کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-29 ساعت 14:41)sayeh_m نوشته:  سلام دوستان
ما هم به شما پیوستیم Smile همه با هم پیش به سوی کلیر شدن Smile
امروز سفرنامه ام رو کامل میکنم و همه موارد رو توش مینویسم .

مامان سایه بنویس که من یکی منتظرم ببینم چی شده تو مصاحبهWink
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: sayeh_m ، farmiz ، armin1 ، rouzbehdarvishi ، ali2316 ، r_ent ، Ali DV-2013 ، sara79 ، kasrafo ، farshadsh ، zohre02
دوستان با اجازتون يک هورای بنفش ميخوام بکشم که خيلي وقته به دلم مونده Big Grin

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

همين جا از همه دوستاني که تبريک گفتن تشکر ميکنم و اميدوارم همه دوستان از جمله محمد عزيز (Dreamer60) هم زود زود کلير بشند و اينجا هورا بکشن Smile
(2012-11-29 ساعت 12:18)Acaro نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 12:04)مهدي پارس نوشته:  بله دوست عزيز ما هم به منتظران پيوستيم ولي جالب اينجا بود كه برگه آبي از قبل آماده بود و با چند سوال درباره شغل و معافيت و دليل مهاجرت برگه آبي رو به ما داد و گفت بعد إز ٤ هفته سايت رو چك كنيد

مهدی جان زمانی که مصاحبه میشدم برگه آبی روی کوهی از مدارک من بود به قول شما آفیسر آماده بود که برگه آبی را در صورت نیاز بده ولی نتیجه مصاحبه من دریافت یکضرب ویزا بود
اینطور که من متوجه شدم این برگه آبی بصورت پیش فرض با مدارک در اختیار آفیسر قرار می گیره و در نهایت تصمیم گیرنده اصلی آفیسر است
پس دوستان اگر روی مدارک خودتون برگه آبی را دیدید نگران نباشید و به سوالات با دقت و کامل پاسخگو باشید

تبريك فراوان بابت ويزا
مصاحبه : 29نوامبر ارمنستان
سفر به آمريكا: اواخر فبريه دالاس
كلير :١١ژانويه
وضعيت : ٣ نفر ، معاف ، شغل خصوصي
**14
تشکر کنندگان: Acaro ، rouzbehdarvishi ، peyman1355 ، marjani ، sara79 ، kasrafo ، farshadsh
احسان و سارا عزیز من هم به هر دو شما عزیزان تبریک میگم، امیدوارم روزگارِ سرشار از سلامتی و موفقیت در پیش رو داشته باشید.
(2012-11-29 ساعت 15:34)ehsan_ati نوشته:  همين جا از همه دوستاني که تبريک گفتن تشکر ميکنم و اميدوارم همه دوستان از جمله محمد عزيز (Dreamer60) هم زود زود کلير بشند و اينجا هورا بکشن Smile

احسان جان من تبریک نگفتم ولی به جان خودم تو دلم تبریک گفتم و از صمیم قلب هم خوشحال شدم! Tongue Big Grin اصلا با این خبر کلی شاد شدم و امروز حالم خیلی بهتر از روزهای قبله! Wink
حالا منم جزوشونم یا نه؟! Big Grin
(2012-11-29 ساعت 15:51)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 15:34)ehsan_ati نوشته:  همين جا از همه دوستاني که تبريک گفتن تشکر ميکنم و اميدوارم همه دوستان از جمله محمد عزيز (Dreamer60) هم زود زود کلير بشند و اينجا هورا بکشن Smile

احسان جان من تبریک نگفتم ولی به جان خودم تو دلم تبریک گفتم و از صمیم قلب هم خوشحال شدم! Tongue Big Grin اصلا با این خبر کلی شاد شدم و امروز حالم خیلی بهتر از روزهای قبله! Wink
حالا منم جزوشونم یا نه؟! Big Grin
امير جان مرسی. لطف داري Wink نه دوست ندارم جزوشون باشی، چون اميدوارم تو ويزاتو يکضرب بگيري و هوراي ويزاي یکضربت رو توي تاپيک سفرنامه ايروان بکشی Smile
سایه جان با سنجاقت خیلی حال کردم.
بسیار بجا و مناسب بود! Smile
ایشالا به زودی شاهد هورای بِنفش کلیرنستون باشیم. Wink
(2012-11-29 ساعت 14:41)sayeh_m نوشته:  سلام دوستان
ما هم به شما پیوستیم Smile همه با هم پیش به سوی کلیر شدن Smile
امروز سفرنامه ام رو کامل میکنم و همه موارد رو توش مینویسم .
سايه جان بابت پشت سر گذاشتن مصاحبه بهت تبريک ميگم و اميدوارم هرچه زودتر کلير بشي و همينجا هوراااااا بکشی Smile
تشکر کنندگان: afs ، sayeh_m ، مهدي پارس ، raham ، rouzbehdarvishi ، ali2316 ، r_ent ، سارا2013 ، Ali DV-2013 ، sara79 ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-29 ساعت 15:44)mehdiii نوشته:  احسان و سارا عزیز من هم به هر دو شما عزیزان تبریک میگم ...

یکی بیاد توی این تاپیک یه دفعه این پست ها رو بخونه کلی فکر و خیال می کنه پیش خودش Big Grin
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-29 ساعت 16:18)afs نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 15:44)mehdiii نوشته:  احسان و سارا عزیز من هم به هر دو شما عزیزان تبریک میگم ...

یکی بیاد توی این تاپیک یه دفعه این پست ها رو بخونه کلی فکر و خیال می کنه پیش خودش Big Grin
مگه چه اشکالي داره افشين؟؟؟ بالاخره آخرش که چي؟ بايد سر و سامون بگيريم يا نه؟ Big Grin

افشین بسه کی میری هروز مطلب مینویسی پاشو برو از اون طرف تعریف کن خسته شدیم اینجایی (یه لاس وگاسی برو...)Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، afs ، raham ، refiusa ، armin1 ، rouzbehdarvishi ، ali2316 ، r_ent ، achi686 ، سارا2013 ، Ali DV-2013 ، sara79 ، kasrafo ، sayeh_m ، farshadsh
(2012-11-29 ساعت 16:21)ehsan_ati نوشته:  

مگه چه اشکالي داره افشين؟؟؟ بالاخره آخرش که چي؟ بايد سر و سامون بگيريم يا نه؟ Big Grin

احسان جان کلیر شده، راست می گی
من یه چیزی اینجا دارم که یه جوری کل حرکات مهاجرسرایی ها رو زیر نظر داره Big Grin امروز این تاپیک خلاصه کلی جلب توجه کرده: سرانجام من هم مزدوج شدم و رفتم در پی کارم ... دیگه تکنولوژی باسابقه تر از پورت سریال که نیست

(2012-11-29 ساعت 16:23)farmiz نوشته:  افشین بسه کی میری هروز مطلب مینویسی پاشو برو از اون طرف تعریف کن خسته شدیم اینجایی (یه لاس وگاسی برو...)

فرمیز جان یه دوتا مشکل فنی برای لاس وگاس رفتن هست که درحال پیدا کردن راه حلشونم. یعنی مشکل زیاده ها اول داشتم می دیدم مشکلات چیه تا این پست مهندس بیات رو دیدم...

(2012-11-28 ساعت 12:25)bayat_r نوشته:  قدیما مامانمون یه کیلو سبزی میگرفت پاک میکرد
دو تا کفشدوزک از توش میومد بیرون کلی سرگرم میشدیم
اما حالا چی؟
نه سبری ای، نه سرگرمی ،
نه دوست دختری، هیچی نداریم!
والا بقران با این سبزیاشون

سرگرمی که خود وگاسه می مونه دوست دختر که اون خوب مشکل بزرگیه، کلی تحقیق کردم که چی کار می شه کرد با یه سایت آشنا شدم که دقیقا کارش اینه www. girlfriendhire .com تو مایه های همون نذری یاب خودمونه. دیگه فقط می مونه سبزی که دست خودت رو می بوسه. چی کار کنیم؟
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سارا ؟؟؟؟؟؟؟
مادر كجايي پس ؟؟؟؟ Smile Big Grin
همه هستن خودت هنوز نيومدي !!!!! Smile
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
(2012-11-29 ساعت 15:34)ehsan_ati نوشته:  دوستان با اجازتون يک هورای بنفش ميخوام بکشم که خيلي وقته به دلم مونده Big Grin

همين جا از همه دوستاني که تبريک گفتن تشکر ميکنم و اميدوارم همه دوستان از جمله محمد عزيز (Dreamer60) هم زود زود کلير بشند و اينجا هورا بکشن Smile

احسان جان خیلی مبارک باشه اقا شما و سارا امید و خط مقدم بچه هایی هستید که چشم به راه کلیرنس هستند مبارک باشه و به امید خدا روزی سایر دوستان
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
امیدوارم هورای احسان رو بتونیم به همه تعمیم بدیم
تبریک ویژه به همه ی دوستان کلیر شده

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان