کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
(2015-01-28 ساعت 23:20)farshad varaste نوشته:  راستش من از family plan تی موبایل خط گرفتم. فعلا یک سیمکارت گرفتم، میخواستم واسه خانمم یه خط بگیرم به نظرتون یه خط دیگه از تی موبایل با 30$ بگیرم بهتره یا از این walmart که شما میگید؟ البته 30$ بدون مالیات

خانمتونو اضافه کنید فکر کنم ماهی 25 دولار میگیرن از ایشون.

در ضمن دوستان توجه کنن در مورد خط موبایل همیشه میگن plus tax & fees

این جمله خیلی خطرناکه چون بعضی شرکتها باندازه یا حتی بیشتر از هزینه ماهیانه ممکنه بابت تکس اند فیز شارژ کنن و شما هم با امضای اون موافقتنامه طولانی که هیشکی نمیخونه و فقط امضا میکنه باهاش موفقت کردین.

برای نمونه شرکت اسپرینت اینطوری دزدی میکنه. تمام هزینه ها و مالیاتهای دولتی شرکت اسپرینت و بین مشترکین تقسیم میکنه و حدا میگیره به این بهانه که پولها جیب اونا نمیره.
بنابرین همیشه جز به جز این تکس اند فیز و بپرسین که چی هست با اینکه متاسفانه اکثرا فروشنده ها نمیدونن یا خودشونو میزنن به کوچه علی چپ که نمیدونن. فکر میکنن مشتری دیگه آلوده شرکت شد تمامه.
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، Alex 2014 ، سعید6524
دوستان یکی از شرکتهایی که من در وگاس باهاش کار میکنم و کاملا راضیم red pocket هست که روی T-Mobile کار میکنه. آنتن دهیش راضی کننده است ضمن اینکه در پلن پایه اش فقط 20 دلار برای هر ماه میگیره و تکست و دیتا نامحدود و 300 دقیقه مکالمه رایگان میگیرید که کاملا کفایت میکنه فقط اینترنتش 2g و گاهی 3g هست که فقط در حد voip و چک کردن ایمیل کافیه.... اینم سایت شرکت goredpocket.com
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، m.sabet ، behfaza
(2015-01-29 ساعت 02:51)rainolf نوشته:  دوستان یکی از شرکتهایی که من در وگاس باهاش کار میکنم و کاملا راضیم red pocket هست که روی T-Mobile کار میکنه. آنتن دهیش راضی کننده است ضمن اینکه در پلن پایه اش فقط 20 دلار برای هر ماه میگیره و تکست و دیتا نامحدود و 300 دقیقه مکالمه رایگان میگیرید که کاملا کفایت میکنه فقط اینترنتش 2g و گاهی 3g هست که فقط در حد voip و چک کردن ایمیل کافیه.... اینم سایت شرکت goredpocket.com

بسیار ممنون از دوست عزیزrainolfجان

این شرکت رو من میشناختم و میدونستم که بر خلاف بقیه mvnoها که فقط با یک اپراتور معمولا کار میکنن (بجز یکی دو استثنایی مثل net10)، با هر چهار اپراتور کار میکنه اما قیمتهاش بالا بود و من هیچوقت به جزیاتش دقت نکردم.

البته دوستانی که میخوان پلنی که شما میگین رو نگاه کنند باید در سایت برن روی DEVICE-SPECIFIC PLANS و بعد GSMT رو کلید کنند که میشه همان GSM T-Mobile. (سایتش کمی پیجیده هست و اول کار صرفا قیمتهای بالا رو در هوم پیج نشون میده)

بغلشم CDMA هست که با همان ماهی 20 دولار تکست نامحدود و 300 دقیقه مکالمه میده ولی اینترنتش فقط یک گیگ هست ولی با سرعت 3G.
حدس میزنم این پلنش روی شبکه ورایزون باشه و من خودم از این پلن خیلی خوشم آمد.

اگه مجبور بشم خط فعلی ام رو که با ringplus روی اسپرینت هست عوض کنم که به احتمال قوی مجبور خواهم بود چون جایی که قراره برم اسپرینت پوشش نداره، مطمئنا این پلن CDMA رو خواهم گرفت.

بازم ممنون از معرفی

***یک نکته مهم در موقع خرید خط این هست که آیا به Roaming نیاز خواهید داشت یا نه. بعضی دوستان تی-موبایل میخرند و میگن در شهر ما کامل خط میده و حالا بیرون از شهر اگه نیاز پیدا کردیم بصورت اروژانسی زنگ بزنیم از رومینگش استفاده میکنیم.
توجه بکنید که اولا بیشتر mvnoها یعنی همین شرکتهای کوچک در پلنهاشون رومینگ ندارند یا بسیار گران حساب میکنند. اپراتورها هم معمولا یا گران حساب میکنند یا یک سقف خیلی محدود در ماه براش دارند.
بنابرین بهتره در انتخاب اولیه حساب مسئله نیاز به تلفن در هنگام مسافرت رو هم بکنید. برای مثال تی-موبایل یا بدتر از آن اسپرینت در بعضی ایالات اصلا آنتن ندارند! و فقط روی رومینگ حساب میکنند. حالا چه رومینگ گران باشد یا رومینگ با محدودیت زمان مکالمه یا تکست و دیتا.
پاسخ
تشکر کنندگان: rainolf ، mohsenmb ، Rock ، behfaza
سلام دوستان. برای یک نفر تازه وارد که فقط شش ماه میخواد بمونه این خط تلفن چطوره: شرکت آی وایرلس، اسمارت فون با سیمکارت 69 دلار و شارژ هم ماهی حداقل 10 دلار که این 10 دلار شامل 100 دقیقه مکالمه، 100 تکست و 50 مگ هم دیتا میشه. پیشاپیش مچکرم از راهنمایی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-30 ساعت 02:23)m.sabet نوشته:  سلام دوستان. برای یک نفر تازه وارد که فقط شش ماه میخواد بمونه این خط تلفن چطوره: شرکت آی وایرلس، اسمارت فون با سیمکارت 69 دلار و شارژ هم ماهی حداقل 10 دلار که این 10 دلار شامل 100 دقیقه مکالمه، 100 تکست و 50 مگ هم دیتا میشه. پیشاپیش مچکرم از راهنمایی.

50 مگ دیتا که یعنی هیچی. خداییش من تا حالا کشف نکردم که در کشور آی تی دنیا یعنی چی 50 مگ، 100 مگ اینترنت میذارن رو سیم کارت؟ کسی کشف کرد بگه.
100 دقیقه هم در ماه بعید میدونم کفایتت کنه. من که اصلا اصلا استفاده نمیکنم حوالی 50 دقیقه استفاده میشه.
به نظرم این چیزی که بالا rainolf عزیز گرفته خیلی به دردتون بخوره.
پاسخ
تشکر کنندگان: m.sabet ، rainolf ، behfaza
سلام دوستان
من خط موبایلم رو به لایکا انتقال دادم و الان مدت حدودا یک هفته است که دارم ازش استفاده میکنم
من ارزونترین سرویسشون رو گرفتم که 23 دلار در ماه هست و همه چی نا محدوده به غیر از 4G که فقط 100 مگ هست و بعد از اون میره روی 2G نامحدود
متاسفانه من نمیتونم از 4G استفاده کنم و فقط از 2G استفاده میکنم.
سرعت 2G اینطور که به من شرکت گفته 128 هست و من ازش برای چت تصویری skype استفاده کردم و خوب بوده
راستی این سرویسی که من گرفتم شامل اس ام اس رایگان به کشور های دیگه به صورت نا محدوده. ولی شامل ایران نمیشه.

اینم تجربه من با لایکا
فعلا دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، farshad varaste ، Rock ، peymanmohajer ، behfaza
(2015-02-06 ساعت 19:52)Mohammad.Sadeq نوشته:  سلام دوستان
من خط موبایلم رو به لایکا انتقال دادم و الان مدت حدودا یک هفته است که دارم ازش استفاده میکنم
من ارزونترین سرویسشون رو گرفتم که 23 دلار در ماه هست و همه چی نا محدوده به غیر از 4G که فقط 100 مگ هست و بعد از اون میره روی 2G نامحدود
سرعت 2G اینطور که به من شرکت گفته 128 هست و من ازش برای چت تصویری skype استفاده کردم و خوب بوده
راستی این سرویسی که من گرفتم شامل اس ام اس رایگان به کشور های دیگه به صورت نا محدوده. ولی شامل ایران نمیشه.

اینم تجربه من با لایکا
فعلا دوستان
ممنون از نوشتن تجربه تان
کیفیت تماس Viber رو سرویس 2G این اپراتور چطوره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-07 ساعت 01:20)marco250 نوشته:  

اینم تجربه من با لایکا
فعلا دوستان
ممنون از نوشتن تجربه تان
کیفیت تماس Viber رو سرویس 2G این اپراتور چطوره ؟

سلام
خواهش میکنم
کیفیت وایبر هم خوبه، من نه برای وایبر و نه برای اسکایپ به اینترنت خونه ام وصل نمیشم و از همون استفاده میکنم
علت اینکه من اسکایپ رو مثال زدم هم همین بود چون وقتی برای چت تصویری جواب میده برای تماس با وایبر قطعا جواب خواهد داد
فعلا دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، marco250 ، sce ، yami ، behfaza

اینم تجربه من با لایکا
فعلا دوستان

من 4 ماه پیش یه لایکا گرفتم برا همسر بانو و یه مترو پی سی اس برا خودم. بعد از مقایسه دو ماهه خط خودم رو به لایکا انتقال دادم و الانم از سرویس 29 دلاریش استفاده میکنم. کلا همه چیش عالیه بجز کاستومر سرویسش که یه خورده کنده. در کل خیلی خیلی راضیم.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، behfaza ، سیمین راد
(2015-02-08 ساعت 08:56)peymanmohajer نوشته:  

اینم تجربه من با لایکا
فعلا دوستان

من 4 ماه پیش یه لایکا گرفتم برا همسر بانو و یه مترو پی سی اس برا خودم. بعد از مقایسه دو ماهه خط خودم رو به لایکا انتقال دادم و الانم از سرویس 29 دلاریش استفاده میکنم. کلا همه چیش عالیه بجز کاستومر سرویسش که یه خورده کنده. در کل خیلی خیلی راضیم.
من هم امروز یه دونه آنلاین خریدم. همون 23 دلاریشو. اگه خوب باشه برای خانمم هم یه سیمکارت میگیرم. فقط اونجور که من دیدم 4G نامحدود اصلا تو پلاناش نبود درسته؟ میدونید چند روزه بدستم میرسه؟
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، behfaza
(2015-02-08 ساعت 11:34)farshad varaste نوشته:  

اینم تجربه من با لایکا
فعلا دوستان

من هم امروز یه دونه آنلاین خریدم. همون 23 دلاریشو. اگه خوب باشه برای خانمم هم یه سیمکارت میگیرم. فقط اونجور که من دیدم 4G نامحدود اصلا تو پلاناش نبود درسته؟ میدونید چند روزه بدستم میرسه؟
گرفتی بعد میای نظر خواهی دیگه؟ زودتر میگفتی بهت میگفتم سه تا سیم کارت سفارش بدی که هزینش با یک سیکارت یکیه. به هر صورت مبارکه. من هم آنلاین سفارش دادم معمولا بین 7 تا ده روز با پست فدکس میرسه که برا منو از لای در انداخته بودن تو خونه. اگه میخوای شماره لایکا بگیری که فقط آنلاین اکتیوش کن. اگر هم میخوای شماره الانیت رو منتقل کنی روی سیم کارت جدید، سیم کارت رو اکتیو نکن، با کاستومر سرویس تماس بگیر بگو میخوای شماره الانیت رو ترنسفر کنی. ازت مشخصات سیم کارت جدید که پشت کارت هست رو میپرسه و اطلاعات سیم قبلی مثل پین و غیره. بعد از چند ساعت تا یه نصف روز هم ترنسفر میشه.
ضمنا این که گفتی 23 دلاریشو خریدی، سیم کارت سیم کارته فرقی نمیکنه فقط موقع شارژ کردن تعیین میکنی که چه پلنی میخواید. اون زمان هم میتونی هر پلنی رو انتخاب کنی. میتونی هم انتخاب کنی که پلن خودبخود تجدید نشه یا بشه. ضمنا هر لحظه میتونی پلن رو عوض کنی و یه پلن جدید بگیری مثلا از 23 بری رو 29 یا 35 دلاری، فقط بدیش اینه که پلن قبلی حذف میشه و پولشو بر نمیگردونن بنابراین باید تغییر رو آخر تاریخ هر پلن انجام بدی که حداقل استفادشو کرده باشی.
دالاس تکزاس 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، behfaza ، سیمین راد
(2015-02-08 ساعت 21:14)peymanmohajer نوشته:  

اینم تجربه من با لایکا
فعلا دوستان

گرفتی بعد میای نظر خواهی دیگه؟ زودتر میگفتی بهت میگفتم سه تا سیم کارت سفارش بدی که هزینش با یک سیکارت یکیه. به هر صورت مبارکه. من هم آنلاین سفارش دادم معمولا بین 7 تا ده روز با پست فدکس میرسه که برا منو از لای در انداخته بودن تو خونه. اگه میخوای شماره لایکا بگیری که فقط آنلاین اکتیوش کن. اگر هم میخوای شماره الانیت رو منتقل کنی روی سیم کارت جدید، سیم کارت رو اکتیو نکن، با کاستومر سرویس تماس بگیر بگو میخوای شماره الانیت رو ترنسفر کنی. ازت مشخصات سیم کارت جدید که پشت کارت هست رو میپرسه و اطلاعات سیم قبلی مثل پین و غیره. بعد از چند ساعت تا یه نصف روز هم ترنسفر میشه.
ضمنا این که گفتی 23 دلاریشو خریدی، سیم کارت سیم کارته فرقی نمیکنه فقط موقع شارژ کردن تعیین میکنی که چه پلنی میخواید. اون زمان هم میتونی هر پلنی رو انتخاب کنی. میتونی هم انتخاب کنی که پلن خودبخود تجدید نشه یا بشه. ضمنا هر لحظه میتونی پلن رو عوض کنی و یه پلن جدید بگیری مثلا از 23 بری رو 29 یا 35 دلاری، فقط بدیش اینه که پلن قبلی حذف میشه و پولشو بر نمیگردونن بنابراین باید تغییر رو آخر تاریخ هر پلن انجام بدی که حداقل استفادشو کرده باشی.
پیمان جان من این قضیه سه تا سیمکارت و نمیدونستم کاش تو پست قبلیت اطلاع رسانی میکردی. ولی اونجور که من دیدم سیمکارت مجانی هم میده و بقول شما بعدا میشه با انتخاب پلن، اکتیوش کرد، شما منظورت اینه که با بیست و سه دلار سه تا سیمکارت میده؟ من هم پلن 23 دلاریشو گرفتم دیگه ، سیمکارت که بله سیمکارتهCool
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، behfaza
دوستانی که می خواهند از سرویس Lycamobile استفاده بکنند می توانند سیم کارت های این کمپانی رو به همراه شارژ پریلود شده ماه اول ، خیلی ارزان تر از سایت اصلی از روی ebay اردر بدهند.
مثلا تو لینک زیر می تونید سیم کارت با شارژ 39$ و شیپ رایگان به قیمت 5.75$ بخرید.
http://www.ebay.ca/itm/1X-Lycamobile-PRE...234a8c649e
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، yami ، behfaza
(2015-02-08 ساعت 22:48)marco250 نوشته:  دوستانی که می خواهند از سرویس Lycamobile استفاده بکنند می توانند سیم کارت های این کمپانی رو به همراه شارژ پریلود شده ماه اول ، خیلی ارزان تر از سایت اصلی از روی ebay اردر بدهند.
مثلا تو لینک زیر می تونید سیم کارت با شارژ 39$ و شیپ رایگان به قیمت 5.75$ بخرید.
http://www.ebay.ca/itm/1X-Lycamobile-PRE...234a8c649e
خب اینا که به نام نیست. منظورم اینه که هر مشکلی پیش بیاد چون به نام شخص خریدار نیست که کاستومر سرویس لایکا جوابگو نیست. درسته؟ اگر هم بگید که مشکلی پیش اومد میندازیمش بیرون یکی دیگه میخریم که اونوقت همش شماره آدم عوض میشه.
دالاس تکزاس 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، سیمین راد
(2015-02-08 ساعت 22:40)farshad varaste نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 21:14)peymanmohajer نوشته:  

اینم تجربه من با لایکا
فعلا دوستان

پیمان جان من این قضیه سه تا سیمکارت و نمیدونستم کاش تو پست قبلیت اطلاع رسانی میکردی. ولی اونجور که من دیدم سیمکارت مجانی هم میده و بقول شما بعدا میشه با انتخاب پلن، اکتیوش کرد، شما منظورت اینه که با بیست و سه دلار سه تا سیمکارت میده؟ من هم پلن 23 دلاریشو گرفتم دیگه ، سیمکارت که بله سیمکارتهCool
سیم کارت مجانیه. هزینه پست هستش 7 دلار. شما 1 یا 2 یا 3 سیم کارت سفارش میدی که تو یه بسته میاد و هزینه پستیش میشه 7 دلار. حالا که سیم کارت رو گرفتی دو راه داری

1. اکتیوش میکنی، شارژش میکنی و یه پلن انتخاب میکنی که هزینش از شارژ کم میشه. به محض اکتیو کردن یه شماره تلفن به شما اختصاص داده میشه.

2. زنگ میزنی کاستومر سرویس تقاضای ترنسفر شماره فعلی رو رو یکی از سیم کارتها میکنی. بعد شارژ بعد انتخاب پلن.
دالاس تکزاس 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، behfaza ، سیمین راد

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان