کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-19 ساعت 11:29)ali234 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 11:27)mdna نوشته:  دوستان کسی میدونه آیا UPS روزهای شنبه هم کار میکنه یا نه؟

تو تاپیک سفر به ترکیه نوشتم برات ، شما سه شنبه 12 ظهر پاس رو تحویل بدی ، یو پی اس پنجشنبه صبح ویزا خورده برات میاره تا ماه پیش که این مدلی بود سریعتر شده کاراشون Wink
خیلی ممنون دوست عزیز امیدوارم مال ما هم همینطور بشه Smile
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: ali234 ، raham ، Tomas
سلام دوستان يك سوال داشتم من و همسرم در انتظار كليير شدن هستيم آيا ميتونيم آدرسي كه گرين كارت قراره فرستادشه يا جايي كه قراره ورودمون به اونجا باشه رو تغيير بديم ؟ممنون ميشم كمكم كنيد
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-19 ساعت 11:58)faridm22 نوشته:  سلام دوستان يك سوال داشتم من و همسرم در انتظار كليير شدن هستيم آيا ميتونيم آدرسي كه گرين كارت قراره فرستادشه يا جايي كه قراره ورودمون به اونجا باشه رو تغيير بديم ؟ممنون ميشم كمكم كنيد
دوست عزیز میتونید به سفارت ایمیل بزنید و ضمن اعلام مشخصات خودتون تغییر آدرس را اعلام کنید....سفارت سریعا به شما جواب خواهد داد(من در مورد سفارت ارمنستان چنین کاری کردم)

دوستان سفارت ارمنستان شنبه ها تا ظهر کارهای اداری خودشون را انجام میدهند...آیا فکر میکنید چیزی اعلام میکنند؟
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: Tomas ، گل نهال
با سلام به دوستان ایا کسی هست که بداند جواب این سوالهای امده از سفارت امریکا در انکارا چیست
ممنون می شوم
3. List your research and/or business interests and whether you intend to continue this line of research or business in the U.S. If you do plan to continue, state how and where.(The street address(es), Web site address(es), phone numbers of, and points of contact at, the organizations, institutes, and/or companies the applicant intends to visit in the United States (applicants going to academic institutions or conferences should give the name of an academic contact, not the name of the foreign student advisor);
4. Please list detailed descriptions of your proposed research or workplans in the U.S., if any and also please include a statement of purpose of your travel to the
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-19 ساعت 12:32)miyero نوشته:  با سلام به دوستان ایا کسی هست که بداند جواب این سوالهای امده از سفارت آمریکا در انکارا چیست
ممنون می شوم
3. List your research and/or business interests and whether you intend to continue this line of research or business in the U.S. If you do plan to continue, state how and where.(The street address(es), Web site address(es), phone numbers of, and points of contact at, the organizations, institutes, and/or companies the applicant intends to visit in the United States (applicants going to academic institutions or conferences should give the name of an academic contact, not the name of the foreign student advisor);
4. Please list detailed descriptions of your proposed research or workplans in the U.S., if any and also please include a statement of purpose of your travel to the
miyero عزیز
به نظر میرسه شما برنده لاتاری هستید، مصاحبه رفتین، برگه آبی گرفتین و اینها هم 2 تا از سئوالات مربوط به "فرم 9 سئوالی" هست. لطفاً به پست هستی بانو در تاپیک "فرم 9 سوالی و نحوه پاسخ دادن به آن" مراجعه کنید و جواب سئوالات رو در اسرع وقت ولی دقیق براشون ایمیل کنین.
تشکر کنندگان: Tomas ، fire dragon ، sayeh_m ، ASALI ، mdna ، raham ، hassan1358arab ، گل نهال ، armin1 ، امیر مهاجر ، AsemanAbee ، mrr777
رفقا چرا انقدر به خودتون استرس وارد میکنین
دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره چرا فکرمون رو درگیر 1روز 2 روز کنیم هروقت سایت رو به روز کنن متوجه میشیم پس نگران نباشین و به قول بچه ها
فقط ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
باشیدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سلام اینجا تهران ساعت 12 : 24 و من همچنان منتظرم که کلیر بشمممممممممم
ای کلیرنس ای شاهزاده ای آقا ای وفادار بیا ما رو کلیر کن جون مادرت . کجایی بابا بیا دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
(2013-01-19 ساعت 13:27)IN.USA@2013 نوشته:  سلام اینجا تهران ساعت 12 : 24 و من همچنان منتظرم که کلیر بشمممممممممم
ای کلیرنس ای شاهزاده ای آقا ای وفادار بیا ما رو کلیر کن جون مادرت . کجایی بابا بیا دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
تا سه شنبه باید صبر کنی Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-19 ساعت 11:11)abloom_ma نوشته:  سلام بر همه......ما اندک اندک به جمع مستان 6 هفته ای داریم نزدیک میشیم.....نبود 40 روز........با این اوضاع و احوال فکر کنم چهارتا 165 دلار دیگه هم باید بدیم.....خدایا شکرت که سالم هستیم....دلمون به دوشنبه خوش بود که اونم تعطیل هست
ما هم 40 روزه شدیم گارداش !! شاید تو سفارت دیده باشمت ؟ پنجم بودی ؟؟ اما یکی بگه این چی میگه لطفا" ؟؟ با تشکر

Immigrant Visa Case Number: 2013AS18** 03 ANK
Case Creation Date: 31-Oct-2011
Status Updated Date: 16-Jan-2013

Your case is ready for your interview when scheduled at the U.S. Consular section. If you have already scheduled an appointment for an interview, please prepare your documents as directed in your appointment letter and appear at the consulate on the appointed date and time. Otherwise, please wait until you have been notified of your interview appointment. Additional information about how Immigrant Visa interview appointments are scheduled can be found at: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3731.html
For more information, please visit TRAVEL.STATE.GOV.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Tomas
(2013-01-19 ساعت 13:39)mehdididam نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 11:11)abloom_ma نوشته:  سلام بر همه......ما اندک اندک به جمع مستان 6 هفته ای داریم نزدیک میشیم.....نبود 40 روز........با این اوضاع و احوال فکر کنم چهارتا 165 دلار دیگه هم باید بدیم.....خدایا شکرت که سالم هستیم....دلمون به دوشنبه خوش بود که اونم تعطیل هست
ما هم 40 روزه شدیم گارداش !! شاید تو سفارت دیده باشمت ؟ پنجم بودی ؟؟ اما یکی بگه این چی میگه لطفا" ؟؟ با تشکر

Immigrant Visa Case Number: 2013AS18** 03 ANK
Case Creation Date: 31-Oct-2011
Status Updated Date: 16-Jan-2013

Your case is ready for your interview when scheduled at the U.S. Consular section. If you have already scheduled an appointment for an interview, please prepare your documents as directed in your appointment letter and appear at the consulate on the appointed date and time. Otherwise, please wait until you have been notified of your interview appointment. Additional information about how Immigrant Visa interview appointments are scheduled can be found at: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3731.html
For more information, please visit TRAVEL.STATE.GOV.
چیز خاصی نمیگه . احتمالا" حالش خوب نبوده داره هذیون میگه Big Grin نگران نباشید .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mdna ، Emma_a432 ، hassan1358arab ، armin1 ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، Tomas
من دیروز یک ایمیل زدم سفارت گفتم یه جوای به من بدید والا پا میشم میاما! ..والا!

(2013-01-19 ساعت 13:29)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 13:27)IN.USA@2013 نوشته:  سلام اینجا تهران ساعت 12 : 24 و من همچنان منتظرم که کلیر بشمممممممممم

مامان شما چند روز منتظری تا الان ؟؟
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، Tomas
(2013-01-19 ساعت 11:27)mdna نوشته:  دوستان کسی میدونه آیا UPS روزهای شنبه هم کار میکنه یا نه؟
يه اقايي تو هتل ما هست كه قرار بود يوپي اس ويزاشو بياره و ديروز يعني جمعه از سفارت بهش زنگ زدن كه خودتون بيايين بگيرين ويزاتونو. حالا نميدونم ديگه همه كسايي كه با سيستم قبلي هستن بايد خودشون برن بگيرن يا فقط اين اقا اينجوري بود در عين حال اين اقا به من گفت دليوري يوپي اس شنبه ها كار ميكنه

راستي امروز از سفارت به ما ايميل زدن!!!! حالا نميدونم كه تو تعطيلي چه طور ايميل ميزنن!!
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afs ، IN.USA@2013 ، ASALI ، raham ، امیر مهاجر ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، mhpz ، amir82 ، mdna ، مانترا ، Tomas
یو پی اس روزهای شنبه نیمه وقت بازه
قبلا که من رفتم مصاحبه که اینطوری بود
پس دوستایی که دارن 2شنبه با من میان بریم ترکیه، غصه نخورن، اگه تا جمعه نیومد، شنبه ویزامونو تحویل میگریم
+++++++++++++++++
2شنبه +++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2013-01-19 ساعت 14:19)IN.USA@2013 نوشته:  من دیروز یک ایمیل زدم سفارت گفتم یه جوای به من بدید والا پا میشم میاما! ..والا!

52 روز
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، amairmonre ، mdna ، Tomas
(2013-01-19 ساعت 14:29)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 14:19)IN.USA@2013 نوشته:  من دیروز یک ایمیل زدم سفارت گفتم یه جوای به من بدید والا پا میشم میاما! ..والا!

52 روز
اها پس یک هفته زدی رو دستم!
ولی چه حالی میده همه با هم کلیر شیم ! یعنی این تالار میترکه ها از تالار کلیرنس میشه تالار عروسی ! منم میام وسط باسطون بندری میرقصم Big Grin
دیگه کی میاد ؟ نبود ؟ بیاد دیگه ؟Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، raham ، گل نهال ، armin1 ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، amairmonre ، مانترا ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان