کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
(2014-02-22 ساعت 11:00)Mehdi Joharzadeh نوشته:  
(2014-02-21 ساعت 19:12)yami نوشته:  RepublicWireless از Sprint استفاده میکنه که جزو یکی از چهار اپراتور اصلی موبایل آمریکا هست و البته ضعیف ترینشون از بابت انتن دهی!!! من به هیچ وجه توصیه نمیکنم. نه مکافات استفاده از وای فایش به ارزشش رو داره و نه ماهانه نزدیک به 20 دولار پول دادن بابتش. کلا سرطان هست!! تازه باید گوشی مخصوصش رو هم بخرین که البته در ئی بی ارزان هست دست دومش.
اما بجاش LycaMobile.us بخرین. دقیقه ای 2 سنت به آمریکا و دقیقه ای 4 سنت به ایران!!!! و انتن دهی تی موبایل و با موبایلهای ایران هم کار میکنه. ممنون از دوستی که اینو معرفی کردن.

مرسی از اطلاعاتتون، ولی میخواستم بدونم منظورتون از "مکافات استفاده از وای فایش" چیه؟ یعنی ممکنه بعضی وقتا کیفیت تماس تلفنی پایین بیاد؟
و اینکه من احتیاج به دیتای بیشتری دارم مثلا حداقل حدود 500 مگابایت در ماه، و از طرفی موبایل جدید نسبتا پر قدرتی هم نیاز دارم. آیا روی هم رفته با این شرایط به نظر شما اینو بگیرم یا نه؟ آخه هم موبایلو ارزون میده (البته لاک شده) و هم پلن 25 دلاریش خیلی خوبه. البته اگر کیفیت صداش و آنتن دهیش خوب باشه. پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

این شرکت میگه باید از اینترنت وای فای در خانه و محل کار و مک دونالد و ... همیشه استفاده کنی برای تماس گرفتن. حالا هر از گاهی در کوجه خیابان مجبور شدی و اینترنت وای فای نبود باشه از موبایل واقعی اش که توسط Sprint سرویس میده استفاده کن.
اما اگه شما همش از موبایلش استفاده کنی و نه وای فای بعد از یکی دو دوره بهتون اطلاع میدن که استفاده شما از حالت موبایل خیلی بیشتر از حالت وای فای بوده و شما به یک موبایل واقعی با پلن نامحدود یا همچین چیزی نیاز دارین و لطفا به یک شرکت دیگه مهاجرت کنین و حسابتون رو میبندن!!!!
پس عملا اینا انتظار دارن که شما همیشه اینترنت وای فای در دسترستون داشته باشین و این همه پول میگیرن صرفا بابت همون هر از گاهی استفاده از حالت موبایلی اش هست.
ببین دوست عزیز اینکه شما مصرف دیتات بیشتر از مکالمه و تکست هست مشکل همه هست در آمریکا!!! چون اگه اینا بیان مثلا پلنی بدن که یکی دو گیگ دیتا داشته باشه و مکالمه و تکست کم تا ارزون بشه، عملا شما با نصب اپ های اندروید یا اپل میتونین همیشه از طریق دیتای زیادی که داده زنگ بزنین و جواب بدین و تکست همینطور و نیازی به خود مکالمه و تکست نخواهید داشت. بنابرین بازار اینا تخته میشه.
بنابرین همیشه پلن دیتایی که میدن یک سرو گردن همیشه کمتر از مقدار مکالمه و تکست هست.
لیکاموبایل در حالت ارزانش دیتای چندای نداره و کلا شرکتهای Pay as you go مثل این هیجکدام برای استفاده دیتا به صرفه نیستن چه لیکاموبایل چه اسپات موبایل چه اچ تو او و بقیه.
برای دیتا باید به شرکتهای اصلی مراجعه کنید و کنتراک ماهانه بگرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، behfaza ، romance33 ، valencia
امروز رفتم یکی از این فروشگاههای نزدیک هتل تا سیمکارت لایکا موبایل بگیرم با اینکه سایت لایکا نوشته که سیمکارت free اما فروشنده پاکستانی چولمنگ میگفت سیمکارت فری نیست و این 7 دلار هم شارژ نیست بلکه هزینه ارسال سیمکارته وپلنش 39 دلاریه
حالا اساتید محترم میشه راهنمایی بفرماید این 7 دلار هزینه شارژ سیمکارته یا هزینه ارسال سیمکارت

پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
فکرکنم این ها برای یک تازه وارد ایده آل باشن :درصورت داشتن مقدار دلارکافیBig Grin
گوشی : آیفون فایو اس
تبلت : آیپد ایر
سیمکارت : لایکا موبایل
اینترنت : هات اسپات تو >>> تایم وارنر کیبل
پاسخ
تشکر کنندگان: EKAM ، اریوبرزن ، yami ، babak12
(2014-02-21 ساعت 19:12)yami نوشته:  RepublicWireless از Sprint استفاده میکنه که جزو یکی از چهار اپراتور اصلی موبایل آمریکا هست و البته ضعیف ترینشون از بابت انتن دهی!!! من به هیچ وجه توصیه نمیکنم. نه مکافات استفاده از وای فایش به ارزشش رو داره و نه ماهانه نزدیک به 20 دولار پول دادن بابتش. کلا سرطان هست!! تازه باید گوشی مخصوصش رو هم بخرین که البته در ئی بی ارزان هست دست دومش.
اما بجاش LycaMobile.us بخرین. دقیقه ای 2 سنت به آمریکا و دقیقه ای 4 سنت به ایران!!!! و انتن دهی تی موبایل و با موبایلهای ایران هم کار میکنه. ممنون از دوستی که اینو معرفی کردن.
ممنون دوست عزیز یعنی با این شبکه اگر گوشی موبایل از ایران ببریم اونجا کار میکنه ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-22 ساعت 11:35)yami نوشته:  
(2014-02-22 ساعت 11:00)Mehdi Joharzadeh نوشته:  

مرسی از اطلاعاتتون، ولی میخواستم بدونم منظورتون از "مکافات استفاده از وای فایش" چیه؟ یعنی ممکنه بعضی وقتا کیفیت تماس تلفنی پایین بیاد؟
و اینکه من احتیاج به دیتای بیشتری دارم مثلا حداقل حدود 500 مگابایت در ماه، و از طرفی موبایل جدید نسبتا پر قدرتی هم نیاز دارم. آیا روی هم رفته با این شرایط به نظر شما اینو بگیرم یا نه؟ آخه هم موبایلو ارزون میده (البته لاک شده) و هم پلن 25 دلاریش خیلی خوبه. البته اگر کیفیت صداش و آنتن دهیش خوب باشه. پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

این شرکت میگه باید از اینترنت وای فای در خانه و محل کار و مک دونالد و ... همیشه استفاده کنی برای تماس گرفتن. حالا هر از گاهی در کوجه خیابان مجبور شدی و اینترنت وای فای نبود باشه از موبایل واقعی اش که توسط Sprint سرویس میده استفاده کن.
اما اگه شما همش از موبایلش استفاده کنی و نه وای فای بعد از یکی دو دوره بهتون اطلاع میدن که استفاده شما از حالت موبایل خیلی بیشتر از حالت وای فای بوده و شما به یک موبایل واقعی با پلن نامحدود یا همچین چیزی نیاز دارین و لطفا به یک شرکت دیگه مهاجرت کنین و حسابتون رو میبندن!!!!
پس عملا اینا انتظار دارن که شما همیشه اینترنت وای فای در دسترستون داشته باشین و این همه پول میگیرن صرفا بابت همون هر از گاهی استفاده از حالت موبایلی اش هست.
ببین دوست عزیز اینکه شما مصرف دیتات بیشتر از مکالمه و تکست هست مشکل همه هست در آمریکا!!! چون اگه اینا بیان مثلا پلنی بدن که یکی دو گیگ دیتا داشته باشه و مکالمه و تکست کم تا ارزون بشه، عملا شما با نصب اپ های اندروید یا اپل میتونین همیشه از طریق دیتای زیادی که داده زنگ بزنین و جواب بدین و تکست همینطور و نیازی به خود مکالمه و تکست نخواهید داشت. بنابرین بازار اینا تخته میشه.
بنابرین همیشه پلن دیتایی که میدن یک سرو گردن همیشه کمتر از مقدار مکالمه و تکست هست.
لیکاموبایل در حالت ارزانش دیتای چندای نداره و کلا شرکتهای Pay as you go مثل این هیجکدام برای استفاده دیتا به صرفه نیستن چه لیکاموبایل چه اسپات موبایل چه اچ تو او و بقیه.
برای دیتا باید به شرکتهای اصلی مراجعه کنید و کنتراک ماهانه بگرید.

دوباره سلام یامی جان،
توی سایتش نوشته که محدودیت استفاده از اینترنت شبکه سیم کارتش تا 5 گیگابایته، یعنی تا به این حد نرسه آلارم نمیده و اگه هم برسه قطع نمیکنن. توضیح کاملش اینه:
WiFi + Cell + 3G Service Plan or WiFi + Cell + 4G Service Plan: Includes unlimited WiFi and cellular talk and text; cellular network data speeds may be reduced from full speeds otherwise applicable under Your Service Plan for the remainder of a billing period if your monthly cellular data Usage exceeds either (i) 5GB of cellular data Usage (excluding roaming), or (ii) 100MB of roaming cellular data Usage more than once in any six (6) month period. If, in the prior six (6) months, Your cellular data Usage has not exceeded the limitation of either clause (i) or (ii) of the preceding sentence, You will be granted an additional 5GB of cellular data Usage (excluding roaming) and an additional 100MB of roaming cellular data Usage before the foregoing speed reductions apply.
که این خیلی خوبه. من فقط میترسم مثل اسکایپ و ... بعضی وقتا که سرعت میاد پایین صدا بی کیفیت بشه.
موبایلی هم که 300 دلار ارایه میده ظاهرا (البته بصورت آنلاک) حدود 580 دلار پولشه. اگه پوشش و کیفیت این شرکت خوب باشه و مخصوصا نیاز به یه موبایل جدید داشته باشین، فکر کنم شرایط خوبی داشته باشه.
لطفا اگه اطلاعاتی درمورد کیفیت Republic Wireless دارین بگین.
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، romance33 ، behfaza
وااااااااااااااای!!! به نظر میرسه که اطلاعات من زیاد هم آپدیت نبوده Smile
الان سایتشون رو نگاه کردم و دیدم کلا سیستمشون رو عوض کردن. نوع سرویس دهی و قیمتها و حتی گوشی.
آخرین اطلاعاتی که من داشتم مبنی بر این بود که شما هر چقدر خواستی میتونستی روی وای فای صحبت کنی (خونه، فست فود، کالج ...) اما اگه تو خیابون و بیابون و غیره که وای فای نیست میخواستی صحبت کنی باید حواست میبود که زیاد ازش استفاده نکنی چون صحبت در حالت سللولارش صرفا برای مواقع ضروری بود و اگه زیاد ازش استفاده میکردی پلنت رو برای ماه بعد کنسل میکردن و میگفتن تشریف ببر جای دیگه نامحدود بخر.
گوشی اش هم موتورولای معمولی و البته خیلی ارزانتر از این موتو ایکس 300 دولاری بود. ماهی هم فکر کنم 20 دولار بود.
در حالت سللولار هم از آنتهای اسپرینت استفاده میکرد که متاسفانه پوشش جالبی نداره.
اما اینکه چی عوض شده عرض کنم خدمتتون...
اینا اومدن حالت سللولار رو کلا حذف کردن. یعنی شما در پلنهای ده و بیست و پنج و چهل دولاری اش که مکالمه نامحدود غیر وای فای هم داری، این مکالمه سللولار نیست بلکه بروی اینترنت 3G یا 4G اسپرینت هست.
در آمریکا معمولا هر جا که پوشش شبکه سللولار یک شرکتی باشه پوشش 3G یا 4G اینترنتش هم هست و شما نباید مشکلی داشته باشی اما خب گاها استثناهایی هم هست که ممکنه پوشش ضعیفی از سللولار باشه و اصلا اینترنتی هم نباشه.
اینا این کار رو کردن چون دیدن با اون وضع مشتری ها هم ناراضی هستن. کار بی نظیری کردن. در واقع اتفاقی که افتاده رو بزودی در مورد تمامی شبکه های موبایل و بعد تلفنهای ثابت در همه دنیا شاهد خواهیم بود. یعنی انتقال از حالت سنتی به IP Based. قابل توجه دوستان متخصص کامپیوتر!! پول تو این زمینه هست، قبلا هم گفتم.
اما چرا با اینکه همچین ارتقا عالی رخ داده ممکنه به این شرکت سویچ نکنم؟!
1- اول کار باید 300 دولار شیتیل بابت گوشی موتو ایکس بدم. گوشی که مخصوص هست و در هیچ شرکت دیگه ای به درد نمیخوره.
2- شرکت اسپرینت میگن پوشش جالبی نداره. نمیدونم منم شنیدم. ممکنه اصلا در منطقه من یا شما خیلی هم عالی باشه. تی موبایل هم میگن خوب نیست ولی من مشکلی ندیدم.
3- هزینه تلفن من هم اینک خیلی کمتر از ده دولار در ماه هست (در واقع کمتر از دو دولار!!!) و با رفتن به LycaMobile کمتر هم خواهد شد! (نه با لایکا موبایل اینترنت خواهم داشت و نه با پلن ده دولاری این شرکت پس فرقی عملا نمیبینم.)
پس بنابرین اگر کسی کمتر از پلن 20 دولاری اش رو بخره عملا بجز خرید یک گوشی باحال!! چیز خاصی در مقایسه با خرید یک سیم کارت لایکاموبایل گیرش نیامده.
به گوشی هم اگه باشه من همیشه گفتم در زمینه تبلت و گوشی هیچ چیزی جای محصولات اپل رو نمیگیره. گرونه خودمم هم هیچوقت نخریدم و اگه بخرم هم مدل قدیمی اش رو ممکنه بخرم (آیپد دو یا آیفون 4اس) در حالیکه محصولات اندروید خیلی سریع از رده خارج میشن و شرکتهای تولید کننده به باد فراموشی اش میسپارن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، romance33 ، behfaza
دوستان لطفا فرق unlocked phone و No contract phone رو اگه کسی میدونه بگه. من یه مقایسه ای بین قیمت گوشی تو سایت های ایرانی و آمریکائی کردم به نظرم ایران ارزونتزه
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، behfaza
گوشی انلاک گوشی هست که شما میتونی سیم کارت هر شرکتی رو توش بذاری. البته همانطور که از اسمش پیداست در مورد شرکتهایی هست که از تکنولوژی GSM یا همان سیم کارت صدق داره و نه تکنولوژی CDMA یا همان بدون سیم کارت (گوگل کنید!)
شما وقتی یک گوشی از یک اپراتور مثلا AT&T بهمراه قرارداد دو ساله تون بهتون میدن معمولا خیلی ارزانتر از قیمتی هست که در بازار میشه اون گوشی رو خرید. برای همین اپراتور این گوشی رو لاک کرده که فقط با سیم کارت اون شرکت کار کنه.
شما میتونید بجای اون سیم کارت سیم کارت یک شرکت دیگه رو بذارین تو گوشی و گوشی از تون کد آنلاک میخواد. کد آنلاک اون گوشی رو با دادن شماره IMEIش در سایتهای خرید کد آنلاک میشه خریداری کرد. معمولا از یک دولار به بالا.
اون کد آنلاک رو وارد میکنید (نهایتا ده بار میشه اشتباه وارد کرد و بعد گوشی هارد لاک میشه) و گوشی دیگه هر سیم کارتی رو قبول میکنه.
بعضی شرکتها مثل Tracfone یا NET10 از این هم فراتر رفتن و گوشی هاشون کلا نرم افزاری تغییر داده شده و در ضمن فقط با اون سیم کارتی که به شما داندن کار میکنه و نه حتی سیم کارتی دیگه از همان شرکت!!
بعضی از این گوشی ها نمونه آنلاک دارند و میشه ROMش رو پیدا کرد و بروی این گوشی فلش کرد تا این گوشی تبدیل بشه به یک گوشی با نرم افزار یا همان Firmware عادی و بعد آنلاکش کرد. اما گاها گوشی هاشون اصلا کاملا سفارشی هستن و نمونه غیر آنلاکش به بازار ارائه نشده و تقریبا نمیشه کاریش کرد.
وقتی میگه No Contract Phone یعنی شما مجبور نیستی که دو سال با شرکت قرارداد ببندی که ماهی اینقدر بدی و اگه بخوای لغو کنی باید جریمه بدی بلکه ماه به ماه مثلا ده یا بیست یا پنجاه دولار بابت سرویس مورد نظرت میدی و هر ماه هم خوشت نیومد دیگه ادامه نمیدی و جریمه ای بابتش تعلق نمیگیره. گوشی که به شما میدن در این حالت البته اگه اجباری باشن خرید گوشی اش ممکنه لاک شده باشه یا نباشه.
در ضمن فکر کنم از اول سال پیش دیگه آنلاک کردن در آمریکا غیرقانونی اعلام شده با این حال کماکان سایتها کدهای آنلاک رو میفروشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: valencia ، Saeedv13 ، romance33 ، behfaza
یامی جان یه چیز دیگه:
If you are not completely satisfied with Republic Wireless or your phone with WiFi Hybrid Calling, you can return it for a full refund (minus shipping).
خلاصه دلم رفته براش!! Smile
به نظرت احتمالی وجود داره که با استفاده از وای فای در ایران یا هر کشور دیگه ای هم، شماره آمریکاتون کار کنه؟ اگه بشه که فوق العادس.
کسی هست که RepublicWireless گرفته باشه و آماری بده!؟ من احتمال زیاد بگیرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
مهدی جان
خودشون میگن شما این گوشی رو هر جای دنیا ببری و به اینترنت وای فای وصل بشی انگار در امریکا هستی و میتونی زنگ بزنی و تماس پاسخ بدی و تکست هم همینطور
اما باز به قول ما آذری ها یک عاممای بزرگ هست!!
پروتکلی که این شرکت در تماسهاش بروی وای فای یا 3جی یا 4جی استفاده میکنه پروتکل SIP هست.
این پروتکل همان پروتکلی هست که دستگاههایی مثل مجیک جک هم ازش استفاده میکنن.
این پروتکل در ایران برای سالهای زیادی کلا مسدود بود چون اگه باز میذاشتن حسابی برای درامد مخابرات بد میشد و همینجوریشم مردم داشتن با ترمینشن و اوریجینیشن تماسهای داخلی به خارجی و خارجی به داخلی و تماسهای خارجی عبوری پول در میاوردن.
نهایت اینکه الان مدتی هست که این پروتکل به خاطر اینکه خود بانکها و شرکتهای دولتی بزرگ بهش نیاز دارن باز شده اما به نظر میرسه که فایروالها یا نرم افزارهای کنترلی در شبکه زیرساخت شدیدا به این نکته حساس هست که از این پروتکل مابین یک IP ایرانی و خارجی استفاده نشه و صرفا به تماسهای مبتنی بر این پروتکل بین IP های ایرانی حساس نیست.
اگه مدتی ارتباط بین IP ایرانی و خارجی در این پروتکل برقرار باشه ظاهرا میزنن کلا اون پروتکل رو برای اون استفاده کننده اینترنت حالا میخواد ADSL باشه یا WiMAX یا هرچی میبندن.
این اتفاق برای منهم افتاد البته با دستگاهی شبیه مجیک جک و چند ماه طول کشید که بفهمم چرا مدتی کار کرد و بعد کار نکرد و ارائه کننده اینترنتم هم میگفت همه پورتها و پروتکلها بازه و ما هیچی نمیدونیم.
البته فقط ایران نیست که به این پروتکل SIP حساسه و در کشورهایی مثل امارات یا کشورهایی دیگه هم که شرکت مخابراتش ملی هست و رقابتی بین شرکتهای مخابرات خصوصی و دولتی نیست و در واقع مخابرات دولتی تنها بازیگر میدان هست و درامدهای بیلیون دلاری داره این پروتکل رو مسدود و یا محدود میکنن.
اما اساسا این و باید بگم که استفاده از این تکنولوژی ها مخصوصا بصورت تجاری در ایران بدون اخذ مجوز مخابرات ممنوع و قابل پیگرد قانونی هست. شرکتهای الو تهران و الو ایران که جدیدا تلفنهای اینترنتی دارن به مردم میفروشند در تهران و مشهد از همین تکنولوژی استفاده میکنن اما با مجوز مخابرات و صرفا برای تماسهای داخل ایران.
شرکت شاتل هم اجازه میده که با همین دستگاههای ATA که با پروتکل SIP کار میکنن به سرورهای اونا وصل بشین و به خارج از کشور تلفن کنید ولی اصلا نمی فهمم که مزیت این کار چیه چون دقیقا به اندازه استفاده از کارت تلفن شاتل برای تماس با خارج برای همون هم پول کم میکنن!
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، Mehdi Joharzadeh ، Saeedv13 ، romance33 ، behfaza ، valencia
این گوشی هم داره تازه وارد بازار میشه. فبلت هست در سایزهای 4 و 5 و 5.9 اینچی.
به نظر من بی نظیره و قیمتش منصفانه هست.
http://www.cnet.com/network-storage/alca...35261.html
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، romance33
(2014-02-22 ساعت 21:36)behfaza نوشته:  فکرکنم این ها برای یک تازه وارد ایده آل باشن :درصورت داشتن مقدار دلارکافیBig Grin

سلام Behfaza ی عزیز. بله Hotspot 2.0 چیز معرکه ای هست. این فناوری روی گوشی های جدید کاربرد داره. اگر نظر من رو میخواهیید باید بگم که من تایم وارنر رو خیلی خوب نمیشناسم برای همین در اون مورد نظری نمیدم. اما به هر شکل Verizon رو قبول دارم. حالا اگه دلار کافی در دست دارید، به نظرم میتونید 5S رو از Verizon بگیرید با قرارداد 2 ساله البته 16 گیگ به قیمت 199$ و همینطور مدل های 32 و 64 رو با هزینه ی هر کدام 100 دلار بیشتر! که میتونم بگم پوشش کاملی در تمام مناطق داره و شما مشکلی ندارید. در مورد نت هم Verizon از Hotspot پشتیبانی میکنه و روز به روز مرزهاش داره بزرگتر میشه. پس میتونید نت رو هم از همین شرکت بگیرید. برای اطلاع از پلن هاش هم میتونید به سایت Verizon.com برید.
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

پاسخ
(2014-02-25 ساعت 01:24)Rock نوشته:  
(2014-02-22 ساعت 21:36)behfaza نوشته:  فکرکنم این ها برای یک تازه وارد ایده آل باشن :درصورت داشتن مقدار دلارکافیBig Grin

سلام Behfaza ی عزیز. بله Hotspot 2.0 چیز معرکه ای هست. این فناوری روی گوشی های جدید کاربرد داره. اگر نظر من رو میخواهیید باید بگم که من تایم وارنر رو خیلی خوب نمیشناسم برای همین در اون مورد نظری نمیدم. اما به هر شکل Verizon رو قبول دارم. حالا اگه دلار کافی در دست دارید، به نظرم میتونید 5S رو از Verizon بگیرید با قرارداد 2 ساله البته 16 گیگ به قیمت 199$ و همینطور مدل های 32 و 64 رو با هزینه ی هر کدام 100 دلار بیشتر! که میتونم بگم پوشش کاملی در تمام مناطق داره و شما مشکلی ندارید. در مورد نت هم Verizon از Hotspot پشتیبانی میکنه و روز به روز مرزهاش داره بزرگتر میشه. پس میتونید نت رو هم از همین شرکت بگیرید. برای اطلاع از پلن هاش هم میتونید به سایت Verizon.com برید.
با تشکر . فقط در مورد سیمکارت و تبلت هم نظرتونو بگین .
شاید هم سوال من بخاطر کمبود اطلاعات
از پایه غلط است . بله ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock
(2014-02-25 ساعت 01:43)behfaza نوشته:  
(2014-02-25 ساعت 01:24)Rock نوشته:  

با تشکر . فقط در مورد سیمکارت و تبلت هم نظرتونو بگین .
شاید هم سوال من بخاطر کمبود اطلاعات
از پایه غلط است . بله ؟

سیم کارت هم روی گوشی خریداری شده وجود داره و قیمت پلن هاش توی هر کمپانی متغیر هست. بازم بسته به هزینه ای که میخواهید بکنید داره. اما من برای Verizon رو میگم که پایه 40 دلار با تاک و تکست آنلیمیت، و برای اینترنت هم بسته به مصرف دیتا قیمتها متغیر هست و از 15$ شروع میشه برای ترافیک 250 MB. باز هم بستگی به مقدار هزینه ی شما داره که من با اکتفا به گفته ی شما به اصطلاح مایه داری گفتم Tongue
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، romance33
دوستان ارزونترین قراردادی که میشه بست با این شرکتهای مخابراتی برای گرفتن اپل 5 اس چقدر برامون آب میخوره در ماه و برای چه مدتی؟ شرکتش هم فرقی نمیکنه. مهم هزینه شه. ممنون
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان