کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
بله ظاهرا خبری نیست! عجبا..!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: ARI66 ، raham ، Tomas ، princesess ، MARYAM2
(2013-01-16 ساعت 17:13)ARI66 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 16:53)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 15:21)abloom_ma نوشته:  اندک اندک ما هم داریم به مرز 40 روز نزدیک میشیم.....ایا در این موقع خل میشیمBig Grin ..یا تازه اول چل چلیمونه......Tongue

من که چند روزه چهل را رد کردم و دنیا ور به عینک کلیرنس میبینم و هر کیو دور و برم میبینم میگم نکنه این زنگ زده US گفته من مشکل دارم . Sad
بعضی وقتها یک مامور سیاهپوست گنده میاد تو ذهنم که داره پرونده منو ورق میزنه بعد از عکس من خوشش نمیاد یکراست میفرسته پرونده رو سطل آشغال .Big Grin
کلن خلاصه تا آخر هفته نیاد رسما خل شدم رفت...!

آاای گفتی‌،، منم دقیقا همین شکلی‌ شدم،به تمام دوستام شک کردم،عجب کاری شده‌ها ااا Big GrinBig Grin

سلام امیدوارم که هرچه زودتر کلیر بشید و خوشحال و خندان به زندگیتون ادامه بدیدBig Grinولی یه سوال برام پیش اومد اونم اینکه واقعا کسی می تونه زنگ بزنه آخه به سفارت و دروغ بگه و اونا هم باور کنن؟؟؟یعنی واقعا اینارو جدی نوشتید یا شوخی ؟
تشکر کنندگان: raham ، Tomas
(2013-01-17 ساعت 18:14)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-01-17 ساعت 17:59)masood182002 نوشته:  چرا کلیر نمیشین؟خدمت سپاه؟ کار دولتی؟

اصلا به این چیزها نیست.
پروسه کلیرنس حتی برای ۳پاه رفته‌های مشکوک هم بیشتر از دو ماه نمیشه.
گاهی اوقات تشابهات اسمی با آدم‌های خاص دوران کلیرنس رو طولانی میکنه و گاهی طولانی بودن یا شلوغ بودن سوابق شغلی افراد یا خیلی چیزهای دیگه که من و شما نمیدونیم.
حتما کلیر میشن. خیلی زود! دیگه از این دوستمون بدتر نیست که من به شخصه تصور کردم آفیسر خواسته با زبان بی زبانی بگه که همسرشون کلیر نخواهند شد!
خدمت در ۳پاه و بدتر از اون اعلام کردند که انباردار مهمات بودند!
اگر سفرنامه‌شون رو بخونید میبینید که آفیسر هم گفته بوده توصیه میکنم شما و فرزندتون ویزا رو بگیرید و منتظر کلیرنس همسرتون نمونید.
اما امضاشون رو ببینید که بعد از ۳۳ روز کلیر شدند.
لینک سفرنامه honestly2002.

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟انباردار مهمات؟
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: raham ، امیر مهاجر ، Tomas ، ghafari88
سلام دوستان
من22روز پیش مصاحبه داشتم آفیسر گفت 2ماه دیگه ویزات آماده میشه . تو سایت ceac ثبت نام کردم .
پیام دادکیس نامبر شما نامعتبره .
معمولا چند روز بعد ازمصاحبه کیس نامبر رامیشناسه ؟
شماره کیس:+++2013AS0002 --------- اخذویزا : MARCH 7
تاریخ رویت قبولی: 5 MAY
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: 28 JUNE
مصاحبه: ایروان 27 دسامبر - کلیرنس
کلیر : FEB 8
تشکر کنندگان: گل نهال ، raham ، Tomas
(2013-01-17 ساعت 20:44)alih نوشته:  سلام دوستان
من22روز پیش مصاحبه داشتم آفیسر گفت 2ماه دیگه ویزات آماده میشه . تو سایت ceac ثبت نام کردم .

مگه باید اول ثبت نام کنیم توی این سایت ؟ چجوری ؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-16 ساعت 14:36)armin1 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 14:34)alih نوشته:  سلام دوستان
ممكن آدرس سايت caec رابه من بگيد .
اميدوارم همتون زودكلير بشيد .

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

پرنسس جان تو این سایت .
شماره کیس:+++2013AS0002 --------- اخذویزا : MARCH 7
تاریخ رویت قبولی: 5 MAY
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: 28 JUNE
مصاحبه: ایروان 27 دسامبر - کلیرنس
کلیر : FEB 8
تشکر کنندگان: Tomas ، شوصب
دوستان اگر نتونیم فعلا برای دریافت ویزاها برویم حداکثر چقدر فرصت داریم یعنی تا کی میتونیم بریم ویزاها رو بگیریم چون توی این ماه و ماه آینده فصل امتحان بچه ها و تحویل پروژه هاشونه واقعا نمیشه تنهاشون بگذاریم همه کارها میوفته به عهده خودشون به درس و کار نمیرسند.
C/N:2*** office: ایروان Interview: W2 DEC
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas
(2013-01-17 ساعت 21:25)Almond نوشته:  دوستان اگر نتونیم فعلا برای دریافت ویزاها برویم حداکثر چقدر فرصت داریم یعنی تا کی میتونیم بریم ویزاها رو بگیریم چون توی این ماه و ماه آینده فصل امتحان بچه ها و تحویل پروژه هاشونه واقعا نمیشه تنهاشون بگذاریم همه کارها میوفته به عهده خودشون به درس و کار نمیرسند.

توی سایت در لیست کلیر شده ها جلوی کیس نامبرت یه تاریخی زده شده که تا اون تاریخ فرصت دارید برای دریافت ویزاها
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، امیر مهاجر ، afs ، Almond ، armin1 ، raham ، sadeghi897 ، barmak ، fire dragon ، Tomas
(2013-01-17 ساعت 20:53)princesess نوشته:  
(2013-01-17 ساعت 20:44)alih نوشته:  سلام دوستان

مگه باید اول ثبت نام کنیم توی این سایت ؟ چجوری ؟
ثبت نام نه منظورشون زدن شمارشون و چک کردن اونه
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، princesess ، Tomas
دوستان، این سایت ceac بعد از 10 روز استاتوس منو آپدیت کرده. معنی خاصی داره؟ Smile
تشکر کنندگان: f1f ، raham ، princesess ، r_ent ، گل نهال ، Tomas
(2013-01-17 ساعت 22:36)amirazimi نوشته:  دوستان، این سایت ceac بعد از 10 روز استاتوس منو آپدیت کرده. معنی خاصی داره؟ Smile

اره دیگه به امید خدا به کلیر شدن داری نزدیک میشیBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: f1f ، princesess ، raham ، r_ent ، amirazimi ، rira1982 ، IN.USA@2013 ، گل نهال ، mdna ، Emma_a432 ، Tomas
دوستان من به شماره واشنگتن زنگ زدم بعد از کلی صحبت که الان بیشتر از 9 هفته از مصاحبه ما می گذره و غیره ...گفت که مصاحبه شما کجا بوده که من گفتم انکارا و بعد گفت کیس نامبرت رو بگو اما تا اومدم بگم گفت که شما باید با سفارت آمریکا در آنکارا تماس بگیرید ...

حالا تا 2 شنبه که زنگ بزنم به همون شماره ای که پایین برگه آبی نوشته

امیدوار بودم که با این تماسم بعدش بتونم حد اقل شماره ام رو توی سایت ceac ببینم اما وقتی نه کیس نامبر ما رو می دونه و نه حتی اسممون رو نپرسید دیگه این یه نقطه امید رو هم از دست دادم .....
تشکر کنندگان: raham ، f1f ، bmojtaba ، armin1 ، Tomas ، roeentan
خــــُـــــــــــــــــــب!!!
من نبودم مث اینکه کسی اینجا رو انرژی بارون نکرده هاااااااااا!!! چشمم روشن!!!
خب بدویین انرژی + هاتون رو فعال کنین کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه فـــــــــــــــــــــــــــــردا کـــــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــی هوووووووووووووووووووووووررررررررراااااااااااا داریماااااااااااااااااااا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوست داشتم اسم بیارم اما چون ممکن بود کسی از قلم بیفته این کارو نمیکنم اما بدونین براتون دعا میکنم و ایششششششششششششششااااااااااالللللللللللللااااااااااااااااااااااااااااا فردا کلی کیس جدید کلیر میشن و یه عالمه از شماها کلیر میشین Smile
حواستون باشه شنبه بلیط بگیرین که 2شنبه با هم بریم Smile
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2013-01-17 ساعت 23:02)r_ent نوشته:  خــــُـــــــــــــــــــب!!!
خب بدویین انرژی + هاتون رو فعال کنین کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه فـــــــــــــــــــــــــــــردا کـــــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــی هوووووووووووووووووووووووررررررررراااااااااااا داریماااااااااااااااااااا
دوست داشتم اسم بیارم اما چون ممکن بود کسی از قلم بیفته این کارو نمیکنم اما بدونین براتون دعا میکنم و ایششششششششششششششااااااااااالللللللللللللااااااااااااااااااااااااااااا فردا کلی کیس جدید کلیر میشن و یه عالمه از شماها کلیر میشین Smile

خدایییشششششششش.....کلی انرژی گرفتم....ایشالا همه باهم بطلبه لاس وگاس دوباره دور هم جمع شیم، انشالااااااااه !!!! Smile
(2013-01-17 ساعت 23:02)r_ent نوشته:  خــــُـــــــــــــــــــب!!!

چشم . ولی بهتر نیست همه از یک ایر لاین بلیط بگیریم و در یک هتل اقامت کنیم ، تازه برای صرفه جوئی میتونیم با یک تاکسی یا مینی بوس دربست بریم سفارت و برگردیم ، اگه خوبه لایک بزنید
تشکر کنندگان: armin1 ، r_ent ، m2013 ، raham ، mdna ، fire dragon ، payampars ، Tomas ، mgolchin13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان