونگ را از اینجا که قیمتش هست یک میلیون و هشتصد بخرم یا بهتر از آمریکا بخرم؟و اینم بگم که شرایطی هم نمی تونم بخرم چون بر می گردم و نمی تونم قسط بدم یا سیم کارت بخرم که از تخفیفاشون استفاده کنم به نظرتون چیکارکنم؟
شما اینجا بخوای هم نمیتونی شرایطی بخری چون هنوز کردیت نداری و مجبوری نقد همشو بدی.
دوم اینکه چه کاریه وقتی میخوای سریع برگردی گوشی بخری از اینجا؟ اگه بحث به صرفه بودنشه که میتونی یه سرچ تو سایتا بکنی و قیمتش رو بگیری + مالیات بعدش ضربدر نرخ ارز کنی و ببینی میصرفه یا نه Smile
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، aghaghia ، behfaza
و البته بیشتر قفل شبکه اند و برای بازکردن بایستی هزینه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-03 ساعت 20:51)uem نوشته:  و البته بیشتر قفل شبکه اند و برای بازکردن بایستی هزینه کنید

قفل شبکه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظر من اگه میخواهین اینجا زندگی کنین از اینجا گوشی بگیرین در غیر این صورت ایران فکر کنم ارزونتره
من بعد از 1 سال و اندی T-mobile Family Plan گرفتم با دوستام 4 نفری ،ماهی 25$ میدیم کار مونم را میندازه
شماره کیس:Case Number 2012AS00011xxx
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:دسامبر
تاریخ دریافت ویزا: 2011 Dec
ورود :Apr 2012
محل زندگی :Orange County
پاسخ
تشکر کنندگان: ghazalak11 ، j1970 ، behfaza
دوستان یه سوال در مورد دانلود داشتم میدونم این جا بخشش نیست ولی ممنون میشم جواب بدید !!

برای دانلود از سایت ها ی ایرانی مثل پی سی دانلود و دانلود ها و میهن دانلود و... چجوریه ؟ اگه دانلود کنی جریمه میشی ؟ تورنت و.. که نه فقط همین سایت های ایرانی !

تا حالا کسی دانلود کرده ؟ مشکلی واسش پیش نیومده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-18 ساعت 17:09)saman98 نوشته:  دوستان یه سوال در مورد دانلود داشتم میدونم این جا بخشش نیست ولی ممنون میشم جواب بدید !!

برای دانلود از سایت ها ی ایرانی مثل پی سی دانلود و دانلود ها و میهن دانلود و... چجوریه ؟ اگه دانلود کنی جریمه میشی ؟ تورنت و.. که نه فقط همین سایت های ایرانی !

بطور معمول اینکارا مثل گرفتن نرم‌افزار و کرک و این چیزا غیرقانونیه ولی منظور این نیست که انجام نمیشه (قاعدتا کسی فکر نمیکنه اینهمه کرک و این چیزا فقط واسه ایران تهیه میشه Smile )
من قبلنا که ایران بودم شنیده بودم بعضی اینترنت پروایدرا نمیذارن چیزایی مث تورنت رو بگیری اما من خودم تا بحال اینجا نرم‌افزار نخریدم (الا سیستم عاملی که پولش رو روی سخت‌افزار دادم) و البته این قابل افتخار نیست Smile آخرین نرم‌افزاری هم که واسه کسی گرفتم دو روز پیش بود که با استفاده از تورنت گرفتم.
در کل خودم متمایل به سمت استفاده قانونی از نرم‌افزارم اینجا و مثلا اگه نخوام پول با مایکروسافت آفیس بدم میرم libre-office رو نصب میکنم که مجانیه.
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sce ، ramaya ، behfaza ، Rock
(2014-01-19 ساعت 02:14)j1970 نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 17:09)saman98 نوشته:  دوستان یه سوال در مورد دانلود داشتم میدونم این جا بخشش نیست ولی ممنون میشم جواب بدید !!

بطور معمول اینکارا مثل گرفتن نرم‌افزار و کرک و این چیزا غیرقانونیه ولی منظور این نیست که انجام نمیشه (قاعدتا کسی فکر نمیکنه اینهمه کرک و این چیزا فقط واسه ایران تهیه میشه Smile )
من قبلنا که ایران بودم شنیده بودم بعضی اینترنت پروایدرا نمیذارن چیزایی مث تورنت رو بگیری اما من خودم تا بحال اینجا نرم‌افزار نخریدم (الا سیستم عاملی که پولش رو روی سخت‌افزار دادم) و البته این قابل افتخار نیست Smile آخرین نرم‌افزاری هم که واسه کسی گرفتم دو روز پیش بود که با استفاده از تورنت گرفتم.
در کل خودم متمایل به سمت استفاده قانونی از نرم‌افزارم اینجا و مثلا اگه نخوام پول با مایکروسافت آفیس بدم میرم libre-office رو نصب میکنم که مجانیه.

با استفاده شخصی از نرم افزار کرک به آن صورت کاری ندارن اما جریانش عین ماهواره تو ایران هست!! یعنی مثلا شما یک روزی به خاطری گیر بیوفتین و از لپ تاپتون نرم افزار کرک در بیارن ممکنه به اون شرکته گزارش کنن و اون شرکته هم ممکنه ازتون شکایت کنه و خر بیار و باقالی بار کن.
برای مثال برای ویندوز سرور تعداد یوزرهایی که میشه روز فعال کرد محدودیتی نیست اما شما باید به تعدادی که لازم دارید به مایکروسافت پول بدید. حالا پول 5 یوزر رو بدین و یک روزی بازرس مایکروسافت سر زده بیاد شرکت و ببینه 6 یا 10 یا 100 تا یوزر داره استفاده میکنه از سرور اتوماتیک 3 میلیون دولار شما رو سو میکنه!!!!
البته حتی استفاده کننده شخصی هم بفهمن که داره نرم افزار کرک یا فایل کتاب رو "میفروشه" مطمئنا پیگیر شده و به دامش میندازن و عاقبتش با کرام الکاتبین هست.
کلا همانطور که دوستمون گفتن یا از نرم افزارهای رایگان استفاده کنید یا چند دولار پول یک نرم افزار ارزان رو ندادن واقعا آدم رو ثروتمند نمیکنه.
در ضمن موقع دانلود چه از تورنت چه از سایتهای دیگه آی اس پی شما دقیقا میدونه که شما کی هستید و از کجا چی دانلود میکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sce ، behfaza ، Rock
ممنون از شما دوست عزيز
ولي مثلا شما ويندوز سرور رو توضيح داديد يا گفتيد فروش اين ها يعني فروش نرم افزار و فيلم ها و گيم هاي كركي و كپي !!
سوال من اينه من نه با ويندوز سرور كاري دارم و نه قصد فروش اون ها !!!
چون من هميشه يه ارشوي درست ميكنم براي همين فقط گيم ها و انيميشن و فيلم ها رو دانلود ميكنم ميرزم تو هاردم و كاري به PC و لپتاپم ندارم !
الان من تا يه فايلي دانلود كنم جريمه ميشم يا اين كه نميفهمن و كاري ندارن ؟
چون به خصوص من چند نفر رو هم ميشناسم كه خيلي فيلم دانلود كردن و مشكلي پيش نيومده واسشون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-20 ساعت 00:34)saman98 نوشته:  ممنون از شما دوست عزيز
ولي مثلا شما ويندوز سرور رو توضيح داديد يا گفتيد فروش اين ها يعني فروش نرم افزار و فيلم ها و گيم هاي كركي و كپي !!
سوال من اينه من نه با ويندوز سرور كاري دارم و نه قصد فروش اون ها !!!
چون من هميشه يه ارشوي درست ميكنم براي همين فقط گيم ها و انيميشن و فيلم ها رو دانلود ميكنم ميرزم تو هاردم و كاري به PC و لپتاپم ندارم !
الان من تا يه فايلي دانلود كنم جريمه ميشم يا اين كه نميفهمن و كاري ندارن ؟
چون به خصوص من چند نفر رو هم ميشناسم كه خيلي فيلم دانلود كردن و مشكلي پيش نيومده واسشون

نقض کپی رایت نقض کپی رایته و فرقی بین ویندوز سرور و کتاب الکترونیک و موسیقی وجود نداره.
تا جایی که میدونم فعلا و به صورت کلی "ممکنه" کاری با کسی که دانلود میکنه نداشته باشن ولی مطمئنا به محض اینکه بفهمن کسی محتوای دارای کپی رایت دیگران رو میفروشه، در اولین فرصت و به شدیدترین وضع برخورد میکنن. احتمالا کسب درامد از طریق استفاده از این نرم افزارها هم در همین تعریف بگنجه.
علت اینکه میگم فعلا و به صورت کلی "ممکنه" اینه که حجم عظیمی از این گونه اطلاعات توسط کاربران در حال دانلود شدنه و عملا پیگیری قانونی فرد به فرد اونا کاری غیر ممکن هست "عامما!!" بالفرض اگه قرار باشه که شهروندان کشورهای خاصی رو در وهله اول مورد پیگرد قرار بدن، کسب این اطلاع که فلان کاربر چی دانلود کرده کار سیم ثانیه هست.
در کشوری که فاش میشه ان اس ای میتونسته حتی از کامپیوترهای غیر متصل به اینترنت هم جاسوسی کنه، به نظر من خلاف کردن کاری بسیار غیر منطقی هست.
در ضمن به همه اینا اگه عامل شکایت شاکی خصوصی رو هم اضافه بکنی، مسئله خیلی بغرنج تر میشه. بالفرض مثال دارم میگم نه اینکه واقعا این کار اتفاق میوفته... اگه آی اس پی به شرکت ادوبی گزارش بده که فلان کاربر من تمام نرم افزارهای قفل شکسته شما رو دانلود میکنه و شرکت ادوبی از اون فرد با دلیل و مدرک شکایت کنه، فکر میکنی میشه قصر در رفت؟؟؟!!! اینا وکیلهایی دارن که موکل سیگار کشیده و سرطان گرفته توسطشون شکایت میکنه و از مارلبورو چند میلیون دولار خسارت میگیره!!
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، Saeedv13 ، saman98 ، behfaza ، Rock
ممنون از توجه تون و پاسخ دادنتون !!

بله من هم از چند نفری که میشناسم که امریکا هستن گفتن وقتی داری دانلود میکنی باید فکر اپلود به اصطلاح Share کردنشون نباشی و 100%گرفتار میشی ! و این که از تورنت هم دانلود نکنی ! اگه Share نکنی کاری باهات ندارن و این که برای ویندوز کرکی و... هم به کاربرای خونگی کاری ندارن تا اون جایی که ازت شکایتی نشه ایا حرف هاشون درسته ؟ همین طوره ؟

خود شما یا دوستان دیگه چیزی دانلود کردن ؟ اتفاقی افتاده یا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock
(2014-01-20 ساعت 13:48)saman98 نوشته:  ممنون از توجه تون و پاسخ دادنتون !!

بله من هم از چند نفری که میشناسم که آمریکا هستن گفتن وقتی داری دانلود میکنی باید فکر اپلود به اصطلاح Share کردنشون نباشی و 100%گرفتار میشی ! و این که از تورنت هم دانلود نکنی ! اگه Share نکنی کاری باهات ندارن و این که برای ویندوز کرکی و... هم به کاربرای خونگی کاری ندارن تا اون جایی که ازت شکایتی نشه ایا حرف هاشون درسته ؟ همین طوره ؟

خود شما یا دوستان دیگه چیزی دانلود کردن ؟ اتفاقی افتاده یا نه ؟
بطور کلی اگه بری بخری یا سویچ کنی رو نرم‌افزارای مجانی راحتتری و شب باصطلاح راحت میخوابی و کاریم نداشته باش کی چیزی دانلود کرده یا نه.
اما بخوای بدونی کسی دانلود کرده یا نه باید بگم متاسفانه من زیاد دارم نرم‌افزار اینجوری (حتی آنتی‌ویروسم که نود32 هستش هم نخریدم و میرم لیسانسشو هر چند وقت یه بار از این سایتا میگیرم تا کار کنه (البته دارم میرم که بخرمش)
راحتتر بگم اینکه جایی که دارم کار میکنم وقتی بهشون گفتم واسه winrar لیسانسشو دارن یا نه بهم گفتن فعلا بدون لیسانس کار کن و winrar هم بعد از 40 روز هی پیغام میده که آقا بیا منو بخر، یکی دو تا نرم‌افزار که لیسانس شخصیش فک کنم 300 دلاره و واسه تجاری بیشتر هم دارم همونجا واسه کار خودشون استفاده میکنم (البته کرک اپلای نکردم و هی هر ماه یه سری فایلاشو پاک میکنم تا دوباره 30 روز کار کنه)
اینا رو گفتم که به این برسم اگه یه وقتی اینکارو کردی ضربان قلبت به 120 نرسه و شب بیخوابی نکشی، اما بقول معروف یهو رو یه قضیه و اتفاقی رو یکی کلید کنن اینام جزو سوابق منفی تو میشه و اصلا خوب نیست Smile
من اون بالام گفتم که با تورنت فایل گرفتم چندین بار و حالا اینکه این جایی رکورد میشه یا نه رو کاری ندارم (تو این مملکت کلی ازین اطلاعات هست ولی کیه که استفاده کنه! مگه اینکه یه جایی به مشکل بخوری دیگه)
حالا از کل اینا ببین کدوم یکیش با روحیت سازگاره.
اینم بگم از همکارم پرسیدم قضیه کپی‌رایت و اینا چجوریه و تو چیکار میکنی، جوابش این بود که من نمیخوام به شرکتی مثل ماکروسافت پول بدم و نگران استفاده از نرم‌افزاراشم نیستم اما از شرکتای کوچیک میخرم نرم‌افزارشونو، چون اونام باید رشد کنن Smile (اینم یه نقل قول نسخه آمریکایی اصلش بود)
بخر آقاجون خلاف نکن که آخر عاقبت نداره.

پاسخ
تشکر کنندگان: saman98 ، eybaba ، behfaza ، Rock
بعضی نرم افزارها مخصوصا اگه بخوای تخصصی کار کنی واقعا نمونه رایگان ندارن. مثلا در حد معمولی میشه با همان لیبره آفیس کار رو راه انداخت ولی کمی تخصصی که میخوای ورد کار کنی واقعا میبینی که نرم افزار آفیس مایکروسافت میخوای.
این نرم افزارها هم یکی دو ورژن پایینترش در سایت ئی بی به فروش میره و قیمت مناسبی هم داره.
مثلا بگم نرم افزار Office 365 که آنلاین کار میکنه لایسنس 4 سالش رو در ئی بی میدن شصت هفتاد دولار البته چون ورژن دانشگاهی هست بریا ثبتش به ایمیل با دامین .edu نیاز داری ولی میخوام بگم که میشه قانونی هم کار کرد و پول کامل نداد.
یا آفیس 2007 رو خریدن بجای خرید نسخه آخرش.
پاسخ
تشکر کنندگان: saman98 ، eybaba ، j1970 ، behfaza ، Rock
من صفحات این تاپیک رو مطالعه کردم. بر اساس راهنمایی دوستان طرح پری پید از h2owireless را انتخاب کردم فقط یک سوال از سروران عزیز دارم . من آیفون 4s دارم و میخواهم از اینترنت گوشی و سیم کارت روی لپ تاپ استفاده کنمHOTSPOT. حالا نمی دانم آیا با اینترنت شبکه H2o میشود اینکار رو انجام داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock
اول اینکه باید پلن با اینترنت نامحدودش رو بخرید و بعد هم امکان تترینگ و شیر کردن اینترنتش با کامپیوترتون بسته به امکانات موبایلتون هست.
در ضمن شیر کردن اینترنت موبایل با کامپیوتر در طولانی مدت باعث گرم شدن شدید موبایل میشه و من شنیدم که با این روش نمیشه زیاد روش حساب کرد. حالا گاه به گاهی آدم لازمشه بعله ولی اینکه این رو جایگزین اینترنت اصلی خونتون بکنید که همیشه در حال وبگردی و دانلود هستید، بعید میدونم جواب بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ali039 ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان