کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-16 ساعت 18:28)mazo نوشته:  سلام دوستان
ما كليير شديم
البته 11 ژانويه مصاحبه هفته اول دسامبر بود و حدود 5 هفته تا كليير شدنمون طول كشيد
با اميد پيروزي، شادي و خبر هاي خوب براي همه دوستان مهاجرسرايي و به اميد اينكه همه از اين فرصتي كه خدا بهممون هديه كرده نهايت استفاده رو ببريم
ايشالله به زودي نوبت شما هم بشه .....
مخلص همگييييييييي......

شما مصاحبه اتون یه روز قبل از من بود
همه امون با هم کلیر شدیم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: raham ، امیر مهاجر ، amir82 ، payampars
انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++ واسه همه دوستایی که قراره به زودی کلیر شن. مخصوصا همسفرای گلم
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Smile
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
من امروز بعد از ظهر ساعت 3:15 یه ایمیل به سفارت زدم و جوابی که حدودا 35 دقیقه بعدش دادن این بود:
Dear Hassan,

Thank you for your Jan. 16, 2013 email. Your diversity visa application is undergoing routine administrative review. For any updates, please keep visiting our embassy website.
و نکته جالب اینجاست که تا قبل از ارسال ایمیل این سایت ceac.state.gov کیس منو نمیشناخت ولی الان به تاریخ امروز اپدیت شده و میشناسه
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2013-01-16 ساعت 21:01)armin1 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 20:55)princesess نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 14:10)armin1 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 14:07)hassan1358arab نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 13:55)armin1 نوشته:  

سفارت 5روز کاری طول میکشه تا جواب شما رو بده برای منم دقیق سر 5روز جواب داد... به محض اینکه از طرف سفارت برام ایمیل اومد من سایت و چک کردم دیدم کار میکنه!!
آرمین جان
این 5 روز خیلی اتفاقی بوده . حتی ممکنه 1 روزه جواب بدن یعنی شما صبح ایمیل بزنی و عصری قبل از اتمام ساعت کاری جواب رو بهتون بدن .

(2013-01-16 ساعت 22:08)hassan1358arab نوشته:  من امروز بعد از ظهر ساعت 3:15 یه ایمیل به سفارت زدم و جوابی که حدودا 35 دقیقه بعدش دادن این بود:
Dear Hassan,

Thank you for your Jan. 16, 2013 email. Your diversity visa application is undergoing routine administrative review. For any updates, please keep visiting our embassy website.
و نکته جالب اینجاست که تا قبل از ارسال ایمیل این سایت ceac.state.gov کیس منو نمیشناخت ولی الان به تاریخ امروز اپدیت شده و میشناسه
خب حقیقتش اینه که منم امروز درست 10 دقیقه بعد از اینکه تلفن زدم , این سایته برامون آپدیت شد . تاریخش 14 بود که شد 16 . من فکر میکنم اینها بعد از تماس ( چه تلفنی ویا ایمیل ) میرن کیس رو بررسی میکنن و به همین خاطر آپدیت میشه و این البته به معنی کلیر شدن نیست .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
این ABD 01 جلوی کیس به نظرتون چی میتونه باشه

البته اینم بگم که دوستانی که به ابوظبی میخوان ایمیل بزنن به او ادرس ایمیل قبلی نزنن.ممکنه دیر جواب بدن .من به این ادرس http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx رفتم و اولین گزینه رو تیک زدم و در صفحه جدید گزینه ها رو پر کردم و ارسال کردم

فکر کنم هر چند وقت با ایمیل یه قرقلکی بهشون بدیم بد نباشه ظاهرا تا تماس نگیریم کار نمیکنن!!!!!!!!!!!
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: armin1 ، sayeh_m ، IN.USA@2013 ، raham ، گل نهال ، roeentan ، Saeedv13 ، Sepasttian ، amir82
تو هفته آینده کسی از کلیری ها نمیخواد بره واسه ویزاش ... البته جز آقای شوووووور مانترا ؟؟؟؟ ای بابا اون سری کلی با دوست جونیای مهاجر سرایی خوش گذشت بهمون ... این سری چی کار کنیم ..... Cool
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
تشکر کنندگان: مانترا ، گل نهال ، امیر مهاجر ، goody ، Sepasttian ، payampars
عجب حکایتیه این گرین کارت !

هر مرحله رو که رد میکنی باز مراحلی دیگه هست که پر از استرس و انتظارو هیجان باشه واقعا خیلی سرگرم کننده است تنوع زیادی تو زندگی آدم ایجاد میکنه.

" به امید اینکه ته این همه انتظار برای همه خوبی و خوشی باشه"
کیس نامبر :2013AS00003### تاریخ رویت قبولی:2 می(روز تولدم) کنسولگری:ارمنستان کارنت :نوامبر مصاحبه:اواخر ژانویه کلیرنس:اوایل مارچ
(2013-01-16 ساعت 23:27)sokot نوشته:  عجب حکایتیه این گرین کارت !

هر مرحله رو که رد میکنی باز مراحلی دیگه هست که پر از استرس و انتظارو هیجان باشه واقعا خیلی سرگرم کننده است تنوع زیادی تو زندگی آدم ایجاد میکنه.

قربونت تنوع دیگه نخواستیم داریم سکته میکنیم بابا!!!!!!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: raham ، KOUROSHAVIN ، مانترا ، گل نهال ، ALI_AGHA ، ani_sheiton ، parsush ، bmojtaba ، Tomas
(2013-01-16 ساعت 23:32)IN.USA@2013 نوشته:  

سکته نه ... بیشتر بلاتکلیفیه و سر رفتن حوصله از انتظار .....Big Grin میشه فخر بفروشم
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
تشکر کنندگان: raham ، مانترا ، گل نهال ، ALI_AGHA ، parsush ، saeed_gh ، aliamini ، Tomas
(2013-01-16 ساعت 23:56)yalda.irannejad نوشته:  

سکته نه ... بیشتر بلاتکلیفیه و سر رفتن حوصله از انتظار .....Big Grin میشه فخر بفروشم
یلدا جون کلیر شدی از دل ما خبر نداریا!!!
یادت رفت میومدی سایت چک میکردی و اسمت نبود چه حسی بود!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، مانترا ، گل نهال ، ani_sheiton ، raham ، Tomas
(2013-01-16 ساعت 22:13)hassan1358arab نوشته:  این ABD 01 جلوی کیس به نظرتون چی میتونه باشه

فکر کنم هر چند وقت با ایمیل یه قرقلکی بهشون بدیم بد نباشه ظاهرا تا تماس نگیریم کار نمیکنن!!!!!!!!!!!
حسن آقا
ABD مخفف همون ابوظبی (Abu Dhabi) هست احتمالاً. 01 هم برنده کیستون، شخص شخیص عیال هستندBig Grin. هوای 01 رو داشته باشین که احترامشون بر شما واجب هستWink. با عرض معذرت اگر الان بیات اینجا بود اشکال املایی می گرفت ازتون: قلقلک.
19 تمام.
چون نیست یادی ازش کردیمBig Grin.
(2013-01-17 ساعت 00:05)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 23:56)yalda.irannejad نوشته:  

یلدا جون کلیر شدی از دل ما خبر نداریا!!!
یادت رفت میومدی سایت چک میکردی و اسمت نبود چه حسی بود!!!!!!!!!!!!!!!

حس اسکل شدن Big Grin احساس میکردم سر کارم ...حالا بزار برم بگیرمش بعدن میام حسمو کامل میگم
---------
تشکر کنندگان: گل نهال ، IN.USA@2013 ، raham ، Tomas
(2013-01-17 ساعت 00:52)yalda.irannejad نوشته:  حس اسکل شدن Big Grin احساس میکردم سر کارم ...حالا بزار برم بگیرمش بعدن میام حسمو کامل میگم

اخه تو سر وقت کلیر شدی اگه یک هفته دیگه میگذشت این جس اسکل شدنت تبدیل به حس شاسکول شدن میشد که دیگه یواش یواش کار دستت میدادBig Grin
تشکر کنندگان: f1f ، گل نهال ، ani_sheiton ، SOROUSHSOFT ، armin1 ، raham ، parsush ، Tomas ، mrbonbon
(2013-01-16 ساعت 23:26)yalda.irannejad نوشته:  تو هفته آینده کسی از کلیری ها نمیخواد بره واسه ویزاش ... البته جز آقای شوووووور مانترا ؟؟؟؟ ای بابا اون سری کلی با دوست جونیای مهاجر سرایی خوش گذشت بهمون ... این سری چی کار کنیم ..... Cool

دعا کن من کلیر شم تا آخر هفته خودم باهات میام غصه نخورBig Grin
ا تو که ایروانی ولی عیب نداره بازم دعا کن!Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، ani_sheiton ، armin1 ، raham ، Tomas
(2013-01-16 ساعت 17:45)arbabe halgheha نوشته:  سلام دوستانه همیشه مهربونم. می‌خوام اینجا از تمامی کسانی‌ که واقعا به این سایت و دوستانه عضو این سایت دینه خودشونو ادا می‌کنن واقعا تشکر کنم و یه تشکر ویژه بکنم از همهٔ مدیران و پیشکسوتان محترم که اینقدر دلسوزانه هوای ما رو دارن و مارو تنها نمیذارن.می‌خوام یه پارتی بازی هم بکنم و اینکه از دوست خوبم امیر مهاجر عزیز و هم شهریه گلم کمال تشکر رو داشته باشم.

به امید اینکه به زودی خبر‌های خوبی‌ از دوستانه کلیر شده بشنویم.آااااااااممممین++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

پسر خوبی باش Wink
تشکر کنندگان: armin1 ، arbabe halgheha ، مانترا ، raham ، گل نهال ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان