کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-17 ساعت 02:03)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 17:45)arbabe halgheha نوشته:  سلام دوستانه همیشه مهربونم. می‌خوام اینجا از تمامی کسانی‌ که واقعا به این سایت و دوستانه عضو این سایت دینه خودشونو ادا می‌کنن واقعا تشکر کنم و یه تشکر ویژه بکنم از همهٔ مدیران و پیشکسوتان محترم که اینقدر دلسوزانه هوای ما رو دارن و مارو تنها نمیذارن.می‌خوام یه پارتی بازی هم بکنم و اینکه از دوست خوبم امیر مهاجر عزیز و هم شهریه گلم کمال تشکر رو داشته باشم.

به امید اینکه به زودی خبر‌های خوبی‌ از دوستانه کلیر شده بشنویم.آااااااااممممین++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

پسر خوبی باش Wink
ای به روی چشمRolleyesSmile
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، raham ، Tomas ، massi63
(2013-01-16 ساعت 23:26)yalda.irannejad نوشته:  تو هفته آینده کسی از کلیری ها نمیخواد بره واسه ویزاش ... البته جز آقای شوووووور مانترا ؟؟؟؟ ای بابا اون سری کلی با دوست جونیای مهاجر سرایی خوش گذشت بهمون ... این سری چی کار کنیم ..... Cool

منم دارم میرم ولی آنکارا
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، mdna ، Emma_a432 ، مانترا ، امیر مهاجر ، raham ، ASALI ، Tomas ، r_ent
(2013-01-16 ساعت 20:34)goody نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 21:50)ستاره سلمانزاده نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 19:13)khmp نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 19:06)mohajer13 نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 17:28)مانترا نوشته:  این جوابیه سفارت ارمنستانه در مقابل سئوال goody عزیز که میشه به کسی وکالت داد یا نه؟

Dear inquirer,

Please be advised that we deliver the passports only to the applicant by presenting his/her passport copy or a family member included in the initial petition.

Sincerely,
IV Unit,
US Embassy, Yerevan, Armenia

این قاعدتا یعنی هیچ شخص حقیقی و حقوقی نمیتونه اینکار و بکنه متاسفانه البته Sad
و اینکه صبح که من زنگ زدم از همون شرکت پرسیدم با رئیسشون صحبت کردم و اونم همینا رو گفت که از 2-3 روز پیش به بعد دیگه نمیشه اینکار و کرد.و ظهر هم که دوباره زنگ زدم خانمی که جواب دادن دو به شک حرف زد و گفت تا چند وقت پیش میشد کلا زیاد در جریان نبود.
در هر صورت هیچ منبعی موثق تر از خود سفارت نیس که گفت نمیشه ...

چه جالب
یادمه یکی از دوستان اگر اشتباه نکنم یلدا بودند که از آفیسر سفارت پرسیده بودند که آیا میشه کسی دیگه بگیره که گفته بودند خیر ، خودشخص باید باشه. ولی من بعد از اون (تو همین هفته) اقدام به پیکاپ کردم و مشکلی هم نبود.

اصلا برای اطمینان بیشتر بهتره هر کس خودش بره ویزاشو بگیره
اینطوری آدم دیگه استرس هم نداره و خیالش راحته که مشکلی پیش نمیادSmileSmile

من از آفیسر پرسیدم/و او گفت فقط یکی از خودتون وکسی بجای شما نمی تونه ویزارو بگیرهWink

ستاره جون شما کی مصاحبه داشتید و اینکه آفیسر گفت وکالت رسمی رو برای دریافت ویزا رو قبول نمیکنه؟Sad

دوست عزیز ما هفته سوم دسامبر مصاحبه داشتیم ودو بارازآفیسرپرسیدم میشه شخص دیگری برای گرفتن ویزا بیایدکه آفیسر درجواب گفت: فقط یکی ازخودتون می تونه بیادوویزاهارو بگیره.
شماره کیس:2013AS2XXX
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: ارمنستان
تاریخ مصاحبه:18 دسامبر
کلیر:23 ژانویه
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: مانترا ، امیر مهاجر ، گل نهال ، goody ، saeed_gh ، Tomas
دوستان بیشترین مدت کلیرنس تو بچه های 2013که تا حالا ادامه داشته کیه کسی اطلاع داره
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas
يه اقايي بودن با نام كاربري mea . هيچ خبري ازشون نيست . نميدونم كلير شدن يا نه . اگر كلير نشده باشن بيشترين زمان بايد مال ايشون باشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Saeedv13 ، raham ، گل نهال ، armin1 ، parsush ، dreamer60 ، Tomas ، roeentan
(2013-01-17 ساعت 09:45)ستاره سلمانزاده نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 20:34)goody نوشته:  ستاره جون شما کی مصاحبه داشتید و اینکه آفیسر گفت وکالت رسمی رو برای دریافت ویزا رو قبول نمیکنه؟Sad

دوست عزیز ما هفته سوم دسامبر مصاحبه داشتیم ودو بارازآفیسرپرسیدم میشه شخص دیگری برای گرفتن ویزا بیایدکه آفیسر درجواب گفت: فقط یکی ازخودتون می تونه بیادوویزاهارو بگیره.

تاریخ صدور ویزای من 9 ژانویه است.
فکر می کنم با اینکه این حرف رو میزنند ولی سخت گیری نمی کنند.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: گل نهال ، goody ، Tomas
بچه ها من از روز مصاحبه هر روز سايتشون چك كردم و ديدم كه هر روز اپديت شد ، ديروز مال همسرم پروسه اش تموم شدو امروز مال منو دخترم و الان مه نگاه كردم ديدم امروزدوباره اپ شد و اين پيام براي همون اومد
U.S. Department of State
IMMIGRANT VISA APPLICATION
Issued
Immigrant Visa Case Number: 2013AS2*** 03 ANK
Case Creation Date: 26-Oct-2011
Status Updated Date: 17-Jan-2013

Your visa has been printed. Depending on local procedures at the location where you were interviewed, your visa will be mailed or available for pickup soon. If there are further questions, or if we need updated contact information, you will be contacted.

پس نتيجه ميگيريم اپ كردن سايت با پيشرفت پرونده انجام ميشه نه زنگ زدن خودمون ، البته اينو من فكر ميكنم Smile
(2013-01-17 ساعت 12:47)مهتاب - 2251 نوشته:  بچه ها من از روز مصاحبه هر روز سايتشون چك كردم و ديدم كه هر روز اپديت شد ، ديروز مال همسرم پروسه اش تموم شدو امروز مال منو دخترم و الان مه نگاه كردم ديدم امروزدوباره اپ شد و اين پيام براي همون اومد
U.S. Department of State
IMMIGRANT VISA APPLICATION
Issued
Immigrant Visa Case Number: 2013AS2***03 ANK
Case Creation Date: 26-Oct-2011
Status Updated Date: 17-Jan-2013

Your visa has been printed. Depending on local procedures at the location where you were interviewed, your visa will be mailed or available for pickup soon. If there are further questions, or if we need updated contact information, you will be contacted.

پس نتيجه ميگيريم اپ كردن سايت با پيشرفت پرونده انجام ميشه نه زنگ زدن خودمون ، البته اينو من فكر ميكنم Smile

تبریک میگم ولی از نوشتن کیس بطور کامل خودداری کنید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: گل نهال ، مهتاب - 2251 ، Emma_a432 ، raham ، bmojtaba ، ALI_AGHA ، Tomas ، kasrafo ، karma110
(2013-01-17 ساعت 11:06)sayeh_m نوشته:  يه اقايي بودن با نام كاربري mea . هيچ خبري ازشون نيست . نميدونم كلير شدن يا نه . اگر كلير نشده باشن بيشترين زمان بايد مال ايشون باشه .

تو آنکارا بیشترین مدت منم،چون روز اول مصاحبه داشتم،البته فکر می‌کنم حداقل یه نفر دیگه از همون روز هست که کلیر نشده،شایدم ۲ نفر
تشکر کنندگان: sayeh_m ، IN.USA@2013 ، armin1 ، Saeedv13 ، مهتاب - 2251 ، afs ، f1f ، raham ، dreamer60 ، el333 ، bmojtaba ، گل نهال ، ALI_AGHA ، alih ، Tomas ، princesess ، roeentan ، r_ent ، fire dragon
دوستان
همونطوري كه مهتاب گفت اين سايت بايد مرتب اپديت بشه ولي تا زماني كه ويزاتون صادر نشده مينويسه داره پروسس ميشه . الان كيس نامبر اون دوستمون كه رفته انكارا رو همون نوشته اي ميزنه كه براي مهتاب زده . ويزاشون پرينت شده و اماده است كه به پست داده بشه ولي بچه هاي ديگه كه كلير شدن و هنوز نرفتن رو مينويسه داره پراسس ميشه . پس نبايد ديگه انتظار داشت كه كليرنس رو قبل از اعلام سايت انكارا ببينيم ولي اپديت مرتب اون سايت ميتونه دلگرم كننده باشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-17 ساعت 14:08)sayeh_m نوشته:  دوستان
همونطوري كه مهتاب گفت اين سايت بايد مرتب اپديت بشه ولي تا زماني كه ويزاتون صادر نشده مينويسه داره پروسس ميشه . الان كيس نامبر اون دوستمون كه رفته انكارا رو همون نوشته اي ميزنه كه براي مهتاب زده . ويزاشون پرينت شده و اماده است كه به پست داده بشه ولي بچه هاي ديگه كه كلير شدن و هنوز نرفتن رو مينويسه داره پراسس ميشه . پس نبايد ديگه انتظار داشت كه كليرنس رو قبل از اعلام سايت انكارا ببينيم ولي اپديت مرتب اون سايت ميتونه دلگرم كننده باشه .
البته من هم قبلا به این ماجرا اشاره کرده بودم ولی با اون صحبت مهتاب خانم که گفته زنگ و ایمیل زدن هیچ ربطی به آپدیت تاریخ نداره مخالفم چونکه با هر تماس با سفارت کارمند مربوطه وارد پرتال وزارت امور خارجه بخش ویزاهای مهاجرتی شده و با زدن شماره کیس مشخصات پرونده را مشاهده میکند و این تاریخ آپدیت با هر ورود به پرتال و مشاهده اطلاعات هم آپدیت می شود به خاطر همین است که وقتی دوتا از دوستانمون حسن وآرمین تماس گرفتند بلافاصله تاریخ سایت آپدیت شد.
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: f1f ، Saeedv13 ، raham ، armin1 ، el333 ، گل نهال ، ALI_AGHA ، مهتاب - 2251 ، rouzbehdarvishi ، Tomas ، roeentan ، karma110 ، afshin06
(2013-01-17 ساعت 13:50)ARI66 نوشته:  
(2013-01-17 ساعت 11:06)sayeh_m نوشته:  يه اقايي بودن با نام كاربري mea . هيچ خبري ازشون نيست . نميدونم كلير شدن يا نه . اگر كلير نشده باشن بيشترين زمان بايد مال ايشون باشه .

تو آنکارا بیشترین مدت منم،چون روز اول مصاحبه داشتم،البته فکر می‌کنم حداقل یه نفر دیگه از همون روز هست که کلیر نشده،شایدم ۲ نفر

چرا کلیر نمیشین؟خدمت سپاه؟کار دولتی؟
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: Tomas ، afshin06
من تا حالا سه بار زنگ زدم و دیروزم واسه دومین بار ایمیل زدم.اگه ایندفعه همون جواب همیشگی را نگرفتم بهتون خبر میدم
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: f1f ، amir82 ، IN.USA@2013 ، sayeh_m ، raham ، armin1 ، Tomas ، princesess ، alih ، گل نهال ، dreamer60
(2013-01-17 ساعت 17:59)masood182002 نوشته:  چرا کلیر نمیشین؟خدمت سپاه؟ کار دولتی؟

اصلا به این چیزها نیست.
پروسه کلیرنس حتی برای ۳پاه رفته‌های مشکوک هم بیشتر از دو ماه نمیشه.
گاهی اوقات تشابهات اسمی با آدم‌های خاص دوران کلیرنس رو طولانی میکنه و گاهی طولانی بودن یا شلوغ بودن سوابق شغلی افراد یا خیلی چیزهای دیگه که من و شما نمیدونیم.
حتما کلیر میشن. خیلی زود! دیگه از این دوستمون بدتر نیست که من به شخصه تصور کردم آفیسر خواسته با زبان بی زبانی بگه که همسرشون کلیر نخواهند شد!
خدمت در ۳پاه و بدتر از اون اعلام کردند که انباردار مهمات بودند!
اگر سفرنامه‌شون رو بخونید میبینید که آفیسر هم گفته بوده توصیه میکنم شما و فرزندتون ویزا رو بگیرید و منتظر کلیرنس همسرتون نمونید.
اما امضاشون رو ببینید که بعد از ۳۳ روز کلیر شدند.
لینک سفرنامه honestly2002.
دوستان،سایت آوپدیت شد ولی‌ من کیس جدیدی نمی‌بینم
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، raham ، Tomas ، armin1 ، bmojtaba ، princesess ، MARYAM2 ، گل نهال

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان