کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-19 ساعت 16:10)miyero نوشته:  با سلام به دوستان ایا کسی هست که بداند جواب این سوالهای امده از سفارت آمریکا در انکارا چیست
ممنون می شوم
3. List your research and/or business interests and whether you intend to continue this line of research or business in the U.S. If you do plan to continue, state how and where.(The street address(es), Web site address(es), phone numbers of, and points of contact at, the organizations, institutes, and/or companies the applicant intends to visit in the United States (applicants going to academic institutions or conferences should give the name of an academic contact, not the name of the foreign student advisor);
4. Please list detailed descriptions of your proposed research or workplans in the U.S., if any and also please include a statement of purpose of your travel to th
خب این دو تا سوال کاملا مشخصه چی میخواد:
1- تمامی موارد تحقیقاتی و تجاری مورد علاقه خود را که میخواهید در آ م ری ک ا ادامه دهید را با بیان چگونگی و کجایی آن ادرس خیابان وب سایت ها شماره ه ا....که در آنجا میخواهی بروی را ذکر کن.
2- موارد پایان نامه خود را همراه با علت سفر به آ م ری ک ا ذکر کن.
SmileSmileSmile
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، sayeh_m ، armin1 ، گل نهال ، ALI_AGHA ، raham ، peyman1355 ، roeentan ، Tomas
(2013-01-19 ساعت 13:29)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 13:27)IN.USA@2013 نوشته:  سلام اینجا تهران ساعت 12 : 24 و من همچنان منتظرم که کلیر بشمممممممممم
ای کلیرنس ای شاهزاده ای آقا ای وفادار بیا ما رو کلیر کن جون مادرت . کجایی بابا بیا دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
تا سه شنبه باید صبر کنی Wink
نمی خوامSadSadSadSad
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: ALI_AGHA ، armin1 ، raham ، مهتاب - 2251 ، princesess ، peyman1355 ، goody ، Tomas
به خبری که هم اکنون به دستم رسید توجه کنید:!

آقای پیمان۱۳۵۵ روز دوشنبه قبل پاسپورت رو داده به سفارت و ۴ شنبه ساعت ۱۱ تحویل گرفته یعنی‌UPS براش آورده ۵ شنبه هم اومده

حالا خودش میاد سفرنامه می‌نویسه
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
شد 93 روز. برام خیلی مهم نیست، فقط اینو نوشتم تا دوستان دیگه خیلی خودشونو ناراحت نکنن.
کیس نامبر : **10 2013AS / کنسولگری :ایروان/ مصاحبه : 18 اکتبر /کلیر شدن بعد از ۱۱۴ روز/گرفتن ویزا 22 فوریه
(2013-01-19 ساعت 20:56)ahmad.h نوشته:  شد 93 روز. برام خیلی مهم نیست، فقط اینو نوشتم تا دوستان دیگه خیلی خودشونو ناراحت نکنن.
پس شما ایروان بودی . دو تا دیگه پست بذارین تا بتونین یه امضایی , چیزی درست کنید .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-19 ساعت 20:56)ahmad.h نوشته:  شد 93 روز. برام خیلی مهم نیست، فقط اینو نوشتم تا دوستان دیگه خیلی خودشونو ناراحت نکنن.

ﺳﻼﻡ ....ﺍﺣﻤﺪ ﺍﻗﺎ .....ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ...؟؟!! ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﯾﻦ ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ﺑﻨﻮﯾﺴﯿﻦ ...؟؟!! ﻫﺮ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﺍﺭﺯﺷﻤﻨﺪﻩ ..... ﺍﮔﻪ ﺑﻨﻮﯾﺴﯿﻦ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﮐﻠﯿﺮ ﻣﯽ ﺷﯿﻦ ﻫﺎ ....!!! :-) :-) :-)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
(2013-01-17 ساعت 21:00)alih نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 14:36)armin1 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 14:34)alih نوشته:  سلام دوستان
ممكن آدرس سايت caec رابه من بگيد .
اميدوارم همتون زودكلير بشيد .

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

پرنسس جان تو این سایت .

سلام به همه ... ببینم این سایت ثبت نام که نمی خواد ... فقط وضعیت کیس رو میشه دید دیگه نه ؟؟؟
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان: گل نهال ، raham ، amir82 ، peyman1355 ، Tomas
راستی ساعت چند باید پاسپورت رو به سفارت تحویل داد ؟؟؟؟ وقتی حاضر شه به آدم زنگ میزنن یا یه راست میارن دمه هتل /؟؟؟
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-19 ساعت 16:39)sayeh_m نوشته:  اقا مهدي عزيز
ما نيز مي پنداشتيم كه در ادارات بلاد ارزوها همه چيز مرتب است لكن بعد از ٨ ماه انتظار در اين پروسه به اين نتيجه رسيديم كه انان نيز گهگاهي هذيان گفته و ما را بسي نگران ميكنند ولي باز هم صد رحمت به ..... وارد جزئيات نخواهم شد Big GrinBig Grin
مامان خانم عزیزتر از جان ، اندر حکایات بلاد کفر !!!!! اسغفرالله ، بلاد موعود و آرزو ، سهم ما جز صبر نیست ، البته از قدیم گفتن گر صبر کنی ز قوره حلوا سازی ، درسته که کارهاشون کمی گاتی پاتی شده اما در نهایت با یک ری سرچ مشتی همه چیز را ردیف میکنند انشاءالله
تشکر کنندگان: گل نهال ، sayeh_m ، mdna ، armin1 ، raham ، HRSH ، ani_sheiton ، Emma_a432 ، payampars ، peyman1355 ، barmak ، Tomas ، afshin06
(2013-01-19 ساعت 22:23)AMIR2852 نوشته:  
(2013-01-17 ساعت 21:00)alih نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 14:36)armin1 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 14:34)alih نوشته:  سلام دوستان
ممكن آدرس سايت caec رابه من بگيد .
اميدوارم همتون زودكلير بشيد .

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

پرنسس جان تو این سایت .

سلام به همه ... ببینم این سایت ثبت نام که نمی خواد ... فقط وضعیت کیس رو میشه دید دیگه نه ؟؟؟

درسته همونطوریکه گفتی ثبت نامی در کار نیست قط وضعیت کیس رو میشه دید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
دوستان یه نکته که من فهمیدم از این سایت اینه که، هر وقت من ایمیل زدم و وضعیتم رو خواستم اونا تاریخ آپدیت رو به روز کردند. میشه حدس زد زیاد ربطی به به روز شدن پرونده نداره... والا نمیدونم اینا 80 روزه دارن چیکار میکنن روپرونده من.
دوست عزیز شما واقعا با 80 روز فکر کنم پیشکسوت هستی در صف انتظار...به افتخارش هورا هورا هورا هورا
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، sayeh_m ، r_ent ، peyman1355 ، payampars ، raham ، amirazimi ، armin1 ، mdna ، AsemanAbee ، amir82 ، princesess ، Tomas ، sharmin66 ، شوصب
(2013-01-19 ساعت 14:38)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 14:28)r_ent نوشته:  یو پی اس روزهای شنبه نیمه وقت بازه
قبلا که من رفتم مصاحبه که اینطوری بود
پس دوستایی که دارن 2شنبه با من میان بریم ترکیه، غصه نخورن، اگه تا جمعه نیومد، شنبه ویزامونو تحویل میگریم
+++++++++++++++++
2شنبه +++++++++++++++++++
روشا جون ممنون از انرژی هایی که میدی ولی دوشنبه تعطیله Sad
برای سه شنبه انرژی بفرست Wink

ا؟ راس میگینا مامان سایه!!! فکر کردم فقط واسه ما تعطیله!!!
پس انرژی میفرستم برای روز 3شنبه:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
من ایشالا فردا صبح زود میرم آنکارا نایب الزیاره هستم و از نزدیک براتون انرژی میفرستم!!!
در ضمن هنوز چمدون نبستم و الانم شرکتم و تا حدود ساعت 7 عصر هم بیرون از خونه هستم!!به به!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
3شنبه +++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2013-01-19 ساعت 20:19)mdna نوشته:  به خبری که هم اکنون به دستم رسید توجه کنید:!

آقای پیمان۱۳۵۵ روز دوشنبه قبل پاسپورت رو داده به سفارت و ۴ شنبه ساعت ۱۱ تحویل گرفته یعنی‌UPS براش آورده ۵ شنبه هم اومده

درود بر شما mdna گرامي و همينطور دوستان خوبم

بالاخره گرفتمششششششش !!!!!
بابت اطلاع رساني شما بينهايت سپاسگزارمWink
اگر دوستان راجع به گرفتن ويزا از سفارت در انكارا پرسشي دارند لطفا به سفرنامه بنده مراجعه كنند چون ممكنه نكات سودمندي براشون داشته باشه ( همين الان ميرم بنويسم Big Grin )
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
(2013-01-20 ساعت 12:29)peyman1355 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 20:19)mdna نوشته:  به خبری که هم اکنون به دستم رسید توجه کنید:!

درود بر شما mdna گرامي و همينطور دوستان خوبم

بالاخره گرفتمششششششش !!!!!
بابت اطلاع رساني شما بينهايت سپاسگزارمWink
اگر دوستان راجع به گرفتن ويزا از سفارت در انكارا پرسشي دارند لطفا به سفرنامه بنده مراجعه كنند چون ممكنه نكات سودمندي براشون داشته باشه ( همين الان ميرم بنويسم Big Grin )
آقا پیمان تبریک...اما بی وفا چرا اینقدر بی خبرمون گذاشتی...به افتخارت هورا هورا هورا
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: raham ، aliamini2267 ، dreamer60 ، armin1 ، alih ، AsemanAbee ، peyman1355 ، ensan ، Tomas ، fire dragon ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان