کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
(2014-01-25 ساعت 21:44)yami نوشته:  اول اینکه باید پلن با اینترنت نامحدودش رو بخرید و بعد هم امکان تترینگ و شیر کردن اینترنتش با کامپیوترتون بسته به امکانات موبایلتون هست.
در ضمن شیر کردن اینترنت موبایل با کامپیوتر در طولانی مدت باعث گرم شدن شدید موبایل میشه و من شنیدم که با این روش نمیشه زیاد روش حساب کرد. حالا گاه به گاهی آدم لازمشه بعله ولی اینکه این رو جایگزین اینترنت اصلی خونتون بکنید که همیشه در حال وبگردی و دانلود هستید، بعید میدونم جواب بده.
یامی جان ضمن تشکر از پاسخت، دو تا سوال داشتم اول اینکه آیا اینترنت طرح pay as you go خوبه و با اینترنت طرح ماهانه آنلیمتد خیلی فرق داره ؟ سوال دوم اینکه توی سایت h2o قیمت اینترنت data را برای طرح فوق نوشته 10¢/ MB . آیا معنی اینه که هر مگ 10 سنت. پس اینکه روی گیگ خیلی گرون میشه!! آیا درست محاسبه کردم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-26 ساعت 23:17)ali039 نوشته:  
(2014-01-25 ساعت 21:44)yami نوشته:  اول اینکه باید پلن با اینترنت نامحدودش رو بخرید و بعد هم امکان تترینگ و شیر کردن اینترنتش با کامپیوترتون بسته به امکانات موبایلتون هست.
در ضمن شیر کردن اینترنت موبایل با کامپیوتر در طولانی مدت باعث گرم شدن شدید موبایل میشه و من شنیدم که با این روش نمیشه زیاد روش حساب کرد. حالا گاه به گاهی آدم لازمشه بعله ولی اینکه این رو جایگزین اینترنت اصلی خونتون بکنید که همیشه در حال وبگردی و دانلود هستید، بعید میدونم جواب بده.
یامی جان ضمن تشکر از پاسخت، دو تا سوال داشتم اول اینکه آیا اینترنت طرح pay as you go خوبه و با اینترنت طرح ماهانه آنلیمتد خیلی فرق داره ؟ سوال دوم اینکه توی سایت h2o قیمت اینترنت data را برای طرح فوق نوشته 10¢/ MB . آیا معنی اینه که هر مگ 10 سنت. پس اینکه روی گیگ خیلی گرون میشه!! آیا درست محاسبه کردم؟

کلا پی از یو گو هاا اینترنت و مکالمه شان همیشه گرانتر از ماهانه است. بله اینترنتش خیلی گرونه.
حتی روی طرح ماهانه هم برای ماهانه 2 گیگ باید ماهی 50 دولار و برای دیتا نامحدود طرح ماهانه 60 دولاری رو برداری.
کلا اینترنت بی سیم در آمریکا نسبت به کشورهای پیشرفته دیگه خیلی گرانتره چون میبینن مردم واقعا بابتش پول میدن.
این شرکتهای کوچک فقط برای پی از یو گو و برای کسانی که استفاده محدودی از تلفن دارن توصیه میشه اگه قراره زیاد صحبت کنید یا دیتا میخواهید طرحهای شرکتهای بزرگ خیلی به صرفه تر هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، el333 ، behfaza ، Rock
فقط آمدم از عمو سعید گل بابت معرفی H2O Wireless تشکر کنم.
از ebay سیم کارتش رو خریدم 15 سنت!! حراجی بود، یک بید بیشتر نداشت، منم چند دقیقه مانده بود تمام بشه، یک بید دادم و شد 15 سنت خریدم!!
امروز اومد دیدم بنده خداها فقط 46 سنت پول پستش رو دادن!! حالا بسته بندی و پاکت و خود سیم کارت به کنار!!
سایت خیلی راحتی برای شارژ کردن داره و بی دردسر شروع به کار کرد. خیلی هم راضی هستم Smile
SpotMobile دقیقه ای ده سنت بود و آدم اصلا صحبت کردنش نمی اومد!!! این پنج سنته هر دقیقه اش و آدم زورش نمیاد Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، 2013selectee ، behfaza ، Rock
(2014-01-28 ساعت 06:30)yami نوشته:  فقط آمدم از عمو سعید گل بابت معرفی H2O Wireless تشکر کنم.
از ebay سیم کارتش رو خریدم 15 سنت!! حراجی بود، یک بید بیشتر نداشت، منم چند دقیقه مانده بود تمام بشه، یک بید دادم و شد 15 سنت خریدم!!
امروز اومد دیدم بنده خداها فقط 46 سنت پول پستش رو دادن!! حالا بسته بندی و پاکت و خود سیم کارت به کنار!!
سایت خیلی راحتی برای شارژ کردن داره و بی دردسر شروع به کار کرد. خیلی هم راضی هستم Smile
SpotMobile دقیقه ای ده سنت بود و آدم اصلا صحبت کردنش نمی اومد!!! این پنج سنته هر دقیقه اش و آدم زورش نمیاد Smile
من که H2O رو معرفی نکردم. کار دوستمون stealth بود. منم یکی دو روزه به این کمپانی پیوستمTongue. رفتم به یکی از دیلرهای AT&T و account number تلفنم رو گرفتم. گفتن چون پلن شما prepaid هست account password ندارین. بعد از طریق صفحه ای در سایت H2O تقاضای انتقال شماره رو کردم. در عرض 6 ساعت شماره قبلیمو به H2O منتقل کردند. سیم کارت رو از Best Buy خریدم به 10 دلارSad. فقط اشکالی که من با این کمپانی دارم اینه که کردیت کارت منو موقع شارژ کردن نمی شناسه. اون روز تلفن کردم و حسابمو شارژ کردم. بهشون هم گفتم جریان رو. چت هم کردم و مشکل رو بازگو کردم ولی همچنان مشکلم باقی هست. در آخرین دفعه ای که چت می کردم کارمندشون گفت سایتشون اشکال فنی داره و مشکل از طرف خودشون هست.
اما چند روز پیش داشتم دنبال بقیه شرکت های فعال در این زمینه می گشتم که به چند تا شرکت ارزون تر از H2O برخوردم. اینها کمپانی های کوچکی مثل H2O هستند که به اصطلاح reseller هستند. یعنی خدمات 4 شرکت بزرگتر رو با تغییرات مشتری پسند می فروشند. از جمله این کمپانی ها شرکتی به نام Lyca Mobile هست که reseller شرکت T- Mobile هست. هر دقیقه مکالمه در پلن pay as you go این شرکت 2 سنت و هر تکست 4 سنت هست. من با کارمند کاستومر سرویسشون چت کردم. تو سایتشون اینو ننوشته ولی طرف می گفت هر مبلغی که شارژ کنین تا سه ماه در صورت عدم استفاده باقی خواهد ماند. حداقل مبلغ شارژ هم 10 دلار هست. سایت شرکت: http://www.lycamobile.us/en هست. تنها موردی که داره عدم آنتن دهی مناسب T- Mobile در رالی هست. من می خوام برای عیال یک گوشی آن لاک بخرم و این شرکت رو امتحان کنم. اگر خوب جواب داد خودمم بعد از تموم شدن شارژ H2O شمارمو به Lyca Mobile منتقل می کنم. فکر نکنم از این ارزونتر دیگه گیر بیاد!!
پاسخ
تشکر کنندگان: 2013selectee ، el333 ، romance33 ، mhb161 ، behfaza ، Rock
دوستان عزیز من تصمیم دارم طرح PAY AS YOU GO را برای مکالمه بخرم و اینترنتش را OFF کنم.( چون حساب کردم 1 گیگ اینترنت 100دلار میشه که غیر منطقی هستش). حالا برای اینترنت چکار کنم. چه طرحی هستش که به صرفه باشه یکی از دوستان در شهر شیکاگو اکسس پوینت سیار داشت که می گفت ماهی 50 دلار براش میده ، آیا ارزونتر از این هم هست اگه دوستان اطلاعات درمورد حجم و قیمت بدن ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، behfaza
می خواستم بگم با وجودی که H2O از شبکه AT&T استفاده می کنه ولی کاوریجش از AT&T خیلی خیلی بهتره و به حول و قوه الهی مشکل قطعی مکالمه ما در منزل به طور کامل برطرف شده استTongue. دیگه این که اشکال سایتشون موقع شارژ مجدد برطرف شده. منتظر اخبار بیشتر ما از Lyca Mobile باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: 2013selectee ، farmiz ، romance33 ، usa lover ، behfaza ، Rock
ali039
من تا حالا هات اسپات کمتر از ماهی 50 دولار ندیدم مگه اینکه مثلا از ورایزون موبایل پلن دار داشته باشی و اونم اضافه کنی اونوقت ارزونتر میشه. مثلا تو نمایشگاه میگفتن اگه خط ورایزون دارین هات اسپات ماهی 20 دولار.

سعید آقا
راست میگی. stealth معرفی کرده بود. دمش گرم اماااااااااااااا
این Lyca Mobile رو گفتی و خرابم کردی. نمیشد یک روز زودتر بگی Sad
الان من با این سیم 15 سنتی که روش ده دولار هم شارژ گذاشتم چه کنم Smile
جدا صد برابر بیشتر از من بابت سیم کارت پول دادی؟؟؟؟؟ مایه داری هست هااا بخدا
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، 2013selectee ، romance33 ، behfaza ، Rock
(2014-01-30 ساعت 08:06)yami نوشته:  ...این Lyca Mobile رو گفتی و خرابم کردی. نمیشد یک روز زودتر بگی Sad
الان من با این سیم 15 سنتی که روش ده دولار هم شارژ گذاشتم چه کنم Smile
جدا صد برابر بیشتر از من بابت سیم کارت پول دادی؟؟؟؟؟ مایه داری هست هااا بخدا
صبر کن بذار من این شرکت جدید رو برای موبایل عیال آزمایش کنمTongue. اگر تو خونه ما جواب داد خودم اولین نفری هستم که میرم سراغ Lyca. امشب با کارمند H2O چت کردم. ازش پرسیدم این Account number و Account password یا pin که برای انتقال شماره از یک شرکت به شرکت دیگه لازمه یک پارامتر ثابته یا در تمام شرکت ها یکی هست. بنده خدا مودبانه گفت که از یک کریر به یکی دیگه فرق می کنه. بعد گفتم الان من بخوام این دو تا پارامتر رو بدونم باید چکار کنم؟ زنگ بزنم، ایمیل بدم یا تو همین چت بهم میگی؟ پیش خودم گفتم الان میگه بذار عرقت خشک شه و یک هفته از سرویس ما استفاده کن بعد بیا پیگیر عوض کردن کریرت شو!!!Tongue بنده خدا یک کلمه حرف اضافه نزد. گفت از طریق چت می تونم ولی به دلایل امنیتی باید 3 تا از شماره هایی که باهاشون صحبت کردی یا تکست فرستادی یا گرفتی رو بهم بگی. منم بهش گفتم و اون دو تا شماره رو گرفتم. یعنی اگر ببینم کاوریج موبایل عیال در حد نرمالی هست دیگه منتظر به دست آوردن این دو تا پارامتر هم نخواهم شد. یک کم دیگه صبر کنین بهتون خبر میدمBig Grin.
پاسخ
تشکر کنندگان: 2013selectee ، اریوبرزن ، romance33 ، usa lover ، behfaza ، Rock
سلام خدمت عموسعیدگل و یامی عزیز
گوشی ما اس3 سامسونگه وفقط باید سیمکارتهای مینی بخریم حالا سیمکارتهای اونجا مینی سیمکارته یا باید سیمکارت رو بعد خریدن تبدیل به مینی سیمکارت کرد
ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، behfaza
(2014-01-30 ساعت 21:24)اریوبرزن نوشته:  سلام خدمت عموسعیدگل و یامی عزیز
گوشی ما اس3 سامسونگه وفقط باید سیمکارتهای مینی بخریم حالا سیمکارتهای اونجا مینی سیمکارته یا باید سیمکارت رو بعد خریدن تبدیل به مینی سیمکارت کرد
ممنون
سلام به روی ماهتTongue
همه جوری داره عزیزم. معمولی، میکرو و یک جور دیگه هم دارن به اسم نانو که نمی دونم چه جوریه؟! به آخر این صفحه یه نگاهی بنداز.
پاسخ
تشکر کنندگان: اریوبرزن ، 2013selectee ، romance33 ، behfaza ، Rock
(2014-01-30 ساعت 21:41)Saeedv13 نوشته:  
(2014-01-30 ساعت 21:24)اریوبرزن نوشته:  سلام خدمت عموسعیدگل و یامی عزیز
ممنون
سلام به روی ماهتTongue
همه جوری داره عزیزم. معمولی، میکرو و یک جور دیگه هم دارن به اسم نانو که نمی دونم چه جوریه؟! به آخر این صفحه یه نگاهی بنداز.
نانو سیم کارت کوچکترین سیم کارت حاضره و بطور مثال توی آیفون 5اس ازش استفاده میشه.
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، el333 ، اریوبرزن ، romance33 ، eybaba ، behfaza
سلام به همه دوستان
میخواستم بپرسم که تا حالا کسی از دوستان از RepublicWireless استفاده کرده و اگر استفاده کرده کیفیت صداش و کاوریجش در مناطق مختلف چطوره؟
ممنون میشم اطلاعاتی در این مورد بهم بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ظاهرا موبایلهای ما اونجا کار نمیکنه ! پیشنهادتون برای خرید یه گوشی با قیمت مناسب در شروع چیه؟ چه برند و چه مدلی که بتونه نیازهای اونجا رو برآورده کنه
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان:
RepublicWireless از Sprint استفاده میکنه که جزو یکی از چهار اپراتور اصلی موبایل آمریکا هست و البته ضعیف ترینشون از بابت انتن دهی!!! من به هیچ وجه توصیه نمیکنم. نه مکافات استفاده از وای فایش به ارزشش رو داره و نه ماهانه نزدیک به 20 دولار پول دادن بابتش. کلا سرطان هست!! تازه باید گوشی مخصوصش رو هم بخرین که البته در ئی بی ارزان هست دست دومش.
اما بجاش LycaMobile.us بخرین. دقیقه ای 2 سنت به آمریکا و دقیقه ای 4 سنت به ایران!!!! و انتن دهی تی موبایل و با موبایلهای ایران هم کار میکنه. ممنون از دوستی که اینو معرفی کردن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، romance33 ، Mehdi Joharzadeh ، behfaza ، el333 ، Rock ، valencia
(2014-02-21 ساعت 19:12)yami نوشته:  RepublicWireless از Sprint استفاده میکنه که جزو یکی از چهار اپراتور اصلی موبایل آمریکا هست و البته ضعیف ترینشون از بابت انتن دهی!!! من به هیچ وجه توصیه نمیکنم. نه مکافات استفاده از وای فایش به ارزشش رو داره و نه ماهانه نزدیک به 20 دولار پول دادن بابتش. کلا سرطان هست!! تازه باید گوشی مخصوصش رو هم بخرین که البته در ئی بی ارزان هست دست دومش.
اما بجاش LycaMobile.us بخرین. دقیقه ای 2 سنت به آمریکا و دقیقه ای 4 سنت به ایران!!!! و انتن دهی تی موبایل و با موبایلهای ایران هم کار میکنه. ممنون از دوستی که اینو معرفی کردن.

مرسی از اطلاعاتتون، ولی میخواستم بدونم منظورتون از "مکافات استفاده از وای فایش" چیه؟ یعنی ممکنه بعضی وقتا کیفیت تماس تلفنی پایین بیاد؟
و اینکه من احتیاج به دیتای بیشتری دارم مثلا حداقل حدود 500 مگابایت در ماه، و از طرفی موبایل جدید نسبتا پر قدرتی هم نیاز دارم. آیا روی هم رفته با این شرایط به نظر شما اینو بگیرم یا نه؟ آخه هم موبایلو ارزون میده (البته لاک شده) و هم پلن 25 دلاریش خیلی خوبه. البته اگر کیفیت صداش و آنتن دهیش خوب باشه. پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان