کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-18 ساعت 14:18)Almond نوشته:  هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررااااااا
دوست عزیز. مبارک باشه و موفق باشید.

اینکه گفته اگر نیاید در این ماه بگیرید ویزا نامبر در این ماه به شما تعلق نمیگیره منظورش چیه؟ !!!!

اتفاقا این جملش برام سوال بود... دقیقا نمیدونم... شاید هر ماه به تعداد مشخص و محدودی ویزا صادر میکنن...
تشکر کنندگان: Almond ، raham ، payampars ، mdna ، Tomas ، kasrafo ، roeentan ، mgolchin13
(2013-01-18 ساعت 13:16)Almond نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 12:13)mohajer13 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 12:04)نام کاربریarta نوشته:  بچه ها اگه ممکنه یکی منو راهنمایی کنه بگه که ایروان چند روزه کلیرنس میکنه معمولا؟
با سپاس بی پایان
با امید کلیر شدن هر چه سریعتر همه........

دوست خوبم اصلا نمیشه این موضوع رو فهمید. بسته به کیس مدت زمان کلیر شدن فرق می کنه. نه فقط ایروان که بقیه سفارتها همینطور. حدودا 20 روزه هم داشتیم که کلیر شدند و همچنین دوستانی که 2ماه از مصاحبه اشون گذشته و هنوز منتظر هستند. ولی چیزی که هست هرچه کیس ساده تر باشه احتمال زودتر کلیر شدنش بیشتره و هر چه پیچیده تر، طبعا زمان بیشتر (مثل رشته های حساس، یا سربازی در محل و موقعیت های خاص و یا مشاغل خاص و...).

مهاجر 13 عزیز من قبل از این هم از شما در مورد تاریخ اعتبار ویزا پرسیده بودم و شما لطف کردی و گفتی که تاریخ اعتبار ویزا 6 ماه از زمان مدیکال نبوده و 6 ماه از زمان صدور بوده است. آیا این زمان صدور تقریبا همان روزهایی بوده که پاسپورت شما رو برای چسباندن وبزا تحویل داده بودند؟ یا نه، مربوط به تاریخ کلیر شدن شما است؟ یا زمانی بین کلیر شدن و دریافت ویزا؟

تاریخ صدور ویزا 9 ژانویه است و تاریخ انقضای اون 8 جولای (6ماه بعد)، یعنی درست بعد از اینکه پاسپورت من تحویل سفارت شده بود برای صدور ویزا.
کیس نامبر من در تاریخ 21 دسامبر در سایت اعلام شد ولی وقتی پاکت زرد به دستم رسید دیدم که تاریخ کلیر شدن رو 19 دسامبر زده یعنی دو روز قبل از اعلام در سایت.
امیدوارم جواب سوالتون رو به طور کامل داده باشم.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: گل نهال ، Almond ، karma110 ، Saeedv13 ، armin1 ، raham ، AsemanAbee ، Soap McTavish ، payampars ، Tomas ، roeentan ، lilac ، mgolchin13
مهاجر 13 عزیز من قبل از این هم از شما در مورد تاریخ اعتبار ویزا پرسیده بودم و شما لطف کردی و گفتی که تاریخ اعتبار ویزا 6 ماه از زمان مدیکال نبوده و 6 ماه از زمان صدور بوده است. آیا این زمان صدور تقریبا همان روزهایی بوده که پاسپورت شما رو برای چسباندن وبزا تحویل داده بودند؟ یا نه، مربوط به تاریخ کلیر شدن شما است؟ یا زمانی بین کلیر شدن و دریافت ویزا؟
[/quote]

با سلام خدمت دوستان مهاجر

در خصوص مدت اعتبار ویزا در مهاجر سرا با توجه به سفارت مصاحبه کننده
اختلاف و تفاوتهای بسیاری وجود دارد.
تجربه شخصی بنده با توجه به پاسخ آفیسر محترم سفارت آمریکا در آنکارا این میباشد که مدت اعتبار ویزا به مدت 6 ماه پس از مدیکال است .

لطفا به این مطلب در برگه ارایه شده توسط سفارت جهت طی نمودن مراحل اداری دقت کنید:
(تدکر مهم در رابطه با گواهی پزشکی :
گواهی های سلامتی به مدت شش ماه پس از امضای آن توسط دکتر ، معتبر خواهد بود. بنابر این ، اگر پرونده شما مراحل اداری خود را طی میکند و یا در صورتی که نتوانید مدارک ناقص خود را به موقع تکمیل نمایید ، ممکن است مدت اعتبار گواهی های سلامتی تان در جریان مراحل اداری به پایان برسد. در چنین شرایطی شما بایستی گواهی سلامتی جدیدی ارایه نمایید.
مدت اعتبار ویزاهای مهاجرتی به اندازه مدت اعتبار برگه معاینه پزشکی میباشد. )

حال این سوال برای من مطرح میشود که : آیا در یک برنامه سراسری به این گستردگی با عنوان برنامه لاتاری (ویزای مهاجرتی گوناگونی ) dv میتواند تا این اندازه اختلاف روش در صدور و مدت اعتبار ویزا وجود داشته باشد ؟
از دوستان با تجربه در خواست اظهار نظر دارم.

با تشکر و آرزوی موفقیت تمامی دوستان مهاجر
تشکر کنندگان: Sepasttian ، raham ، Tomas ، roeentan ، princesess
(2013-01-18 ساعت 14:26)mohajer13 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 13:16)Almond نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 12:13)mohajer13 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 12:04)نام کاربریarta نوشته:  بچه ها اگه ممکنه یکی منو راهنمایی کنه بگه که ایروان چند روزه کلیرنس میکنه معمولا؟
با سپاس بی پایان
با امید کلیر شدن هر چه سریعتر همه........

دوست خوبم اصلا نمیشه این موضوع رو فهمید. بسته به کیس مدت زمان کلیر شدن فرق می کنه. نه فقط ایروان که بقیه سفارتها همینطور. حدودا 20 روزه هم داشتیم که کلیر شدند و همچنین دوستانی که 2ماه از مصاحبه اشون گذشته و هنوز منتظر هستند. ولی چیزی که هست هرچه کیس ساده تر باشه احتمال زودتر کلیر شدنش بیشتره و هر چه پیچیده تر، طبعا زمان بیشتر (مثل رشته های حساس، یا سربازی در محل و موقعیت های خاص و یا مشاغل خاص و...).

تاریخ صدور ویزا 9 ژانویه است و تاریخ انقضای اون 8 جولای (6ماه بعد)، یعنی درست بعد از اینکه پاسپورت من تحویل سفارت شده بود برای صدور ویزا.
کیس نامبر من در تاریخ 21 دسامبر در سایت اعلام شد ولی وقتی پاکت زرد به دستم رسید دیدم که تاریخ کلیر شدن رو 19 دسامبر زده یعنی دو روز قبل از اعلام در سایت.
امیدوارم جواب سوالتون رو به طور کامل داده باشم.
این درسته که میگند سایت ایروان فقط جمعه ها آپدیت میشه؟
تشکر کنندگان: Tomas
نام کاربریarta نوشته است:
این درسته که میگند سایت ایروان فقط جمعه ها آپدیت میشه؟

نه روز مشخصی نداره ممکنه از 2شنبه تا جمعه هر روزی اپدیت شه !!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: mohajer13 ، نام کاربریarta ، raham ، گل نهال ، alih ، Tomas
(2013-01-18 ساعت 14:34)پیمان ابراهیمی نوشته:  ...حال این سوال برای من مطرح میشود که : آیا در یک برنامه سراسری به این گستردگی با عنوان برنامه لاتاری (ویزای مهاجرتی گوناگونی ) dv میتواند تا این اندازه اختلاف روش در صدور و مدت اعتبار ویزا وجود داشته باشد ؟
از دوستان با تجربه در خواست اظهار نظر دارم....
پیمان
تنها اختلاف مدت اعتبار مدیکال آنکارا و ایروان هست عزیز دل برادر. برای آنکارا این مدت 6 ماه و برای ایروان 1 سال هست. مدت زمان اعتبار ویزا در تمام سفارتخانه ها 6 ماه بعد از صدور هست به شرطی که مدیکال شما اعتبار داشته باشه. اگر از تاریخ اعتبار مدیکال گذشته باشه و هنوز ویزای شما مهلت داشته باشه باید یک بار دیگه مراحل مدیکالتون رو تجدید کنید که این اتفاق عملاً برای کیس هایی میوفته که آنکارا مصاحبه میشن و نه ایروان. امیدوارم شبهه شما بر طرف شده باشه.
من که میرم تو سایت چک می‌کنم آپدیت مال ۱۰ ژانویه است و میگه کلیر نشدی در صورتی‌ که ما ۱۱ ژانویه کلیر شدیم.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: armin1 ، sayeh_m ، Saeedv13 ، Tomas ، saeed_gh ، گل نهال
(2013-01-18 ساعت 15:46)mdna نوشته:  من که میرم تو سایت چک می‌کنم آپدیت مال ۱۰ ژانویه است و میگه کلیر نشدی در صورتی‌ که ما ۱۱ ژانویه کلیر شدیم.
تا موقعی که ویزات تو پاست چاپ نشه به همین صورت میمونه و بعدش میرنه ISSUED!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: raham ، dreamer60 ، armin1 ، Saeedv13 ، mdna ، Tomas ، گل نهال ، lilac
(2013-01-18 ساعت 16:15)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 15:46)mdna نوشته:  من که میرم تو سایت چک می‌کنم آپدیت مال ۱۰ ژانویه است و میگه کلیر نشدی در صورتی‌ که ما ۱۱ ژانویه کلیر شدیم.
متوجه منظور دوستمون نشدي Wink ميگن با اينكه اپديت شون ١٠ بوده ولي ١١ اسمشون توي سايت اومده يعني اينكه لزوماً هم همون روز كه توي اين سايته كيستون اپديت شد اسمتون همون روز اعلام نميشه ، ممكنه يك روز يا دو روز بعد اعلام بشه Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، mdna ، raham ، Saeedv13 ، Tomas ، گل نهال ، lilac
(2013-01-18 ساعت 17:48)sayeh_m نوشته:  
متوجه منظور دوستمون نشدي Wink ميگن با اينكه اپديت شون ١٠ بوده ولي ١١ اسمشون توي سايت اومده يعني اينكه لزوماً هم همون روز كه توي اين سايته كيستون اپديت شد اسمتون همون روز اعلام نميشه ، ممكنه يك روز يا دو روز بعد اعلام بشه Smile
والا من هر چقدر این جمله mdna عزیز رو می خونم برداشت شما رو نمی کنم شاید به شما پیام خصوصی داده ایشون نمیدونم Smileولی جواب همین متنو من دادم
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Tomas ، mdna
سلام دوستان عزیز،

آیا از بین دوستان کسی‌ هست که هفته آینده بخواد برای گرفتن ویزا (بعد از کلیرنس) به ارمنستان بره؟

با تشکر،

غزل
تشکر کنندگان:
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بچه هاااااااااااااااااااااا
چرا انقدر اینجا سوت و کوره!
ایشالا خیلی زوووووووووووووووووووووووووووووووووووود سایت اپدیت میشه . هممون کلیر میشیم.
یه عالمه واسه تک تکتون انرژی میفرستم و می دونم خیلی زود اینجا پر از هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا میشه.
این روزام می گذره .....Smile))))))))))))))))))))))))
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
(2013-01-18 ساعت 19:34)IN.USA@2013 نوشته:  
والا من هر چقدر این جمله mdna عزیز رو می خونم برداشت شما رو نمی کنم شاید به شما پیام خصوصی داده ایشون نمیدونم Smileولی جواب همین متنو من دادم
چرا ديگه بنده خدا فارسي نوشته Wink شما مثل اينكه نرفته فارسي رو يادتون رفته Wink ميگه وقتي ميرم توي اون سايته چك ميكنم اخرين اپديت ١٠ ژانويه است ولي ما ١١ ژانويه كلير شديم . دو سه بار ديگه بخوني متوجه ميشي Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Tomas ، armin1 ، raham ، payampars ، roeentan
(2013-01-18 ساعت 19:53)sayeh_m نوشته:  
چرا ديگه بنده خدا فارسي نوشته Wink شما مثل اينكه نرفته فارسي رو يادتون رفته Wink ميگه وقتي ميرم توي اون سايته چك ميكنم اخرين اپديت ١٠ ژانويه است ولي ما ١١ ژانويه كلير شديم . دو سه بار ديگه بخوني متوجه ميشي Wink
ا فارسیه من فکر کردم ترکیه !اخه نکه منتظر جواب آنکارام همه چیو ترکی میبینمBig Grin
نه زیاد جوگیر نیستم فارسی یادم برهWink
خب میگه چرا میرم تو سایت چک می‌کنم آپدیت مال ۱۰ ژانویه است و میگه کلیر نشدی در صورتی‌ که ما ۱۱ ژانویه کلیر شدیم.

منم تو جوابش گفتم تا موقعی که ویزات تو پاست چاپ نشه به همین صورت میمونه و بعدش میرنه ISSUED
اصن mdna بیا خودت بگو منضورت چیه !اصن شما مامان مایی حتما منظورارو بهتر از ما متوجه میشیSmile
اصن یه وضیBig Grin
تشکر کنندگان: Tomas ، sayeh_m ، sadeghi897 ، armin1 ، raham ، payampars ، roeentan ، گل نهال ، mgolchin13 ، fire dragon ، خانه
(2013-01-18 ساعت 20:00)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 19:53)sayeh_m نوشته:  
متوجه منظور دوستمون نشدي Wink ميگن با اينكه اپديت شون ١٠ بوده ولي ١١ اسمشون توي سايت اومده يعني اينكه لزوماً هم همون روز كه توي اين سايته كيستون اپديت شد اسمتون همون روز اعلام نميشه ، ممكنه يك روز يا دو روز بعد اعلام بشه
والا من هر چقدر این جمله mdna عزیز رو می خونم برداشت شما رو نمی کنم شاید به شما پیام خصوصی داده ایشون نمیدونم ولی جواب همین متنو من دادم
ا فارسیه من فکر کردم ترکیه !اخه نکه منتظر جواب آنکارام همه چیو ترکی میبینمBig Grin
نه زیاد جوگیر نیستم فارسی یادم برهWink
خب میگه چرا میرم تو سایت چک می‌کنم آپدیت مال ۱۰ ژانویه است و میگه کلیر نشدی در صورتی‌ که ما ۱۱ ژانویه کلیر شدیم.

منم تو جوابش گفتم تا موقعی که ویزات تو پاست چاپ نشه به همین صورت میمونه و بعدش میرنه ISSUED
اصن mdna بیا خودت بگو منضورت چیه !اصن شما مامان مایی حتما منظورارو بهتر از ما متوجه میشیSmile
اصن یه وضیBig Grin
خب همين ديگه Big Grin اون " چرا " رو از كجا اوردي ؟؟؟ مدل جمله رو عوض كردي خب Wink
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، raham ، payampars ، roeentan ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان