کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
ترکیه هم آپدیت شد ولی باز هم خبری نیست ...Sad
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
آخرین خبر وصولی از عسلی و قاصدک مهاجر
امروز مصاحبه داشتند و برگ آبی گرفتند.
بین ۴ تا ۶ هفته انتظار خوردند برای کلیر شدن.
طاقت نیاوردم! دیدم خبری نشد بهشون تلفن کردم.
شوهر عسلی سربازی رفته هستند.
دوستان خوب مهاجر سرا
بینهایت از دیدن خبر کلیرنستون خوشحال شدم. امیدوارم دیگران از جمله خود ما هم بزودی به جمع ویزاداران بپیوندیم.
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، afs ، armin1 ، امیر مهاجر ، pr.kia ، r_ent ، raham ، ali2316 ، sara79 ، kasrafo ، lilac ، kavirr ، farshadsh
تبریکات صمیمانه من تقدیم به دوستان عزیز کلیر شده. امیدوارم که در ادامه راه پر فراز و نشیبش سربلند باشید. به رسم قدیمی ما هم هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا میکشیم. هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ! Smile
تبریک منم پذیرا باشین دوستان ارزوی موفقیت دارم واسه همه.دوستانی که کلیر شدین لطف کنین یه دستی یه کلیکی چیزی رو این اواتار ما بکشین انشاالله که همه زود کلیر شن به ما هم رسید منم زود کلیر شم D:
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
دوستان لطفا براي تبريك فقط به فشردن كليد تبريك و تشكر اكتفا كنيد و براي تبريك گفتن پستي ارسال نكنيد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
دوستان عزیز سارا و احسان بهتون تبریک میگم و امیدوارم سریع برید ویزاتون رو بگیرید و بیای و بقیه برنامه هاتون رو دنبال کنید......
سارا که فکر کنم ژانویه بتونی بری و اولین عید رو زودتر از بقیه تجربه کنی.......
و تبریک به دیگر دوستانی که اونها هم کلیر شدن ......................
در هر صورت ، این مدت هم برای همه شما عزیزان سپری میشه....فقط باید نگرانی و استرس رو ازخودتون دور کنید و با فکر باز ، برای کارهای بعدیتون برنامه ریزی کنید و از همه مهمتر از زمان باقیماندتون به بهینه ترین حالت استفاده کنید........
و برای بقیه دوستان هم یه عالمه انرژی مثبت میفرستم که هم زودتر جواب کلیرشون بیاد و هم صبرشون بیشتر بشه
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
سلام به همه دوستای عزیزم که تو این مدت همش بهم روحیه دادن. مرسی از همه شما خوبان
بابت تبریک همه شما مرسی............................. دوستون دارم
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا..................................................................
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.................................................................
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا......................................................
برای بقیه دوستام ارزو میکنم زودتر کلیر شن
یه بدی امسال اینه که وقتی دوستامون کلیر میشن و میخوای بهشون رتبه بدی و خوشحالیتو نشون بدی، میبینی نمیشه!
چون قبلا رتبه دادی! Sad
بد جوری میخوره تو حال آدم!
خدا وکیلی قبول دارید؟!!
(2012-11-29 ساعت 23:59)امیر مهاجر نوشته:  یه بدی امسال اینه که وقتی دوستامون کلیر میشن و میخوای بهشون رتبه بدی و خوشحالیتو نشون بدی، میبینی نمیشه!
چون قبلا رتبه دادی! Sad
خدا وکیلی قبول دارید؟!!
خوب ميشه بري پيغامي که موقع رتبه دادن نوشتی رو عوض کني Wink
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، armin1 ، r_ent ، ali2316 ، rouzbehdarvishi ، sara79 ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-30 ساعت 00:05)ehsan_ati نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 23:59)امیر مهاجر نوشته:  یه بدی امسال اینه که وقتی دوستامون کلیر میشن و میخوای بهشون رتبه بدی و خوشحالیتو نشون بدی، میبینی نمیشه!
چون قبلا رتبه دادی! Sad
خدا وکیلی قبول دارید؟!!
خوب ميشه بري پيغامي که موقع رتبه دادن نوشتی رو عوض کني Wink

شماها شاید!
اما من دلم نمیاد!
دوست دارم رتبه‌ام همون اول بمونه! Big Grin بالا نیاد! Wink
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، sayeh_m ، achi686 ، r_ent ، afs ، bayat_r ، ali2316 ، rouzbehdarvishi ، sara79 ، kasrafo ، payam62 ، lilac ، Gole baba ، farshadsh
ضمن تبریک به همه دوستانی که کلیر شدند.
من هم الان متوجه شدم کلیر شدم. امیدوارم به زودی شاهد کلیر شدن همه دوستان باشیم.
آخ از کلیرنس نگو که دلم کبابه ! همش یاد قیافه اون افیسر ریش قرمز و یاد لبخند 100% مصنوعی اش که به زور لبخند میزد و صحبت میکرد می افتم، وقتی بعد از اینکه کارت کفالت منو دید و گفت که این کارت کفالت نیست !!! ، مغزم هنگ کرد و بدون معطلی رفت سراغ برگه آبی، اونقدر سریع سر و ته مصاحبه رو هم آورد که یهو دیدم برگه آبی دستمه، ازش پرسیدم آخه چرا برگه آبی؟ دیگه نخواستم زیاد گیر بدم که مگه مشکل ما چیه که داری برگه آبی میدی دستمون؟ خیلی راحت گفت همینه که هست، میخوای بخواه، نمی خوای به سلامت ! ( البته به سختی فارسی صحبت می کرد و منظورش رو به سختی بهم تفهیم کرد، عین جمله بالا رو نگفت ولی منظورش کاملا همین بود. حالا نمیدونم اون دوستانی که با این آقا فارسی صحبت کرده اند از روی چه حسابی میگن خیلی خوب فارسی حرف میزنه؟ تنها کسی رو که دیدم به زبان ما تسلط کامل داشت خانمی بودند که جلوی در مدارک رو تحویل می گرفتند )
ای بابا بگذریم، دلم این وقت شب توی هتل گرفته بود، اومدم با دوستام کمی درد دل کنم برم، امیدوارم کلیرنس همه مون هرچه زودتر انجام بشه و ادامه راه رو هر چه زودتر طی کنیم، اینجا خیلی ها جوان و پر انرژی هستند و حالا حالا ها زمان کافی برای پیشرفت دارند اما برای من پیرمرد وقت تنگه و باید از عمر باقیمانده بهینه تر استفاده کنم.
سرتون رو به درد آوردم دوستان خوبم،شاد و پیروز باشید

(2012-11-29 ساعت 14:32)ali234 نوشته:  بچه ها تبریک می گم.. دعا کنید انکارا هم امروز اپدیت بشه .
آخ علی جون نگو که دلم از دست این آنکارا کبابهSad
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
(2012-11-29 ساعت 15:18)bmojtaba نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 14:41)sayeh_m نوشته:  سلام دوستان
ما هم به شما پیوستیم Smile همه با هم پیش به سوی کلیر شدن Smile
امروز سفرنامه ام رو کامل میکنم و همه موارد رو توش مینویسم .

مامان سایه بنویس که من یکی منتظرم ببینم چی شده تو مصاحبهWink

مجتبی جان هیچی نشده، مصاحبه ما که اونقدر مسخره بود که وقتی فکر میکنم اون همه روی مسائل و موضوعات مختلف کار کردیم و صحبت کردیم، دلم میسوزه و این فقط برداشت شخصی بنده است و خدای ناکرده جسارت به دوستان خوبم نباشه، فهرست وار وقتی اتفاق های روز مصاحبه رو توی ذهنم جمع بندی میکنم، می بینم که آفیسر 100% سلیقه ای و مطابق برداشت شخصی خودش عمل میکنه و تمام ایرانی ها از همون ابتدا برگه آبی باید بگیرند، حالا اینکه آفیسر از قیافه یکی خوشش بیاد و برگه آبی رو به سفید تبدیل کنه و ویزای یکضرب بده اون دیگه برمیگرده به نگاه اول و میل باطنی آفیسر ( دوباره عرض می کنم، خدای ناکرده جسارت به کسی از دوستان نباشه اما این برداشت شخصی بنده و 23 سال تجربه کاری من در برخورد با افراد مختلف در لایه های متفاوت سطوح اجتماعیه )
این ها رو گفتم که بعضی از دوستان که مثل بنده مصاحبه پیش رو دارند فکر نکنند که آفیسر براشون وقت می گذاره و میشینه مثل سنگ صبور حرفهاشون رو گوش کنه، حتی توی مانیتور داخل سالن انتظار هم به دو زبان می نویسه که پاسخ هاتون کوتاه و مختصر و مفید باشه ( خلاصه کلام اینکه اصلا زیاد مصاحبه رو جدی نگیرید، بخواد میده، نخواد نمی ده ! )
سرتون رو به درد آوردم، همواره شاد و پیروز باشید
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
(2012-11-29 ساعت 16:18)afs نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 15:44)mehdiii نوشته:  احسان و سارا عزیز من هم به هر دو شما عزیزان تبریک میگم ...

یکی بیاد توی این تاپیک یه دفعه این پست ها رو بخونه کلی فکر و خیال می کنه پیش خودش Big Grin

حالا فکر می کنید اون آفیسر هایی که با ما مصاحبه می کنند هم اینجا میان حال و هوای دل ما رو بدونند و پست های ما رو بخونند؟Wink
تشکر کنندگان: dreamer60 ، ehsan_ati ، سارا2013 ، ali2316 ، mgolchin13 ، kasrafo ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان