کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
سلام. من يك سوال داشتم. بعد از كلر شدن حداكثر چقدر وقت داريم تا برويم آنكارا و ويزا را از سفارت بگيريم؟
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: Tomas ، saeed_gh
سلام
دوستان فکر میکنید سایت انکارا دوباره که اپدیت بشه؟
من که دیگه واقعا خسته شدم.
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: raham ، f1f ، Tomas
(2013-01-18 ساعت 22:08)mohammad_r نوشته:  سلام. من يك سوال داشتم. بعد از كلر شدن حداكثر چقدر وقت داريم تا برويم آنكارا و ويزا را از سفارت بگيريم؟
سلام دوست عزیز
حداکثر 4ماه.وقتی شماره تون زدن تو سایت رو به روش یه تاریخ داره که بهتون میگه حداکثر تا کی وقت دارید برید بگیرید.
موفق باشیدShy
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: payampars ، raham ، گل نهال ، Tomas ، saeed_gh ، mohammad_r
(2013-01-18 ساعت 22:10)MARYAM2 نوشته:  سلام
دوستان فکر میکنید سایت انکارا دوباره که اپدیت بشه؟
من که دیگه واقعا خسته شدم.
امروز که گذشت رفت تا دوشنبه ولی چه پروسه مسخره ایه !
هر جا زنگ و ایمیل میزنی هم میگه داره طی میشه !!بابا پدرت خوب مادرت خوب یک جواب درست و حسابی بده ! بگو چند روز دیگه تموم میشه تا کی اگه مشکل نباشه کی باید بیاد!! یا نه اصلن ایمیل بزن بگو آقا این چند تا مدرک بردار بیار سفارت تا پروست تموم شه ! عجب گیری کردیما!!!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، MARYAM2 ، raham ، hassan1358arab ، payampars ، f1f ، گل نهال ، lilac ، mdna ، princesess ، Tomas
(2013-01-18 ساعت 19:53)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 19:34)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 17:48)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 16:15)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 15:46)mdna نوشته:  من که میرم تو سایت چک می‌کنم آپدیت مال ۱۰ ژانویه است و میگه کلیر نشدی در صورتی‌ که ما ۱۱ ژانویه کلیر شدیم.
تا موقعی که ویزات تو پاست چاپ نشه به همین صورت میمونه و بعدش میرنه ISSUED!
متوجه منظور دوستمون نشدي Wink ميگن با اينكه اپديت شون ١٠ بوده ولي ١١ اسمشون توي سايت اومده يعني اينكه لزوماً هم همون روز كه توي اين سايته كيستون اپديت شد اسمتون همون روز اعلام نميشه ، ممكنه يك روز يا دو روز بعد اعلام بشه Smile
والا من هر چقدر این جمله mdna عزیز رو می خونم برداشت شما رو نمی کنم شاید به شما پیام خصوصی داده ایشون نمیدونم Smileولی جواب همین متنو من دادم
چرا ديگه بنده خدا فارسي نوشته Wink شما مثل اينكه نرفته فارسي رو يادتون رفته Wink ميگه وقتي ميرم توي اون سايته چك ميكنم اخرين اپديت ١٠ ژانويه است ولي ما ١١ ژانويه كلير شديم . دو سه بار ديگه بخوني متوجه ميشي Wink

خب این بستگی داره به تاریخی که ایشون سایت رو چک کردند شاید ایشون بعد از تاریخ 10 ژانویه چک کرده باشن اگه اشتباه نکنم Shy

(2013-01-18 ساعت 13:51)mazy نوشته:  سلام
بچه ها من دیروز کلییر شدم... اینم متن پیامش:

...Dear
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You or another trusted person may bring your passports to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Click here for information about visa availability for your visa category.

همونطور که میبینید یه نفر قابل اعتماد هم میتونه بره ویزا رو بگیره... البته این برای ابوظبیه نمیدونم بقیه جاها هم اینطوریه یا نه...
در ضمن هورای من یادتون نره! Tongue
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووراSmile
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: mazy ، hassan1358arab ، roeentan ، payampars ، raham ، گل نهال ، Emma_a432 ، Tomas
(2013-01-18 ساعت 13:51)mazy نوشته:  سلام
بچه ها من دیروز کلییر شدم... اینم متن پیامش:

...Dear
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You or another trusted person may bring your passports to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Click here for information about visa availability for your visa category.

همونطور که میبینید یه نفر قابل اعتماد هم میتونه بره ویزا رو بگیره... البته این برای ابوظبیه نمیدونم بقیه جاها هم اینطوریه یا نه...
در ضمن هورای من یادتون نره! Tongue
هووووووووووووووووووووووووووووووووورا Smile

(2013-01-18 ساعت 14:24)mazy نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 14:18)Almond نوشته:  هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررااااااا
دوست عزیز. مبارک باشه و موفق باشید.

اینکه گفته اگر نیاید در این ماه بگیرید ویزا نامبر در این ماه به شما تعلق نمیگیره منظورش چیه؟ !!!!

اتفاقا این جملش برام سوال بود... دقیقا نمیدونم... شاید هر ماه به تعداد مشخص و محدودی ویزا صادر میکنن...

احتمالا"
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: payampars ، raham ، Emma_a432 ، Tomas
بچه ها این سایت CEAC هنوز کیس ما رو که ارمنستان بودیم نمیشناسه Sad
آدم توهم میزنه که نکنه اشتباهی رخ داده باشه
از بچه هایی که ارمنستان بودن کسی هست کیسش بوسیله این سایت کذایی قابل شناسایی باشه؟؟
راستی میدونستین دوشنبه قراره این تاپیک منفجر بشه؟؟؟
از مدیران محترم از جمله مامان سایه عزیز و عمو سعید و ناظم محترم خواهشمند است جهت جلوگیری از بوجود آمدن مشکل فنی در سایت از همین الان به فکر راه چاره باشند Big Grin چون قراره دوشنبه اینجا یه جوری هورا بکشیم که سرور جدید و قدرتمند سایت هم جوابگو نیست Big Grin
اینم از انرژی مثبت ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
از همین الان خودتونو برای دوشنبه گرم کنید
ان شا ا...
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
البته دوستان توجه داشته باشید دوشنبه سفارتهای آمریکا تعطیل اندSad
2013AS3##/آنکارا/کارنت اکتبر/مصاحبه اواخر نوامبر/کلیرنس 65 روز/دریافت ویزا ابتدای فوریه /مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: f1f ، armin1 ، hassan1358arab ، raham ، princesess ، mdna ، Tomas ، r_ent ، ALI_AGHA
(2013-01-18 ساعت 23:25)SOROUSHSOFT نوشته:  بچه ها این سایت CEAC هنوز کیس ما رو که ارمنستان بودیم نمیشناسه Sad
از بچه هایی که ارمنستان بودن کسی هست کیسش بوسیله این سایت کذایی قابل شناسایی باشه؟؟
از مدیران محترم از جمله مامان سایه عزیز و عمو سعید و ناظم محترم خواهشمند است جهت جلوگیری از بوجود آمدن مشکل فنی در سایت از همین الان به فکر راه چاره باشند Big Grin چون قراره دوشنبه اینجا یه جوری هورا بکشیم که سرور جدید و قدرتمند سایت هم جوابگو نیست Big Grin
اینم از انرژی مثبت ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ان شا ا...

ما هم منتظریم با انرژی++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Wink
شماره کیس:2013AS2XXX
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: ارمنستان
تاریخ مصاحبه:18 دسامبر
کلیر:23 ژانویه
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: armin1 ، lilac ، payampars ، مانترا ، SOROUSHSOFT ، raham ، Saeedv13 ، Emma_a432 ، Tomas ، ALI_AGHA
خوب دوستان امروزم تموم شد و ما شدیم 60روزه ..... امیدوارم که از 3شنبه همه منتظران خبرای خوش بشنون

(2013-01-18 ساعت 23:25)SOROUSHSOFT نوشته:  بچه ها این سایت CEAC هنوز کیس ما رو که ارمنستان بودیم نمیشناسه Sad
ان شا ا...

2شنبه متاسفانه تعطیله رسمی هست Sad از 3شنبه باید منتظر باشیم.....
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

اینم از من واسه همه اوناییکه قراره 3شنبه کلیر شن مخصوصا همسفرای گلم
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++پیشاپیش هم هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Smile
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
دوستان من دوشنبه دارم میرم ترکیه واسه گرفتن ویزا الان فهمیدم که دوشنبه تعطیله.Sad فکر می‌کنین سه‌شنبه پاسپورتو بدم کی‌ ویزا میاد برام با UPS وااای استرس گرفتم Sadاصلا حواسم نبود دوشنبه تعطیله
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، گل نهال ، امیر مهاجر ، amir82 ، sayeh_m ، Saeedv13 ، Tomas ، r_ent ، fire dragon ، raham ، ALI_AGHA
(2013-01-19 ساعت 01:36)mdna نوشته:  دوستان من دوشنبه دارم میرم ترکیه واسه گرفتن ویزا الان فهمیدم که دوشنبه تعطیله.Sad فکر می‌کنین سه‌شنبه پاسپورتو بدم کی‌ ویزا میاد برام با UPS وااای استرس گرفتم Sadاصلا حواسم نبود دوشنبه تعطیله

احتمالا 3 تا 5 روز کاری بعد از تحویل ویزا به سفارت ...فقط ساعت رفتن به سفارت رو چک کن ، گویا عوض شده ....احتمالا ده تا 12:30 .... حتما چک کن ...موفق باشیWink
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، lilac ، mdna ، امیر مهاجر ، amir82 ، Saeedv13 ، Tomas ، r_ent ، raham ، payampars ، ALI_AGHA
(2013-01-18 ساعت 20:00)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 19:53)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 19:34)IN.USA@2013 نوشته:  [quote='sayeh_m' pid='264986' dateline='1358515120']
[quote='IN.USA@2013' pid='264950' dateline='1358509547']
تا موقعی که ویزات تو پاست چاپ نشه به همین صورت میمونه و بعدش میرنه ISSUED!
متوجه منظور دوستمون نشدي Wink ميگن با اينكه اپديت شون ١٠ بوده ولي ١١ اسمشون توي سايت اومده يعني اينكه لزوماً هم همون روز كه توي اين سايته كيستون اپديت شد اسمتون همون روز اعلام نميشه ، ممكنه يك روز يا دو روز بعد اعلام بشه Smile
والا من هر چقدر این جمله mdna عزیز رو می خونم برداشت شما رو نمی کنم شاید به شما پیام خصوصی داده ایشون نمیدونم Smileولی جواب همین متنو من دادم
ببخشید من اصلا راضی‌ به زحمت افتادن شما عزیزان نبودام

منظورم این بود که این سایت آاپ دیت نیست و با این که ما کلیر شدیم ولی‌ این جا اعلام نکرده.ولی‌ جالبه که برای یه دوست دیگه اعلام کرده که ویزاش حاضره و انگار برای هر کیس فرق می‌کنه
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، Tomas ، raham ، payampars ، ALI_AGHA
(2013-01-19 ساعت 01:40)ASALI نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 01:36)mdna نوشته:  دوستان من دوشنبه دارم میرم ترکیه واسه گرفتن ویزا الان فهمیدم که دوشنبه تعطیله.Sad فکر می‌کنین سه‌شنبه پاسپورتو بدم کی‌ ویزا میاد برام با UPS وااای استرس گرفتم Sadاصلا حواسم نبود دوشنبه تعطیله

احتمالا 3 تا 5 روز کاری بعد از تحویل ویزا به سفارت ...فقط ساعت رفتن به سفارت رو چک کن ، گویا عوض شده ....احتمالا ده تا 12:30 .... حتما چک کن ...موفق باشیWink

اگه کسی غیر این ساعتا بره چی میشه؟ مگه نباید فقط پاسپورتا رو بندازه تو صندوق پست جلو سفارت؟؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: Tomas ، raham ، ALI_AGHA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان