کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
من هم به نوبه خودم به این دوستای کلیر شده از صمیم قلب تبریک میگم امیدوارم تو مراحل بعدی هم همینطور موفق باشند! درضمن میخواستم ازشون بپرسم از زمان مصاحبه تا کلیر شدن چقدر طول کشید؟
تشکر کنندگان: amirazimi ، ehsan_ati ، raham ، ali2316 ، kasrafo ، farshadsh
بچه ها به جای ناامیدی انرژی مثبت بدین اگه قرار باشه از الان حرف ناامیدی بزنیم که اونطرف الفاتحه.به قول شاعر
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود
من به شخصه خیلی به این جمله معتقدم که میگه:
just imposible is imposible
با آرزوی موفقیت واسه همه کلیرشده های عزیز امیدوارم خستگی سفر همتون با خبر خوش کلیرتون از بین بره و بتونین بقیه راه رو محکم تر از قبل به پیش ببرین.دوستار هر چی مهاجر سرایی عزیز
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، raham ، bayat_r ، ali234 ، sara79 ، ali2316 ، HRSH ، kasrafo ، payam62 ، refiusa ، honestly2002 ، pariya2 ، farshadsh ، kavirr ، مانترا
(2012-11-30 ساعت 09:00)mea694 نوشته:  بچه ها به جای ناامیدی انرژی مثبت بدین اگه قرار باشه از الان حرف ناامیدی بزنیم که اونطرف الفاتحه.به قول شاعر
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود
من به شخصه خیلی به این جمله معتقدم که میگه:
just imposible is imposible
با آرزوی موفقیت واسه همه کلیرشده های عزیز امیدوارم خستگی سفر همتون با خبر خوش کلیرتون از بین بره و بتونین بقیه راه رو محکم تر از قبل به پیش ببرین.دوستار هر چی مهاجر سرایی عزیز

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: kasrafo ، farshadsh ، مانترا
(2012-11-30 ساعت 03:18)mojgan rezaee نوشته:  من هم به نوبه خودم به این دوستای کلیر شده از صمیم قلب تبریک میگم امیدوارم تو مراحل بعدی هم همینطور موفق باشند! درضمن میخواستم ازشون بپرسم از زمان مصاحبه تا کلیر شدن چقدر طول کشید؟

از حدود 10 روز تا 7 الی 8 ماه. البته ابتدا و انتهای این بازه که عرض کردم به صورت نادر اتفاق می افته و عموماً بین 1 ماه تا 2 ماه نتیجه کلیر میاد.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
هورااااااااااااااااااااامنم کلیر شدم امیدوارم بقیه دوستان هم به زودی کلیر بشن.Big Grin
(2012-11-30 ساعت 03:18)mojgan rezaee نوشته:  من هم به نوبه خودم به این دوستای کلیر شده از صمیم قلب تبریک میگم امیدوارم تو مراحل بعدی هم همینطور موفق باشند! درضمن میخواستم ازشون بپرسم از زمان مصاحبه تا کلیر شدن چقدر طول کشید؟
سلام
اين دوستان ٦ هفته كليرشون طول كشيده ، يعني احتمالا تا ٢ هفته ديگه كلير شما و ما هم ميرسه به اميد خداSmile
(2012-11-30 ساعت 12:54)پروا نوشته:  
سلام
اين دوستان ٦ هفته كليرشون طول كشيده ، يعني احتمالا تا ٢ هفته ديگه كلير شما و ما هم ميرسه به اميد خداSmile
واسه من 4 هفته طول کشید. آفيسر هم گفته بود 1 ماه ديگه چک کن.
(2012-11-30 ساعت 13:07)ehsan_ati نوشته:  
سلام

سلام .. داش احسان ببخشید افیسر به شما کفته بود دقیقا 4 هفته دیگه چک کن با گفته بود 4 یا 6 هفته دیگه چک کن؟ به من کفت 4 یا 6 هفته که من بهش گفتم 4 هفته یا 6 هفته دیگه که با شک گفت 4 هفتههههههههههه Big Grin حالا نمی دونم کدومش برای من صدق میگنه!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

کاش این دوستایی که کلیر می شند و واقعا بهشون باید تبریک گفت، اطلاعاتشون رو می دادند که توی جدول وارد کنیم، دونستن مدت زمان کلیرشدنشون باعث دلگرمیه بقیه ای هست که منتظرند Rolleyes
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-30 ساعت 13:16)armin1 نوشته:  
سلام

سلام .. داش احسان ببخشید افیسر به شما کفته بود دقیقا 4 هفته دیگه چک کن با گفته بود 4 یا 6 هفته دیگه چک کن؟ به من کفت 4 یا 6 هفته که من بهش گفتم 4 هفته یا 6 هفته دیگه که با شک گفت 4 هفتههههههههههه Big Grin حالا نمی دونم کدومش برای من صدق میگنه!!
سلام، دوست عزيز واسه من از کلمه هفته اصلا استفاده نکرد! گفت کاراي اداري مربوط به ويزاي شما 1 ماه طول ميکشه. 1 ماه ديگه سايت رو چک کن و شمارت که اومد بيا ويزاتو بگير. اين عين جمله اي بود که گفت. انشالا هفته ديگه کلير ميشی Wink
تشکر کنندگان: armin1 ، raham ، امیر مهاجر ، ali2316 ، mojgan rezaee ، sara79 ، kasrafo ، Saeedv13 ، sayeh_m ، bayat_r ، roeentan ، farshadsh ، kavirr
(2012-11-30 ساعت 13:32)ehsan_ati نوشته:  
سلام

سلام، دوست عزيز واسه من از کلمه هفته اصلا استفاده نکرد! گفت کاراي اداري مربوط به ويزاي شما 1 ماه طول ميکشه. 1 ماه ديگه سايت رو چک کن و شمارت که اومد بيا ويزاتو بگير. اين عين جمله اي بود که گفت. انشالا هفته ديگه کلير ميشی Wink

مرسی از لطفت ..به منم گفت همه مدارکتون کامله فقط احتیاج به یه سری مراحل اداری داری که 2یا 4 هفته دیگه سایت و چک کن من به خاطر سربازیم کلیرنس خوردم شما هم سربازی داشتی؟؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mojgan rezaee ، sara79 ، kasrafo ، bayat_r ، hadiseh.t ، farshadsh ، kavirr
(2012-11-30 ساعت 13:42)armin1 نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 12:54)پروا نوشته:  سلام

مرسی از لطفت ..به منم گفت همه مدارکتون کامله فقط احتیاج به یه سری مراحل اداری داری که 2یا 4 هفته دیگه سایت و چک کن من به خاطر سربازیم کلیرنس خوردم شما هم سربازی داشتی؟؟
خواهش ميکنم. بالاخره گفت 2 یا 4 هفته يا گفت 4 يا 6 هفته؟! Wink بله منم سربازی رفته بودم.
تشکر کنندگان: armin1 ، rouzbehdarvishi ، امیر مهاجر ، kasrafo ، sara79 ، 3pideh ، Tomas ، pariya2 ، farshadsh ، peyman1355
ضمن تبریک به همه کسانی که کلیر شدند لطفا دست بجنبانید و موضوع (اولین سفر برای فعال کردن گرین کارت) را پر کنید.شما ویزا گرفته ها را میگم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: armin1 ، raham ، mehrnoush1449 ، kasrafo ، sara79 ، ani_sheiton ، roeentan ، farshadsh ، مانترا
دوستان مهاجر من
دوباره به تمامی دوستانی که کلیر شدند و تکلیفشون روشن شده شادباش میگو یم. و به عرض دوستانی که از گرفتن برگه آبی در زمان مصاحبه و عدم موفقیت در گرفتن ویزای یکضرب از افسر پرونده شان شاکی هستند عرض کنم که من کارمند سازمان ملل متحد و چند سازمان بین المللی دیگر بوده ام و تجربه کار در سفارت را دارم و میخواهم بگویم افسرهای ادارات مهاجرت برای مصاحبه با متقاضیان ویزا دوره های آموزشی خاصی دیده اند و پیوسته تحت آموزش قوانین و دوره های گوناگون هستند و کنسول در کار خودش مهارت و تجربه زیادی دارد و کسی نمیتواند به راحتی به این پست دست پیدا کند. انتظارات ما هم صرفا خواست شخصی ماست و هیچکس جز افسر سفارت نمیتواند حدس بزند که چه تصمیمی در مورد یک پرونده ممکن است گرفته شود. بنابراین کنسول با دانش فنی خاصی که دارد و بر اساس قوانین آن کشور در مورد متقاضی تصمیم میگیرد و مسئولیت آن پرونده هم بر عهده وی می باشد. بنابراین تصمیم گیری درباره هر متقاضی صرفا بر اساس سلیقه و خواست شخصی افسر صورت نمیگیرد. پس دوستان کمی شکیبا باشید و از اتفاقی که برایتان افتاده ناراحت نباشید چون تمام کسانی که در لاتاری برنده شده اند ویزا خواهند گرفت و اصلا رویه و رویکرد افسر در مورد پرونده های لاتاری دادن ویزا است در صورتیکه در مورد دیگر انواع ویزا افسر تا یقین پیدا نکند به کسی ویزا نخواهد داد و با کوچکترین نقطه ضعفی ممکن است متقاضی را رد کند. البته گذراندن دوره انتظار سخت است اما در این مورد خاص چون یقین وجود دارد کار راحت میشود. برای رسیدن به آرامش باید خودتان را در آغوش خداوند رها سازید و به رحمت او اطمینان داشته باشید.
برای همه آرزوی سلامتی و تحقق بهترین آرزوها یشان را دارم.
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
(2012-11-30 ساعت 13:49)ehsan_ati نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 13:42)armin1 نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 13:07)ehsan_ati نوشته:  واسه من 4 هفته طول کشید. آفيسر هم گفته بود 1 ماه ديگه چک کن.

خواهش ميکنم. بالاخره گفت 2 یا 4 هفته يا گفت 4 يا 6 هفته؟! Wink بله منم سربازی رفته بودم.

ببخشید اشتباه لپی بود 4 تا 6 هفته صحیح میباشد ((((:-Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

تشکر کنندگان: پدی ، ehsan_ati ، ali2316 ، kasrafo ، sara79 ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان