کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-19 ساعت 01:36)mdna نوشته:  دوستان من دوشنبه دارم میرم ترکیه واسه گرفتن ویزا الان فهمیدم که دوشنبه تعطیله.Sad فکر می‌کنین سه‌شنبه پاسپورتو بدم کی‌ ویزا میاد برام با UPS وااای استرس گرفتم Sadاصلا حواسم نبود دوشنبه تعطیله
هيچ كسي حواسش نبود . نگران نشو . حتماً حكمتي بوده . دوشنبه رو برو انكامال جاي منم خالي كن Wink تازه ميتوني دو تا فيلم هم ببيني Smile بعدش هم تا جمعه ايشاله مياد . اينم چيزي نيست كه بخواي استرس بگيري .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ASALI ، amir82 ، امیر مهاجر ، karma110 ، Saeedv13 ، mhpz ، Emma_a432 ، Tomas ، r_ent ، raham ، payampars ، ALI_AGHA ، mdna
(2013-01-19 ساعت 02:22)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 01:36)mdna نوشته:  دوستان من دوشنبه دارم میرم ترکیه واسه گرفتن ویزا الان فهمیدم که دوشنبه تعطیله.Sad فکر می‌کنین سه‌شنبه پاسپورتو بدم کی‌ ویزا میاد برام با UPS وااای استرس گرفتم Sadاصلا حواسم نبود دوشنبه تعطیله
هيچ كسي حواسش نبود . نگران نشو . حتماً حكمتي بوده . دوشنبه رو برو انكامال جاي منم خالي كن Wink تازه ميتوني دو تا فيلم هم ببيني Smile بعدش هم تا جمعه ايشاله مياد . اينم چيزي نيست كه بخواي استرس بگيري .
چييييييييي Sad چرا تعطيله؟؟؟؟ اي خدااااا پوسيدم تو اين خراب شده Sad گريه اونم از نوع هاي هايئششششششش
تشکر کنندگان: گل نهال ، usa lover ، ASALI ، امیر مهاجر ، karma110 ، Saeedv13 ، Tomas ، r_ent ، raham ، payampars ، ALI_AGHA ، goody ، mdna
دوستان عزیزی که منتظر کلیر شدن هستید ، و بعد از اون قرار به سلامتی عازم سرزمین فرصتهای طلایی بشین به خبر پایین توجه کنید.
از قرار معلوم برنامه دوشنبه اینه...

پخش زنده مراسم تحلیف ریاست جمهوری
دوستان عزیزی که مایل به دیدن مراسم تحلیف دومین دوره ریاست جمهوری پرزیدنت اوباما به طور زنده هستند، می
توانند این برنامه را در روز دوشنبه ۲١ ژانویه برابر با ۲ بهمن، حدود ساعت ۵:٣۰ بعد از ظهر به وقت تهران (١۰ صبح به وقت واشنگتن) در این پیوند ببینند.
http://persian.iran.usembassy.gov/index.html
تشکر کنندگان: گل نهال ، usa lover ، armin1 ، امیر مهاجر ، Emma_a432 ، شوصب ، Tomas ، mooj ، خانه ، raham ، payampars ، afs ، ASALI ، ALI_AGHA ، mdna
خیلی ممنون از جوابت
(2013-01-18 ساعت 01:48)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 01:40)sezar447 نوشته:  سلام. از کجا میشه فهمید سایت آپدیت شده یا نه!

از تاریخ پایین صفحه
Updated: January 17, 2013
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، Tomas ، raham ، IN.USA@2013
ببخشید من که هر چی نگاه می کنم این تاریخ آپدیتی که می گی نمیبینم!!! پائین صفحه هیچی نیست. میشه لیکشو بزاری بگی کجای صفحه است؟
(2013-01-19 ساعت 02:59)sezar447 نوشته:  خیلی ممنون از جوابت
(2013-01-18 ساعت 01:48)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 01:40)sezar447 نوشته:  سلام. از کجا میشه فهمید سایت آپدیت شده یا نه!

از تاریخ پایین صفحه
Updated: January 17, 2013
تشکر کنندگان: Tomas
میشه یه لینک بذارید دوشنبه تعطیله؟
من بلیط هواپیما گرفتم از استانبول به آنکارا واسه 2شنبه

تا اینجا 160 لیر ضرر
خوبه حالا الان فهمیدم نه جلوی در سفارت

http://turkey.usembassy.gov/holidays_consular.html
خودم لینکشو پیدا کردم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، Tomas ، r_ent ، raham ، payampars ، گل نهال ، ASALI ، sadeghi897 ، roeentan ، amir82 ، rouzbehdarvishi ، mdna ، rezagh
(2013-01-19 ساعت 00:10)m2013 نوشته:  البته دوستان توجه داشته باشید دوشنبه سفارتهای آمریکا تعطیل اندSad

دوستان سفارت امریکا دوشنبه ها تعطیل نیست (لااقل ارمنستان که اینجوره) ... لطفا قبل از اینکه پیامی را ابلاغ کنید ، اطلاعاتی رو به دست بیارین ...

When your case number appears, please return with your passport, 221(g)-Additional Information Sheet, and all missing documents to the U.S. Embassy, Consular Section in Yerevan, any Monday-Friday from 09:00-17:00. Please drop off your documents in the Consular Section drop box, located in the consular section entry. When your visa receives final approval, the Consular Section will contact you with instructions on picking up your passport and visa, typically within 3 to 4 business days.
تشکر کنندگان: Tomas ، soheil77
(2013-01-19 ساعت 09:58)30NAP30 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 00:10)m2013 نوشته:  البته دوستان توجه داشته باشید دوشنبه سفارتهای آمریکا تعطیل اندSad

دوستان سفارت آمریکا دوشنبه ها تعطیل نیست (لااقل ارمنستان که اینجوره) ... لطفا قبل از اینکه پیامی را ابلاغ کنید ، اطلاعاتی رو به دست بیارین ...

When your case number appears, please return with your passport, 221(g)-Additional Information Sheet, and all missing documents to the U.S. Embassy, Consular Section in Yerevan, any Monday-Friday from 09:00-17:00. Please drop off your documents in the Consular Section drop box, located in the consular section entry. When your visa receives final approval, the Consular Section will contact you with instructions on picking up your passport and visa, typically within 3 to 4 business days.
دوست عزیز این دوشنبه یعنی 21 ژانویه تعطیل رسمیه برید داخل سایت سفارت تعطیلات رسمی رو چک کنید.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: Tomas ، مانترا ، fire dragon ، armin1 ، raham ، گل نهال ، amir82 ، ghafari88
(2013-01-19 ساعت 10:01)mdna نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 09:58)30NAP30 نوشته:  

دوستان سفارت آمریکا دوشنبه ها تعطیل نیست (لااقل ارمنستان که اینجوره) ... لطفا قبل از اینکه پیامی را ابلاغ کنید ، اطلاعاتی رو به دست بیارین ...

دوست عزیز این دوشنبه یعنی 21 ژانویه تعطیل رسمیه برید داخل سایت سفارت تعطیلات رسمی رو چک کنید.

به نظر من بهتر بود اطلاعات خودتون رو جامع و کامل و با ذکر تاریخ عنوان میکردین ... تا سوء تعبیر نشه Smile
تشکر کنندگان: mdna ، Tomas
دوستان
خبر تعطیلی سفارت ارمنستان روز دوشنبه پس فردا موثقه ؟
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-19 ساعت 10:53)Saiban نوشته:  دوستان

بله دوست عزیز ... علتش هم تولد مارتین لوترکینگ Smile
باز واسه مطمئن شدن باشون تماس بگیرین .
تشکر کنندگان: مانترا ، mdna ، mohajer13 ، barmak ، گل نهال ، Saiban ، Tomas ، raham
سلام بر همه......ما اندک اندک به جمع مستان 6 هفته ای داریم نزدیک میشیم.....نبود 40 روز........با این اوضاع و احوال فکر کنم چهارتا 165 دلار دیگه هم باید بدیم.....خدایا شکرت که سالم هستیم....دلمون به دوشنبه خوش بود که اونم تعطیل هست
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: mdna ، raham ، گل نهال ، Saiban ، Tomas
(2013-01-19 ساعت 10:53)Saiban نوشته:  دوستان

متاسفانه بله! اگه تو سایت سفارت آمریکا تو ارمنستان برین قسمت هالیدی زده که نه تنها 21 ژانویه بلکه 28 ژانویه هم تعطیله یعنی هم این 2 شنبه هم 2 شنبه هفته بعد!! دوستایی که ایشالله این هفته کلیر میشن حواسشون حتما به این تعطیلیا باشه که اگه خواستن برن یه جوری برنامه ریزی کنن که به این تعطبلات نخورن.
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: abloom_ma ، 30NAP30 ، mdna ، raham ، mohajer13 ، گل نهال ، afs ، Saiban ، Tomas ، amir82 ، goody
دوستان کسی میدونه آیا UPS روزهای شنبه هم کار میکنه یا نه؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: ali234 ، Tomas
(2013-01-19 ساعت 11:27)mdna نوشته:  دوستان کسی میدونه آیا UPS روزهای شنبه هم کار میکنه یا نه؟

تو تاپیک سفر به ترکیه نوشتم برات ، شما سه شنبه 12 ظهر پاس رو تحویل بدی ، یو پی اس پنجشنبه صبح ویزا خورده برات میاره تا ماه پیش که این مدلی بود سریعتر شده کاراشون Wink
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: mdna ، raham ، گل نهال ، مانترا ، Tomas ، AsemanAbee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان